Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika deva

deva

#4314219 Napisano: 26.04.2011 09:29:09 w Inne mniejsze markety
kalisto1986 napisał(a):

janiek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Do osób, które wygrały w konkursie woseba, mieliście jakieś problemu z realizacją bonów ?
Miałam takie cyrki w 2 intermarche przed świętami, że mam ochote roznieść te sklepy, ale jestem ciekawa czy to wina personelu czy bony są źle wydane.
U mnie twierdzili min że bon jest całkowicie nieważny ( nie ma pieczątek), w jednym sklepie wręcz pani dawałam do zrozumienia czy on na pewno jest oryginalny emotka


Miałem to samo w piątek
Wkurzyłem się zakupy zostawiłem na kasie stwierdziłem że nie będą robić mnie w balona emotka


moje zakupy też zostały emotka tylko w trakcie myślałam że zastępce kierownika rozniose takiego mi wstydu narobiła, masakra jakaś emotka



u mnie na szczęście bez problemu, tylko kasjerka poszła kogoś zapytać, wróciła i ok Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4314137 Napisano: 26.04.2011 09:02:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Amor Amor z cacharel.pl konk. walentynkowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4305893 Napisano: 21.04.2011 02:45:24 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
kammaro napisał(a):

79magda napisał(a):

cobacabana no jasne, że wymaga zakupu, skoro to konkurs promocyjny, na tym to polega emotka by zwiększyć sprzedaż i poprzez akcję konkursową uczynić produkt bardziej znanym. Smolar nie jest portalem organizującym konkursy, tylko Agencją Reklamową, która prowadzi kampanie różnych firm, dba o ich wizerunek, dostaje zlecenia na przeprowadzenia akcji promocyjnych, w tym również konkursów.


No tak, ale ja np. kupuję produkty promocyjne, które w danym momencie nie są mi potrzebne lub normalnie wcale bym ich nie kupiła, gdy konkurs polega na kreatywności. Natomiast, gdy jest to loteria, nawet się nie zastanawiam nad zakupem. cobacabana chyba też to miała na myśli




nas jako konkursowiczów interesują nagrody i szanse ich zdobycia, a nie to, zeby zrobić sobie w domu zapas np. 10 płynow po 10 złotych, na dodatek mieć marne szanse na trafienie czegoś w loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4305876 Napisano: 21.04.2011 02:33:48 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
Smolar - prosimy o więcej konkursów opisowych!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4305821 Napisano: 21.04.2011 02:11:06 w STOPIEŃ ZAANGAŻOWANIA
agencjasmolar napisał(a):

Witam,

pozwólcie, że najpierw się przedstawię - jestem pracownikiem Agencji Promocyjno-Reklamowej SMOLAR (www.smolar.pl), która często jest organizatorem różnych konkursów i loterii konsumenckich. Właśnie od uczestników organizowanych przez nas promocji dowiedzieliśmy się, że istnieje to prężne forum skupiające miłośników konkursów emotka

Ale do rzeczy: pomysł, aby skontaktować się z Wami wziął się stąd, iż zastanawialiśmy się ostatnio nad przyczynami mniejszego niż zazwyczaj zainteresowania organizowaną przez nas loterią „Odśwież swój styl z Perwoll (www.smolar.pl/aktualnosci/zobacz/239.html) . Tego typu akcje przeprowadzamy na zlecenie Henkla cyklicznie i przeważnie liczba przysyłanych codziennie SMS-ów od uczestników była większa. Postanowiliśmy więc poradzić się Was - uczestników, do których kierujemy nasze konkursy, jaki jest powód tego relatywnie małego odzewu ze strony konsumentów, z Waszej strony. Czy nagrody są za mało atrakcyjne, loteria za słabo nagłośniona, a może na sklepie informacja o loterii jest za mało widoczna?

Przyznam, że bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Z góry dziękuję za zrozumienie i Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!!! emotka

P.S. Przepraszam, że moje pytanie zadaję pod tym tematem, ale jako świeżak nie mogę założyć nowego tematu.



Mnie na przykład jako konkursowiczki loterie nie interesują w ogóle - nagrody są zazwyczaj ciekawe i wartościowe, natomiast wolę konkursy dla osób kreatywnych, opisowe, odpowiedz na pytanie...W loteriach są bardzo małe szanse na wylosowanie, nagrody wpdaja w ręce osób przypadkowych, lub takich, ktore kupuja dany produkt w dużych ilościach, większe szanse na wygranie są w konkursach opisowych które niosą nagrody i satysfakcję z wygranej. Bardzo bym chciała, by agencja Smolar (i inne agencje) organizowały konkursy opisowe, nie loterie. Pozdrowienia Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4270265 Napisano: 06.04.2011 12:24:21 w Carrefour konkursy
aneczkar10 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

i co cisza? Obdzwoniony 23? Ja grałam właśnie 23 i mam maciupeńką nadzieję.przydałby się ten bonik


na razie cisza emotka



14.20 i cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4252720 Napisano: 29.03.2011 09:45:10 w TESCO konkursy
mahuska napisał(a):

kaki76 napisał(a):

targicola napisał(a):

słodkie duety z 6.3 dzwonią emotka


no to czekamy może i do mnie zadzwonią



To ja też czekam:) zbieram na basen emotka



przestali dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4244310 Napisano: 25.03.2011 11:07:12 w TESCO konkursy
dziś nie dzwonią?? ze słodkich duetów? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4226416 Napisano: 18.03.2011 11:52:27 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

deva napisał(a):

toka napisał(a):

fryteczka napisał(a):

słodkie duety sie odzywaly ?


jeszcze nie-pewnie dziś zaczną



odezwali się do kogoś?



pewnie od piątku nie będą dzwonić, zostawią sobie na poniedziałek... Ile tam było dziennie nagrod?



dziennie 15 Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4226404 Napisano: 18.03.2011 11:45:03 w TESCO konkursy
toka napisał(a):

fryteczka napisał(a):

słodkie duety sie odzywaly ?


jeszcze nie-pewnie dziś zaczną



odezwali się do kogoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4216858 Napisano: 14.03.2011 01:44:54 w TESCO konkursy
onlyrybka napisał(a):

kiedy będą powiadamiać z jacobs & milka ?



