Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#7158165 Napisano: 08.02.2024 14:25:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eli75 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Wczoraj napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Ta agencja nie odpowiada na maile emotka

O jakiej agencji piszesz ? bo np, Amooco, które organizuje teraz w Lidlu konkurs www.gotujmyrazem.pl , zawsze szybko odpisuje. Wczoraj wysłałam zapytanie o produkty, dziś rano dostałam poniższego maila, Sprawdzałam i aneks jest już wrzucony na stronie konkursowej.
Dzień dobry
Produkty objęte promocją i wymienione w Regulaminie są to produkty in-out, które znajdą Państwo na specjalnie wystawionych standach, które
najczęściej zlokalizowane są przy kasach, końcówkach regałów lub w strefie promocyjnej. Te produkty nie są wystawione na półce obok standardowo dostępnych produktów w ciągłej sprzedaży. Po konsultacji z Klientem od dziś ustaliliśmy, że promocją zostanie objęty cały dostępny asortyment marek LUBELLA, ŁOWICZ, KOTLIN, KRAKUS, a zmiana ta zostanie aneksem wprowadzona do Regulaminu.

Już nawet jest zmiana w regulaminie. Dzięki za info! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157881 Napisano: 07.02.2024 14:18:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka

Jestem ciekawa jak u ciebie będzie w Lidlu. Bo ja mieszkam w dużym mieście i żeby w żadnym Lidlu u mnie nie było produktów. Albo pech, albo jakaś lipa. Z Amooco to korespondencja z doświadczenia u mnie, to brak korespondencji.

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

ewentualnie można kupić keczupy tam, a produkty, z któych chcesz zrobić danie gdzieś indziej tyko trochę za drogo wychodzi taki biznesik emotka

No właśnie tu może być problem, bo wysyła się zdjęcie paragonu od razu. Czyli danie z makaronem, a na kwitku ogórki. Niby regulamin tego nie tyka, ale czy oni nie będą się tym sugerować? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157880 Napisano: 07.02.2024 14:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu WYGRAJMY RAZEM” w Lidlu. Tam w regulaminie są podane smaki i rodzaje produktów promocyjnych. Byłam w czterech Lidlach i są wszystkie inne dżemy Łowicz, makarony Lubella, i sosy Łowicz tylko nie te co oni podali. Teraz moje pytanie czy ja dobrze rozumiem regulamin że to mają być produkty z tabeli w regulaminie? niedostępne w Lidlu. Pisałam do amooco ale oni nie odpisują.

Na pewno tylko te produkty. Zawsze tak jest. Ale powiem szczerze, że dopiero ja będę w Lidlu jutro i nie mogę się o swoim wypowiedzieć. Ja kiedyś z Amooko miałam rajd po Groszkach w poszukiwaniu parówek konkursowych "Jedynki". Nigdzie też ich nie było, więc finalnie zamówiłam je w chyba 6 tym groszku emotka

Jestem ciekawa jak u ciebie będzie w Lidlu. Bo ja mieszkam w dużym mieście i żeby w żadnym Lidlu u mnie nie było produktów. Albo pech, albo jakaś lipa. Z Amooco to korespondencja z doświadczenia u mnie, to brak korespondencji.

Ktos znalazl w ogole te produkty?
Ani dzemu, ani makaronu ani sosu
Chyba keczup pozostaje, ale ciezko wspiac sie na wyzyny kreatywnosci i z nim samym zrobic jakies danie 😁

Ogólnie to jakaś kpina. U nas i w Lidlach w miejscowościach w pobliżu tylko ogórki. A ja już zrobiłam dwa piękne zdjęcia dań z Lubellą emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157557 Napisano: 06.02.2024 14:01:41 w Informują
Informują z Konkurs "HouseofWalkers SNOWFEST 2024" 18+

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7157548 Napisano: 06.02.2024 13:49:29 w Informują
Informują z Konkurs "KARNAWAŁ Z RUSH/noRUSH" Żabka

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

mietowa

#7157368 Napisano: 05.02.2024 21:40:39 w Informują
Informują z Konkurs "Słodka zima z Wawelem" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7157187 Napisano: 05.02.2024 13:02:34 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

taak napisał(a):

mietowa napisał(a):

gregory napisał(a):

Słodka zima z Wawelem już były wyniki? Bo nie było mnie przez tydzień i nie wiem co przeoczylem

Czekamy emotka

Teoretycznie wybór miał być 01.02. Wiadomo mniej wiecej po jakim czasie informują? emotka

Kiedyś błyskawicznie, a teraz różnie emotka  Ostatnio poczekaliśmy trochę z tego, co pamiętam.

