Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika shineoff

shineoff

#6457530 Napisano: 30.01.2018 01:27:25 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Tylko jak ustalać, kiedy nagroda jest tania, a kiedy nie? Np. książka za 30 zł to dla mnie bardzo fajna nagroda, a jednak obiektywnie jest to tania nagroda... nie wiem, po co tak wartościować.

W sumie - racja. emotka   Szczególnie, że część nagród jest i tania i droga (co mnie potwornie wkurza). 

No normalnie, tania to np. do 30 zł. Książki to swoją drogą, ale już nagrody typu kubek, smycz, czy podkładka pod myszkę powinny mieć osobną kategorię. I tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457514 Napisano: 30.01.2018 00:02:40 w Wkurza mnie...

Moim zdaniem Admini nie powinni odrzucać takich propozycji konkursów, bo to ich autorzy odpowiadają za to, co zgłaszają, dając tym świadectwo swoich horyzontów myślowych (zaznaczam, że mam tu na myśli wyłącznie siebie, bo to ja akurat dodałam konkurs o świecy, zresztą będąc przekonaną, że komuś może się on spodobać emotka ) . 

Ja rozumiem, że niektórzy chcą wygrać tę rzeczoną świecę, chociażby "dla sportu". Też wrzucam konkursy z  myślą "o, nie ma w bazie, a może komuś się spodoba". Ale jednak staram się wybierać takie, gdzie wartość nagrody przekracza 5 zł. Może dobrze by było, gdyby istniała kategoria "konkursy z tanimi nagrodami"? Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

shineoff

#6457509 Napisano: 29.01.2018 23:41:47 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

shineoff napisał(a):

Wkurza mnie jak nie wiem co, że są coraz gorsze nagrody w tych konkursach. Na FB widziałam mnóstwo konkursów, których nawet nie ma sensu dodawać do bazy, bo można wygrać kubek, albo świeczkę, albo jakieś inne g...no za 5 zł  emotka


dobrze, że masz na tyle wyczucia, żeby ich rzeczywiście nie dodawać, bo niektórzy, niestety, dodają masowo rozmaite goowna albo inne "konkursy" typu: "kup pralkę, a dostaniesz podkładkę pod mysz".

Są admini, mogliby takich konkursów nie akceptować emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457394 Napisano: 29.01.2018 17:47:41 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jak nie wiem co, że są coraz gorsze nagrody w tych konkursach. Na FB widziałam mnóstwo konkursów, których nawet nie ma sensu dodawać do bazy, bo można wygrać kubek, albo świeczkę, albo jakieś inne g...no za 5 zł emotka Wyświetl w wątku >>

shineoff

#6457386 Napisano: 29.01.2018 17:19:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i lipa, nic nie wygrałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457338 Napisano: 29.01.2018 14:48:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Amundsen, wódka. Sami wożą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6457245 Napisano: 29.01.2018 11:03:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
monmoon
Polecam! Nie dość, że szybko i konkretnie, to jeszcze sympatycznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456757 Napisano: 26.01.2018 17:30:51 w WC - rozmowy o wszystkim
paula9891 napisał(a):

Moim zdaniem, to już nie pasja, a uzależnienie od adrenaliny.
Na początku wystarcza ci skok na bungee, potem latasz na paralotni, w kolejnym etapie skaczesz ze spadochronem, a na koniec spadasz z wysokości w samym kombinezonie (wingsuit) i wmawiasz innym, ze to twoja pasja, a wystarczy jeden blad, malutki, jedna sekunda zamyślenia i giniesz. Dlaczego to robisz? Dlaczego nie wystarczał ci skok ze spadochronem? Bo jesteś uzależniony od adrenaliny.
To moje zdanie.

Konkursy to też chyba uzależnienie od adrenaliny emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

shineoff

#6456515 Napisano: 26.01.2018 10:57:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
trebor1 napisał(a):

Ja tam nie wiem, ale ten wątek nie wydaje mi się do końca trafiony.  Wpisywanie się w nim rano jest przynajmniej przedwczesne, bo do końca dnia jeszcze się sporo może wydarzyć,  formalnie lepiej byłoby: wczoraj nic nie wygrałem... choć z drugiej strony tak się to szybko wszystko zmienia, że jeszcze wczoraj dziś było jutro... 

Jak ktoś brał udział w konkursie, którego wyniki były dziś rano, a żadnych innych wyników dziś nie będzie, to już raczej może z góry założyć, że nic nie wygrał emotka  
Na mnie JESZCZE nie pora dziś na wątek. Wczoraj nic, dziś jeszcze nie było wyników tego na co czekam, może w ogóle dziś nie będzie. Więc profilaktycznie zostawiam ślad emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456449 Napisano: 26.01.2018 00:12:28 w Wkurza mnie...
budryska napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Allegro... kupują a nie płacą.... a Allegro nie zwróci opłaty za prowizję od sprzedaży bo klient nie potwierdził mojej wersji... No halo ja mam nawet dowody że rezygnują z zakupu a Allegro uparcie twierdzi że nie bo nie... emotka


Miałam ostatnio taką sytuację. Zgłosiłam "odwołanie" (nie pamiętam dokładnie jak ta procedura sie u nich nazywa) od decyzji o braku zwrotu, dołączyłam cytaty z rozmów z kupującą (e-maile) i dostałam ten zwrot prowizji wraz z przeprosinami.

