Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika siewcazamieszania

siewcazamieszania

siewcazamieszania

#7066629 Napisano: 07.12.2022 19:38:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I tak mija ten rok bez nagród. Omijają mnie konki, w których wszyscy wygrywają, bo nie ma u mnie c4, intermarche i nawet żabki. A te konkursy, które pozostają mi, zwykłemu zjadaczowi chleba z biedronki, są tak niełaskawe dla mnie. Jak żyć? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

siewcazamieszania

#7053738 Napisano: 16.10.2022 14:31:43 w KLIKNIJCIE
Będę bardzo wdzięczna za każdy głos oddany na Izzy: Izzy :: Pet Supplies Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#7052470 Napisano: 11.10.2022 14:39:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i nadal nic. Najgorszy konkursowy rok. Wk****a mnie już, że wpieprzam tyle kinder bueno, które uwielbiam, ale które jest drogie i nic nie trafiam w żadnym ich konku w tym roku, to samo almette. Konkursy są na rzeczy drogie, czasy są ciężkie, więc normalny człowiek szuka tańszych odpowiedników, a ja szastam na prawo i lewo na exkluzif batoniczki i serki i ciągle figa z makiem. Ha tfu na wszystkie agencje od konkursów i niech je piekło pochłonie emotka . I totolotka też. Wyświetl w wątku >>

siewcazamieszania

#6881306 Napisano: 08.09.2022 11:59:50 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.

Chyba nie musi być w promocyjnym.
" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko.

Zachować trzeba, żeby był dowód na faktyczne kupienie - w regulaminie jest jasno, że nie musi być na nim info o konkursie  emotka  później mogą wymagać przesłania wszystkich wieczek na jednym zdjęciu

Swoją drogą nie wiem jak Jacek z Aleksandrowa zmieści wszystkie na jednym zdjęciu emotka

Zatem spróbuję, a nuż się uda wygrać jakiś plastikowy badziew emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

siewcazamieszania

#6881303 Napisano: 08.09.2022 11:52:09 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje.

Chyba nie musi być w promocyjnym.
" loterii biorą udział wszystkie serki homogenizowane Rolmlecz (z promocyjną oraz standardową etykietą)."

No wlaśnie nie wiem, bo trzeba zachować wieczko no i są opakowania z promocyjnym wieczkiem. Choć z reg. faktycznie nie wynika, że to ma być takie wieczko. Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6881298 Napisano: 08.09.2022 11:48:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hej, jest tu ktoś, kto nic nie wygrał od co najmniej pół roku? Ja chyba jeszcze dłużej... Wątek nie działa.  Wyświetl w wątku >>
1 ch_magd 0

siewcazamieszania

#6881295 Napisano: 08.09.2022 11:44:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że nic nie wygrywam. A nie wygrywam najwyraźniej nie tylko przez brak szczęścia, ale i przez własną głupotę, np. kupuję dwa serki z krówką NIE W OPAKOWANIU PROMOCYJNYM emotka . Dobrze, że mąż i tak zje. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

siewcazamieszania

#6879746 Napisano: 31.08.2022 14:50:45 w Wkurza mnie...
Mnie tam nawet takie drobne cieszą, ale z wkurzających nagród w ostatnich czasach to na pierwszym miejscu jest u mnie hulajnoga elektryczna. Albo ja nie rozumiem fenomenu tego środka lokomocji, albo jest to takie dziadostwo, że wrzucają to do puli nagród do wszystkich konkursów. I choć cierpię na długie niewygrywanie, to jak po miesiącach posuchy wpadła by mi przeklęta hulajnoga, to bym chyba dała już sobie spokój z konkursami. Wyświetl w wątku >>

siewcazamieszania

#6878890 Napisano: 27.08.2022 21:34:11 w co chcielibyście wygrać?
W tym roku Fortuna odwróciła swoje oblicze ode mnie, więc ucieszę się z wszystkiego. Ale moim największym marzeniem jest aparat fotograficzny, ale nie jakiś instax, tylko taki full profeska... Nie wygram i tak, bo chyba nigdzie aktualnie nie ma takiej nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6877267 Napisano: 19.08.2022 22:44:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

