Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika case

case

#6599270 Napisano: 14.05.2019 10:52:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6599259 Napisano: 14.05.2019 10:41:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Mam odpowiedz z NAV co do DANIO 
w nocy nie działała loteria bo serwery były przeciążone

Prawda.

A ja powtarzam to co wcześniej, bo problem się powtarza i niestety będzie powtarzał - statystycznie widzimy, że około 1,5% telefonów nie obsługuje prawidłowo strony loteryjnej, pracujemy nad tym, żeby ten procent zmniejszyć, ale całkowicie się nie da, więc...

Jeżeli po wpisaniu kodu, kliknięciu "gotowe" i potrząśnięciu telefonem nic się nie dzieje, tj nie odpala się animacja losowania, nie martwcie się, bo:
a) po ok. 4 sekundach wyskoczy przycisk "losuj", który pozwoli ręcznie przejść dalej
b) nagroda jest przypisywana do kodu w momencie kliknięcia "Gotowe" po jego wpisaniu - ciąg dalszy to (tylko i aż) bajer emotka i powiadomienie o wygranej bądź jej braku.
Jeżeli na tym etapie coś się zawiesi, nie zadziała, wystarczy wpisać kod ponownie.

Jeżeli zwróci komunikat "kod został już wykorzystany" - niestety nie ma wygranej.
Jeżeli przejdzie do ekranu "podaj numer telefonu" - oznacza to, że jest wygrana, a jaka - dowiesz się z smsa po wpisaniu numeru. Wyświetl w wątku >>

case

#6598967 Napisano: 13.05.2019 17:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

A ja serek kupiłam, kod dostałam, wbiłam, potrząsnęłam telefonem i obraz zrobił się  czarny, jak odświeżyłam to znowu chcieli kod, po wbiciu tego samego pojawił się napis, że wykorzystany emotka

Napiszę to jako rodzaj FAQ, choć zaraz zginie w pomroce postów.

Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje.
Z przyczyn technicznych, animacja nie u wszystkich się odpala, z czym intensywnie walczymy.
Nie powoduje to jednak unieważnienia kodu czy losowania jako takiego. Jeśli wpisujesz kod ponownie, to:
- jeśli był zwycięski, strona pominie animację i przeniesie Cię na ekran, w którym należy podać numer telefonu
- jeśli nie był zwycięski, strona zwróci komunikat "Kod został już wykorzystany".

Oczywiście to nie powinno tak działać, uspokajam jedynie, że kod nie "przepadł" - po prostu nie wygrał. Wyświetl w wątku >>

case

#6598826 Napisano: 13.05.2019 13:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Strona Danio już działa, spróbujcie proszę ponownie z tymi samymi kodami. Jeśli coś będzie nie tak, prośba o kontakt na help@navagency.com. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6598808 Napisano: 13.05.2019 13:06:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

case napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

alea napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Pomocy, telepie telefonem i nic się nie dzieje (DANIO Biedronka). Ktoś mi wytłumaczy co robię źle?

podbijam

Widzę,że nie tylko ja mam problem emotka

może trzeba rzucić telefonem o ścianę? emotka

Raz to prawie by poleciał hehe  emotka

Obejrzyjcie Harry'ego Pottera - tam było takie zaklęcie "Alohomora" - trzeba powtórzyć ten gest, ale koniecznie o północy, podczas pełni. emotka

A tak poważnie - mieliśmy małą awarię (przeciążenie) - trwa naprawa, niedługo powinno być ok. Samo potrząśnięcie nie jest niczym szczególnym, ot taki ruch jakby ktoś chciał strząsnąć komara z dłoni.

Alohomora to zaklecie otwierające zamki.. moze tez otwiera loteryjne bramki emotka ?

