Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6869597 Napisano: 11.07.2022 17:10:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Powrót w wielkim stylu! Bilety na Sunrise od Rmf Maxxx. Już nie mogę się doczekać emotka
a i 10 pln od Lotosu. Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6734432 Napisano: 07.10.2020 16:20:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po długim czasie pecha wpadł tshirt od Somersby emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6666087 Napisano: 13.12.2019 10:18:57 w Czy informują/ informowali?
malmika napisał(a):

Też właśnie miałam pytać o Wawel Miksołajki - nikt na forum się jeszcze nie chwalił żadną wygraną, więc może jeszcze jest nadzieja emotka  

Przed chwilą na funpage napisali, że jeszcze nie ogłosili wyników. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6531107 Napisano: 23.09.2018 22:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

i co piszecie do nich w tej sprawie? 

A to nie jest tak, że w galerii pojawiają się randomowe zdjęcia, a nie wszystkie nadesłane? Bo jak przeglądałam, to było tam ze 100 zdjęć, może mniej. A wątpię aby tak mało osób wzięło udział emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6491476 Napisano: 22.05.2018 21:25:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

to samo z Shebą, tam mniej wartosciowe nagrody- ale kupiłam juz z 10 paczek i w każdej "Rozpieszczaj mnie dalej" emotka emotka

Nie Ty jedna emotka  moje koty nie jedzą tego g... chociaż bardzo lubią. Czasem dostają, jak już nic innego im nie pasuje, więc mogę "rozpieszczać je dalej" w nieskończoność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6491463 Napisano: 22.05.2018 20:37:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo


A jak się kto pochwali... to z konkursu, którego albo nie ma w bazie w ogóle, albo nie było go w bazie, kiedy zostały wysłane zwycięskie zgłoszenia emotka Krótko mówiąc: świat stanął na głowie emotka

BTW - po ostatnich rozmowach na temat przesyłania organizatorom (konkretnie chodziło o Wizaż) plików z tabelką Kto / gdzie / jak często wygrywał nie liczyłabym na zwiększenie ilości wpisów w MDW emotka

1. Konkursy dodają ludzie do bazy zazwyczaj po wzięciu udziału. Te nie pojawiają się w bazie od razu. Nic dziwnego, że ktoś się chwali wygraną z momentu, gdy konkursu w bazie nie było.
2. Wpisy w MDW to moje ulubione wpisy emotka  Lubię się chwalić wygraną i uwielbiam patrzeć, że ktoś z forum coś utrafił - mam wtedy pewność, że konkurs był rzetelny, a nie wygrał jakiś podstawiony człowiek.Wy nie cieszycie się z sukcesów innych? emotka
3. Na Wizażu to nie mam pojęcia jak oni wybierają. Ja na serio z odpowiedziami się nie wysilałam, a dostałam do testów (póki co) 2 bardzo fajnie przedmioty - co ciekawe, dopiero w tym roku. Wcześniej w ogóle nie miałam tam szczęścia. Myślę, że wybierają spośród osób, które w pożądany sposób wypełnią ankietę. Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6491272 Napisano: 22.05.2018 10:25:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kawa i kasa od Eski emotka po dłuuuuugiej suszy i braku jakichkolwiek wygranych radiowych jestem w szoku!!! Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6488096 Napisano: 10.05.2018 09:39:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Złożyłam reklamację, ponieważ prosząc o kupon, Pani mi odpowiedziała, że konkurs się zakończył, ale zwróciłam uwagę, że jeszcze powinien trwać, to wtedy niby już nie było kuponów. Dodam, że plakaty i banery wisiały dosłownie wszędzie. Pisałam na maila na Lewiatan Wlkp - brak odzewu, ale napisałam do nich na fb i chcieli mój nr telefonu, niby skontaktowali się z Organizatorem i właścicielem sklepu, wątpię w to, żeby cokolwiek to dało, ale może na przyszłość przestaną kombinować.

W Lewiatanie obok mnie nigdy nie mają żadnych konkursów. Plakaty są, ale kuponów - nie ma. Czy to w konkursach stricte Lewiatana, czy np. Tymbarku (był taki gdzie trzeba było odebrać zdrapkę - pani była w szoku czego ja chcę). Ehh, jak żyć. Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6487960 Napisano: 09.05.2018 16:28:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzenier napisał(a):

Czy ktos brał udział w konkursie Answear :
"Manifest your stale"
Czy ja czegoś nie rozumiem...
W regulaminie napisali ze hasło ma byc napisane po polsku,a wszystkie nagrodzone sa po angielsku.
Napisali,ze bez wulgaryzmów tymczasem jedno z nagrodzonych ta " cenzura the fake" 
Az ich sama zaraz zapytam WTF ? 

https://answear.c...yniki-konkursu/19845

Sama się zastanawiam. A w ogóle już to ostatnie hasło jest tak żałosne, że nie mam słów. Od razu wyobrażam sobie jakiś karyński obrazek z kibolem, który jest tak podpisany xD Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6481866 Napisano: 14.04.2018 10:11:56 w Biedronka
violka88 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

violka88 napisał(a):

Wszystkie nagrody już rozdane? Czy tylko zestawy poszły ?

