Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mampytanie

mampytanie

mampytanie

#6735764 Napisano: 12.10.2020 20:46:23 w SZUKAM....
Szukam info, czy otwiera Wam się link do obejrzenia video z unikalnie napakowane develey? Próbuję na kilku urządzeniach w różnych przeglądarkach, ale w miejscu gdzie powinien być owy film, nie ma nic. Może ktoś ma możliwość skopiowania linku jeśli to jest wrzucone poprzez jakiś serwis typu yt? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6733771 Napisano: 05.10.2020 11:43:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam wygraną z Haribo z samego rana, ale maila brak. Ktoś się orientuje, jak długo się czeka na taki e-mail? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6730259 Napisano: 19.09.2020 15:22:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

mampytanie

#6727773 Napisano: 08.09.2020 20:48:44 w SZUKAM....
Szukam info, do kiedy jest ważna karta Duka z konkursu Balcerzaka. Może ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6727755 Napisano: 08.09.2020 18:42:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

mampytanie

#6723740 Napisano: 22.08.2020 11:54:48 w SZUKAM....
kameleon1982 napisał(a):

malwina2006 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Szukam info, w jakich sklepach sprzedają produkty Eti (dare, browni)? 

Intermarche, Lewiatan, żabką, Auchan, Carrefour widziałam. Dziś zobaczę w tesco czy maja

także w Kauflandzie - obecnie są w cenach 0.89 zł lub nawet 0,45 zł. 

Netto - najtańsze batoniki po 1,29 zł

Dzięki wszystkim! Muszę się zatem udać gdzieś jeszcze, bo u mnie w większości tych sklepów nie było. Może Lewiatan będzie miał. Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6723734 Napisano: 22.08.2020 10:56:41 w SZUKAM....
Szukam info, w jakich sklepach sprzedają produkty Eti (dare, browni)?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6722627 Napisano: 17.08.2020 21:13:34 w SZUKAM....
szukam kodu na aliexpress jeśli komuś zalega a są jeszcze ważne (o ile są?) Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6721611 Napisano: 12.08.2020 15:40:17 w SZUKAM....
Szukam info, czy kupony z empiku na 30 zł można łączyć? I czy zniżki 10 zł też można do tego dołączyć? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6721410 Napisano: 11.08.2020 16:15:35 w SZUKAM....
bonitta napisał(a):

Czy muzyczne nagrody od Everydayme przychodzą z jakimś protokołem lub gwarancją? Wiem, że protokół jest podpisywany przy odbiorze ale kurier go zabrał i nic nie zostawił. Nie wiem czy to standard czy miałam pecha

Mi do głośnika też nic nie zostawił  Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6720911 Napisano: 09.08.2020 12:47:34 w Lotto i inne
100 zl w zdrapce otrzymanej jako prezent emotka Wyświetl w wątku >>

mampytanie

#6720381 Napisano: 06.08.2020 13:25:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy z Discreet/Tampax informują o pozytywnej weryfikacji paragonu? Jak długo czeka się na wysyłkę nagrody od weryfikacji?

Nie informują, na wysyłkę różnie... na początku dwa tygodnie były, później niektórzy po kilku dniach dostawali.... zależy kiedy im się zbierze troszkę więcej do wysłania chyba...

Dzięki! emotka a mieliście jako super opisane te paragony? Np., że było słowo discreet lub tampax? Czy przechodziły też np. wkładki higieniczne? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6720333 Napisano: 06.08.2020 11:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Discreet/Tampax informują o pozytywnej weryfikacji paragonu? Jak długo czeka się na wysyłkę nagrody od weryfikacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6718867 Napisano: 29.07.2020 18:36:14 w SZUKAM....
Szukam jakichś paneli badawczych, typu Ariadna i opinie.pl, które są godne polecenia. Kantar odpada (mało ankiet). Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6685472 Napisano: 24.02.2020 17:59:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Captain Jack informował za ten ostatni tydzień już?

u góry, nad forum jest szukajka. wpisujesz "captain", "captain jack" lub np.  "piwo" i wyskakuje wszystko. Nagród co tydzień jest multum, więc zawsze jest pełno wpisów na forum i w mega łatwy sposób widać, czy w tym tygodniu się już ktoś chwalił.  Ja zawsze przed zadaniem pytania wkładam wysiłek w to by nie zawracać głów połowie forum. I Tobie też to radzę.

