Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika case

case

#6399121 Napisano: 04.09.2017 16:58:27 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
izkak napisał(a):


1. Jasne zasady. Czasami na plakacie konkursowym widzę napis "kup dowolne produkty marki..." a w regulaminie już jest zapis, że jednak należy kupić produkty "wybrane". Nie jest to fajne, zwłaszcza jeśli ktoś spontanicznie zrobi zakupy sugerując się informacją z ulotki i później doczyta w regulaminie, że np. lody czekoladowe są objęte promocją, ale truskawkowe już nie. Podobnie ze sklepami, w których można dokonać zakupu promocyjnego - jeśli są wybrane to ich adresy powinny znaleźć się w regulaminie.


Coś takiego to ewidentny "wałek", albo w najlepszym razie przeoczenie Organizatora (czasami klient zmienia zdanie co do tzw. range'u produktów czy jakiejś innej merytorycznej kwestii, ktoś nie zaktualizuje regulaminu i wpadka gotowa).


izkak napisał(a):
2. Zabezpieczenie konkursu/loterii. Zawsze uczciwie robię zakupy i chciałabym żeby w każdym konkursie była
konieczność wpisywania szczegółowych danych jak numeru paragonu i data
zakupu, a w przypadku loterii dodatkowo numeru kasy i kodu pocztowego
sklepu. Weryfikacja paragonów w sklepach powinna być przeprowadzana nie
tylko w przypadku tych "dużych" wygranych, jak samochody/mieszkania, ale
też od czasu do czasu w konkursach z mniejszymi nagrodami. Nie będę już
pisać o konkursach "na lajki" i grach w aplikacjach, gdzie ryzyko
nieuczciwych zachować jest znacznie wyższe.


To jest bardzo interesująca sugestia - czy inni się też z tym zgadzają?

izkak napisał(a):
3. Powiadomienie o wygranej i wyniki. Drodzy organizatorzy, chciałabym konkretnie wiedzieć czy zadzwonicie, czy
wyślecie SMS, czy też będzie to mail i kiedy mogę się ewentualnie
spodziewać informacji o wygranej. Terminy traktujcie poważnie, a w
przypadkach losowych po prostu przeproście za opóźnienie zamiast wciskać
kit, że "laureaci zostali powiadomieni" emotka  Chciałabym też mieć możliwość sprawdzenia na zwykłej liście numeru
paragonu, który wygrał (wystarczy początek i koniec), podobnie z numerem
telefonu. 


Tutaj niewiele mogę powiedzieć... nie ukrywam, że czasami zostawia się w regulaminie "furtkę" gwarantującą dowolność sposobu powiadomienia. Bo na koniec to od rodzaju nagród, ich ilości i aktualnego zaj...ania pracą zależy, czy komuś lepiej dzwonić, czy wysyłać SMSy (z punktu widzenia bardzo kosztownego czasu dupogodziny pracownika agencji jest to ogromna różnica). Zwłaszcza, że telefon i tak kończy się wysłaniem maila lub smsa, choćby z linkiem do formularza.
A co do terminów - te są święte, zdarza się je przekroczyć, owszem - ale ściemnianie, że powiadomienia poszły? Beeee.

izkak napisał(a):
4. Ochrona danych osobowych. Data urodzenia, numer dowodu, PESEL... macie już wszystko. Chcę mieć pewność, że moje dane są u Was bezpieczne i po wydaniu nagród zostaną usunięte.