Tak właśnie działa, potwierdzam. Nasz programista kończył Hogwart, skrzywienie zawodowe. Wyświetl w wątku >>

case

#6598763 Napisano: 13.05.2019 11:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hehatka31 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

alea napisał(a):

hehatka31 napisał(a):

Pomocy, telepie telefonem i nic się nie dzieje (DANIO Biedronka). Ktoś mi wytłumaczy co robię źle?

podbijam

Widzę,że nie tylko ja mam problem emotka

może trzeba rzucić telefonem o ścianę? emotka

Raz to prawie by poleciał hehe  emotka

Obejrzyjcie Harry'ego Pottera - tam było takie zaklęcie "Alohomora" - trzeba powtórzyć ten gest, ale koniecznie o północy, podczas pełni. emotka

A tak poważnie - mieliśmy małą awarię (przeciążenie) - trwa naprawa, niedługo powinno być ok. Samo potrząśnięcie nie jest niczym szczególnym, ot taki ruch jakby ktoś chciał strząsnąć komara z dłoni. Wyświetl w wątku >>

case

#6597154 Napisano: 08.05.2019 17:42:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Fantasia Intermarche - jak wysyłacie ? jak na plakacie mms i potem odpowiedz ?
bo w regulaminie jest sms na numer ale jak wysyałamy cdostajemy info że konkurs zakończony


OŚWIADCZENIE emotka

1. System SMS miał awarię, oczywiście jak na złość w święta, przez co wysyłał niewłaściwą odpowiedź zwrotną. Ale zgłoszenia przyjmował prawidłowo, więc wszystko co było wysłane na 7057 ze słowem "Fantasia" zostało zarejestrowane poprawnie.
2. Jedyna obowiązująca mechanika to ta z regulaminu (SMS na numer 7057); nie wiem skąd i komu wzięły się jakieś MMSy. Jeśli ktoś zaobserwuje materiały z taką informacją, będę bardzo wdzięczny za priv ze zdjęciem lub chociaż info, że w tym i tym sklepie coś takiego wisi. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6578446 Napisano: 08.03.2019 12:31:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

freyja88 napisał(a):

W formularzu Neutrogena Kaufland nie chcą skanu paragonu? emotka

By nie marnowac czasu na rezerwy. Mało zgłoszeń to lepiej w papierach wygląda jak 100 balsamów roześle sie w jednym rozdaniu. I ile można czytac o magicznych siłach Actimela, gdy USA i UK zabroniły i ukarały za "nieprawdziwe reklamy" tego produktu?
W sumie po jakie licho Actimel te czapki, szaliki rozdaje  emotka  ???
Agencja udowodniła,  że Actimel jednak NIE wspiera  emotka  

Jak dobrze, że Ty zawsze wiesz wszystko najlepiej i nic nie trzeba więcej wyjaśniać.
Dziękuję Ci, wybitny specjalisto ds. aktywacji konsumenckich. Nie szukasz roboty? To rzadki talent, osoby wszechwiedzące są w branży bardzo w cenie.

Chciałbym też zapytać, ile było zgłoszeń w tym konkursie, bo potrzebuję tej liczby do raportu. Oczywiście ją znasz, skoro napisałeś, że mało zgłoszeń, więc prośba o podanie. Wyświetl w wątku >>

case

#6574784 Napisano: 25.02.2019 15:19:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryfnobabka napisał(a):

anet123 napisał(a):

Drodzy Konkursowicze!

Jestem tu nowa od niedawna biorę udział w konkursach i mam pytanie odnośnie rozliczenia rocznego i wygranej nagrody pieniężnej w kwocie 8000 tys.
Czy ja w rozliczeniu rocznym powinnam się rozliczyć z tej nagrody??

Najlepiej sprawdź w regulaminie czy organizator odprowadził podatek od nagrody. Jeśli tak było to nic nie robisz, jeśli nie - powinnaś dostać PIT 8C i wartość nagrody ująć w zeznaniu.

