Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Z tymi bonami to bym się niestety nie rozpędzał
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
a) nie jest unikalny
b) nie ma żadnej, fizycznej możliwości integracji silnika strony z systemem kasowym jakiejkolwiek sieci - nawet oni sami dane z kas zbierają z co najmniej dobowym opóźnieniem.
Fantasia w DC to co innego, bo Delikarta jest przypisana do użytkownika, i historia zakupów się na niej zapisuje indywidualnie, więc można proces zautomatyzować.
Po raz kolejny się zastanawiam - a co agencje mają do jakości/sposobu działania systemów kasowych sieci handlowych? Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Oprócz naprawiania błędu samego w sobie, ustalamy z Jeronimo Martins formę rekompensaty, tylko musimy mieć wszystko na "piśmie" czyli mailu. Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
I nie NAV się nie postarał, bo co my mamy do systemu kasowego Biedronki?
Generalnie - błąd jest znany, trwa usuwanie, na szczęście nie występuje globalnie a tylko w niektórych sklepach. Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Zgodnie z regulaminem, kod drukuje się zawsze jeden. Jeśli kupujesz więcej Danio, to każde na osobny paragon. Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
wilhelmzdobywca napisał(a):
No to jesli odebrałaś, to nie dziwiłbym się, że system nie pozwala jej odebrać ponownie
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
A ja powtarzam to co wcześniej, bo problem się powtarza i niestety będzie powtarzał - statystycznie widzimy, że około 1,5% telefonów nie obsługuje prawidłowo strony loteryjnej, pracujemy nad tym, żeby ten procent zmniejszyć, ale całkowicie się nie da, więc...
Jeżeli po wpisaniu kodu, kliknięciu "gotowe" i potrząśnięciu telefonem nic się nie dzieje, tj nie odpala się animacja losowania, nie martwcie się, bo:
a) po ok. 4 sekundach wyskoczy przycisk "losuj", który pozwoli ręcznie przejść dalej
b) nagroda jest przypisywana do kodu w momencie kliknięcia "Gotowe" po jego wpisaniu - ciąg dalszy to (tylko i aż) bajer
Jeżeli na tym etapie coś się zawiesi, nie zadziała, wystarczy wpisać kod ponownie.
Jeżeli zwróci komunikat "kod został już wykorzystany" - niestety nie ma wygranej.
Jeżeli przejdzie do ekranu "podaj numer telefonu" - oznacza to, że jest wygrana, a jaka - dowiesz się z smsa po wpisaniu numeru. Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Kod jest przypisywany do nagrody w momencie wpisania go i kliknięcia "gotowe". Po kliknięciu "gotowe" system już wie, czy wygrałaś, czy nie. Ty jeszcze tego nie wiesz - animacja Cię o tym poinformuje.
Z przyczyn technicznych, animacja nie u wszystkich się odpala, z czym intensywnie walczymy.
Nie powoduje to jednak unieważnienia kodu czy losowania jako takiego. Jeśli wpisujesz kod ponownie, to:
- jeśli był zwycięski, strona pominie animację i przeniesie Cię na ekran, w którym należy podać numer telefonu
- jeśli nie był zwycięski, strona zwróci komunikat "Kod został już wykorzystany".
Oczywiście to nie powinno tak działać, uspokajam jedynie, że kod nie "przepadł" - po prostu nie wygrał. Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
A tak poważnie - mieliśmy małą awarię (przeciążenie) - trwa naprawa, niedługo powinno być ok. Samo potrząśnięcie nie jest niczym szczególnym, ot taki ruch jakby ktoś chciał strząsnąć komara z dłoni. Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
OŚWIADCZENIE
1. System SMS miał awarię, oczywiście jak na złość w święta, przez co wysyłał niewłaściwą odpowiedź zwrotną. Ale zgłoszenia przyjmował prawidłowo, więc wszystko co było wysłane na 7057 ze słowem "Fantasia" zostało zarejestrowane poprawnie.
2. Jedyna obowiązująca mechanika to ta z regulaminu (SMS na numer 7057); nie wiem skąd i komu wzięły się jakieś MMSy. Jeśli ktoś zaobserwuje materiały z taką informacją, będę bardzo wdzięczny za priv ze zdjęciem lub chociaż info, że w tym i tym sklepie coś takiego wisi. Wyświetl w wątku >>
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Dziękuję Ci, wybitny specjalisto ds. aktywacji konsumenckich. Nie szukasz roboty? To rzadki talent, osoby wszechwiedzące są w branży bardzo w cenie.
Chciałbym też zapytać, ile było zgłoszeń w tym konkursie, bo potrzebuję tej liczby do raportu. Oczywiście ją znasz, skoro napisałeś, że mało zgłoszeń, więc prośba o podanie. Wyświetl w wątku >>
Wypowiedź była edytowana 2 razy.
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane
case
Postów 109
Data rejestracji 23.08.2017
Punkty karne 0
Konkursy dodane