Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika superloser

superloser

#6803957 Napisano: 26.08.2021 16:37:50 w Paragony na trwające konkursy
1x Magnum Zabka - 5 Monet Allegro (jeden dostepny)
1x Zozole Stokrotka - 10 Monet Allegro
1x Stokrotka Pepsi- 10 Monet Allegro
1x Kubus Lidl z dzis - 5 monet Allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6803686 Napisano: 25.08.2021 16:30:17 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

visserarthur napisał(a):

...co mi będzie o moralności pisał ktoś ze słabą historią na forum.

Fakt - możesz być z pewnością autorytetem dla wielu... sobie podobnych emotka Zaciekawiasz mnie...
Tą uwagą potwierdzasz tylko to, co tak często ganili Admini - pisanie nie na temat. emotka Zaimponowałeś mi osiągami klik 

No i właśnie o tym mowa... kozaczysz, bo po twoich komentarzach nie można wiele o tobie powiedzieć, ale na pewno to, że jesteś zakompleksiona. Gdyby napisała to osoba z forum z dłuższym stażem, która mnie zna, może bym się zastanowił, ale jak widzę nudzącą się hejterkę to niczego konstruktywnego spodziewać się nie mogę. 
Widać poziom- admin stwierdził, że nie na temat, ale skoro nie widziałaś, co tam było znaczy nie wpadłaś na to, by jakoś to zweryfikować, znaczy łykasz bez sprawdzenia. Jakbyś była bystra, to byś zauważyła, że karniaki daje mi tylko jeden admin. Widocznie „władza” robi swoje- inni jakoś potrafią załatwiać sprawy inaczej, bo prostowanie nieprawdziwych wpisów, mimo że nie jest w temacie danego wątku, to rozwiewa wątpliwości. Skoro cię zaciekawiam, to jakoś mnie nie zaskoczyłaś, bo jestem ciekawą osobą.

To cebe - weteran emotka Wyświetl w wątku >>

superloser

#6802865 Napisano: 22.08.2021 14:26:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

superloser napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Nie ma, jak nie przeczytać, stworzyć problem i nad nim debatować pół dnia. Tam jest przecież napisane, że losowania są "przez pół dnia" co 15 minut...

Gdzie?

Jak odpowiesz, ze gdzies w regulaminie do wyszukania .... To widac, ze zalozenie to naciagnac klienta - bo ludzie graja impulsywnie  emotka
A skoro na stronie jest napisane "codziennie" to mozna podac godziny.

Ale im wiecej sie ludzi naciagnie i przeciagnie to pozniej mniej kupi produkt promocyjny  emotka i beda skarpetki i bluzy z logiem zarcia do nagradzania  emotka

Smolar uczciwie podaje godziny i zamyka formularz, by ludzie mieli pozornie uczciwa szanse... - ale sklepikarzom i tak nikt nie podskoczy  emotka

Taka dola Konkursowicza, że musi wiedzieć, że należy opierać się na regulaminie. Albedo też ma zazwyczaj w materiałach promocyjnych, że np. "codziennie 10 nagród" a w regulaminie nie ma podziału na dni... 

Zgadzam się z tymi godzinami- irytuje mnie, że bramki (to o innych loteriach) są w jakichś godzinach, człowiek przychodzi do domu po 19, chce wysłać zgłoszenie, a tu d***. Oczywiście już od jakiegoś czasu notuję sobie przy danej loterii godziny otwarcia bramek, ale to jednak kolejna rzecz, którą trzeba pilnować...

Godziny otwarcia bramek to chyba podpasowuja pod sklepikarzy emotka  
Tez nie lubie pilnowania, kiedy mam paragon zglosic - zazwyczaj daruje sobie takie loterie. Nie dosyc, ze mam kupic 2 produkty, wydac min 10-15zl gdzies drylowac diwybranego sklepu, to NIE mam wolnosci w zgloszaniu kiedy chce emotka

Avanti z Nestle tez ma dziwny regulamin emotka   Wyświetl w wątku >>

superloser

#6802863 Napisano: 22.08.2021 14:19:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ale macie parcie na te bramki. ja idę do sklepu kupuje 2 snikersy i zgłaszam.
nie patrze na czas. i czekam na wyniki. albo się udaje albo nie. zdrowe podejście do konkursu.

Nie mam parcia
Nie kupuje Snickerow ani na loterie ani bez

Zdrowe to raczej nie jest - cukier, tluszcz i nadwaga, cukrzyca .... czasami lepiej nie kupic i byc zdrowszym emotka  

Oceniam uczciwosc Agencji w walce o ilosc zgloszen w dziennych promocjach.
I taki zagrywki sa dosyc prymitywne.  Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

superloser

#6802486 Napisano: 20.08.2021 07:57:10 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
superloser napisał(a):

Sky walk dla 2 osob, po 2 zejscia na glowe 
wymiennie na 150zl Empik/ Zalando/ 

Wazne do konca wrzesnia 2021 

Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6802085 Napisano: 18.08.2021 14:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kluskaziemniaczana napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

nswe69 napisał(a):

kurde, te Berlinki to trzeba otworzyć, żeby kod zobaczyć, a nie jak na stronie się odkleja ?  emotka

tak, kod jest wewnątrz

będzie mycie opakowań, bo trzeba je potem zachować  emotka

Ja tylko gorne trzymam Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6801728 Napisano: 17.08.2021 12:33:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

Bony z Nestle rusz pełna parą?