Nawet i to nie. Nagrody w konkursach (nie napisałaś, czy konk czy loteria, więc zakładam, że konk) są rozliczane na podstawie PIT-8AR przez organizatora. O ile oczywiście organizator płaci podatki od nagród, ale to info musi być w regulaminie. Generalnie przy rozliczeniu 8AR-ką, jako laureat nie dostajesz żadnych papierów, które należy złożyć do US, bo wszystko jest już rozliczone po stronie Organizatora. Wyświetl w wątku >>

case

#6573376 Napisano: 20.02.2019 15:27:27 w Czy informują/ informowali?
Actimel Kaufland wychodzi jeszcze w tym tygodniu roboczym, tj najpóźniej do piątku do końca dnia - maile. Wyświetl w wątku >>

case

#6567742 Napisano: 01.02.2019 00:09:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A bo ja wiem, dlaczego? Mozr dlatego, ze maja modny kroj i fajne nadruki, a nie zwykłe "koszulki z logo".
Co do tic taca - może mają inną marzowosc, nie mnie oceniać emotka
Jak widac bywają w takich akcjach koszulki warte detalicznie ok 35 zl do odbioru za równowartość 6 zl, a bywają i rekawiczki warte 5 zl za równowartość 15 zl. 
Za wszystkim cos stoi, i raczej nie dojdziemy, co emotka   Wyświetl w wątku >>

case

#6567718 Napisano: 31.01.2019 22:01:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Prosiłem, bez "Panie"...

Niestety nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. W znakomitej większości przypadków takie plany są znane z mniej więcej miesięcznym wyprzedzeniem.  Wyświetl w wątku >>

case

#6567715 Napisano: 31.01.2019 21:55:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Krwawy biznes koszulkowy emotka  proponuję nie brac też udziału w konkursach, gdzie jest elektronika, bo to małe chińskie rączki za miskę ryżu składają, samochody, bo produkcja jest nieekologiczna, pieniądze czy bony, bo lasy giną, o TFU plastikowych kartach przedplaconych nie wspomnę. 
A może by tak... Nie dawać się zwariować?

PS. Akurat Danone podchodzi bardzo restrykcyjnie do jakości nagród, które wydaje. Koszulki i farba do nadruku musiały mieć odpowiednie certyfikaty i uwierzcie, nie kosztowało to 6 zł brutto od sztuki.  Wyświetl w wątku >>

case

#6567648 Napisano: 31.01.2019 16:47:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

lolzek napisał(a):

W ogóle to rzeczy typu szaliki, skarpetki czy łyżeczki to powinien być ewentualnie gratis do zakupu. Ale nagroda w konkursie? Kpina. O ile kiedyś konkursy z takimi "cudeńkami" to był margines, tak teraz już normalka. Może jak ludzie przestaliby o ten szajs grać, to tendencja by się zmieniła. Bo póki co sponsorzy najwidoczniej myślą, że w Polsce to mogą każdy ochłap na konkurs przekazać a i tak ludzie się na to rzucą...

Chyba raczej sponsorzy WIEDZĄ, że w Polsce rzucą się na wszystko.
Jeśli ty nie rzucisz sie na Belvita tace szpitalną to znajdą się tacy, co hurtem je wygrają na handel. Więc twój głos niezadowolenia zostanie niezauważony, bo pula nagród zostanie rozdana w 100%.

Zobacz Activia Biedronka. 3 dni i 1000 koszulek poszło. 

No, ale te koszulki to prawie za darmola są, co to jest 6 zł (za tyle można kupić 4 Activie).

