Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Astronautka

Astronautka

#6482283 Napisano: 16.04.2018 18:53:13 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

Ludzie na olx 
Moje ogłoszenie brzmi 
Kamizelka firma TU kaptur nie odpinany. Możliwa wysyłka plus 12zł


A pytania 
Ile za wysyłkę, czy kaptur się odpina

Nóż w kieszeni mnie się otwiera no masakra

Czasami odnoszę wrażenie że na olx siedzą same madki i ich hore curki, Janusze, Seby i Brajanki z Dżesikami...
 Olx to stan umysłu  emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6481872 Napisano: 14.04.2018 11:00:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

FBilona napisał(a):

Nie jestem w ciąży, nie mam małych dzieci, większe w świecie lub chętne na nagrody, a nie na współpracę, kot wredny i nie chce pozować, psa brak, starość kiepsko się sprzedaje co mi zostaje?


Tylko pozowanie z kartką informującą, że "Nigdy jeszcze nic nie wygrałam!" emotka

Zawsze jeszcze zostaje przebrać się w karton.... podobno jeszcze działa  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6478487 Napisano: 30.03.2018 14:42:59 w Wkurza mnie...
niunio napisał(a):

wkurzają mnie kółka wzajemnej adoracji  emotka

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

Astronautka

#6477740 Napisano: 28.03.2018 10:35:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
zapach z wizaz.pl od Antoniego Banderasa  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6477422 Napisano: 27.03.2018 12:02:02 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mnie to już rezerwy chyba żadne nie dotyczą ani Lubisie (ok. 80 paragonów), ani MILKA (ok. 60 paragonów)

To nie jest w zasadzie wkurzenie... emotka
To jest szok! emotka emotka
Nie ogarniam tego emotka TAKIEGO POZIOMU HURTOWEGO emotka Jak bardzo trzeba być zdesperowanym/napalonym, by aż tak się angażować dla wygrania czegoś, co można mieć za równowartość takiej masy zakupów. I później odwieczne dylematy - co zrobić z nadprogramowym, nakupionym towarem.
Taaa... można jeszcze "tylko" kupować albo drukować paragony, tylko gdzie tu ZABAWA?! emotka

nie chodzę po sklepach kupować w hurtowych ilosciach. Po prostu gramy rodzinnie. Dzieci w rodzinie dużo a Lubisie i Milkę lubimy więc co w tym złego kupować emotka jak jest spotkanie rodzinne to jest 10 dzieci emotka co w tym złego kupić im 10 lubisi czy 10 batonów z milki emotka nie widzę problemów bo towar i tak jest zjadany, nawet zawsze mało. A że przy okazji można zagrać to co w tym złego. i wkurza mnie stracony czas na wklepywanie tych paragonów i cb656 który zawsze się wpieni we wszystko nawet w temacie który jest po to żeby się wyładować a przyjdzie taki i cała zabawa wkurzania się pójdzie w  emotka a poza tym kupujemy za swoje, a nie twoje, a że w coś zagram i nie wygram to chyba może mnie wkurzyć... chyba że już nawet wkurzanie jest zabronione....

Weź mi powiedz po co Ty się tłumaczysz? Nie widzisz że to jest typ czlowieka, który karmi się tym że może kogoś zwyzywać, obrazić, wkurzyc? Olej typa i tyle, nie nasza wina że  ma tyle do powiedzenia w necie bo jest anonimowy.  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6476587 Napisano: 23.03.2018 22:05:56 w Informują

Astronautka

#6471892 Napisano: 11.03.2018 11:24:38 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

ziolko napisał(a):


W kwietniu, lipcu i sierpniu są po 3 niedziele zamknięte, to dopiero będzie tragedia! a w kwietniu tylko ostatnia niedziela będzie handlowa, bo 1 kwietnia to Wielkanoc  emotka  


Mała korekta: w kwietniu będą zamknięte 4 niedziele (ze świąteczną), w lipcu faktycznie 3, w sierpniu tylko 2.
Natomiast 3 niedziele będą zamknięte we wrześniu.

A wkurza mnie to, że ludzie tak się dają nakręcać mediom i politykom praktycznie w każdej sprawie, która staje się przez to narodową awanturą. Za dużo hejtu. Czy konieczność zmiany nawyków to naprawdę armagedon, naprawdę świat się wali? Gdyby przyszły naprawdę ciężkie czasy (choćby brak wody i prądu w miastach) to aż się boję pomyśleć co by się działo

Pamiętam  jak miałam 6 lat w latach 80 i rodzice zostawili mnie z babcią  bo w jednym sklepie  rzucili mebloscianke albene a gdzies indziej wersalake i rodzice stali po to w kolejce pol dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

Astronautka

#6465909 Napisano: 21.02.2018 14:21:24 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wizaz o mnie calkiem zapomnial...tyle akcji teraz bylo i u mnie nic emotka

Mam to samo. Co akcja to jedna i ta sama osoba z mojej miejscowości a u mnie nic. Ciekawe jak oni to wybierają skoro czasami wyniki daja na drugi dzien od zakończenia. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

