Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

#6829541 Napisano: 09.12.2021 15:31:02 w Czy informują/ informowali?
montezuma napisał(a):

Tyskie... teraz niekoniecznie tak wygląda powiadamianie laureatów emotka W czasie, gdy były do wygrania bilety na pociąg - owszem - mieli takie właśnie tempo (informowali z dnia na dzień) ale w tej chwili nie mają już takiego ciśnienia, by informować zwycięzców codziennie...

Niby racja (oby racja 😁).  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6829229 Napisano: 08.12.2021 17:49:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

Emi napisał(a):

Kiedy Heniek informował za 07.12, bo laureaci są na stronie

Jak sprawdzałam wczoraj Laureatów z 6 to ich nie było, ale z 7 były dwie osoby, więc nie wiem, co tam się u nich podziało i czy już informowali. emotka

Wygląda na to, że to ten cały konkurs powinien był być nazwany loterią emotka Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

mampytanie

#6829219 Napisano: 08.12.2021 17:02:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś się orientuje, do którego dnia Tyskie jest rozstrzygnięte? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828912 Napisano: 07.12.2021 20:53:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję Wam wszystkim tak pięknych nagród! emotka    Ach, oby każdy z nas tutaj kiedyś tego doświadczył (ja, mam nadzieję, również emotka ) Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6828800 Napisano: 07.12.2021 14:33:03 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

mampytanie napisał(a):

joan napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy, jeśli przychodzi mi zwrotny SMS o wzięci udziału w konkursie, to można mieć pewność, że wszystkie smsy premium będą przychodzić? 

Nie - to znaczy, że smsy z danego numeru ZWROTNEGO będą przychodzić. Co do reszty - nie wiadomo. Można jedynie zakładać, że tak.Kiedyś było tak, że np. wysyłało się smsa pod 70500, ale zwrotka przychodziła z 71500. Czyli w danym konku brały udział przynajmniej 2 numery. Po prostu musisz to przetestować emotka

Dzięki emotka czyli muszę coś wygrać tam, gdzie będzie też lista zwycięzców lub dodatkowo e-mail, żeby się przekonać, czy dochodzą czy nie  emotka  Z drugiej strony w appce operatora mam info, że smsy premium są aktywne, więc chyba powinno być Ok? 

Niekoniecznie. Ja mam w a2mobile aktywne SMS premium, ale pula numerów premium które ta sieć obsługuje jest krótka i praktycznie nigdzie nie mogę wysyłać. Można poszukać lista numerów SMS premium obsługiwanych przez konkretną sieć w necie. O ile wiadomo z jakiego numeru można się spodziewać info o wygranej

Super, dzięki za info, nie wiedziałam, że można to dodatkowo sprawdzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828796 Napisano: 07.12.2021 14:23:56 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy, jeśli przychodzi mi zwrotny SMS o wzięci udziału w konkursie, to można mieć pewność, że wszystkie smsy premium będą przychodzić? 

Nie - to znaczy, że smsy z danego numeru ZWROTNEGO będą przychodzić. Co do reszty - nie wiadomo. Można jedynie zakładać, że tak.

Kiedyś było tak, że np. wysyłało się smsa pod 70500, ale zwrotka przychodziła z 71500. Czyli w danym konku brały udział przynajmniej 2 numery. Po prostu musisz to przetestować emotka

Dzięki emotka czyli muszę coś wygrać tam, gdzie będzie też lista zwycięzców lub dodatkowo e-mail, żeby się przekonać, czy dochodzą czy nie  emotka  Z drugiej strony w appce operatora mam info, że smsy premium są aktywne, więc chyba powinno być Ok?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828777 Napisano: 07.12.2021 13:59:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy, jeśli przychodzi mi zwrotny SMS o wzięci udziału w konkursie, to można mieć pewność, że wszystkie smsy premium będą przychodzić?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828708 Napisano: 07.12.2021 11:32:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karton wina Prosecco z konkursu na fb emotka   Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6828591 Napisano: 06.12.2021 20:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bonawentura23 napisał(a):

Hej!Zastanawiałam się nad tekstem do 'mem w Minutkę' (po dodaniu paragonu), w trakcie przyszedł mi mail, że nadal nie uzupełniłam mema. Gdy w końcu po 2h coś tam wyskrobałam i wysłałam, nie dostałam potwierdzenia. Weszłam w link z maila i uzupełniłam ponownie tekst i nadal nie mam maila potwierdzającego. Mieliście też tak?

