Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika case

case

#6551078 Napisano: 27.11.2018 10:36:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
100krotka napisał(a):

estrelitta napisał(a):

joasiunia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co dzis wozi gls?

Może bony do C4 z konkursu Kiri? Bo do mnie też jedzie i podejrzewam ten konkurs emotka

Tak, to Kiri

Mi wychodzi, że karty z Fantasia Polomarket  emotka

I to i to emotka Wyświetl w wątku >>

case

#6548847 Napisano: 19.11.2018 17:09:33 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Danonki DC/Eko- może pan Tomek odpowie?:)

Odpowie emotka Poszły dziś maile, jeszcze nie do wszystkich - 40 jeszcze jutro rano. Wyświetl w wątku >>

case

#6542232 Napisano: 26.10.2018 17:20:55 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
prosiaczek napisał(a):

gizmo napisał(a):

Navagency. Co myślicie?
Chciałam dziś sprawdzić 'Nagrody na drogę' z Activii, bo mi się paragon pałęta.
Na ich stronie z wynikami właściwie nie ma wyników. Jak się kliknie w 'zwyciezcy' to załączniki są puste.
Ktoś coś wygrał w konkursach przez nich organizowanych?
https://konkursy.navagency.com/

o ile wiem, listy są puste, do czasu ostatecznej weryfikacji laureatów. A NAV uważałam za agencję "która mnie nie lubi" emotka do przedwczoraj, kiedy w niej wygrałam emotka więc mi spiskowa teoria dziejów upadła emotka

Tak jest dokładnie emotka No może nie ostatecznej, bo bywa, że dobiera się w nieskończoność rezerwy, wtedy czekanie na ostateczną listę mogłoby potrwać;) ale tak jak jest 80-90% stanu, to publikujemy. Wyświetl w wątku >>

case

#6542225 Napisano: 26.10.2018 17:04:39 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

case napisał(a):

donia7 napisał(a):

jokan napisał(a):

asandraa napisał(a):

Fantasia - polo - informowali?
Do dziś mają czas...

jeszcze nie...

może pan Tomek nam odpowie:P

Może odpowie emotka

Jeszcze nie informowali, acz mają nadzieję dziś to zrobić.

To miło. Tylko proszę na odpowiednie numery tym razem to skierować. emotka

Słucham? A coś było nie tak?


Co do samych powiadomień - wait for it... 3... 2...1... Wyświetl w wątku >>

case

#6542158 Napisano: 26.10.2018 13:47:23 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

jokan napisał(a):

asandraa napisał(a):

Fantasia - polo - informowali?
Do dziś mają czas...

jeszcze nie...

może pan Tomek nam odpowie:P

Może odpowie emotka

Jeszcze nie informowali, acz mają nadzieję dziś to zrobić. Wyświetl w wątku >>

case

#6541022 Napisano: 22.10.2018 17:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

@ case
pytanie tak, ale odpowiedzi dotyczyły wszystkich zwykłych loterii. Ofc to jest moje zdanie, ale myślę, że pokrywa się z większością konkusowiczów. Więcej produktów kupujemy na hasłowe niż na zwykłe loterie.
Podkreślam zwykłe, bo loteria loterii nierówna

Znaczy wiesz, w tamtym wątku jest pięć odpowiedzi na krzyż, wartość statystyczna - żadna, ja bym z czymś takim nie poszedł do klienta jako z silną rekomendacją wynikającą z badań rynku emotka , ale samo zagadnienie jak najbardziej ciekawe i warte pogłębienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6541010 Napisano: 22.10.2018 17:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

@ case długo trawało, ale znalazłam emotka  

"... Napisano: czwartek, 21 kwietnia 2011, 02:03:28

"agencjasmolar napisał(a):Witam, 

pozwólcie, że najpierw się przedstawię - jestem pracownikiem Agencji Promocyjno-Reklamowej SMOLAR (www.smolar.pl), która często jest organizatorem różnych konkursów i loterii konsumenckich. Właśnie od uczestników organizowanych przez nas promocji dowiedzieliśmy się, że istnieje to prężne forum skupiające miłośników konkursów  emotka  

Ale do rzeczy: pomysł, aby skontaktować się z Wami wziął się stąd, iż zastanawialiśmy się ostatnio nad przyczynami mniejszego niż zazwyczaj zainteresowania organizowaną przez nas loterią „Odśwież swój styl z Perwoll (www.smolar.pl/aktualnosci/zobacz/239.html) . Tego typu akcje przeprowadzamy na zlecenie Henkla cyklicznie i przeważnie liczba przysyłanych codziennie SMS-ów od uczestników była większa. Postanowiliśmy więc poradzić się Was - uczestników, do których kierujemy nasze konkursy, jaki jest powód tego relatywnie małego odzewu ze strony konsumentów, z Waszej strony. Czy nagrody są za mało atrakcyjne, loteria za słabo nagłośniona, a może na sklepie informacja o loterii jest za mało widoczna?