Czemu usunięte? Pytam serio, z ciekawości z gatunku "a co to za różnica"? Jeżeli administrator danych nie używa ich do spamu, to co to dla Ciebie zmienia? (żeby było jasne - ja nie twierdzę, że usuwanie jest złe, albo że nie usuwanie jest złe. Po prostu ciekawi mnie punkt widzenia).

izkak napisał(a):
5. Dostęp do najświeższych promocji, akcji i regulaminów. Zróbcie dla nas miejsce na Waszych stronach internetowych. Niech będą tam
informacje o bieżących i zakończonych konkursach/loteriach. To naprawdę
nie wymaga wielkiego nakładu pracy, a ułatwi życie i Wam i Nam 


U nas akurat macie specjalny kącik emotka , regularnie aktualizowany emotka


cb656 napisał(a):
Dodam jeszcze, że ja oczekuję od Organizatora, że przygotowując jakąś akcję związaną z zakupem produktu, gdzie potrzebny jest paragon
poświadczający zakup jakiegoś konkretnego produktu (najczęściej chodzi o
sklepy-sieciówki) zadba także o to, by to sklepy w swoim systemie miały
dany produkt wpisany tak jednoznacznie, by NIE TRZEBA BYŁO starać się o
DODATKOWE POTWIERDZANIE NA PARAGONIE w BOK, że kupiło się akurat
ketchup określonej marki, a nie "jakiś" ketchup.
Bo panienki w BOK zajmują się tym nader niechętnie, a czasem wręcz odmawiają, uznając za jakąś nadprogramową fanaberię Klienta. A jak na paragonie produkt konkursowy będzie opisany od razu prawidłowo,
a nie ogólnie i niejednoznacznie, to wszystko jest jasne i czytelne.
Tego chciałbym ja. Bo jestem wygodny i nie chce mi się dodatkowo użerać z
BOK. Bo tam i tak mają po pachy roboty.


Hmmm, tu mi się trudno odnieść - bardzo rzadko miewam sytuacje, że trzeba dodatkowo analizować paragon, z reguły produkt jest opisany jasno i klarownie.
Jeśli jednak tak nie jest - niestety, Organizator nie ma na to absolutnie żadnego wpływu. To jest coś na linii Klient - Kupiec (sieć handlowa), a zmiany na tej linii to procesy powolne, bolesne i potrzebują NAPRAWDĘ potężnego uzasadnienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6394379 Napisano: 24.08.2017 14:47:41 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Pamiętam, pamiętam.
Będę robił za adwokata diabła, ale głównie dla siebie i tam, gdzie pewne rzeczy można uogólnić.

Inne agencje... cóż. Są porządne, wyspecjalizowane, a są też te... tanie. Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

case

#6394364 Napisano: 24.08.2017 14:28:38 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Jeżeli aktywna obecność kogoś „z drugiej strony” Wam przeszkadza i planujecie mnie zniechęcać tudzież wrzucać do worka „oszustów z agencji”, to śmiało, nie ma problemu – zamknę się i będę sobie tylko czytał. Nawiasem, wiecie, "zawodowi" gracze też są często postrzegani jako oszuści przez agencje i klientów, a w najlepszym razie jako wrzód na d... .

I dziękuję apoccalipsa - tak, Wy jesteście dla nas. Tak, ale my dla Was, bo bez organizatorów moglibyście sobie najwyżej popisać na forum e-fajniegdybyistnialykonkursy.info emotka
 
Wchodzę tu z otwartą przyłbicą – prawie – przepraszam, ale nie przedstawię się ani nie podam nazwy agencji, jak ktoś bardzo potrzebuje to sobie wygoogluje. A jak wygoogluje, to proszę o zachowanie tej informacji dla siebie. Nie, nie mam się czego wstydzić – po prostu niech moje stanowisko zostanie MOIM, a nie mojej agencji, czy tym bardziej wszystkich agencji.
 
Możecie wierzyć lub nie, ale oprócz „bycia pracownikiem”, jestem – zawodowo – pasjonatem organizacji konkursów, a moja rola w agencji, w życiu i na tym forum sprowadza się do jednego – żeby to funkcjonowało jeszcze lepiej.
 
Tak – to Wy, czyli aktywni konkursowicze, często piszecie/dzwonicie na infolinię, nad którą również mam pieczę, i chcąc nie
chcąc dajecie wskazówki, co jeszcze można usprawnić. I ja/my usprawniamy.

Między innymi dla Was. Żeby powiadomienia dochodziły na czas, żeby przesyłki docierały, żeby była jasność i klarowność. Nam za zajebistą robotę płaci klient, my za to organizujemy tych konkursów coraz więcej, coraz lepiej.
 