W ostatnich dwóch konkursach informowali po 2 i po 3 dniach od daty wyboru. Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

mietowa

#7157182 Napisano: 05.02.2024 13:00:07 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

Słodka zima z Wawelem już były wyniki? Bo nie było mnie przez tydzień i nie wiem co przeoczylem

Czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7157177 Napisano: 05.02.2024 12:49:18 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

Chipsa bym zjadł... emotka

Och, tak!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

mietowa

#7155729 Napisano: 29.01.2024 17:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś dopytywał bezpośrednio w Fortunie czy na Wawel z Interka trzeba koniecznie kupić Fresh&Fruity?
Mam mieszane uczucia...emotka emotka

Zapis 1.5 Konkurs ma na celu promocję produktów marki Wawel i produkowanych przezproducenta Wawel S.A. (w tym m.in. Fresh&Fruity) w sieci sklepów Intermarche. Potem już nie ma wzmianki o F&F...

Na stronie https://intermarc...konkurs-wawel-3-2/  opis Kup produkty Wawel (w tym marka Fresh & Fruity) za min. 15 zł.

Wiadomo, regulamin jest najważniejszy emotka ale żeby potem nie było, że Fortuna sobie wymyśli, że to m.in. to jednak było obowiązkowo emotka



To ostatnio jest w ich każdym konkursie, oznacza że też można kupić Fresh and Fruity jednak nie jest to obligatoryjne.

Dokładnie tak. Nigdy nie kupuję Fresh & Fruity, ostatnio wygrałam główną i nagrodę mam już w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7155669 Napisano: 29.01.2024 14:53:15 w WC - rozmowy o wszystkim
pawel1524 napisał(a):

PINATĘ MOGĄ WYGRAĆ DWIE OSOBY Z JEDNEGO ADRESU BO MAM DRUGĄ I NIE WIEM CO ROBIĆ...

Jeśli w regulaminie nie ma ograniczenia na gospodarstwo, to nie powinno być problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7155179 Napisano: 26.01.2024 11:51:04 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kinder informuje za drugi etap? Jest więcej info niż jedno? emotka

a było info?

No jest w MDW Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

mietowa

#7155173 Napisano: 26.01.2024 11:43:20 w Czy informują/ informowali?
Kinder informuje za drugi etap? Jest więcej info niż jedno? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7154848 Napisano: 24.01.2024 16:10:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

lucya napisał(a):

Dostajecie maile o akceptacji zgłoszenia z Dan Cake - Schlebianie na Śniadanie?

Słałam w 1 etapie i nie dostałam informacji, ale prace były w galerii, więc może było wszystko ok… Ale nie wygrałam emotka

Ja nie dostałam. Ale praca była w galerii i wygrałam emotka . Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

mietowa

#7154324 Napisano: 22.01.2024 12:55:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wszyscy dostaliście już smsy o wysyłce kosmetyków (ten roczny zapas)? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7153308 Napisano: 16.01.2024 17:45:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dołączam się do gratulacji! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7153155 Napisano: 16.01.2024 09:21:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

Przejrzałam jakie konkursy pojawiały się w styczniu 2023, wg mnie było gorzej niż teraz więc nie traćmy nadziei

Aż też to zrobiłam. Dla przykładu 22-go stycznia zeszłego roku sytuacja konkursowa była niemal identyczna jak obecnie. Czas pokaże, ale myślę, że nie ma co panikować emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#7152280 Napisano: 10.01.2024 11:58:12 w Czy informują/ informowali?
radziosny napisał(a):

Goplana itm?

Chyba nie. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

mietowa

#7152263 Napisano: 10.01.2024 11:39:49 w Avanti
adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Wysyłali już maile z Pepsi ITM z 3 ostatnich dni?

Chyba tak. Ale dziwnie to wygląda na liście - 148 zwycięzców, a powinno być 150. Chyba że coś źle sprawdziłam, to wyprowadźcie mnie z błędu.

Jest 148... już dawno brakowało 2 osób, może było tak mało zgłoszeń w Święta, że nie wybrali 10 któregoś dnia  emotka

Aha, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#7152260 Napisano: 10.01.2024 11:38:16 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

Wysyłali już maile z Pepsi ITM z 3 ostatnich dni?

Chyba tak. Ale dziwnie to wygląda na liście - 148 zwycięzców, a powinno być 150. Chyba że coś źle sprawdziłam, to wyprowadźcie mnie z błędu. Wyświetl w wątku >>
0 0