Przyznam, że bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Z góry dziękuję za zrozumienie i Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam!!!  emotka  

P.S. Przepraszam, że moje pytanie zadaję pod tym tematem, ale jako świeżak nie mogę założyć nowego tematu."

Link do wątku, bo odpowiedzi konkursowiczów, mogą byc interesujące dla organizatora emotka
https://www.e-kon.../strona/20/#p4305846

Bardzo dziękuję emotka Podlinkowany wątek poczytam, ale z samego pytania wynika, że to chodziło o jakąś jedną konkretną loterią, a nie o wszelkie loterie jako takie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6540988 Napisano: 22.10.2018 16:37:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

@ darog
Smolar ma tez oficjalne konto. Pamietam, jak pytal nas, dlaczego na kreatywne jest wiecej zgloszen niz na loterie

Ciekawe. Naprawdę taka była konstrukcja pytania, tj - naprawdę napisali, że więcej mają na kreatywne niż na loterie? Czy jest szansa, że nie pamiętasz i było odwrotnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6540937 Napisano: 22.10.2018 14:21:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

case napisał(a):

To jest wyzwanie, które jestem skłonny podjąć emotka

Co do privów z pytaniami "jak wygrać" to jeszcze żadnych nie dostałem, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej tajemnicy; nawet kiedyś już pisałem posta na ten temat, o, proszę:
https://www.e-kon...trona/1062/#p6441339

Na końcu przypominam jednak o fakcie, że agencja jest tylko i aż pośrednikiem między Wami a fundatorem, który to fundator podejmuje zwykle finalne decyzje co do tego, kogo nagrodzić. Więc nikomu i na żadnych privach i za żadną wódkę nie jestem w stanie niczego obiecać czy ułatwić, choćbym chciał emotka

Dzień dobry Panie Tomku! emotka Ja proponuję, żeby pomiędzy Pudliszkami a Żywiec Zdrój, pozyskać i wstawić jakiegoś wysokoprocentowego sponsora emotka  Tak żeby pomiędzy flaczkami, a wodą mineralną był jakiś mocny konkursowy "przecinek" emotka  Niech agencja się rozwija, może już czas wypłynąć na szerokie wódy... emotka  



Bez sensu, wtedy nie będę mógł z czystym sumieniem wziąć udziału w planowanej powyżej popijawie... O, przepraszam - kreatywnej burzy mózgów emotka   Wyświetl w wątku >>

case

#6540912 Napisano: 22.10.2018 13:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pan Tomek chce tylko pomóc a nie dowalić każdemu z osobna

oby ta pomoc nie wyszła mu bokiem, bo faktycznie  będzie potrzebował litrów wódki emotka

To jest wyzwanie, które jestem skłonny podjąć emotka

Co do privów z pytaniami "jak wygrać" to jeszcze żadnych nie dostałem, ale z drugiej strony nie robiłbym z tego wielkiej tajemnicy; nawet kiedyś już pisałem posta na ten temat, o, proszę:
https://www.e-kon...trona/1062/#p6441339

Na końcu przypominam jednak o fakcie, że agencja jest tylko i aż pośrednikiem między Wami a fundatorem, który to fundator podejmuje zwykle finalne decyzje co do tego, kogo nagrodzić. Więc nikomu i na żadnych privach i za żadną wódkę nie jestem w stanie niczego obiecać czy ułatwić, choćbym chciał emotka Wyświetl w wątku >>

case

#6540873 Napisano: 22.10.2018 12:37:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Obiecałem coming out, więc jest coming out. Konto nav jako firmowe zostanie do ewentualnych oficjalnych obwieszczeń, natomiast teraz: dzień dobry, Tomek Seremet, agencja NAV.

Co do czasu (choć nie kumam, z czego mam się tłumaczyć emotka ): moja praca polega między innymi na budowaniu relacji czy poprawianiu działania organizowanych przez nas akcji. Moja aktywna obecność na forum służy głównie temu drugiemu - czytając Wasze wpisy poznaję kłopoty, bolączki i oczekiwania. A że przy okazji odpowiem na parę pytań, to chyba na plus, a nie na minus?
PS. Większość wypowiedzi była w weekend, w weekend mogę pisać, czy też nie? emotka

Co do etyki: jak zacznę zdradzać tajemnice zawodowe albo umawiać się z kimś na wódkę celem zbudowania relacji mogących wpływać na wyniki konkursów*, wtedy poproszę o aresztowanie emotka Na razie - nie widzę przeszkód, jak powiedział ślepy koń na Wielkiej Pardubickiej. 


