Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tonyclayton

tonyclayton

#6586152 Napisano: 02.04.2019 11:46:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

jest jeszcze jedno wyjscie, nie przejadac/wypijac tego, tylko odsprzedawac gdzies taniej...no ale wiadomo, wiecej z tym roboty

Odsprzedawac piwo bez kapsli? Tigera w puszce otwartego bez zawleczki? Ciekawe. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6552591 Napisano: 01.12.2018 13:28:42 w Smolar
W duzych miastach przywoza w soboty, niedziele nie wiem. Ja odebralem w 13min. bo mam rzut beretem ale i tak d.. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6552512 Napisano: 01.12.2018 09:43:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sailor napisał(a):

Hej. Wiecie coś więcej na temat loterii Carrefour Winiary co do wygrania m.in. opel crossland x od 01.12.2018 r. Jakiś regulamin lub strona www?

To nie jest loteria carrefour Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6541892 Napisano: 25.10.2018 13:36:41 w Loterie bramkowe
danae napisał(a):

Czy ktoś mi pomoże zlokalizować kod z płatków Nestle?
Zeżarłam pół kilo płatków, a kodu jak nie widziałam, tak nie widzę  emotka

Jajka, migdaly, tluste ryby. Ogolnie produkty bogate w luteine beda zdecydowanie lepsze na poprawe wzroku niz platki. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6540622 Napisano: 21.10.2018 14:41:27 w Loterie bramkowe
zarania napisał(a):

A jak się wygra główną to nie trzeba odesłać kodów z mleka?

Wystarczy odeslac samo mleko emotka Wyświetl w wątku >>

tonyclayton

#6540191 Napisano: 19.10.2018 14:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

No nie wierzę... każą mi iść do sklepu po pieczątkę, żeby dostać puszkę na cukier emotka  Opis: cukier trzcinowy, więc rzeczywiście nazwy marki brak, no ale cholera... za puszkę? emotka
 I jeszcze ta pieczątka, podpis i nowa nazwa produktu ma być na paragonie... gdzie ja to zmieszczę? emotka

Postekasz, pojeczysz a i tak pobiegniesz do sklepu zeby opisali paragon. Wyświetl w wątku >>

tonyclayton

#6539830 Napisano: 18.10.2018 14:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia676 napisał(a):

długo czekacie na zwrot Winiary, wygrana 20 września i dalej czekam

2 tyg od momentu otrzymania papierow przez organizatora Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

tonyclayton

#6539415 Napisano: 17.10.2018 17:08:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czasem jak tu czytam wypowiedzi to mam wrazenie, ze niektorym zycie zaczyna sie i konczy na konkursach. Jak nie ma wygranej to organizator przykitral, spisek, palenie opon pod siedziba organizatora Jak wygra ktos inny to obraza na calego, syf, plagiat, jak komisja mogla to przepuscic. A pozniej zdziwienie, ze nikt sie nie chwali nagrodami. Normalnie piaskownica. I jeszcze najlepiej zeby tu siedzial dyzurny od wszystkich regulaminow i odpisywal kilka razy dziennie bo po co je czytac. "Ojej czytam juz 150 raz raz ten reg i zglupialam/em podpowiedzcie o co w nim chodzi".  Wyświetl w wątku >>

tonyclayton

#6539246 Napisano: 17.10.2018 14:18:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Przyjechał do pracy kurier, nie pozwolił nikomu odebrać nagrody, koleżanka na szkoleniu 3 dni, nagroda z NIVEA- ktoś tak miał?

Skandal! Ciekawe jakbys zareagowal odbierajac fure od mechanika a ten Ci mowi: " no przeciez ktos juz odebral" Wyświetl w wątku >>

tonyclayton

#6538920 Napisano: 16.10.2018 19:02:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Mam wrazenie, ze niektorym sprawia trudnosc czytanie ze zrozumieniem. Moze warto by rozwazyc przyklejenie na wejsciu kazdego tematu dot. bezposrednio konkow zdania typu "zanim zadasz pytanie, sprawdz czy odpowiedzi nie znajdziesz w regulaminie". Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6538467 Napisano: 15.10.2018 18:35:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

@donia7 napisał(a):

edzia21 napisał(a): Patrzę z przerażeniem na tak ogromne zainteresowanie loteriami z
bramkami  emotka  agencje i sponsorzy zapewne zacierają
ręce...a później każdy się dziwi, że same loterie i bramki - niczego
dziwnego w tym nie ma emotka

Mimo, że trafiłam pińćset z Ferrero to z rozrzewnieniem wspominam konkurs Ferrero sprzed dwóch lat,
gdzie do wygrania było Spa do Poziom 511. Szkoda, ze już takich
konkursów nie ma emotka


Hmm.. jest sporo fajnych konkursów, chociażby kinder spełniający marzenia do 15k, czy dzisiejszy wpis w MDW 2x trip za wielką kałuże Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6534060 Napisano: 02.10.2018 16:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

dostalam dzisiaj sms z wedel carrefour radosc wygrywania by do 5.10.2018 wyslac paragon mmsem - też tak macie? Każde zgłoszenie weryfikuja?

Dopłać jeszcze do tego że już wydałaś 20zl na cukierki, które Ci nie są potrzebne. Śmoeszna agencja to organizuje.