Maja jeszcze miesiac  Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6801712 Napisano: 17.08.2021 12:00:50 w Wkurza mnie...
pusheen napisał(a):

ziolko napisał(a):

pusheen napisał(a):

Wkurza mnie podmiana regulaminu w trakcie konkursu i redukcja nagród o połowę. Chodzi o ten konkurs: Wygraj rower od Gosh w Konkursy promocyjne - zakończone (e-konkursy.info). Najpierw rozdawali 60 nagród, a później zmienili na 33 i to z podziałem na 3 nagrody na każdą drogerię.  emotka

Jeśli masz poprzedni regulamin, to możesz napisać oficjalną reklamację do organizatora, że regulamin i ilość nagród nie powinny być zmieniane w trakcie konkursu, bez oficjalnego powiadomienia uczestników.

Kiedyś jeden organizator przedłużył konkurs, bo wg niego wpłynęło za mało zgłoszeń. Napisałam reklamację i nawet przyznali mi z tego powodu jakąś nagrodę emotka  Nie pamiętam, czy oficjalną, czy "na przeprosiny". 

Nie mam, usunęli go ze swoich postów. Reklamacja nic nie da, bo sami przyznali się w wiadomości prywatnej do zmniejszenia ilości nagród i nie widzą w tym nic złego.

Liczyli na wieksze zainteresowanie emotka a tam chyba nawet 100 zgloszen/transakcji nie ma - no chyba, ze liczyc po 3-5 (albo i wiecej) fot od jednej osoby, ale to chyba grały na jeden paragon  emotka
I poziom nikowy uczestniczek "fanny" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6801711 Napisano: 17.08.2021 11:53:00 w SZUKAM....
Ma rower Tymbark / Lewiatan gwarancje?
Dawalo Amooco jakies papiery? Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6800902 Napisano: 13.08.2021 07:55:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Moge wymienic (not for sale)
100zl Smyk, wazny lipiec 2022
jak komus jakies ekody zbywaja (muzyka, kruk, duka itp mnie nie interesuja emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6800717 Napisano: 12.08.2021 08:09:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sky walk dla 2 osob, po 2 zejscia na glowe 
wymiennie na 150zl Empik/ Zalando/ 

Wazne do konca wrzesnia 2021 

Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6797210 Napisano: 24.07.2021 13:34:14 w SZUKAM....
azaflora napisał(a):

superloser napisał(a):

agawaga napisał(a):

superloser napisał(a):

To ten 14-09-2021, ciekawe do czego sie odnosi  emotka

Czyli już nieaktualny?

Do ktoregos czerwca podobno byl wazny  emotka

Trzeba spróbować, może zadziała?
Regulamin wciąż dostępny https://loteria20.../files/regulamin.pdf
nagrody: paragraf 4.1.c

Dziekuje emotka
Ale latwiej dac sobie spokoj emotka
Szkoda szarpania o 48godz  dostep do jakis filmow, ktore sa lub beda na Netflix  emotka  - bez zadnego przepadania kodow, ograniczen 2 dni ogladania i na Netflix zawsze maja English subtitles & no dubbing emotka
Ten Vod, Chili to jednak pomylki ... za 43zl mozna Netflix przez miesiac ogladac, a nie marne 2-5filmow. Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6795168 Napisano: 15.07.2021 05:44:24 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
joan napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pawel1524 napisał(a):

Sprzedam Polski Bon Turystyczny z ZUS o wartości 1000zł za 800zł lub wymienię na Kartę Media Expert, Media Markt rozważę też inne propozycje proszę na priv...


gościu oszalales, dostałeś coś za darmo na dzieci i to chcesz sprzedać?


Hmm, ale przecież wszystko, co oferowane w tym wątku... się dostało za darmo i się sprzedaje emotka Dodam jeszcze, że nie każdemu pasuje taki bon, bo może dziecko ma roczek, więc żaden obóz żeglarski nie jest mu potrzebny? Albo rodzina wyjeżdża na wakacje w taki sposób, że bonu i tak nie mogliby zrealizować (nie każde miejsce noclegowe realizuje te bony)? A może są inne wydatki bardziej potrzebne, np. wizyta u dentysty? Myślę, że rozsądnie & uprzejmie będzie po prostu nie komentować emotka

W temacie: moja stopka aktualna  emotka

Wiem, ze bronisz sprzedajacego emotka
1. Czy to jest WYGRANA emotka
2. Czy ten "konkurs" jest w bazie?
3. To jest watek "wygrane na..." - a nie handel chodnikowy
4. Ktory dentysta przyjmuje vouchery z Media Markt i Media Expert? emotka  
5. Moze DOBRZE, gdy czasami ktos sie zastanowi nim zrobi "deal zycia" kosztem dzieci...
Kiedys w Tesco matka z 2 dzieci, bony Tesco z Mopsu czy czegos podobnego, wymieniala na cash, zaczepiajac wszystkich w kolejce. Kierownik przegonil, tlumaczac, ze za te bony nie mozna kupic alkoholu, fajek... tylko żywnosc. Wiec NIE zawsze wsparcie dla rodziny idzie na "dentyste" emotka

I moze niech ten watek bedzie na wygrane nagrody a nie uzywane ubranka i inne rzeczy, ktore ciezko opchnac na Allegro i olx.