*lubię wszystkie rodzaje wódek jakby co, ale uprzedzam, że manipulacje i tak nie są możliwe.


@darog napisał(a): no ciekawe...
- są i  regulaminy i zapisy, że dane są niezwłocznie usuwane po zakończeniu konkursu i postępowania reklamacyjnego.
- u mnie w pracy np pracują dwie Anny K. Imię/nazwisko takie samo. Ale
nie są nawet dalekimi kuzynkami..nieraz musiały ksero dowodów osobistych
wysyłać że to 2 różne osoby..
ale NAV lepiej wie: kto rodzina/a kto nie?

w NAV ani ja ani nikt z moich znajomych nigdy nie wygrał..a style  odp
były różne.. coś mi się wydaje, że może oprócz ok odpowiedzi  trzeba
wstrzelić się w odpowiednią godzinkę.

na maile z zapytaniem  też nie za bardzo odpowiadacie 


1. Regulaminy i zapisy - być może i są, ale nie u nas. Nie odpowiadam za to, że ktoś inny nie umie w podatki emotka Albo umie, tylko nie pisze o tym w regulaminie.
2. Nie "wie", tylko się domyśla. I nie nav, tylko ja, bo przetwarzam te wszystkie dane.
3. Brzydkie posądzenie o "godzinkę" - nie jest tylko kwestia stylu, ale i samej treści. Finalną decyzję podejmuje i tak klient, więc to nawet niekoniecznie jest kwestia NASZEGO gustu (tzn jest, ale tylko częściowo).
4. Mam 100% wskaźnik odpowiedzi, więc nie bardzo wiem, jak się do tego odnieść... Wyświetl w wątku >>

case

#6492372 Napisano: 25.05.2018 17:28:14 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

case napisał(a):

superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

I właśnie dlatego lepiej, że sępią, Jeśli te naklejane wzory schodzą w praniu tak samo, jak z poprzednich koszulek, to lepiej niech sobie zatrzymają emotka Masakra jakaś. Granatowe koszulki z białym logo UEFA, które obecnie jest symbolicznie, śladowo dosłownie, kilka kawałeczków. Reszta sukcesywnie odpadała w miarę użytkowania. emotka To się już kruszy nawet gdy tylko noszę. 

a czego od Lay's oczekujesz emotka  KRUCHOŚCI chyba emotka

Lepiej w Żywiec Zdrój zainwestować 30zl. Zero kalorii  emotka   a mozna wybrać napis, wzór oraz rozmiar. I w 2 tygodnie przychodzi.

Masz taką? Macałeś? I jak?

Sprecyzować pytanie wypada, która koszulka cie "macalnością" interesuje? 

Żywiec Zdrój emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6492226 Napisano: 25.05.2018 10:29:05 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

I właśnie dlatego lepiej, że sępią, Jeśli te naklejane wzory schodzą w praniu tak samo, jak z poprzednich koszulek, to lepiej niech sobie zatrzymają emotka Masakra jakaś. Granatowe koszulki z białym logo UEFA, które obecnie jest symbolicznie, śladowo dosłownie, kilka kawałeczków. Reszta sukcesywnie odpadała w miarę użytkowania. emotka To się już kruszy nawet gdy tylko noszę. 

a czego od Lay's oczekujesz emotka  KRUCHOŚCI chyba emotka

Lepiej w Żywiec Zdrój zainwestować 30zl. Zero kalorii  emotka   a mozna wybrać napis, wzór oraz rozmiar. I w 2 tygodnie przychodzi.

Masz taką? Macałeś? I jak? Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6491999 Napisano: 24.05.2018 15:10:35 w SZUKAM....
FBkamil7 napisał(a):

superloser napisał(a):

SZUKAM specyfikacji Koszulek z obecnych promocji. 

Tymbark / Smolar - mozna wybrać sobie imię ... ale czy rozmiar też? I jaka ta FIRMA oraz jaki materiał??? 

Lays / Avanti - ma TYLKO rozmiar L oraz nalepkę Lay's z autografem. A co jest z tyłu? Jakość bawełniana czy syntetyk? 

Żywiec Zdrój - wybór z 4 rozmiarów . Własny napis z tylu. Firma Fruit of the loom. Syntetyk.