Wszystkie. Były SMS-y bez rodzaju nagrody i z nagrodami III stopnia.

dzięki za info emotka
czyli znów nic emotka

Może załapiesz się na rezerwę? emotka  Swoją drogą wygrać mi się czasem udaje w różnych konkursach, ale rezerwy jeszcze NIGDY nie wygrałam, czekam bo ciekawa jestem jakie to uczucie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6480592 Napisano: 09.04.2018 19:46:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak zobaczyłam konkurs z metamorfozą z ciuchami marki Auchan to od razu wiedziałam, że nie wezmę udziału. Przecież nie da się w tym dobrze wyglądać, one wszystkie są jak z jakiegoś bazaru emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6479078 Napisano: 03.04.2018 16:29:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W konkursach mam niewyobrażalnego pecha, ale w życiu to jeszcze większa porażka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6477366 Napisano: 27.03.2018 10:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jkkp napisał(a):

No i zgłupiałam rezerwa kubków milka, a ja mam taki @ 
Gratulujemy!
Zostałeś laureatem nagrody II stopnia o wartości 200 zł w konkursie Prince Polo „Pokaż emocje”.
Zanim przekażemy nagrodę w Twoje ręce, uzupełnij swoje dane i oświadczenia w formularzu laureata, który znajdziesz
       oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych.

Uwaga! Pamiętaj, że na wysłanie formularza masz 48 godzin od chwili wysłania go przez Organizatora.

Pozdrawiamy,

Organizator

Napisz do nich albo zadzwoń i zapytaj o co chodzi emotka  Chociaż lepsze 200 zł niż ten byle jaki termos ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6477200 Napisano: 26.03.2018 17:44:02 w Informują

shineoff

#6477178 Napisano: 26.03.2018 17:03:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No, to znowu ja. Jestem życiowym przegrywem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6477150 Napisano: 26.03.2018 15:41:44 w Czy informują/ informowali?

tak emotka  informowali 14 marca

Chyba marca emotka  
A ktoś coś wie nt konkursu na dzień kobiet, o tego: https://www.e-kon....html#.Wrj4ctNuaRs  ?
Bo regulaminu nawet nie ma, jest tam załącznik do jakiegoś walentynkowego konkursu. Ale może ktoś dostał @ na przykład? Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6477106 Napisano: 26.03.2018 14:06:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
kreatia napisał(a):

shineoff napisał(a):

zawszebeznagrod napisał(a):

Zastanawiaja mnie wyniki konkursu "Złoty Łan"... jaki sens jest wymyślać najlepsze hasło reklamowe skoro i tak laureaci byli wylosowani?

Pomijam już fakt ochrony danych osobowych i opublicznienia danych wrażliwych... 

A skąd pewność, że zostali wylosowani? Nie brałam udziału w tym konkursie, więc to nie tak, że bronię swojej wygranej, bo nie wygrałam emotka

W regulaminie jest info, że wylosuja zwycięzców  emotka

Czyli można było napisać "złoty łan - kup se sam" i wygrać? emotka  Swoją drogą, większość konkursów smsowych, moim zdaniem kończy się losowaniem. Wątpię aby ktoś to wszystko przeczytał. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6477104 Napisano: 26.03.2018 13:53:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
zawszebeznagrod napisał(a):

Zastanawiaja mnie wyniki konkursu "Złoty Łan"... jaki sens jest wymyślać najlepsze hasło reklamowe skoro i tak laureaci byli wylosowani?

Pomijam już fakt ochrony danych osobowych i opublicznienia danych wrażliwych... 

A skąd pewność, że zostali wylosowani? Nie brałam udziału w tym konkursie, więc to nie tak, że bronię swojej wygranej, bo nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6476173 Napisano: 23.03.2018 00:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaj110 napisał(a):

Ja także zostałam uszczęśliwiona smsami  z Kinder = jeden tylko mogę odczytać- następne mam informację że niepełne emotka . Ten pierwszy to książka  emotka a może te pozostałe to inne nagrody emotka no ale cóż jako żem honorowa  i że trzymam się regulaminu że tylko jedna nagroda na jedną osobę to oczywiście odeślę ten jedyny paragon emotka - tylko szkoda że mam znaczki zwykłe - zostały po kartkach wielkanocnych , może wyślę tymi , się zobaczy dużo nie stracę

Ale te emocje Gratulacje wygrałeś są nie do opisania, dobrze że wysyłałam tylko w pierwszym etapie emotka teraz dam szansę innym choć  paragony w szafce leżą. 

Możesz na polecony nakleić normalne znaczki emotka  a resztę dokupić na poczcie. Wartość znaczków ma się zgadzać, ilość jest bez znaczenia (chyba, że nie mieszczą się na kopercie). Wyświetl w wątku >>
1 kasiaj110 0

shineoff

#6475660 Napisano: 22.03.2018 11:42:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Potwierdzam, Hochland to prawdziwi sprinterzy. Wygrana z przedwczoraj, kasa już dziś emotka   Wyświetl w wątku >>