Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#7024968 Napisano: 12.09.2022 19:35:02 w Wkurza mnie...
[quote=
radziosny napisał(a):

...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..

lazy-kiwi]...moja nieumiejętność wekowania w piekarniku. Wstawiłem 6 słoików i wyjątkowo wszystkie chwyciły przy pierwszej pasteryzacji. Jednak przy drugiej dwa się rozszczelniły! Temp. 120 stopni więc gumki powinny wytrzymać! Przemyłem spirytusem nawet słoiki. Teraz robię trzecią pasteryzację i przy tych dwóch wymieniłem nakrętki i zobaczymy.. ale już mnie to dobija. Cały gar sosu bolońskiego, człowiek się namęczy, a 1/3 pójdzie do kibla..Jeśli robisz sos boloński, bądź każdy jeden inny sos pomidorowy, zalewaj bardzo gorącym do słoików (wręcz „bulgoczący”), zakręcaj mocno i ustawiaj do góry nogami na ścierce, a drugą ścierką nakryj. Nic nie trzeba pasteryzować, samo się zasysa w ten sposób. U mnie przy sosach zawsze do działa rewelacyjnie, a akurat sosów pomidorowych robię bardzo dużo z własnych pomidorów  emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6983017 Napisano: 11.09.2022 12:28:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dino 0/7 ...... już wszystko poszło, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6878852 Napisano: 27.08.2022 14:22:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdyby tak coś jeszcze w sierpniu wpadło... Póki co dość pusto, aż odechciewa się dalszego ''konkursowania''... Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6877645 Napisano: 22.08.2022 14:43:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Vougeinthecity napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Lay’s nic. Szczerze już nie wiem, co pisać do Avanti. Rymy „z wyższej półki” źle, proza też źle, nawet rymy częstochowskie im nie odpowiadają. Lokowanie produktu, brak lokowania, gry słów, teksty z humorem, poważne, nic, po prostu nic emotka  Może mają jakieś widełki, że w ogóle nie biorą pod uwagę tych, co wysyłają po 1-2 zgłoszenia? Albo po prostu mają w nosie moją „twórczość”…

A może zwyczajnie, byli lepsi? ☺️ 
konkurs jest mocno wypromowany, zobaczcie ile osób z forum gra. Wydaję mi się, że nie ma czegoś takiego jak „sposób” na daną agencję. 
Ja miałam z Avanti mocno pod górkę na początku konkursowej przygody, potem jak poszło to kilka nagród wpadło. Teraz 3 zgłoszenia im nie siadły, trudno, idę dalej. 😉

U mnie zaś na początku bardzo dobrze u nich szło (kilka lat temu). Odkąd w zeszłym roku wpadła jedna główna (ale rzędu 1500 zł), to nic więcej nie ugrałam. Nie twierdzę, że nie ma lepszych, bo wiem, że są 😁
A to, że konkurs jest mocno promowany, to akurat o tym nie wiem, bo należę na szczęście do tych, co nie mają telewizji. Co do ilości zgłoszeń - 3 to już coś. Ja zazwyczaj wysyłam jedno, raz na jakiś czas dwa. Akurat chipsy, słodycze i inne niezdrowe przekąski u mnie nie schodzą, także wolę nie kupować tego zbyt wiele. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6877628 Napisano: 22.08.2022 13:50:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Lay’s nic. Szczerze już nie wiem, co pisać do Avanti. Rymy „z wyższej półki” źle, proza też źle, nawet rymy częstochowskie im nie odpowiadają. Lokowanie produktu, brak lokowania, gry słów, teksty z humorem, poważne, nic, po prostu nic emotka  Może mają jakieś widełki, że w ogóle nie biorą pod uwagę tych, co wysyłają po 1-2 zgłoszenia? Albo po prostu mają w nosie moją „twórczość”… Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6876703 Napisano: 17.08.2022 18:57:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dino, Kropka Bordo… ech, chyba nigdy u nich nie wygram… Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6876146 Napisano: 14.08.2022 18:38:29 w moje dzisiejsze wygrane :)

mampytanie

#6876143 Napisano: 14.08.2022 18:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Haribo po wygranej przychodzi jakiś e-mail?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6875139 Napisano: 09.08.2022 16:49:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po odesłaniu formularza zwycięzcy  z Whiskas przychodzi zwrotka na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6875082 Napisano: 09.08.2022 13:30:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
I mnie wczoraj Whiskas rozpieścił kasiorką, tak akurat na międzynarodowy dzień kota 😁 Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6874284 Napisano: 04.08.2022 17:45:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ach, ostatnio były okrągłe urodziny, więc jakaś porządna nagroda by się przydała w końcu! A tu pustki:( Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6873086 Napisano: 30.07.2022 10:00:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli? 

