Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justfine

justfine

#6455684 Napisano: 23.01.2018 20:23:10 w Wkurza mnie...
Może nie jest to wnerw, ale odczuwam dziwną pustkę - konkurs Kinder i loteria "Wybierz z trio" to jedyne, na których rozstrzygnięcie czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6455681 Napisano: 23.01.2018 20:17:12 w Dziś cieszę się z.....
mietowa napisał(a):

Ciesze sie, ze sie obudzilam. Nie planowalam tego, ale mialam takie kuzwa koszmary, ze prawie zsikalam sie w lozko. Snily mi sie... klony moich dzieci. Nie wiedzialam, czym sa, ale moje dzieci spaly i wiedziam, ze te klony sa czyms obcym. A teraz uwazajcie. Balam sie tych klonow wiec im powiedzialam, ze skoro mam tyle dzieci, to moga zaczac sprzatac i tak, jak sadzilam, zniknely (w ogole pomysl  emotka ). Ale potem woda zaczela szybko kapac w kaloryferze i we snie to byla jakas zla sila, ktora po mnie szla. Obudzilam sie w takim stanie przerazenia, ze glowa mala. Sprawdzilam cale mieszkanie, a teraz pisze do Was, zeby sie rozbudzic przed kolejnym zasnieciem. Mozecie juz ryc ze smiechu emotka
P.s.nie, moje dzieci nie sa AZ tak straszne;)

Moje dzieci też znikają, kiedy proszę, żeby posprzątały, ale mimo wszystko cieszę się, że przechodzą wtedy do innego pokoju, a nie do innego wymiaru emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6454631 Napisano: 19.01.2018 20:16:21 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

Nauczyciele.Córka (10 lat)dostała na półrocze zachowanie dobre,bo:nieco rozmawia na lekcji i troche za mało jest aktywna.To,ze całe półrocze udzielała sie społecznie,zawsze brała role w których nikt inny nie chciał występować(zajecia z polskiego),chodziła na dodatkowe konkursy typowana przez nauczycieli i dużo innych takich sytuacji nie ma znaczenia.Bo gada emotka  Czy szkola naprawde jest tak ograniczona?
W dzienniku Librus chyba z 6 pozytywnych opinii,zadnej złej.
I ucz tu małego czlowieka empatii,wspołczucia i pomocy.
No nic od dzisiaj ćwiczymy jak być niemową.
Kartki dla dzieci z hospicjum poczekają... emotka P

Pytanie o ograniczenie szkoły traktuję jako retoryczne emotka Wartościowanie przy użyciu słów takich jak "nieco" i "trochę" jest nie w porządku. W mojej szkole mamy system punktowy - zaznaczam, że też nie jest bez wad - ale przynajmniej są twarde dane, o których można dyskutować, a nie jakieś "ciut ciut" itp.

Co nie zmienia faktu, że system, który chce nauczyć wszystkich tego samego w tym samym czasie i w ten sam sposób jest z góry przegrany.

Dzięki za okazję do wyładowania zawodowej frustracji emotka Wyświetl w wątku >>

justfine

#6450790 Napisano: 09.01.2018 19:10:53 w Dziś cieszę się z.....
Z motywacji, jaką obudziły we mnie propozycje nagród w konkursie Kinder.

W zasadzie mogłabym zamieścić ten wpis również w dziale "Wkurza mnie", bo tak się nakręciłam, że pewnie nie zasnę, snując wizje wielkich wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6444612 Napisano: 20.12.2017 18:53:52 w Pomocy!!!!
Myślę, że w konkursowym jury są sfrustrowani byli nauczyciele, bo wygrałam tymi życzeniami:

Życzę gronu, by godziwe
Były w naszej branży płace,
A tymczasem ten... napiwek
Wszystkim ślę w świątecznej pace.