I po to się tu zarejestrowałem, występując jako „ktoś z agencji” a nie, przykładowo, pasjonat modelarstwa – żeby poznać Wasze oczekiwania i wdrożyć je u nas. U nas – to znaczy w naszej, jednej, konkretnej agencji. Za resztę nie odpowiadam, przypominam – to nasza KONKURENCJA a nie „jedna wielka mafia”. Wyświetl w wątku >>

case

#6394328 Napisano: 24.08.2017 14:09:13 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ir napisał(a):

case napisał(a):

ir napisał(a):

case napisał(a):

A odkopuję, bo nie lubię, jak ktoś generalizuje i bzdury wypisuje... I tak, jestem z agencji, żadna tajemnica. A rezerwy? Są zawsze. Nie opisuje się tego w regulaminach, bo ich przydzielanie wygląda zawsze inaczej i czasami przybiera formę działań ad-hoc, trudno to ubrać w jakieś ramy. Ale są zawsze i dążeniem naszym ZAWSZE jest, żeby wydać wszystkie nagrody. Bo już je kupiliśmy, bo klient w życiu nie chce słyszeć o ich zwrocie, bo nie chcemy syfu na FB, bo płacimy za magazynowanie, bo z góry zapłaciliśmy za pakowanie, konfekcjonowanie i wysyłkę. Wybierz sobie emotka

Błagam, tylko nie uprawiaj tu propagandy. Nie zdradzaj kulisów pracy, to twoja sprawa. Tu naprawdę jest pełno kumatych ludzi emotka

Nie ma problemu.
Tylko tak sobie poczytałem to forum, jest na nim pełno domysłów, niedomówień i innych tego typu. Myślałem, że pewne rzeczy rozjaśnię, ale jak nie, to nie emotka

Jasne, jasne. Najpierw piszesz, że piszemy tu bzdury, a potem odkręcasz. Odpuść.


Ale zwróciłeś uwagę, że o bzdurach pisałem w kontekście jednego konkretnego posta, a nie całego forum? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6394324 Napisano: 24.08.2017 14:05:57 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ir napisał(a):

case napisał(a):

A odkopuję, bo nie lubię, jak ktoś generalizuje i bzdury wypisuje... I tak, jestem z agencji, żadna tajemnica. A rezerwy? Są zawsze. Nie opisuje się tego w regulaminach, bo ich przydzielanie wygląda zawsze inaczej i czasami przybiera formę działań ad-hoc, trudno to ubrać w jakieś ramy. Ale są zawsze i dążeniem naszym ZAWSZE jest, żeby wydać wszystkie nagrody. Bo już je kupiliśmy, bo klient w życiu nie chce słyszeć o ich zwrocie, bo nie chcemy syfu na FB, bo płacimy za magazynowanie, bo z góry zapłaciliśmy za pakowanie, konfekcjonowanie i wysyłkę. Wybierz sobie emotka

Błagam, tylko nie uprawiaj tu propagandy. Nie zdradzaj kulisów pracy, to twoja sprawa.
Tu naprawdę jest pełno kumatych ludzi emotka


Nie ma problemu.
Tylko tak sobie poczytałem to forum, jest na nim pełno domysłów, niedomówień i innych tego typu. Myślałem, że pewne rzeczy rozjaśnię, ale jak nie, to nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6394317 Napisano: 24.08.2017 14:02:06 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
tsubasa napisał(a):

case a kasę też zawsze tak chętnie w rezerwie oddajecie? Obstawiam, że jesteś z najgorszej agencji, czyli Avanti emotka Choć nie najgorsza to G3 emotka


Pudło i pudło emotka

I tak, również emotka chociaż z kasą najczęściej nie ma problemu, po nią się laureaci chętnie zgłaszają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6394278 Napisano: 24.08.2017 13:30:38 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
A odkopuję, bo nie lubię, jak ktoś generalizuje i bzdury wypisuje...
I tak, jestem z agencji, żadna tajemnica.