Ps. Jesli ludzie NIE komentuja tylko "kulturalnie" siedza cicho, to jak sie dowiesz o przekretach, naduzyciach i internetowych "wałkach"? Dopiero jak trafi na Ciebie albo bliska Ci osobe?  emotka Wyświetl w wątku >>

superloser

#6783596 Napisano: 25.05.2021 02:17:34 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jestem zła na samą siebie emotka Nie doczytałam w regulaminie, że Schwarzkopf był wyłącznie w hipermarketach Auchan i kupiłam w supermarkecie. No nic dobrze, że to nie skuter tylko bon.

witam w klubie kupiłam paragon na loterie surf biedronka w Carrefour  eh

Ja się zorientowałam dopiero dzisiaj jak zaczęłam wypełniać oświadczenie... Przeczytałam sam opis "kup w Auchan" i mam za swoje emotka

Smooth emotka  
Bez  numeru, bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6782529 Napisano: 20.05.2021 05:00:46 w NIE polecam wymiany z....
@tomusczar, @artureczek11,
Jeden histeryk na 2 kontach. Zdesperowany zalozyl drugie konto, by sobie poplakac. Żenujący osobnik, ktoremu z jakis nieznanych powodow "należy" sie bon, uwaga i litosc. Chcesz komus tlumaczyc regulaminy - to tu masz osobnika. Tylko uwaga! bo rozwolnienie go goni i musisz w 2 minuty odpisac. Inaczej z nowego konta bedzie histeryzowac emotka Wyświetl w wątku >>

superloser

#6778518 Napisano: 30.04.2021 14:09:48 w SZUKAM....
fineessa napisał(a):

superloser napisał(a):

fineessa napisał(a):

Ktoś sprawdzał czy są już naładowane karty do Decathlonu z konkursu Milka Tesco?

Nie mozesz sprawdzic sobie na stronie?
Zajmuje to tyle, co pytanie .... emotka  a odpoeiedz masz natychmiast  emotka

Zawsze mi się wydawało ze to forum jest po to żeby PYTAĆ gdy się nie wie

To CZEKAJ na odpowiedz emotka
Ktos sie znajdzie .... zwlaszcza TERAZ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6768797 Napisano: 09.03.2021 11:49:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Vivacia napisał(a):

Niiiic.
a dzień zaczelam od nakrzyczenia na bezdomnego i sprzątania psich wymiocin, więc coś by się teraz milszego przydało emotka

Zapytalas bezdomnego, czy nie jest Mu zimno?  Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6765627 Napisano: 18.02.2021 22:24:26 w Dziś cieszę się z.....
Jasminum napisał(a):

Łazik wylądował na Marsie

Bo Ziemia juz zniszczona... trza zniszczyc wiecej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

superloser

#6745950 Napisano: 20.11.2020 10:50:32 w Pomoc potrzebującym!
marysienka278 napisał(a):

Zbiórka na spełnienie marzeń niepełnosprawnej dziewczyny. 
Jak widać ma też dobre serce bo chce pomagać zwierzętom

https://zrzutka.pl/g6xnch

A mozesz przedstawic konkretnie ten "biznes plan"?
Bez urazy... chodzi o 140tys zl na zakup budynku (nie najem) z przeznaczeniem na sklep (moze eco, moze spozywczy, moze dla zwierzat, moze cos innego...) oraz jako mieszkanie.
I z tych 140tys zlotych, polowa srodków tj. 70tys zlotych ma isc na zwierzeta w formie karmy, zabawek  emotka  
Mozesz konkretnie podac koszt zakupu nieruchomosci oraz koszta otwarcia sklepu (nie prowadzenia - bez kosztow zatrudnienia pracownikow)... bo marzyc jest super, a jak ta osoba potrzebuje srodkow na przetrwanie TERAZ, to chyba lepiej "zejsc na ziemie" i poprosci o 3 moze 5 tysiecy zlotych, tak realnie bez "zabawy w posrednika" pomagajacego zwierzetom...
Teraz to nie czasy na otwieranie sklepikow, gdy sie nie ma wlasnych nieograniczonych srodkow  emotka Wyświetl w wątku >>

superloser

#6742799 Napisano: 09.11.2020 12:44:27 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

Już 2 paragon z Knorra poszedł się ... Ktoś zarejestrował z takim samym numerem emotka

Tak sie Knorr troszczy o klienta  emotka

Reklamacje, niech kase oddaja za zbyteczny zakup promocyjny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0