;-) Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

justfine

#6442895 Napisano: 15.12.2017 22:33:57 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

justfine napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taka oszczędna i szkoda mi pieniędzy nawet na potrzebne rzeczy... Od dawna marzy mi się blender z prawdziwego zdarzenia. I znalazłam fajną okazję, przeceniony na 999 zł, plus dostałabym za niego 25% zwrotu, czyli wyszedłby jakieś 750 zł... Taki akurat na moje potrzeby do robienie maseł orzechowych, sorbetów i koktajli. Ale oczywiście szkoda mi kasy. Już miałam zamawiać, ale zaraz sobie pomyślałam, a czy potrzebuję tego? A czy to rozsądne? A może dalej męczyć się ze starym blenderem? W końcu orzechy mogę zjeść w całości, sorbet wymęczyć ręcznym blenderem, koktajl zrobić w starym kielichowym (co z tego, że co jakiś czas wszystko się z niego wylewa  emotka  i jak chcę dorzucić mrożoną truskawkę, to muszę poczekać aż się rozmrozi). I ostatecznie pożałowałam sobie tego blendera, bo przecież kasę trzeba na czarną godzinę odkładać. Nie wiem, czy to jeszcze rozsądek czy już przesadne chomikowanie oszczędności. 

Mam to samo, jakbym to ja napisała  emotka

Albo ja.. 
Nową sokowirówke już trzeci rok kupuje emotka

Uff, ulżyło mi, że nie tylko ja tak mam emotka

Jeśli myślisz o wysokoobrotowym, to mam ten sam dylemat emotka Na blogu, który czytam, znalazłam recenzję takiego:
https://www.olgas...wy-gallet-hs703.html
Kosztuje ok. 400 zł, czyli połowę kwoty, którą chciałaś przeznaczyć. Dla mnie też jest to suma do zaakceptowania, ale nadal się namyślam emotka

Ciekawy model... Ma 1800 mocy, a ten mój z Tefala tylko 1500 https://www.euro....speed-bl936e38.bhtml Z tym, że Tefal ma 30000 obrotów, a Gallet 27000, ale to chyba nie robi różnicy emotka  Znalazłam ten Gallet za 370 zł i z darmową wysyłką emotka  Tyle przeboleje emotka  Bo według recenzji spełni moje oczekiwania - lody, koktajle i masła orzechowe emotka   emotka  Dzięki, że go podpowiedziałaś, bo zamawiam emotka

Mam nadzieję, że się sprawdzi i że zrecenzujesz mi go niemal tak szczegółowo jak Olga - wtedy wreszcie i ja go kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6441725 Napisano: 13.12.2017 20:31:15 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jestem taka oszczędna i szkoda mi pieniędzy nawet na potrzebne rzeczy... Od dawna marzy mi się blender z prawdziwego zdarzenia. I znalazłam fajną okazję, przeceniony na 999 zł, plus dostałabym za niego 25% zwrotu, czyli wyszedłby jakieś 750 zł... Taki akurat na moje potrzeby do robienie maseł orzechowych, sorbetów i koktajli. Ale oczywiście szkoda mi kasy. Już miałam zamawiać, ale zaraz sobie pomyślałam, a czy potrzebuję tego? A czy to rozsądne? A może dalej męczyć się ze starym blenderem? W końcu orzechy mogę zjeść w całości, sorbet wymęczyć ręcznym blenderem, koktajl zrobić w starym kielichowym (co z tego, że co jakiś czas wszystko się z niego wylewa  emotka  i jak chcę dorzucić mrożoną truskawkę, to muszę poczekać aż się rozmrozi). I ostatecznie pożałowałam sobie tego blendera, bo przecież kasę trzeba na czarną godzinę odkładać. Nie wiem, czy to jeszcze rozsądek czy już przesadne chomikowanie oszczędności. 

Mam to samo, jakbym to ja napisała  emotka

Albo ja.. 
Nową sokowirówke już trzeci rok kupuje emotka

Uff, ulżyło mi, że nie tylko ja tak mam emotka

Jeśli myślisz o wysokoobrotowym, to mam ten sam dylemat emotka Na blogu, który czytam, znalazłam recenzję takiego:
https://www.olgas...wy-gallet-hs703.html
Kosztuje ok. 400 zł, czyli połowę kwoty, którą chciałaś przeznaczyć. Dla mnie też jest to suma do zaakceptowania, ale nadal się namyślam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6438836 Napisano: 07.12.2017 21:40:53 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

[quote=Dzieki za info emotka  pisałam  do nich i za pierwszym razem odpowiedzieli, ze komisja jeszcze nie podjęła decyzji i potrzebuje więcej czasu, a za drugim razem (pisałam dziś gdzie wyniki się znajdują, bo nie mam dostępu do  gazety)  na co odpisano mi, ze komisja się nie zebrała, bo maja problemy techniczne i będą informować indywidualnie zwyciazcow w przyszłym tygodniu. (Tyle ze w przyszłym tygodniu rzekomo miało się znaleźć zwycięskie hasło na ulotce...)