Tymbark/Smolar można sobie wybrać rozmiar S, M, L . Jednak jest zapis, że w przypadku, kiedy rozmiar będzie niedostępny wyślą inny - najbliżej zbliżony do wybranego. Wybrany napis może mieć max. 12 liter.  Można też wybrać numer na koszulce. Zgodnie z informacją na stronie smolara jest to replika oficjalnej koszulki meczowej reprezentacji Polski.

Żywiec Zdrój - Fruit of the loom Performance T, rozmiarówka damska i męska S - XL, brak rozmiarówki dziecięcej. Personalizacja do 12 znaków. Nadruk jakąś techniką zupełnie niewyczuwalną w dotyku tak jakby materiał był barwiony fabrycznie, nie naprasowanka czy coś tego typu. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6490714 Napisano: 18.05.2018 18:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to mailowo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6490684 Napisano: 18.05.2018 16:31:03 w WC - rozmowy o wszystkim
glena napisał(a):

case napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy to często agencje reklamowe, które mają w swoich szeregach grafików, którzy na fotomontażach zęby zjedli i nie dadzą się nabrać. A wszystkie podejrzane paragony są weryfikowane wnikliwie, łącznie z próbą wydostania kopii ze sklepu na podstawie numeru.

Przy okazji zabawne jest, że komuś się chce bawić w takie przeróbki, skoro z punktu widzenia prawa jest to oszustwo względnie wyłudzenie, które niezależnie od kwoty przewinienia jest przestępstwem wg KK. Ale zakładam, że pytasz z czystej ciekawości emotka Bo jakby jakiś złośliwy organizator zgłosił ewidentny wałek, to można sobie za przeproszeniem nas.ać w papiery.

To pewnie dlatego niektóre agencje nie wymagają numeru paragonu w zgłoszeniu - nie muszą się wtedy użerać z ewentualną weryfikacją, zleceniodawca zadowolony z ilości zgłoszeń, a że na jeden paragon gra cała armia starterów, to pewnie tylko miejska legenda

To są zupełnie inne sytuacje - grać na jeden paragon, a fałszować paragony.

A ja mam info z absolutnie pierwszej ręki - DA SIĘ zweryfikować paragon. Łatwiej, trudniej, pewnie zależy od sieci - ale kilka godzin temu sam osobiście zweryfikowałem 11 paragonów jednym telefonem do centrali sieci. Wszystkie były sfałszowane. Ojjj, ktoś będzie miał ciepło... Wyświetl w wątku >>
2 venix, darog 0

case

#6489833 Napisano: 15.05.2018 23:57:14 w WC - rozmowy o wszystkim
sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy to często agencje reklamowe, które mają w swoich szeregach grafików, którzy na fotomontażach zęby zjedli i nie dadzą się nabrać. A wszystkie podejrzane paragony są weryfikowane wnikliwie, łącznie z próbą wydostania kopii ze sklepu na podstawie numeru.

Przy okazji zabawne jest, że komuś się chce bawić w takie przeróbki, skoro z punktu widzenia prawa jest to oszustwo względnie wyłudzenie, które niezależnie od kwoty przewinienia jest przestępstwem wg KK. Ale zakładam, że pytasz z czystej ciekawości emotka Bo jakby jakiś złośliwy organizator zgłosił ewidentny wałek, to można sobie za przeproszeniem nas.ać w papiery. Wyświetl w wątku >>
2 nkba, darog 0

case

#6444905 Napisano: 21.12.2017 12:21:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
biokoo napisał(a):

rufus napisał(a):

biokoo napisał(a):

rufus napisał(a):

biokoo napisał(a):

rufus napisał(a):

biokoo napisał(a):

czy ja dobrze rozumiem ze konkrus coca cola lidl bedzie losowal tylko zgloszenia poprzez sms?? emotka

...boo?

3.7.
W Loterii uwzględniane są Z
głoszenia dokonane za pomocą wiadomości SMS, wysłanej z
telefonu komórkowego za pośrednictwem sieci operatorów telefonii komórkowej
korzystających z polskich zasobów numeracji.
Niedopuszczalne jest stosowanie systemów
technicznych oraz organizacyjnych, wywierających wpływ lub mogących wywierać wpływ
na wyniki Losowania. Uczestnikowi, który stosuje takie systemy lub w nich uczestniczy, w
przypadku wygrania nagrody, nagroda nie przysługuje, a Zgłoszenia takich osób są
wykluczane z udziału w Loterii. Niedopuszczalne jest stosowanie lub posługiwanie się przez
Uczestników, w celu odbioru nagrody podrobionymi lub przerobionymi paragonami z kasy
fiskalnej

I odnosi sie to do tego, ze zagraniczne numery nie beda uwzgledniane.



czyli po co byly zgloszenia poprzez strone jak nie beda braly udzialu w losowaniu????

