Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika case

case

#6627639 Napisano: 06.08.2019 15:07:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

Problem został już rozwiązany, kody się drukują? 
I jak wygląda sprawa z rekompensatą? Będzie zwiększona pula wygranych, tj. bonów?  emotka

Biedronka twierdzi, że tak, jest zauważalnie mniej zgłoszonych problemów (ale są, więc tak na 100% to raczej jeszcze wszystkiego nie naprawili).
Z tymi bonami to bym się niestety nie rozpędzał emotka Wyświetl w wątku >>

case

#6627625 Napisano: 06.08.2019 14:34:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A to to już jest inna historia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6627619 Napisano: 06.08.2019 14:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

FBewelina13 napisał(a):

Ja przed chwilą kupiłam Danio waniliowe w saszetce i również nie wyskoczył żaden kod, napisałam maila do organizatora konkursu 

Agencje to przechodzą już same siebie, bo równie dobrze można byłoby wpisać numer paragonu, albo tak jak było z Fantazją w Delikatesach Centrum, podawało się Delikartę i system już wiedział, że zakupiło się produkt. Dostałam nawet SMS z informacją o konkursie, gdybym nie wiedziała o nim przypadkiem. A tu d.....

Nie dałoby się wpisać samego numeru paragonu, bo:
a) nie jest unikalny
b) nie ma żadnej, fizycznej możliwości integracji silnika strony z systemem kasowym jakiejkolwiek sieci - nawet oni sami dane z kas zbierają z co najmniej dobowym opóźnieniem.

Fantasia w DC to co innego, bo Delikarta jest przypisana do użytkownika, i historia zakupów się na niej zapisuje indywidualnie, więc można proces zautomatyzować.


Po  raz kolejny się zastanawiam - a co agencje mają do jakości/sposobu działania systemów kasowych sieci handlowych? Wyświetl w wątku >>
2 darog, nkba 0

case

#6627251 Napisano: 05.08.2019 13:59:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zgłoście wszystko na infolinię mailową. Potrzebne zdjęcie paragonu i krótki opis sytuacji - dosłownie tylko taki, żeby było wiadomo, że to o to chodzi.
Oprócz naprawiania błędu samego w sobie, ustalamy z Jeronimo Martins formę rekompensaty, tylko musimy mieć wszystko na "piśmie" czyli mailu. Wyświetl w wątku >>

case

#6627244 Napisano: 05.08.2019 13:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

andii napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

cinamoon napisał(a):

Czy był ktoś już w Biedronce po Danio? Bo niestety mi nie wydrukowały się kody. 

mnie też nie może to nie to danio

do tych w ,,saszetce' się drukują''

kurczę masakra dzięki za info

Muszą się drukować do wszystkich waniliowych.
I nie NAV się nie postarał, bo co my mamy do systemu kasowego Biedronki? emotka

Generalnie - błąd jest znany, trwa usuwanie, na szczęście nie występuje globalnie a tylko w niektórych sklepach. Wyświetl w wątku >>
2 aerdna, nkba 0

case

#6609243 Napisano: 12.06.2019 15:48:54 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

donia7 napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

NAV Fantasia puściła już kogoś z torbami? czy wymownie milczy?

Chyba puściła dosłownie emotka może zapomnieli? 

Może im się coś pomyliło, bo na wyłonienie zwycięzców mięli 14 dni kalendarzowych, a na poinformowanie - 3 dni roboczeemotka

edit: Idąc tym tropem, gdyby pomylili 14 dni kalendarzowych z 14 dniami roboczymi, to informować mogliby do 12.06.

Nic nie pomylili. Sytuacja losowa, za którą przepraszam. Generalnie wszyscy poinformowani, rezerwy - jeśli będą - za około tydzień. Wyświetl w wątku >>

case

#6599354 Napisano: 14.05.2019 13:05:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja dzisiaj prawie z rąk wyrwałam kasjerce kod na Danio  emotka  Po wydrukowaniu paragonu, oderwała karteczkę z kodem i chciała niby wyrzucić, a ja, że poproszę to również do paragonu, a ona: a na co to Pani? Z dłuższą chwilę musiałam z nią dyskutować, żeby mi to oddała...

Skandal emotka Organizatorzy nawet nie infomują pracowników biedronki że jest loteria, a co mowa żeby zadbali aby klientowi dać kod.
Przecież wszystko co się drukuje należy do klienta...może chciała wykorzystać,ale bez paragonu i tak nie można.

No raczej dobrze wiedziała o loterii, bo paragon był połączony z tym kodem i ona sobie go oderwała i nie zgniotła tylko delikatnie odłożyła :) A z tego co widzę to nie trzeba tam paragonu, wystarczy kod emotka

W którym sklepie to było? Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6599320 Napisano: 14.05.2019 12:07:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nic mi o tym nie wiadomo, kod powinien się drukować automatycznie do paragonu, niezależnie od formy płatności. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6599303 Napisano: 14.05.2019 11:47:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukajacykonkursow napisał(a):

case napisał(a):

case napisał(a):

Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

A czy mozę byc tak że się nie wydrukuje kod?