Proponuje zmienic telekom i oferte na telefon skoro musisz doplacac do mmsow.
Btw najslabsza nagroda w tym konkursie to 100 PLN. Wydane 20 na slodkosci (ktore w koszu przeciez nie laduja)+ pare zeta na mms-a to nadal bilans na + dla grajacego. Przy wygranej 2giej, o 1szej juz nie wspomne to te 20pare zeta robi sie smieszna kwota. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6517938 Napisano: 09.08.2018 21:25:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Ten bilet jest wart zero dla tych co kurzu nie lubią. A wartość 200zl za jedzenie to chyba przesada. Zachwyt wygrania tego czegoś na JEDEN DZIEŃ - bez skrzydeł. Sztuczne podbijanie statystyk... tak jak Kaufland rozdawał "nagrody" na jakieś zawody kiedyś.  emotka   Statystycznie bilety poszły, tylko publika znacznie mniejsza.

Ci, ktorzy kurzu nie lubia nie lamia sobie glowy czy list dojdzie na czas bo zwyczajnie daja sobie spokoj z odsylaniem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6517868 Napisano: 09.08.2018 17:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że w red bullu w ciągu 7 dni list musi dotrzeć do brandcomm... Jakby człowiek miał wpływ na to ile czasu poczta list dostarcza emotka  

Przy wygranym rowerze za kilka tysi czy nawet kamerce za 6 czy 7 stówek inwestycja w kuriera kilkanascie PLN to chyba nie jest dużo.

Nie chodzi o wartość wygranej. Chodzi o fakt, że np. poczta nie gwarantuje, że dostarczy list polecony w 7 dni. Prawdopodobnie dostarczy w 2 dni, ale może też w 10 i zastrzega to sobie w regulaminie. Po prostu według mnie lepiej brzmi np. nadaj w 3 dni robocze niż dostarcz w 7 dni. 

Swoją drogą nie każdy wygrał rower czy kamerę. 

Jak napisalem wczesniej jest instytucja kuriera. Za kilkanascie zeta dostarczy nastepnego dnia i glowa spokojna. W porownaniu nawet do biletu vip to jakies 10% wartosci nagrody wiec dalej maly naklad z Twojej strony. Do tego Twoj spokoj - bezcenne. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6517855 Napisano: 09.08.2018 16:59:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy ja dobrze rozumiem, że w red bullu w ciągu 7 dni list musi dotrzeć do brandcomm... Jakby człowiek miał wpływ na to ile czasu poczta list dostarcza emotka  

Przy wygranym rowerze za kilka tysi czy nawet kamerce za 6 czy 7 stówek inwestycja w kuriera kilkanascie PLN to chyba nie jest dużo. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6492101 Napisano: 24.05.2018 19:57:45 w Auchan
maliszka napisał(a):

Ta tak "znienawidzona" Poczesna to ŚLĄSK czyli teren obstawiany przez wielu graczy, sklep usytuowany przy trasie także w linii prostej dla wielu graczy ze śląska to kilkadziesiąt minut drogi więc pewnie wielu dobrych konkursowiczów postawiło na tą biedną nikomu nieznaną POCZESNĄ zamiast na znane śląskie miasta i tak oto Poczesna położona wśród pól i łąk stała się zagłębiem, które tak obrodziło w wygrane.

PS. To tylko moja prywatna teoria:) a jak ktoś ma inne zdanie to reklamacji nie przyjmuję.


Poczesna to peryferie Częstochowy a ta pomimo, że lata temu przyklejona na siłe do Śląska niewiele ma z nim wspólnego. Wyświetl w wątku >>

tonyclayton

#6475496 Napisano: 21.03.2018 21:24:43 w Czy informują/ informowali?
"Wybieraja" w sensie losuja Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6475422 Napisano: 21.03.2018 18:42:52 w Czy informują/ informowali?
jorunn2010 napisał(a):

aneczka155-93 napisał(a):

A czy czasem wyniki nie są już na stronie w zakładce laureaci? Wpisuje się tam imię i nazwisko i pokazuje się informacja czy się wygrało. Aczkolwiek nie wiem czy jest to aktualne, bo pokazuje mi że nie wygrałam. Na tyle tysięcy nagród nie trafić głupiego zeszycika (czy co to tam jest) to trochę lipa.

Andzik napisał(a):

tonyclayton napisał(a):

Andzik napisał(a):

Kinder 50 lat, loteria?

O ile dobrze pamietam maja czas do piatku

dzięki za info emotka  

ta rubryka z wpisywaniem imienia i nazwiska chyba jeszcze nie jest aktualna, bo już można było sprawdzać w ostatnim dniu trwania etapu, kiedy jeszcze laureaci nie zostali wylosowani

Zgodnie z reg to do dzisiaj jeszcze wybieraja, informuja od jutra takze pewnie dzis juz szykuja szablon do sprawdzania a jutro podepna baze laureatow. Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6474992 Napisano: 20.03.2018 19:35:05 w Czy informują/ informowali?
Andzik napisał(a):

Kinder 50 lat, loteria?

O ile dobrze pamietam maja czas do piatku Wyświetl w wątku >>
0 0

tonyclayton

#6466284 Napisano: 22.02.2018 12:38:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
Sorry za zamieszanie, już poprawiłem. Chodziło o wyniki konkursu za etap styczniowy. Co do loterii - 1szy etap jeszcze się nie zakończył. Wyświetl w wątku >>
0 0