Może trzeba mieć 100% mruczenia żeby przyszed   taki @

Na pewno nie, nasz drugi kot miał jakoś 70-80% i moja druga połówka dostała maila z tym tekstem o loterii:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6873082 Napisano: 30.07.2022 09:40:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii?

No podbijam u mnie też brak takiej informacji czyli że nie biorę udziału w loteri 

U mnie to samo brak tego info

Ta loteria jest troszkę pogieta, ale według mnie wszystkie zgłoszenia nawet bez tego komunikatu o loterii, biora w niej udział  mam takie przeczucie


Miałem takie same e-maile i pisalem do organizatora czy moje zgloszenie jest w loterii i odpisali, że niestety nie ma i wysłali link pod ktorym kazali mi zarejestrowac zgloszenie - wszystko byłoby ok tyle, że na moje dane tego nie udało się zrobić bo mialem komunikat, że mogę tylko 1 raz się zgłosić do loterii. Jakieś kuriozum! Wiec teoretycznie jestem w loterii a praktycznie NIE!

A na którego maila pisałeś? Tego od reklamacji? Szybko Ci odpowiedzieli?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6872909 Napisano: 29.07.2022 07:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy w Whiskas można przez całą loterię wysłać tylko jedno zgłoszenie na osobę? W regulaminie nie mogę się doszukać tego zapisku, jest tylko informacja o tym, że jeden dowód zakupu to jedno zgłoszenie - jeden los.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6872840 Napisano: 28.07.2022 18:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak to jest z Whiskasem? Widziałam, że dostajecie maile z info, że zgłoszenie bierze również udział w loterii. U mnie w mailu brak takiej informacji, natomiast jak chcę dodać zgłoszenie do loterii ponownie (nawet bez mruczenia kociaków), to wychodzi, że już dziś zarejestrowałam zgłoszenie w loterii. Czyli, mimo braku tej informacji w mailu z nagrodą gwarantowaną, jednak jest się branym pod uwagę w loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6872383 Napisano: 26.07.2022 17:15:55 w Smolar
Już ponad 2 tygodnie czekam na kod / los z Żywca Męskie Granie (loteria w Żabce). Najpierw Smolar odpisywał, że próbuje rozwiązać problem, a teraz już nawet nie odpowiada…. Ktoś ma podobnie ze Smolarem? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6871309 Napisano: 20.07.2022 14:16:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy ktoś składał reklamację do Smolara odnośnie nieotrzymanego losu z loterii Żywiec Męskie Granie z Żabki? Jak tak, ma ktoś jakieś wieści, czy odsyłają jakoś kod w appce? Nie otrzymałam losu, a formalności spełniłam wedle regulaminu.



ja dzis meila wysłałam
numer karty i paragon i czekam

Ja wysłałam właśnie tydzień temu i czuję, że mnie zbywają nieco. Zaraz minie loteria i tyle z tego będzie. Myślałam, że może u kogoś już rozwiązano ten problem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6871294 Napisano: 20.07.2022 13:38:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś składał reklamację do Smolara odnośnie nieotrzymanego losu z loterii Żywiec Męskie Granie z Żabki? Jak tak, ma ktoś jakieś wieści, czy odsyłają jakoś kod w appce? Nie otrzymałam losu, a formalności spełniłam wedle regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6871128 Napisano: 19.07.2022 18:25:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnimi czasy pusto, może w końcu wpadłoby coś większego?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6869290 Napisano: 09.07.2022 21:06:34 w moje dzisiejsze wygrane :)