ale ten punkt tylko odnosi się do smsow z zagranicznych numerow. chyba zle interpretujesz. emotka



no mam nadzieje emotka


Tak, na pewno, mówię Ci to jako czasami organizator emotka Zdanie jest niefortunnie sformułowane, powinno być coś w rodzaju "Spośród zgłoszeń dokonanych za pomocą wiadomości SMS, brane pod uwagę będą tylko wiadomości wysłane za pośrednictwem..." itd. Wyświetl w wątku >>
1 biokoo 0

case

#6444825 Napisano: 21.12.2017 10:58:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

mietowa napisał(a):

southlander napisał(a):

mayteq napisał(a):

Niestety ja mam wrażenie, że organizatorzy chcą nagradzać "normalnych konsumentów" a nie osoby zawodowo wygrywające konkursy. Niestety w konkursach już lepszy nie wygrywa, wygrywa nie konkursowa miejscowość i nie konkursowe nazwisko.


Może to i dobry trop?
No bo spójrzmy. Ktoś coś ot tak sobie wyśle bo "może się uda" z jakąś przeciętną odpowiedzią napisaną w 5 minut. Zrobi tak raz, drugi, trzeci, a potem się zniechęci bo i tak nic nie wygrywa. Ewentualnie jak sprawdzi wyniki i zobaczy jak dopieszczone perfekcyjne teksty są nagradzane, stwierdzi że to nie ma sensu bo nie będzie się tak męczyć. No i dany organizator traci uczestników, traci cały efekt promocyjny. Zawodowi konkursowicze są o wiele mniejszą grupą niż zwykli konsumenci, więc po co o nich dbać? Niech wygra przeciętność, to zwykli uczestnicy poczują że te nagrody są naprawdę osiągalne dla każdego.
W sumie to podchodząc od tej strony nawet ich rozumiem, ale wobec tego uczciwie by było gdyby w zasadach konkursów napisane było gdzieś między wierszami, jaki typ odpowiedzi jest oczekiwany.

W takim przypadku uczciwie to zrobić loterię emotka .


Ja to wiem, Ty to wiesz, organizatorzy wciąż nie wiedzą emotka . Ale zdaje się że do loterii są mniej korzystne przepisy prawno-podatkowe, może dlatego nie robią tak chętnie loterii.


Przepisy są tak poj...ane, a stają się jeszcze bardziej, że czasami zrobienie loterii jest nie tyle trudne, czy kosztowne, co wręcz niemożliwe. W skrócie: żeby uzyskać pozwolenie na loterię od Izby Celnej, potrzeba tony papierów. TONY. Agencja zorganizuje je bez problemu - za to jej płacą. Gorzej, że ostatnie nowelizacje ZAKAZUJĄ podzlecania organizacji loterii innym podmiotom, co oznacza, że formalnie organizatorem musi być klient, czyli korporacja.
To teraz spróbuj w miesiąc - bo zwykle tyle jest czasu na przygotowania - ogarnąć te TONY papierów w korporacji, gdzie wymagane są np. podpisy całego zarządu, a zarząd jest we Francji dajmy na to, z czego dwóch członków to w ogóle w Stanach, i dla każdego potrzebne tłumaczenia przysięgłe żeby wiedział co podpisuje... etc.

A na temat tego, co organizatorzy - potencjalnie - cenią w wypowiedziach, napisałem już tutaj:
https://www.e-kon...trona/1064/#p6441339 Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6442224 Napisano: 14.12.2017 17:23:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

superloser napisał(a):

Czasami ludzie grajacy, maja chyba jakies wizje, ze CI BOGOWIE z Agencji to alfa&omega... a wystarczy zejsc na ZIEMIE dzieki  programowi "Słoiki".
Ile tam pracowników  Agencji Reklamowych, którzy przetrwac nie mogą nawału pracy. 

Padłam. Przyznaję, że ten fragment mnie rozwalił. Słoiki?
Proponuję obejrzeć sobie Szpital a następnie wybrać się na najbliższy SOR i porównać wrażenia. emotka
Myślałam, że tylko moja prababcia wierzy, że to jest NAPRAWDĘ.

Znaczy... sugerujesz, że każdy pacjent nie ma natychmiastowej opieki dwóch - trzech osób z personelu? Jak to? emotka

A a propos słoików... muszę popytać wszystkich w agencji u nas, czy czują się słoikami... tak się składa, że 90% z Warszawy rdzennie lub przynajmniej od dwóch pokoleń... emotka (tak, jakby to miało JAKIEKOLWIEK znaczenie). Wyświetl w wątku >>
0 0