Nie powinno, system kasowy Biedronki jest ustawiony "globalnie", czyli w centrali.

wilhelmzdobywca napisał(a):

case napisał(a): Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

Odebrałam - czyli same kody weryfikuje poprawnie? No dobra, to już się nie
martwię, jeszcze tylko żeby paragony z kodami wypluwało z kasy, bo sama
prawie machnęłam ręką, a pracownica się zdziwiła, że jeszcze coś się po
długiej chwili wydrukowało emotka


No to jesli odebrałaś, to nie dziwiłbym się, że system nie pozwala jej odebrać ponownie emotka

Dlaczego nie informujecie pracowników biedronki aby dawali klientom kody?Przecież nie ma go w środku w kubku.I czy jak się kupi parę Danio na jednym paragonie to wydrukuje się adekwatna ilość kodów?

Są poinformowani, ale przy takiej wielkości sieci i takiej ilości promocji, która się jednocześnie w sieci dzieje, to wołanie na puszczy.
Zgodnie z regulaminem, kod drukuje się zawsze jeden. Jeśli kupujesz więcej Danio, to każde na osobny paragon. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6599287 Napisano: 14.05.2019 11:19:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

case napisał(a):

Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

A czy mozę byc tak że się nie wydrukuje kod?

Nie powinno, system kasowy Biedronki jest ustawiony "globalnie", czyli w centrali.

wilhelmzdobywca napisał(a):

case napisał(a): Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

Odebrałam - czyli same kody weryfikuje poprawnie? No dobra, to już się nie
martwię, jeszcze tylko żeby paragony z kodami wypluwało z kasy, bo sama
prawie machnęłam ręką, a pracownica się zdziwiła, że jeszcze coś się po
długiej chwili wydrukowało emotka


No to jesli odebrałaś, to nie dziwiłbym się, że system nie pozwala jej odebrać ponownie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6599270 Napisano: 14.05.2019 10:52:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6599259 Napisano: 14.05.2019 10:41:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Mam odpowiedz z NAV co do DANIO 
w nocy nie działała loteria bo serwery były przeciążone

Prawda.

A ja powtarzam to co wcześniej, bo problem się powtarza i niestety będzie powtarzał - statystycznie widzimy, że około 1,5% telefonów nie obsługuje prawidłowo strony loteryjnej, pracujemy nad tym, żeby ten procent zmniejszyć, ale całkowicie się nie da, więc...

Jeżeli po wpisaniu kodu, kliknięciu "gotowe" i potrząśnięciu telefonem nic się nie dzieje, tj nie odpala się animacja losowania, nie martwcie się, bo:
a) po ok. 4 sekundach wyskoczy przycisk "losuj", który pozwoli ręcznie przejść dalej
b) nagroda jest przypisywana do kodu w momencie kliknięcia "Gotowe" po jego wpisaniu - ciąg dalszy to (tylko i aż) bajer emotka i powiadomienie o wygranej bądź jej braku.
Jeżeli na tym etapie coś się zawiesi, nie zadziała, wystarczy wpisać kod ponownie.

Jeżeli zwróci komunikat "kod został już wykorzystany" - niestety nie ma wygranej.
Jeżeli przejdzie do ekranu "podaj numer telefonu" - oznacza to, że jest wygrana, a jaka - dowiesz się z smsa po wpisaniu numeru. Wyświetl w wątku >>

case

#6598967 Napisano: 13.05.2019 17:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

A ja serek kupiłam, kod dostałam, wbiłam, potrząsnęłam telefonem i obraz zrobił się  czarny, jak odświeżyłam to znowu chcieli kod, po wbiciu tego samego pojawił się napis, że wykorzystany emotka

Napiszę to jako rodzaj FAQ, choć zaraz zginie w pomroce postów.

Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje.
Z przyczyn technicznych, animacja nie u wszystkich się odpala, z czym intensywnie walczymy.
Nie powoduje to jednak unieważnienia kodu czy losowania jako takiego. Jeśli wpisujesz kod ponownie, to:
- jeśli był zwycięski, strona pominie animację i przeniesie Cię na ekran, w którym należy podać numer telefonu
- jeśli nie był zwycięski, strona zwróci komunikat "Kod został już wykorzystany".

Oczywiście to nie powinno tak działać, uspokajam jedynie, że kod nie "przepadł" - po prostu nie wygrał. Wyświetl w wątku >>

case

#6598826 Napisano: 13.05.2019 13:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Strona Danio już działa, spróbujcie proszę ponownie z tymi samymi kodami. Jeśli coś będzie nie tak, prośba o kontakt na help@navagency.com. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6598808 Napisano: 13.05.2019 13:06:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

case napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

alea napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Pomocy, telepie telefonem i nic się nie dzieje (DANIO Biedronka). Ktoś mi wytłumaczy co robię źle?

podbijam

Widzę,że nie tylko ja mam problem emotka

może trzeba rzucić telefonem o ścianę? emotka

Raz to prawie by poleciał hehe  emotka

Obejrzyjcie Harry'ego Pottera - tam było takie zaklęcie "Alohomora" - trzeba powtórzyć ten gest, ale koniecznie o północy, podczas pełni. emotka

A tak poważnie - mieliśmy małą awarię (przeciążenie) - trwa naprawa, niedługo powinno być ok. Samo potrząśnięcie nie jest niczym szczególnym, ot taki ruch jakby ktoś chciał strząsnąć komara z dłoni.