justfine]

mampytanie napisał(a):

Czy Głos Wielkopolski umieścił gdzieś wyniki konkursu 7 zasad ekologicznych? Niby wczoraj mialy być na ich stronie i w gazecie (nie mam dostępu do gazety)

Po zakończeniu konkursu zmienili regulamin (pełen profesjonalizm) i wg nowej wersji wyniki powinny być 23 XI. Ale jak dotąd się do nich nie dokopałam.

Zwracam honor - rozwiązali konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6435507 Napisano: 30.11.2017 22:38:17 w Pomocy!!!!
jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

jokan napisał(a):

kto ma Virgin Mobile? chcialam wyslac zgloszenie na winiary Biedronka, a tu komunikat zwrotny, ze "Przepraszamy, ale obecnie ten numer nie jest przez nas obslugiwany".

Musialam puscic z innego numeru tez Virgin i poszlo bez problemu (nie wspomne, ze karty nie wygralam).

O co chodzi z tym numerem? Natomiast wygrywajace smsy na ten numer dostaje....

Ja mam Virgin i wyslalam na winiary bez problemu emotka

ja wlasnie jeden z Virign ok, a ten drugi (nowy) nie wysyla premium, ale dostaje smsy o wygranych (dodam, że kasę na koncie mam więc to nie ten problem)

a to niestety nie wiem emotka  ja mam numer dosc stary, uzywam go praktycznie od poczatku istnienia Virgina i zawsze wszystko mi wysyla emotka

mi na ten stary tez wszystko smiga ładnie,a na nowy ZONK, no nic, bede musiala napisac na Virgina...


Też walczę z Virgin - bezskutecznie. Mąż ma u nich telefon on dawna, ja - od kilku miesięcy. Plan taryfowy ten sam. On wysyła normalnie, ja mogę wysyłać na numery 5-cyfrowe, na te 4- już nie. W dodatku ostatnio mój nr pokazuje się ludziom jako prywatny (ustawienia w Androidzie mam prawidłowe). Przerzucamy się mailami, oni rzekomo resetują mi ustawienia i przywracają wszystko do normy, ale niestety nie jest mi dane cieszyć się tymi pozytywnymi zmianami :-/ Dajcie znać, jak uda Wam się coś ustalić, bo coś czuję, że będę częstym gościem w sekcji "Wkurza mnie... ". Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6432940 Napisano: 24.11.2017 22:49:00 w Czy informują/ informowali?
Takie zagrywki zawsze budzą we mnie wątpliwości co do uczciwości organizatora :-/ Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6432932 Napisano: 24.11.2017 22:16:23 w Czy informują/ informowali?
mampytanie napisał(a):

Czy Głos Wielkopolski umieścił gdzieś wyniki konkursu 7 zasad ekologicznych? Niby wczoraj mialy być na ich stronie i w gazecie (nie mam dostępu do gazety)

Po zakończeniu konkursu zmienili regulamin (pełen profesjonalizm) i wg nowej wersji wyniki powinny być 23 XI. Ale jak dotąd się do nich nie dokopałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6428900 Napisano: 15.11.2017 20:30:51 w Dziś cieszę się z.....
... tego, że wpisuję się tutaj, a nie w dziale "Wkurza mnie... " emotka  

Cieszy mnie porządek zaprowadzony w kolekcji paragonów i tekst, który napisałam na konkurs "Historie z charakterem". Nawet jeśli nie wygra złamanego kasztanka, to mam nadzieję, że sprawi przyjemność osobie, która mnie inspiruje. Wyświetl w wątku >>

justfine

#6417550 Napisano: 17.10.2017 21:46:26 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Z ciekawostek Wam powiem, że niedawno widziałam filmik o kooperatywie (chyba we Włoszech), gdzie w ramach jakiegoś projektu każdy mieszkaniec może przyjść z zepsutym dingsem, a ludzie z kooperatywy to wydrukują na drukarce 3D emotka Czyli psuje się jakieś g* i producent mówi "Podejdźże Panie Frayer w progi mego sklepu...", a Ty mu pokazujesz środkowy palec i samodzielnie naprawiasz sprzęt emotka Zastanawiam się tylko, jak to się ma do praw autorskich i wszelkich patentów emotka