A rezerwy? Są zawsze. Nie opisuje się tego w regulaminach, bo ich przydzielanie wygląda zawsze inaczej i czasami przybiera formę działań ad-hoc, trudno to ubrać w jakieś ramy. Ale są zawsze i dążeniem naszym ZAWSZE jest, żeby wydać wszystkie nagrody. Bo już je kupiliśmy, bo klient w życiu nie chce słyszeć o ich zwrocie, bo nie chcemy syfu na FB, bo płacimy za magazynowanie, bo z góry zapłaciliśmy za pakowanie, konfekcjonowanie i wysyłkę. Wybierz sobie emotka Wyświetl w wątku >>

case

#6394243 Napisano: 24.08.2017 12:52:09 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
ir napisał(a):

canti0 napisał(a):

Mam wrazenie że ostatnio wszystkie agencje są przeciwko nam, kiedyś było innaczej czyt. Smolar, Albedo, karlsbad, IQ i inne. Liczne skargi chyba się odbijają echem emotka  Kiedyś wszystko szło załatwić, teraz patrzą tylko aby nie wydać nagrody.

Być może ma na to wpływ także to, że mają wpis: Nagrody przechodzą na rzecz Organizatora.
Łatwiej im "nie wydawać".
Ja zauważyłam (na pewno nie tylko ja) znacznie słabsze nagrody w konkursach niż kiedyś i mniejszą liczbę, nie mówiąc już o konieczności inwestowania (kiedyś np. 1-2 piwa, dziś 4, itd.)

Pozwolę sobie odkopać tę wypowiedź i wyjaśnić - zapis "...przechodzą na rzecz Organizatora" nie oznacza, że Organizator chce je zachować dla siebie - oznacza to, choć nieco mgliście, że będą rozdysponowane osobom rezerwowym a w SKRAJNYCH przypadkach - wykorzystane np podczas innej promocji (w sytuacji, kiedy jest np. dużo nagród a mało zgłoszeń i fizycznie nie ma komu ich wydać).

...przynajmniej u uczciwych Organizatorów pracujących dla uczciwego klienta. Wyświetl w wątku >>
0 0

case

#6393860 Napisano: 23.08.2017 17:03:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):
aempe napisał(a):

aempe napisał(a):

To chyba powszechna praktyka, ale jaki sens ma następujący sposób przyznawania nagród jak w konkursie Pudliszki, który wygląda następująco:-najlepsze zgłoszenia dnia otrzymują nagrody dnia-jedna osoba nie może wygrać więcej niż jednej nagrody

Wniosek jest taki, że najlepsza nagroda tygodnia i miesiąca nie jest przyznana za najlepsze zgłoszenie w tym okresie, bo najlepsze już otrzymały nagrody dzienne tj. nie opłaca się ich wygrywać, celując wyżej.

Istnieje jeszcze możliwość następującego założenia.
Komisja uważa, że najlepsze w danym dniu jest zgłoszenie A, ale ono jest tak dobre, że nagrodę dzienną otrzyma zgłoszenie B, bo komisja zakłada, że zgłoszenie A zasługuje na nagrodę tygodnia. Jednak następnego dnia przychodzi zgłoszenie jeszcze lepsze niż A, w związku z czym A pozostaje z niczym, pomimo bycia najlepszym w danym dniu. W związku z powyższym założenie jest nietrafne.
Takie tam dywagacje.

Miłego dnia.

Można tez przyjąć założenie, że organizator ma wszystko w 4 literach.
Losuje zgłoszenia i często nawet nie czyta zwycięskich, "najlepszych" zgłoszeń...


Bardzo odważne założenie. Każdy szanujący się organizator, w razie reklamacji, udostępni listę nagrodzonych prac. W metodzie losowej na pewno wśród nich znalazłyby się takie kwiatki jak jednowyrazowe wpisy, rzeczy nie na temat bądź duplikaty. Wyświetl w wątku >>
0 1 maria1980