16 marca obrady jury + 10 dni na powiadomienie Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4216473 Napisano: 14.03.2011 11:16:25 w Rossmann
misiulka napisał(a):

ciekawe z jakim opóźnieniem emotka kilkugodzinnym czy kilkudniowym



może jeszcze dziś będą wyniki?? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4162645 Napisano: 21.02.2011 09:11:23 w Pomocy!!!!
izoldaaa6 napisał(a):

deva napisał(a):

czy ktos mi powie, czy aparaty wygrane w konkursach przychodza z karta pamięci, czy trzeba dokupić?



przeważnie przychodzą bez, wszystko zawsze jest napisane w regulaminie, jeżeli jest jakiś dodatek, w tym wypadku karta to jest to uwzględnione w regulaminie emotka



OK, dzieki za odpowiedź, pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4162574 Napisano: 21.02.2011 08:54:01 w Pomocy!!!!
czy ktos mi powie, czy aparaty wygrane w konkursach przychodza z karta pamięci, czy trzeba dokupić? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4042534 Napisano: 12.01.2011 02:19:33 w TESCO konkursy
agicho napisał(a):

wsciekly napisał(a):

deva napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Co z sekretami pielęgnacji? były juz telefony?



chyba jeszcze nie


co prawda nikt się nie chwalił, ale wyniki powinny być już 29.12

do 24.01 mają przecież czas na wysyłkę nagród emotka



0d 29.XII mają 7 dni na poinformowanie laureatów ,odliczajac dni wolne ,w poniedziałek powinni do zwycięzców dzwonić!



wygrał ktos te eksperesY?? Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#4025770 Napisano: 07.01.2011 10:20:12 w TESCO konkursy
mundek2004 napisał(a):

Co z sekretami pielęgnacji? były juz telefony?



chyba jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#3983209 Napisano: 21.12.2010 11:17:19 w Rossmann
dzisiaj miały byc wyniki Rossnet Kindii Dzidziuś, jeszcze nie ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#3980168 Napisano: 20.12.2010 12:45:36 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

deva napisał(a):

wsciekly napisał(a):

79magda napisał(a):


Ale to, co ostatnio się wyprawia, jest naprawdę żenujące. Zawsze starałam się ograniczać telefony do agencji przeróżnych do naprawdę niezbędnego minimum... Przecież tam też pracują tylko ludzie. I choć doskonale znam (jak każdy konkursowicz) dreszczyk emocji, oczekiwania itp. nie dzwonię, nie poganiam, nie wypytuję... Mam wrażenie, że to odnosi odwrotny skutek. Niedługo ci ludzie nie będą chcieli rozmawiać przez telefon i za każdym razem, jak ktoś będzie chciał się połączyć z daną osobą, będzie słyszał, że jest na zebraniu/spotkaniu/urlopie...

Nie mówię o ewidentnych przekrętach oczywiście, które mnie również wkurzają. Mówię o codziennych sytuacjach, codziennych telefonach itp.

Uważam, że w ten sposób sami sobie robimy krzywdę i uprzedzamy do siebie organizatorów.




po raz pierwszy zgodzę się z Tobą

irytujące jest zwłaszcza, że nazajutrz po zakończeniu konkursu już ludzie dzwonią dlaczego nie ma jeszcze wyników

po co komu jakieś terminy i regulaminy emotka emotka emotka

natomiast warto walczyć o swoje gdy dochodzi do ewidentnych przekrętów lub zaniedbań - np. historia z Medias-em, żelazka i suszarki z TQG czy dowody osobiste w Męskich Wyzwaniach



dobra, to grajmy w konkursy, kupujmy produkty, wysyłajmy smsy a o nagrody sie nie upominajmy nawet po kilku miesiącach np. te suszarki z sierpnia z TQG czy żelazka z polo marketu. Rozumiem ze na nagrody się czeka, ale kilka miesięcy to lekka przesada...




czytanie ze zrozumieniem się kłania emotka emotka emotka

ale tego nie sposób wygrać emotka




irytujące jest zwłaszcza, że nazajutrz po zakończeniu konkursu już ludzie dzwonią dlaczego nie ma jeszcze wyników

ciekawe, ja nie słyszałam że nazajutrz po zakończeniu konkursu ktoś sie juz dopytuje, może nazajutrz po terminie powiadamiania jaki był w regulaminie to prędzej.

Ale widzę, że nie warto dyskutować.

Coż, komus sie wydaje, że jak wygrał kilka nagród to już wszystkie rozumy pozjadał i jeden drugiego potrafi tylko gasić.

A gdzie się wygrywa przemądrzałkowatość??



Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#3979421 Napisano: 20.12.2010 09:51:06 w TESCO konkursy
kaki76 napisał(a):

ja też czekam na bony z zielonego mikołaja i smaki turcji ciągle się łudzę , ze może w poniedziałek dotrą byłby fajny prezencik na święta



i znowu cisza z bonami... Wyświetl w wątku >>
0 0

deva

#3971259 Napisano: 17.12.2010 02:12:19 w TESCO konkursy
masza napisał(a):

dzwoniłam i bony z Turcji ponoc wysłane juz emotka



dzieki, że zadzwoniłaś, może w poniedziałek juz będą Wyświetl w wątku >>
0 0