A "The Light Bulb Conspiracy" widziałaś? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6417061 Napisano: 16.10.2017 22:49:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta z urodzinowej loterii Nobiles "Malujesz Zyskujesz". Wygrana z sierpnia. Wozi DPD. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6414594 Napisano: 10.10.2017 18:18:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Masza86 napisał(a):

justfine napisał(a):

Milko wysyła nagrody z konkursu "Weź na drogę i wygrywaj" kurierem GLS.

który etap ? W temacie rower z dodaj gazu swoim pasjom emotka

Sorry, zapomniałam dodać - XI. Tydzień aktywności w terenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6414105 Napisano: 09.10.2017 21:49:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Milko wysyła nagrody z konkursu "Weź na drogę i wygrywaj" kurierem GLS. Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6414100 Napisano: 09.10.2017 21:41:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

superloser napisał(a):

Pytanie o Forda - kto płacił za tablety?Właściciel salonu? Czy centrala?

Myślę, że centrala, skoro wszędzie takie same tablety.. poza tym czasami brali dodatkowe dane (u mnie ksero dowodu), bo dyrektor sprzedaży tłumaczył się, że "to do centrali, bo musi się rozliczyć".Jak widać, organizacja konkursu przerosła zarówno Forda jak i wszystkich dealerów  emotka

A propos tego, kto płacił (czy też zapłaci) - w jednym z odwiedzonych przeze mnie salonów była mowa o tym, że przyślą jakieś dokumenty do zapłacenia podatku. Z tym, że tablet jest przecież wart mniej niż 760 zł, więc chyba podatek go nie dotyczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

justfine

#6413508 Napisano: 08.10.2017 19:54:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
Byłam w dwóch salonach, w obu było... dziwnie. Organizatorzy mieli bardzo swobodny stosunek do przedziałów czasowych, np. zamiast o 14, skończyli rundę o 14.30, nagminnie mówili o losowaniu, a na dźwięk słowa "regulamin" wpadali w panikę. Nie wiem, czy wynikało to z braku konkursowego obycia, czy z jakichś bardziej mrocznych przesłanek, ale budziło moje poważne wątpliwości. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

justfine

#6411046 Napisano: 03.10.2017 21:18:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta z loterii Nobiles "Malujesz Zyskujesz" (zgłoszenie z maja). Ta z sierpnia jeszcze nie dotarła. Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

justfine

#6409796 Napisano: 30.09.2017 23:35:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

evita napisał(a):

edzia21 napisał(a):

evita napisał(a):

Czy w konkursie Calgon jest jakiś limit znaków? Regulamin nie wspomina o tym słowem. Chyba, ze oślepłam zupełnie emotka

Nie ma żadnego limitu emotka

Dziękuję bardzo.A dostaje się info, że "dziękujemy za udział" itd.? Próbowałam wysłać, ale wyskakuje mi ciągle info, że błąd, nie wysłano, pomimo, że raport  niby mam... Sam sms figuruje jako niewysłany... O co może  chodzić? emotka

evita napisał(a):

edzia21 napisał(a):

evita napisał(a):

Czy w konkursie Calgon jest jakiś limit znaków? Regulamin nie wspomina o tym słowem. Chyba, ze oślepłam zupełnie emotka

Nie ma żadnego limitu emotka

Dziękuję bardzo.A dostaje się info, że "dziękujemy za udział" itd.? Próbowałam wysłać, ale wyskakuje mi ciągle info, że błąd, nie wysłano, pomimo, że raport  niby mam... Sam sms figuruje jako niewysłany... O co może  chodzić? emotka

Może nie masz środków na koncie, zasięgu albo nie dałaś prefiksu, ewentualnie wysłałaś pod zły numer.Zwrotka zaczyna się od słów Konkurs Calgon Bosch "Sprytna Pani Domu.Dziękujemy,itd.

Może być też tak, że dłuższy sms został automatycznie przekonwertowany na mms, którego to typu wiadomości system tego konkursu nie rozpoznaje. Właśnie odkryłam, że na tym polegał problem w moim samsungu. Wyświetl w wątku >>
1 evita 0