Przeżywam dokładnie to samo, jest już pewien poziom załamki i totalne zniechęcenie, ale prześladuje wciąż pytanie co się dzieje że tak nagle dosłownie wszędzie NIC ... 😭

Ja też szukam jakiegoś logicznego wytłumaczenia. Pamiętam odległe czasy, że praktycznie co miesiąc wpadało coś, choć raczej drobne nagrody, ale zawsze coś. Myślałam wtedy, że może mój adres wpadł do jakiejś "specjalnej bazy adresów wygrywających" i teraz myślę, że mój adres jest w "specjalnej bazie adresów odrzucanych". Moją spiskową teorię "potwierdzają" informacje o tych samych osobach wygrywających w różnych konkursach.
Słowem: siada mi na łeb brak wygranych. Ale ponoć w każdej teorii spiskowej jest ziarenko prawdy emotka . Wyświetl w wątku >>

siewcazamieszania

#6877244 Napisano: 19.08.2022 20:25:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wiem, czy powinnam wpisywać się tu codziennie, by w końcu coś wpadło? W granicach zdrowego rozsądku kupuję produkty konkursowe, zbieram paragony z koszy, zbieram każdy znaleziony kapsel z kodem przy jakiś żulerskich ławeczkach (bo nie piję, więc to jedyny sposób). Wymyślam błyskotliwe odpowiedzi, pisze wierszyki, cykam fotki. Wszystko na nic. Nie wygrałam nic od kilku miesięcy, chyba dłużej niż pół roku. Czy żeby trafić chociaż jakąś drobną nagrodę trzeba wykupywać produktów konkursowych jak cukier w lipcu? Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6875597 Napisano: 11.08.2022 12:24:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystko jak krew w piach. Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6871388 Napisano: 20.07.2022 19:28:37 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

siewcazamieszania napisał(a):

Wkurza mnie kolejna spekulacja cenowa...
Tym razem na wagę złota jest CUKIER.

Ty się z tego ciesz emotka Uważam, że wpis jest nie na temat, przecież wszyscy ekolubni i prozdrowotni wiedzą doskonale od dawna, że cukier to SAMO ZUO emotka emotka i powoduje więcej szkód, niż korzyści.

Nie ma w nim żadnych witamin i jedynie mikroskopijne ilości składników mineralnych (żelaza). W przypadku cukru brązowego znajdują się tylko  śladowe ilości składników mineralnych pochodzące z melasy, ale są one bardzo niewielkie. Tak bardzo niewielkie, że nie mają żadnego znaczenia dla odżywienia organizmu. Idealnie pasuje do niego określenie „puste kalorie”, gdyż nie dostarcza organizmowi niczego poza energią. Trzeba też wiedzieć, że cukier uzależnia podobnie, jak kokaina!


Podwyżka cen na cukier to akurat krok w dobrym kierunku emotka
Skoro ostrzeżenia o szkodliwości produktu ludzie olewają i nadal spożywają cukier, trzeba im postawić barierę, przed którą się zatrzymają w swojej nachalnej i nieopanowanej konsumpcji emotka A taką barierą zawsze była, jest i będzie bariera ekonomiczna...

Ale ja lubię cukier :< Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6871137 Napisano: 19.07.2022 18:48:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kolejna spekulacja cenowa, która sprawia, że znowu nigdzie czegoś nie ma. Tym razem na wagę złota jest CUKIER. Wyświetl w wątku >>

siewcazamieszania

#6868116 Napisano: 04.07.2022 15:57:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od bardzo dawna nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6861200 Napisano: 24.05.2022 18:13:52 w Reflinki
HTTPS://LOGIN.STR...7D-9264-AD6900BDC762 - drugie zadanie bonusowe, zaproś znajomego. Niestety nie mam znajomych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siewcazamieszania

#6860716 Napisano: 21.05.2022 22:02:25 w Reflinki
0 0

siewcazamieszania