Ogólnie co do "tanich" gadżetów - nie jest to może uniwersalna zasada, ale generalnie kiedy robi się tzw. akcje buy&get - czyli masówkę nagród gwarantowanych - to przyjmuje się, że wartość nagrody w zakupie/produkcji powinna być w okolicy 10-20% wartości warunku zakupowego. Dlatego normą jest masowe rozdawanie gadżetów o wartości kilkudziesięciu groszy oraz to, że gadżety droższe muszą być limitowane i za nieco wyższą "barierą wejścia" - stąd np. konieczność zakupu produktów za 10 czy 15 zł i jeszcze zadanie kreatywne, żeby dostać "jakieś tam skarpetki czy łyżeczki". Taki gadżet kosztuje już kilka zł, więc aby go rozdać masowo wg tej zasady, produktów trzeba by kupić za kilkadziesiąt złotych. Nikt by nie kupił. Więc zostawia się niski próg zakupowy, typu 3 produkty, ale dodatkowo zadanie kreatywne, żeby jakoś nagrodzić tych co "zasłużyli" nieco bardziej niż tylko samym zakupem. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6557299 Napisano: 17.12.2018 14:13:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Case,ale macie skan tego paragonu i dane tej osoby. A jakby tak o probe oszustwa i wyludzenia nagrody na podstawie skanu tego paragonu dana osobe gdzies zglosic?

Zgodnie z art. 286 KK, grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 2. A jakby udowodnić recydywę, to pewnie ten drugi próg, od 6 miesięcy do 8 lat w pasiakach, ewentualnie zawiasy.

Szczytem było, kiedy takich akcji dopuszczała się nauczycielka... Nie wiem, ludzie naprawdę myślą, że są anonimowi?

Co do samego zgłaszania - to już naprawdę zależy od skali. Pamiętajmy, że za tym stałaby maaaasa syfu PR-owego. Wyświetl w wątku >>
1 kkbt 0

case

#6557291 Napisano: 17.12.2018 14:02:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Case to jak macie podejrzenie .ze paragon falszywy to niech taka osoba go odesle do Was.  A Wy juz dzialajcie tak jak prawo nakazuje. Dziwie się, ze ludzie falszuja paragony.  Czy naprawdę tak ciężko isc do sklepu i kupic produkt za 2-3 zl?

Tak robimy... dziwnym trafem zawsze te paragony giną, znaczy - dana osoba już ich nie ma, spaliła, popiół wyrzuciła do rzeki, rzeka rozlała się na łące, na to wszystko spadł meteoryt.
A jak potrzebuję, to telefon do centrali i i tak się dowiem emotka Wyświetl w wątku >>

case

#6557232 Napisano: 17.12.2018 11:47:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

Owszem, sprawdza, jeśli ma podejrzenia. W niektórych sieciach idzie z tym łatwiej, w innych trudniej, ale generalnie jak w centrali słyszą, że chodzi o fałszowanie ich paragonów, to i na jeden telefon potrafią je zweryfikować.
Nawiasem - a jaki inny sposób agencja powinna zbierać paragony, wyjaśnij mi? Nie mówię o konkursie, gdzie jest ich do zebrania 30 czy 50 - bo tu spoko, można pocztą, tylko o akcji typu Activia, gdzie za każdy produkt wysyłana jest mailem nagroda gwarantowana, ilości zgłoszeń idące w dziesiątki tysięcy. To jednak chyba cała sztuka w posiadaniu czujnego moderatora - prędzej czy później każdy taki artysta wpadnie.

monkakk - żeby to było takie proste...

case A może dodacie po prostu w formularzu miejsce na skan i szczegółowe dane z paragonu już w momencie przesyłania zgłoszenia? Coś na wzór tego co zrobiło IQ w promocji Delecty/Bakallandu? Uwierzcie, że jak dacie dobrze opisany wzór paragonu, co, gdzie i jak wpisać to nawet osoby, które pierwszy raz będą brały udział w takiej akcji sobie poradzą.  Ja myślę, ze skany są dla nas, klientów super - listy coraz droższe, przesyłka musi dojść w wyznaczonym terminie, a czasem okazuje się, że i agencja nasz list gdzieś zgubi... Szkoda, że niektórzy swoimi machlojkami psują zaufanie organizatorów, a w konsekwencji utrudniają życie uczciwym graczom emotka  

Ale to nie w tym rzecz... w takich akcjach jak Activia czy skończone właśnie Scarypetki, skan paragonu jest jak najbardziej wymagany, wraz z jego numerem. Ale to nie jest żadną przeszkodą, jeśli ktoś ordynarnie bawi się w Photoshopa i przerabianie paragonów, to choćbyśmy mu kazali podać wszystkie dane z tego paragonu, to poda - i to zgodne z wgranym przez siebie zdjęciem - tyle, że zdjęcie będzie spreparowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6557216 Napisano: 17.12.2018 11:02:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

case napisał(a):

Co trzeba mieć w głowie, żeby fałszować paragony? Ja wiem i rozumiem, że giełda paragonów ma się dobrze, ale fałszerstwo?