Alohomora to zaklecie otwierające zamki.. moze tez otwiera loteryjne bramki emotka ?

Tak właśnie działa, potwierdzam. Nasz programista kończył Hogwart, skrzywienie zawodowe. Wyświetl w wątku >>

case

#6598763 Napisano: 13.05.2019 11:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hehatka31 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

alea napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Pomocy, telepie telefonem i nic się nie dzieje (DANIO Biedronka). Ktoś mi wytłumaczy co robię źle?

podbijam

Widzę,że nie tylko ja mam problem emotka

może trzeba rzucić telefonem o ścianę? emotka

Raz to prawie by poleciał hehe  emotka

Obejrzyjcie Harry'ego Pottera - tam było takie zaklęcie "Alohomora" - trzeba powtórzyć ten gest, ale koniecznie o północy, podczas pełni. emotka

A tak poważnie - mieliśmy małą awarię (przeciążenie) - trwa naprawa, niedługo powinno być ok. Samo potrząśnięcie nie jest niczym szczególnym, ot taki ruch jakby ktoś chciał strząsnąć komara z dłoni. Wyświetl w wątku >>

case

#6597154 Napisano: 08.05.2019 17:42:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Fantasia Intermarche - jak wysyłacie ? jak na plakacie mms i potem odpowiedz ?
bo w regulaminie jest sms na numer ale jak wysyałamy cdostajemy info że konkurs zakończony


OŚWIADCZENIE emotka

1. System SMS miał awarię, oczywiście jak na złość w święta, przez co wysyłał niewłaściwą odpowiedź zwrotną. Ale zgłoszenia przyjmował prawidłowo, więc wszystko co było wysłane na 7057 ze słowem "Fantasia" zostało zarejestrowane poprawnie.
2. Jedyna obowiązująca mechanika to ta z regulaminu (SMS na numer 7057); nie wiem skąd i komu wzięły się jakieś MMSy. Jeśli ktoś zaobserwuje materiały z taką informacją, będę bardzo wdzięczny za priv ze zdjęciem lub chociaż info, że w tym i tym sklepie coś takiego wisi. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6578446 Napisano: 08.03.2019 12:31:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

freyja88 napisał(a):

W formularzu Neutrogena Kaufland nie chcą skanu paragonu? emotka

By nie marnowac czasu na rezerwy. Mało zgłoszeń to lepiej w papierach wygląda jak 100 balsamów roześle sie w jednym rozdaniu. I ile można czytac o magicznych siłach Actimela, gdy USA i UK zabroniły i ukarały za "nieprawdziwe reklamy" tego produktu?
W sumie po jakie licho Actimel te czapki, szaliki rozdaje  emotka  ???
Agencja udowodniła,  że Actimel jednak NIE wspiera  emotka  

Jak dobrze, że Ty zawsze wiesz wszystko najlepiej i nic nie trzeba więcej wyjaśniać.
Dziękuję Ci, wybitny specjalisto ds. aktywacji konsumenckich. Nie szukasz roboty? To rzadki talent, osoby wszechwiedzące są w branży bardzo w cenie.

Chciałbym też zapytać, ile było zgłoszeń w tym konkursie, bo potrzebuję tej liczby do raportu. Oczywiście ją znasz, skoro napisałeś, że mało zgłoszeń, więc prośba o podanie. Wyświetl w wątku >>

case

#6574784 Napisano: 25.02.2019 15:19:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryfnobabka napisał(a):

anet123 napisał(a):

Drodzy Konkursowicze!

Jestem tu nowa od niedawna biorę udział w konkursach i mam pytanie odnośnie rozliczenia rocznego i wygranej nagrody pieniężnej w kwocie 8000 tys.
Czy ja w rozliczeniu rocznym powinnam się rozliczyć z tej nagrody??

Najlepiej sprawdź w regulaminie czy organizator odprowadził podatek od nagrody. Jeśli tak było to nic nie robisz, jeśli nie - powinnaś dostać PIT 8C i wartość nagrody ująć w zeznaniu.

Nawet i to nie. Nagrody w konkursach (nie napisałaś, czy konk czy loteria, więc zakładam, że konk) są rozliczane na podstawie PIT-8AR przez organizatora. O ile oczywiście organizator płaci podatki od nagród, ale to info musi być w regulaminie. Generalnie przy rozliczeniu 8AR-ką, jako laureat nie dostajesz żadnych papierów, które należy złożyć do US, bo wszystko jest już rozliczone po stronie Organizatora. Wyświetl w wątku >>

case

#6573376 Napisano: 20.02.2019 15:27:27 w Czy informują/ informowali?
Actimel Kaufland wychodzi jeszcze w tym tygodniu roboczym, tj najpóźniej do piątku do końca dnia - maile. Wyświetl w wątku >>