Astronautka

#6465794 Napisano: 21.02.2018 10:07:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

Tutti Frutti zaszalało.
Zadanie: "Napiszcie co Wam sprawia największą radość w Walentynki"
Zwycięska odpowiedź: "mnie dziś smutno"

Ja rozumiem, są różne odpowiedzi, lepsze, gorsze... Rozumiem że czasem się wybiera zwycięzcę po najmniejszej linii oporu i zamiast elaboratów wybiera się coś krótkiego i prostego żeby sobie wygrał ktoś kto w konkursach zwykle nie grywa. Ale żeby wybierać osobę która nawet w przybliżeniu nie wykonała zadania?  emotka

https://scontent....8c43&oe=5B1726DC
https://scontent....28a1&oe=5B00FD2E

Normalka na fejsie... a konkursy napisz w jednym zdaniu a nagradzaja elaboraty... taki mamy klimat  Wyświetl w wątku >>

Astronautka

Astronautka

#6464583 Napisano: 16.02.2018 18:19:59 w Informują
https://www.e-kon...en.html#.WocRwIPOWM8
pod wygranym postem informacja o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Astronautka

#6464087 Napisano: 15.02.2018 17:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Poszłam do biedronki po surf ale tam masakra bałagan taki że aż chciało mi się to ogarnąć  emotka
U was też taki syf w sklepie? 

niestety też, ale syf robią ludzie, którzy czasami zachowują się w sklepie jak świnie w chlewie (nie obrażając biednych świń), kiedyś jak zwróciłam uwagę pewnej "pańci" żeby nie robiła takiego syfu w winogronach bo też chciałabym kupić ładne i nieoberwane kiście to powiedziała, że od tego są pracownicy, żeby tu robić porządek a ona ma prawo przebierać.... ehhhhhh Wyświetl w wątku >>
1 azaflora 0

Astronautka

#6462282 Napisano: 12.02.2018 03:58:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

kreatia napisał(a):

dlatego jestem całkowicie za braniem odpowiedzialności za własne słowa, tj. zlikwidowaniem możliwości usuwania postów  emotka
mam wrażenie, że ta możliwość daje poczucie co niektórym bezkarności emotka  

dlatego zrobiłem ankietę dla zarejestrowanych aby poznać opinię emotka
Ja osobiście jestem za możliwością edycji/usunięcia wpisu do 15min od jego publikacji, wiadomo czasami zdarzy się tak że ktoś z pośpiechu pomyli wątek dlaczego ma być od razu karany? emotka

No tak... dajesz 15 minut na przemyslenie zeby jednak skasowac post po nazwaniu kogos z forum idiota... grunt niech zainteresowany przeczyta, z tego forum zaczyna sie robic miejsce spotkań kolesiostwa a kultura osobista niektórych  przestaje obowiązywać po wciśnięciu zaloguj, smutne ale prawdziwe. Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6460982 Napisano: 08.02.2018 10:12:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
pokrzywa30 napisał(a):

agusia222 napisał(a):

Stock buteleczka wpadła emotka

U mnie również  emotka

Tez mam flaszkę Wyświetl w wątku >>

Astronautka

#6460517 Napisano: 06.02.2018 21:54:10 w Wkurza mnie...
niunio napisał(a):

Wkurza mnie usuwanie postów.   emotka

Tez mam pare screenow na potwierdzenie notorycznego obrazania innych uczestnikow forum przez tego biednego osobnika co się musi dowartosciowac obrazajac innych.... Wyświetl w wątku >>
1 niunio 0

Astronautka

#6458670 Napisano: 01.02.2018 17:19:32 w Wkurza mnie...
Ycherry_coke napisał(a):

A myślałam, że to tylko w mojej rodzinie... co święta słyszę życzenia typu: żebym była w ciąży jak będziemy sobie składać kolejne życzenia, żebym przestała myśleć tylko o karierze (jakiej kuźwa karierze w ogóle emotka  ) i zabrała się za "robienie" dzieci albo że oni (w sensie ciotki jakieś) akceptują to że żyjemy bez ślubu ale dzieci to już byśmy mogli mieć. 

I tak czasem sobie myślę, że luz, mam na to wywalone, czasami tylko mam ochotę pokazać niektórym środkowy palec za ciągłe wsadzanie nosa w nie swoje życie. Jednak staram się wszystko obracać w żart. Ale co ma powiedzieć ktoś kto na przykład nie może mieć dzieci .... 

Jak ciotki beda pytac kiedy Twoja kolej (w odniesieniu do dzieci) to zacznij pytac o to samo jak kiedys spotkacie sie na pogrzebie ktorejs z nich...uwierz dziala emotka Wyświetl w wątku >>

Astronautka

Astronautka

#6447615 Napisano: 02.01.2018 07:54:48 w Dziś cieszę się z.....
Największa wygrana w życiu. Cudowne rozpoczęcie Nowego Roku 2018. Szymon 01.01.2018 emotka Wyświetl w wątku >>