Ciekawe, czy ci, którzy to robią, mają świadomość, że z punktu widzenia KK jest to oszustwo, które jest przestępstwem niezależnie od wartości wyłudzonej w ten sposób korzyści.


I tak, owszem, piszę to po to, że być może tacy specjaliści to przeczytają. Czytajcie czytajcie. I wiedzcie - MY WIEMY. I któregoś dnia jakiś Organizator albo Fundator się wkurzy i postanowi interweniować w bardziej stanowczy sposób. Wtedy żarty się skończą.

Przy okazji - jak już się próbuje manipulować, to w Photoshopa wypada umieć.

a to ciekawe,,,, A to przypadkiem nie NAV chce mailem paragony? 
Nie  tu nigdy nic ani ja ani znajomi nie wygrali, 
ale miałem kiedyś przypadek kupna paragonu gdzie inny był scan a kiedy poprosiłem o przesłanie oryginału bo jednak organizator chce dodatkowej weryfikacji strasznie "sprzedawca" sie wkurzył i przesłał zupełnie inny paragon niż scan...hmm..chyba jakaś nagroda mu przepadła-bo tez miała wysłać? no ale zapewne nie główna-bo by mi go nie przesłał wcale.
poza tym tak- photoshop żaden problem...nie takie grafiki / filmy się robni na zgłoszenia konkursowe, paragon 10x powielić z innymi numerkami. co za problem? jakoś nie słyszałem by którakolwiek agencja w sklepie sprawdzała autentyczność paragonu...

Owszem, sprawdza, jeśli ma podejrzenia. W niektórych sieciach idzie z tym łatwiej, w innych trudniej, ale generalnie jak w centrali słyszą, że chodzi o fałszowanie ich paragonów, to i na jeden telefon potrafią je zweryfikować.
Nawiasem - a jaki inny sposób agencja powinna zbierać paragony, wyjaśnij mi? Nie mówię o konkursie, gdzie jest ich do zebrania 30 czy 50 - bo tu spoko, można pocztą, tylko o akcji typu Activia, gdzie za każdy produkt wysyłana jest mailem nagroda gwarantowana, ilości zgłoszeń idące w dziesiątki tysięcy. To jednak chyba cała sztuka w posiadaniu czujnego moderatora - prędzej czy później każdy taki artysta wpadnie.

monkakk - żeby to było takie proste... Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

case

#6557162 Napisano: 17.12.2018 02:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co trzeba mieć w głowie, żeby fałszować paragony? Ja wiem i rozumiem, że giełda paragonów ma się dobrze, ale fałszerstwo?

Ciekawe, czy ci, którzy to robią, mają świadomość, że z punktu widzenia KK jest to oszustwo, które jest przestępstwem niezależnie od wartości wyłudzonej w ten sposób korzyści.


I tak, owszem, piszę to po to, że być może tacy specjaliści to przeczytają. Czytajcie czytajcie. I wiedzcie - MY WIEMY. I któregoś dnia jakiś Organizator albo Fundator się wkurzy i postanowi interweniować w bardziej stanowczy sposób. Wtedy żarty się skończą.

Przy okazji - jak już się próbuje manipulować, to w Photoshopa wypada umieć. Wyświetl w wątku >>

case

#6556243 Napisano: 13.12.2018 11:26:22 w Informują
Danio "Przestrasz głoda i wygraj głośnik" - za chwilę wychodzą SMSy. Wyświetl w wątku >>