Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mastah

mastah

#6636536 Napisano: 04.09.2019 18:09:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy zna ktoś jakąś stronę/strony gdzie można stworzyć jakąś fajną grafikę z użyciem własnego zdjęcia? Mam na myśli użycie własnego zdjęcia do przeróbki jakieś znanej (choć niekoniecznie) fotografii - np. plakat z jakiegoś filmu z naszą postacią/twarzą czy coś podobnego. Chodzi mi o stworzenie jakiejś śmiesznej przeróbki zdjęcia w ramach prezentu urodzinowego.

Myślę, żę rozumiecie o co mi chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6590735 Napisano: 16.04.2019 17:34:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wpiszę się, choć bez przekonania, bo niestety w moim przypadku wątek nigdy magicznie nie zadziałał ...

A wpisuję się, bo mamy 16.04. a ja nie wygrałem w tym roku nic...
Ani w bramce, ani w kreatywnym. Ani w konkursie ani w loterii. Ani w ogóle w niczym ….
Nawet rezerwa Milki do mnie nie trafiła, choć mam wrażenie, że trzeba było ogromnej sztuki żeby choć jednego bidonu nie wygrać...

Dobra, pożaliłem się i nadal będę po każdym wysłanym zgłoszeniu liczył, że może tym razem... Albo chociaż następnym...

Pozdrawiam wszystkich, których omijają na listach zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>

mastah

#6587255 Napisano: 04.04.2019 23:09:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlaczego w opisie konkursu (tu na stronie) Gellwe w Biedronce jest "Limit Zgłoszenia wynosi 500 znaków", a ani na stronie konkursu ani w regulaminie nie ma nic o tym mowy? emotka
Bo wg mojego rozumowania należy wgrać zdjęcie wypieku a o żadnym opisie nie ma mowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6570594 Napisano: 11.02.2019 22:42:39 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

andii napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

andziabid7 napisał(a):

Wkurza mnie ze w mojej biedronce nie ma Lecha 

U mnie 4 paki są tylko w lodówce, za to 6paki po całym sklepie + reklama emotka Poszukaj więc w lodówce emotka

tylko poco szukac? jak loteria zakończona emotka

No tak, a ja jeszcze nie wysłałam zgłoszenia emotka no to mam powód do wkurzania emotka Dopiero siadłam do czytania regulaminów

Mam to samo.. Ogólnie zapowiada się słaby konkursowo rok... Zaraz połowa lutego, a ja bez wygranej w Nowym Roku, a dodatkowo albo zapominam wziąć paragon kupując tylko jedną, konkursową rzecz (sic!), albo jak koniczynka123 przegapiam termin zgłoszenia (jak już wezmę paragon)...

Ale tak najbardziej to wkurza mnie kilka spraw osobistych... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6564684 Napisano: 17.01.2019 23:05:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
e-e napisał(a):

magisterek napisał(a):

Dodałem do bazy kolejny SUPER KONKURS z SUPER NAGRODAMI!
https://www.redbu...-night-shift/konkurs
Trzeba popełnić tekst na miarę OPASKI lub PODKŁADKI POD MYSZ emotka nagród TYSIĄCE, będzie się o co bić emotka

Ja temu konkursowi mówię GAME OVER!



ciekawe ile osób rzuci się na te fantastyczne nagrody.....

Pewnie tyle samo ile na stoliki Belvity, które były tak ochoczo negowane... emotka
Ale oczywiście każdy gra o co chce. I mam świadomość, że często niejako "przy okazji". To tak na marginesie żeby nie było niepotrzebnej spinki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6551985 Napisano: 29.11.2018 17:46:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla tych wszystkich, którzy co rusz coś wygrywają emotka  Zarówno "umiejętności" jak i szczęścia. Bo tak naprawdę motywujące tych, którym się nie udaje emotka Wyświetl w wątku >>

mastah

#6551981 Napisano: 29.11.2018 17:42:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie liczę na cuda i na to, że wątek zadziała, ale chociaż się wygadam  emotka
Bo fajnie by było w końcu coś wygrać emotka
Cokolwiek, ok? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6550957 Napisano: 26.11.2018 20:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
renatak0 napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia z Tyskiego Biedronka, nie działami capcha na 2 przeglądarkach.Też tak macie?

Proponuję spróbować z wyczyszczeniem "ciasteczek". Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

mastah

#6549697 Napisano: 21.11.2018 23:11:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy to naprawdę nie jest jakaś paranoja żeby o puszkę na cukier było tyle zachodu? Już pomijam ilość i wartość większości nagród bo nie grałem w tych dawnych "lepszych​" czasach, pomijam odsyłanie paragonów pocztą, ale potwierdzanie, że kupiło się to co się kupiło dla "nagrody" wartej kilka złotych, to jest moim zdaniem robienie sobie kpin z konsumentów-konkursowiczów...