NIe, u mnie po kliknięciu w link (bo też się pojawiał) i ponownym uzupełnieniu, przychodził e-mail. Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6828555 Napisano: 06.12.2021 17:48:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło. 

Odrazu po zgłoszeniu na górze pokazuje że paragon zgłoszony

Tak, to miałam. Jednakże w regulaminie jest informacja, że jeśli nie wyświetli się "paragony zgłoszony" lub nie przyjdzie e-mail (czyli albo jedno, albo drugie), to należy się z nimi skontaktować, gdyż system mógł nie przyjąć zgłoszenia. I teraz nie wiem już, czy na pewno mi przyjęło, czy nie (skoro w każdym z tych dwóch przypadków należy się kontaktować z organizatorem). Mimo to, skoro w okienku na boku strony po wprowadzeniu danych wyświetla się, że zgłoszenie przyjęte, to chyba przyjęte?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828537 Napisano: 06.12.2021 16:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przychodzi Wam e-mail potwierdzający zgłoszenie z konkursu w Eurosklepie (ten ogólny konkurs)? Mi nie przyszło, a paragon pokazuje jako załadowany. W regulaminie info, by takie przypadki im zgłaszać. Zgłosiłam, ale brak odezwu i już sama nie wiem, czy przeszło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828492 Napisano: 06.12.2021 14:17:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta Lidl z Danio:-) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

mampytanie

#6828359 Napisano: 06.12.2021 10:17:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków z kalendarza adwentowego Nivea emotka   Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6828358 Napisano: 06.12.2021 10:17:11 w Kalendarze adwentowe 2021

mampytanie

#6828241 Napisano: 05.12.2021 16:21:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta Allegro 20 zł z Nivea Men emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6828213 Napisano: 05.12.2021 13:46:17 w SZUKAM....
Szukam informacji, czy składaliście kiedyś reklamację do organizatora konkursu, jeśli nagroda, która regulaminowo miała wartość np. 300 zł, do Was przyszła o znacznie niższej wartości (np. 60zł)? Jest sens się pchać w reklamacje, czy olać temat?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828198 Napisano: 05.12.2021 13:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy voucherem z MkCafe można też zapłacić za dostawę, jeśli zostanie kilka zł z tego vouchera? Ktoś próbował? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6828190 Napisano: 05.12.2021 12:34:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nigdy nie gram w żadne lotto i zdrapki, ale coś mnie podkusiło, by na stacji paliw po tankowaniu takową zdrapkę kupić (chyba przeczucie:P). Kupiona za 10 zł - wygrane 100 zł emotka   Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6828060 Napisano: 04.12.2021 19:25:24 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

mampytanie napisał(a):

nikos napisał(a):

Szukam protokołu odbioru nagrody z konkursu I co tu więcej dodawać Develey, źle mam podlinkowany załącznik do pobrania.

Chyba najlepiej do nich napisać. Niestety próbowałam swój otworzyć, ale już teraz wychodzi "page not found". Może ewentualnie ktoś z ostatniego etapu poratuje, bo ja miałam z pierwszego. Link po prostu wygasł.

Dziękuję, po ścieżce dostepu wnioskuję, że ktoś usunął z serwera ten plik, albo zmienił jego nazwę.A nie masz może w historii plików pobranych? Jeśli otwierałaś w telefonie, a masz androida to z automatu tam się zapisuje emotka

Nie mam, ale za to znalazłam w mailu swój wypełniony. Odezwij się na priv, zrobię screen z zamazanymi danymi i Ci prześlę plik. Przepiszesz sobie, to raptem ze 2 zdania;) Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

mampytanie

#6828053 Napisano: 04.12.2021 18:31:07 w SZUKAM....
nikos napisał(a):

Szukam protokołu odbioru nagrody z konkursu I co tu więcej dodawać Develey, źle mam podlinkowany załącznik do pobrania.

Chyba najlepiej do nich napisać. Niestety próbowałam swój otworzyć, ale już teraz wychodzi "page not found". Może ewentualnie ktoś z ostatniego etapu poratuje, bo ja miałam z pierwszego. Link po prostu wygasł. Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0