Dzięki, też tak robię, jak napisałaś. Niemniej jednak, nie wiem, czy to za ostatni tydzień (tj. również wczoraj), czy poprzedni. Niestety takiego szczegóły nie udało mi się znaleźć przez wyszukiwanie (które wzorowo ostało wykonane jakieś 15 min temu przeze mnie) emotka

informacja o wygranej będzie w środę , albo w czwartek - za ostatni etap, czyli ostatni tydzień konkursu ( od 17 do 23 lutego )

Dzięki emotka przy byciu wylogowanym z konta nie pokazało mi w ogóle wpisów z dziś i kilku dni w „moje dzisiejsze wygrane”. Lądowało mi na wpisach o Captain Jack. Po zalogowaniu, wszystko jasne. 
Dziękuję za życzliwość emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

mampytanie

#6685469 Napisano: 24.02.2020 17:52:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Captain Jack informował za ten ostatni tydzień już?

u góry, nad forum jest szukajka. wpisujesz "captain", "captain jack" lub np.  "piwo" i wyskakuje wszystko. Nagród co tydzień jest multum, więc zawsze jest pełno wpisów na forum i w mega łatwy sposób widać, czy w tym tygodniu się już ktoś chwalił.  Ja zawsze przed zadaniem pytania wkładam wysiłek w to by nie zawracać głów połowie forum. I Tobie też to radzę.

Dzięki, też tak robię, jak napisałaś. Niemniej jednak, nie wiem, czy to za ostatni tydzień (tj. również wczoraj), czy poprzedni. Niestety takiego szczegóły nie udało mi się znaleźć przez wyszukiwanie (które wzorowo ostało wykonane jakieś 15 min temu przeze mnie) emotka Wyświetl w wątku >>
1 yreks 0

mampytanie

#6685464 Napisano: 24.02.2020 17:44:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Captain Jack informował za ten ostatni tydzień już? Wyświetl w wątku >>
0 0

mampytanie

#6685112 Napisano: 23.02.2020 12:07:02 w Smolar
asper01 napisał(a):

frodo napisał(a):

mampytanie napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

antylopia napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Smolar odpowiada na maile?


odpowiada i to szybko

szybko i profesjonalnie

Wczoraj wiadomość wysłana i cisza, ale jeszcze poczekam emotka

Odpisał już może? Ja wczoraj wieczorem wysłałam maila i też na razie cisza...

 
Albo odpisuje szybko, albo wcale... emotka

Wysłałam wczoraj ponownie, zobaczymy po weekendzie emotka   Wyświetl w wątku >>
2 frodo, brucee 0

mampytanie

#6685065 Napisano: 22.02.2020 22:38:46 w Smolar
bruce napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy Smolar odpowiada na maile?

Tak, ale trzeba czekać i lepiej samemu działać i sprawdzać; ja po powiadomieniu o wygraniu dziennej w konkursie z wodą, chciałam wypełnić od razu formularz i im przesłać, ale nie mogłam znaleźć zwycięskiego paragonu wśród ich wyników, bo przy wpisywaniu każdego z nadanych trzech numerów ciągle miałam komunikat o niewygraniu; przekonana już byłam, że w pośpiechu błędnie jakiś paragon zgłosiłam; napisałam do nich w tej sprawie, lecz odpowiedzieli dopiero nazajutrz, kiedy już udało mi się, po wielokrotnych sprawdzaniach na ich stronie z wynikami, wpaść nareszcie na komunikat, jaki paragon wygrał. emotka  Przyznam szczerze, że bardzo mi nie odpowiada obecna zasada sprawdzania wyników w ten sposób. Wolałabym zobaczyć całą listę laureatów każdego konkursu oraz - ewentualnie - obok: numery ich zwycięskich paragonów.  emotka

Dzięki za info. Z mojej strony e-mail był wysłany kilka dni temu, póki co cisza. Warto wysłać ponownie? Ewentualnie dzwonić do nich?
Na stronie dla laureatów wciąż widnieje informacja, że moje zgłoszenie jest zgłoszone i oczekuje akceptacji przez administratora. Dziwne, bo niektórzy już wpisywali się do wątku o otrzymaniu nagrody. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0