Ale tak btw - jest sens grania o ową puszkę ze słabo/źle opisanym paragonem? W takim sensie czy ktoś bez notarialnie poświadczonego oświadczenia, złożonego pod przysięgą, że cukier z paragonu faktycznie jest tej konkretnej marki otrzymał "nagrodę"? Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

mastah

#6525635 Napisano: 04.09.2018 23:03:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj koszulka Leszka z konkursu Leszek w Żabce - bardzo fajnie zapakowana.
Dziś buteleczka Stocka i piłka z autografem Artura Boruca. Spodziewałem się nadruku a tu bardzo miłe zaskoczenie - autograf jest oryginalny emotka  w sensie markerem napisany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6523795 Napisano: 30.08.2018 01:18:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj bilet na Red Bulla  emotka
Emocje były, bo mail o wygranej, ale bez rodzaju nagrody. A marzyła mi się kamerka ... emotka Wyświetl w wątku >>
1 nataszka 0

mastah

#6520031 Napisano: 18.08.2018 20:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie udało się Wam kupić produkty do konkursu Kiory z produktami marki Starpak?
Na razie spędziłem po pół godziny w C4 i Biedronce i nic  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6517955 Napisano: 09.08.2018 23:16:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj Stock 0,7 + piłka z autografem Borubara emotka
Byłem przekonany, że już po ptakach emotka Wyświetl w wątku >>

mastah

#6516146 Napisano: 03.08.2018 22:23:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wydaje mi się, że jestem na liście zwycięzców lazybaga od Chestera z 26.07. ale maila brak. Weryfikować u źródła pytaniem wprost, czekać czy uznać, że to jednak nie ja? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6515537 Napisano: 02.08.2018 00:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja wiem, że pytanie z gatunku tych idiotycznych, ale co to za konkurs z bonami do Kauflandu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6513945 Napisano: 27.07.2018 22:13:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Muszę się gdzieś pożalić i nie do końca wiem gdzie  emotka
Generalnie jestem bardzo zdemotywowany ostatnimi wynikami konkursów, w których brałem udział (szczególnie Warka w Tesco i 4move)... Nie liczyłem na wiele, chciałem "jedynie" piłkę dla mojego synka a tu nic... Ale najczęściej tak jest - tam gdzie najbardziej zależy, tam porażka najbardziej boli. I pewnie za to co wydałem na produkty i smsy do tych konkursów miałbym już że 2 piłki emotka
Dobra, może nie zrobiło mi się jakoś szczególnie lepiej, ale przynajmniej to z siebie wyrzuciłem emotka Wyświetl w wątku >>

mastah

#6511645 Napisano: 20.07.2018 21:25:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj lazybag od Chestera emotka  
Chociaż raz podoba mi się moja skuteczność emotka Wyświetl w wątku >>

mastah

#6510931 Napisano: 18.07.2018 20:33:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobrze rozumiem, że lepiej nie odpowiedzieć na jakieś pytanie niż odpowiedzieć źle? Bo dopuszczają tylko 2 pomyłki, trzecia eliminuje z dalszej gry, tak?

Swoją drogą pytanie do osób, które już brały udział - pytania takie jak w "Rozgrzewce" czy raczej szczegółowe i "specjalistyczne"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6510924 Napisano: 18.07.2018 20:19:36 w Sport
Obawiam się, że marketingowiec odpowiedzialny za tę akcję będzie musiał zmienić zawód emotka

A tak z innej beczki to przy całym moim zamiłowaniu do futbolu, uważam, że zdecydowanie za mało mówi się o takich polskich sukcesach jak chociażby Igi Świątek. Smutne tak naprawdę. Ale z drugiej strony pokazuje jak wielką siłę marketingowo-medialną ma piłka nożna, gdzie transmituje się mecze jakichś średnich drużyn i czy mówi w ogólnokrajowych wiadomościach o meczach Legii z Cork City w jakiejś rundzie przedwstępnej eliminacji LM  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mastah

#6508965 Napisano: 12.07.2018 23:23:05 w Sport
stamp2 napisał(a):

Typuje że w finale bedą Czerwone diabły i Belgia emotka ktoś sie zgadza z tym typem? emotka

Trochę nie w czasie, ale co tam emotka Belgia to Czerwone Diabły  emotka
Mocno im kibicowałem, a obecnej sytuacji chyba będę trzymał kciuki za Chorwatów. Pokazują, że zawsze trzeba walczyć do końca, że bardzo ważny jest charakter i wola walki i że siłą jest drużyna. A jej skrajni obrońcy (taki kolokwializm w ich przypadku) są po prostu niesamowici. Wyświetl w wątku >>