Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mietowa

mietowa

#7163069 Napisano: 07.03.2024 13:55:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wie, czy w zakładce Udane Pranie są podpięte wyniki? Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

mietowa

#7163056 Napisano: 07.03.2024 12:46:57 w Czy informują/ informowali?
aspartaqs napisał(a):

MGD69 napisał(a):

Co z tym Heinzem w Lidlu? Dzwonił/pisał ktoś do nich?

Pisałem na Heinz, na kontakt, na webtalk - ZERO odzewu póki co

Ja też pisałam. Cisza.. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7162657 Napisano: 05.03.2024 12:24:06 w Czy informują/ informowali?
Heinz śpi czy było info? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7162625 Napisano: 05.03.2024 10:01:25 w Informują
Informują z Konkurs "Maoam zasila dobrą zabawę"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
bilety, teraz Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7162082 Napisano: 01.03.2024 15:14:24 w Informują
Informują z Konkurs "Coca-Cola" Frisco

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7162065 Napisano: 01.03.2024 13:36:05 w Avanti
magie1982 napisał(a):

Avanti, tak myślę, że bardzo mi brakuje Twoich konkursów z nagrodami dziennymi. Jak były, to codziennie się czekało na wyniki. Wróć do nas emotka

O tym samym dzisiaj pomyślałam.. Byłoby cudownie, gdyby wszystko wróciło, ale podejrzewam, że stoją za tym poważne cięcia budżetowe. Oby nie było tak, że czasy, gdy Avanti rozpieszczało nas konkursami, minęły. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7162011 Napisano: 01.03.2024 10:43:38 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)

mietowa

#7161198 Napisano: 26.02.2024 14:07:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niewyspanamama napisał(a):

Albedo Silan jest zakładka.
Podpięte są wyniki? Ktoś wie ?:)

Ja nie widzę tej zakładki, są z dwóch innych konków Silana Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7161156 Napisano: 26.02.2024 12:53:13 w Informują
Informują z Konkurs "Spróbuj roślINNEGO" Żabka

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7160832 Napisano: 23.02.2024 16:18:29 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Schlebianie na śniadanie- Dan Cake- 3 tura?

Są wyniki

Maile też były Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7160433 Napisano: 21.02.2024 17:49:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

Jestem w szoku jak dużo osób się tu wpisuje bo Milka je olała (mnie też) - pewnie było spore obłożenie...

Dołączam emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7159535 Napisano: 16.02.2024 12:36:27 w Opisy z paragonów
agnesita napisał(a):

samdej napisał(a):

rufus napisał(a):

Aneczka22 napisał(a):

Wie ktoś jak to odczytywać?kod z numerem paragonu,to litera o czy cyfra zero?

Cyfra

A na moje oko drogą dedukcji jest to litera. Porównując "o" przy Orange i "0" przy 0,5L do tego "o" przy Wemotka

cyfra na 100% ponieważ w oznacza wydruk i tylko to może być literą w nr paragonu (pomijając oczywiście faktury bo tam nieco inaczej), pozostałe znaki to cyfry. Miałam wielokrotnie takie paragony i zawsze wpisywałam zero i jeśli była wygrana zawsze weryfikacja pozytywna

Dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7159383 Napisano: 15.02.2024 14:36:06 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

8igora9 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z Maoam informują na bieżaco? Jeśli tak to do jakiego dnia poszlo?


Ja dzisiaj dostałam maila, ale zgłoszenie było jeszcze w styczniu.

Ja mam za 7 albo 8 lutego.

A ma ktoś Energylandię czy same zestawy poszły? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7159373 Napisano: 15.02.2024 14:15:06 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

czy z Maoam informują na bieżaco? Jeśli tak to do jakiego dnia poszlo?

Na pewno z 31 stycznia. Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

mietowa

#7158967 Napisano: 13.02.2024 14:17:44 w Avanti
rufus napisał(a):

mietowa napisał(a):

https://www.lays.pl/konkurskibica
w końcu!  emotka

Rezerwuje bilety. emotka

Luzik, mnie wystarczy czysty hajsik emotka Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

mietowa

mietowa

#7158165 Napisano: 08.02.2024 14:25:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eli75 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produkty in-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych produktów w ciągłej sprzedaży. Po konsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie aneksem wprowadzona do Regulaminu.

Już nawet jest zmiana w regulaminie. Dzięki za info! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157881 Napisano: 07.02.2024 14:18:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka

Jestem ciekawa jak u ciebie będzie w Lidlu. Bo ja mieszkam w dużym mieście i żeby w żadnym Lidlu u mnie nie było produktów. Albo pech, albo jakaś lipa. Z Amooco to korespondencja z doświadczenia u mnie, to brak korespondencji.

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

ewentualnie można kupić keczupy tam, a produkty, z któych chcesz zrobić danie gdzieś indziej tyko trochę za drogo wychodzi taki biznesik emotka

No właśnie tu może być problem, bo wysyła się zdjęcie paragonu od razu. Czyli danie z makaronem, a na kwitku ogórki. Niby regulamin tego nie tyka, ale czy oni nie będą się tym sugerować? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157880 Napisano: 07.02.2024 14:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka

Jestem ciekawa jak u ciebie będzie w Lidlu. Bo ja mieszkam w dużym mieście i żeby w żadnym Lidlu u mnie nie było produktów. Albo pech, albo jakaś lipa. Z Amooco to korespondencja z doświadczenia u mnie, to brak korespondencji.

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

Ogólnie to jakaś kpina. U nas i w Lidlach w miejscowościach w pobliżu tylko ogórki. A ja już zrobiłam dwa piękne zdjęcia dań z Lubellą emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157557 Napisano: 06.02.2024 14:01:41 w Informują
Informują z Konkurs "HouseofWalkers SNOWFEST 2024" 18+

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>