Teraz, gdy nie ma przymusu zakładania konta na Allegro i zabrali możliwość oceny kupujących coraz więcej niepoważnych kupujących/wariatów?/cwaniaków? się tam pojawia.

Ma to swoje plusy dla sprzedających. Ja kupiłam przedmiot jako osoba niezarejestrowana i przesyłka gdzieś zaginęła. Napisałam do sprzedającego po 2 miesiącach, że wciąż nie ma przesyłki (miał info, że przesyłki idą do 30 dni, więc dałam mu czas) i czy mógłby mi napisać czy w ogóle zostało to wysłane, czy o co chodzi. Odpisał bardzo miło, że niestety zaginęła i w ramach rekompensaty wyśle mi zamawiany przedmiot + drugi z jego oferty gratis. Bardzo się ucieszyłam, oczywiście napisałam, że spoko, poczekam i że to miłe z jego strony. No i kontakt się urwał... A komentarza nie ma jak wystawić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456447 Napisano: 26.01.2018 00:07:12 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):

(...) właśnie się dowiedziałam,że to ja powinnam czyścić auta w środku, a swoje to też myć, bo on nie ma czasu aby moje auto umyć....
Kto u Was zajmuje się samochodami?


Eh, ani mi nie mów - gdy ja jeździłam autem do pracy, było cacy, szyby / lusterka / obudowa świateł zawsze czyste i odświeżone. Teraz tablice rejestracyjne ufajdane tak, że je ledwo widać, a o szybach i lusterkach nawet nie wspomnę emotka Dodam jeszcze, że przez te kilka lat bardzo dbałam o wycieraczki, a Mój je załatwił w jeden sezon - widać nie skumał, że trzeba je delikatnie przecierać (i szyby też z błota umyć), bo inaczej się lepią, a w końcu psują.
Czyszczenie wnętrza? A o so to chozi? emotka

U nas każdy zajmuje się swoim. W praktyce mój jest w środku jako tako, na zewnątrz myję tylko jak jest ciepło i mi się chce (po myciu wyłażą wszystkie przycierki parkingowe, a tych mam sporo - żadna z mojej winy emotka  ). Za to starego jest jak z salonu, wychuchany, wycackany, czyściutki w środku i na zewnątrz. Żeby tak w mieszkaniu sprzątał! Wyświetl w wątku >>
3 benasia, joan, anus 0

shineoff

#6456446 Napisano: 25.01.2018 23:55:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No i ja tu trafiłam. Nic, zero emotka  acha, no i kurierzy mnie również omijają - wspominałam już? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456445 Napisano: 25.01.2018 23:47:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
keraz123 napisał(a):

joan napisał(a):

keraz123 napisał(a):

monkakk napisał(a):

keraz123 napisał(a):

Istotniejszy jest chyba regulamin, który jest podstawą do organizowania konkursua nie formularz zgłoszenia?


Jak Cie przepuszcza bez numeru abonenta to graj emotka


Napisałem do nich zapytanie -ciekawe co odpiszą. A zgłoszenie wysłalem z numerem 0


O kule bele emotka
Mogłeś posłać z numerem 007 i danymi Jamesa Bonda emotka

Dobre - następnym razem tak zrobię emotka

Mnie ostatnio pani z Vectry rozwaliła - kontaktowała się ze mną w jakiejś sprawie i zapytała "przepraszam, czy jest już pani naszym ABONAMENTEM?". Myślałam, że tylko roztargnieni klienci tak mówią emotka   Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

shineoff

#6456431 Napisano: 25.01.2018 23:12:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
keraz123 napisał(a):

napisał

Dla mnie to oczywiste, że jeśli żądają nr abonenta to niestety MUSISZ być abonentem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456311 Napisano: 25.01.2018 16:52:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon...es.html#.Wmn8-5OdWRs
Czy z tego konkursu (Yves Rocher) przychodzą Wam jakieś zwrotki na maila? Bo szczerze mówiąc ta strona działa tak sobie średnio i martwi mnie, że moja odpowiedź w ogóle nie została dodana emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456216 Napisano: 25.01.2018 13:13:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wygrałam nic, kurierzy też mnie omijają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456137 Napisano: 25.01.2018 10:16:36 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

niestety nie...mam REZERWOWYM

emotka To się nie dziwię Twojemu wkurzaniu! Już wolałbym nie wiedzieć, że jestem rezerwowym laureatem...
Ale jeszcze mocniej współczuję rezerwowym do samochodów, bo czasami bywało tak, że widnieli w wynikach.

Też uważam, że to nie w porządku emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456136 Napisano: 25.01.2018 10:15:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

zonka78 napisał(a):

Chyba zacznę wysnuwać przypuszczenia, że belVita nie czyta tylko losuje emotka  miałam trzy pewniaki  emotka  a walizki nie widac. 

Myślę, że nie losują zwycięskich zgłoszeń, ale też nie czytają wszystkich. Jak w puli jest np 1000 zgłoszeń, to wybierają 100, które czytają i z nich wybierają zwycięzcę. Tak mi się wydaje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6456054 Napisano: 24.01.2018 22:32:33 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

rezerwowy laureat Belvita..... emotka phi...też mi coś.... emotka

No ale chyba to znaczy, że dostaniesz nagrodę? Bo właściwy nie spełnił warunków? Czy tylko tak powiedzieli "jak nie spełni, to dostaniesz"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

shineoff

#6455937 Napisano: 24.01.2018 17:28:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
wpadła dziś mała nagródka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0