Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6856147 Napisano: 27.04.2022 20:44:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

mietowa napisał(a):

sks900 napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Działa, przed chwilą sprawdziłem. Może wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Blokowania reklam nie masz?https://szlakiemnagrod.pl/#form

Wyłączyłąm blokowanie. Wciąz to samo: "Formularz nie został wysłany. Uzupełnij wszystkie pola i spróbuj ponownie"

A ze smartfona nie da rady wysłać?

No właśnie nie, dlatego myślałam, że może coś z formularzem. Generalnie staram się Wam nie zawracać głowy i sama kombinuję, ale tutaj już kompletnie nie wiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6856145 Napisano: 27.04.2022 20:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

mietowa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Wysłałam kilka godzin temu i jeszcze teraz, za każdym razem ok. Po jest komunikat 'zgłoszenie przyjęte'. Dopytam jeszcze odnośnie tego konkursu, czy potwierdzenie na email powinno przyjść?

Kurcze, to co u mnie może być nie tak? Zaraz mnie trafi "szlak" emotka . Gdyby ktoś miał pomysł, prosze o podpowiedź. 

Ostatnio jesteś pechowa z tymi formularzami. Może to tak pechowo - szczęśliwa emotka  :hyh

To prawda! Myślałam, że nikt nie zauważy emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6856144 Napisano: 27.04.2022 20:42:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Działa, przed chwilą sprawdziłem. Może wyczyść ciasteczka w przeglądarce. Blokowania reklam nie masz?https://szlakiemnagrod.pl/#form

Wyłączyłąm blokowanie. Wciąz to samo: "Formularz nie został wysłany. Uzupełnij wszystkie pola i spróbuj ponownie" Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6856141 Napisano: 27.04.2022 20:39:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

mietowa napisał(a):

"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź. 

Wysłałam kilka godzin temu i jeszcze teraz, za każdym razem ok. Po jest komunikat 'zgłoszenie przyjęte'.Dopytam jeszcze odnośnie tego konkursu, czy potwierdzenie na email powinno przyjść?

Kurcze, to co u mnie może być nie tak? Zaraz mnie trafi "szlak" emotka . Gdyby ktoś miał pomysł, prosze o podpowiedź.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6856138 Napisano: 27.04.2022 20:20:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Podążaj szlakiem nagród" - działa Wam formularz? U mnie ciągle jakiś błąd, niezależnie od urządzenia i czy wpisuję, czy wklejam odpowiedź.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6855897 Napisano: 26.04.2022 16:33:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chyba coś z Nivea Jawa, ale nie wiem w sumie. Info o kwalifikacji do kolejnego etapu konkursu i prośba o przesłanie fotki paragonu emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6855700 Napisano: 25.04.2022 15:00:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
adamo86 napisał(a):

rufus mietowa gratuluję niezapomnianych chwil z footballem! emotka I życzę kolejnych tym razem z Paryża! emotka

Dziękuję! emotka  I życzę powodzenia w następnym etapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6855695 Napisano: 25.04.2022 14:41:49 w Avanti
adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Idą tysiaczki emotka

To cały czas 1. tydzień?Tylko potwierdzenie, że to Ty jesteś na liście? emotka

Poszły maile.

Tyle zrozumiałem emotka  ale czy to cały czas potwierdzenie bycia na liście za 1. tydzień?

Tak Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

mietowa

#6855690 Napisano: 25.04.2022 14:31:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 zł od Lay's. Paryż coraz bliżej emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6855689 Napisano: 25.04.2022 14:30:37 w Avanti
0 0

mietowa

#6855361 Napisano: 22.04.2022 18:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

mietowa napisał(a):

banka-manka napisał(a):

mietowa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

mietowa napisał(a):

Działa Wam formularz Lambi? Tj. czy możecie dołączyć zdjęcie?

Działa. Za pierwszym razem dodając zdjęcie zero reakcji, ale jak drugi raz zaladowalam zdjęcie to już wskoczyło bez problemu. Wysyłałam jakoś po 15

No własnie ja kilka razy próbowałam, niestety nic. Nawet gdy zmniejszyłam zdjęcie i załadowałam formularz raz jeszcze. No nic, będę próbować dalej. Dziękuję za odpowiedź emotka .

U mnie czasami jest problem z tego typu formularzami jak dodaję zdjęcie z galerii, a jak ładuję od razu z aparatu i świeżo zrobionego zdjęcia jest ok. Nie wiem z czego to wynika, czy telefon robi jakieś głupie rozszerzenia czy co.Może to coś pomoże.

Ja wysyłam sobie na pocztę i z komputera wrzucam, ale spróbuję i tą metodą. Dziękuję! emotka

Też tak czasami robię, a tu z kolei zdjęcie po ściągnięciu z poczty na komputerze ma rozszerzenie jpeg, wtedy muszę zmienić w paint na jpg, czasami to pomaga emotka  Bo z tym jpeg nie ładuje się. 

Do tego doszłam emotka . Podążamy jedną ścieżką emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6855356 Napisano: 22.04.2022 18:52:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

mietowa napisał(a):

sabanerro napisał(a):

mietowa napisał(a):

Działa Wam formularz Lambi? Tj. czy możecie dołączyć zdjęcie?

Działa. Za pierwszym razem dodając zdjęcie zero reakcji, ale jak drugi raz zaladowalam zdjęcie to już wskoczyło bez problemu. Wysyłałam jakoś po 15

No własnie ja kilka razy próbowałam, niestety nic. Nawet gdy zmniejszyłam zdjęcie i załadowałam formularz raz jeszcze. No nic, będę próbować dalej. Dziękuję za odpowiedź emotka .

U mnie czasami jest problem z tego typu formularzami jak dodaję zdjęcie z galerii, a jak ładuję od razu z aparatu i świeżo zrobionego zdjęcia jest ok. Nie wiem z czego to wynika, czy telefon robi jakieś głupie rozszerzenia czy co.Może to coś pomoże.

Ja wysyłam sobie na pocztę i z komputera wrzucam, ale spróbuję i tą metodą. Dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6855349 Napisano: 22.04.2022 18:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sabanerro napisał(a):

mietowa napisał(a):

Działa Wam formularz Lambi? Tj. czy możecie dołączyć zdjęcie?

Działa. Za pierwszym razem dodając zdjęcie zero reakcji, ale jak drugi raz zaladowalam zdjęcie to już wskoczyło bez problemu. Wysyłałam jakoś po 15

No własnie ja kilka razy próbowałam, niestety nic. Nawet gdy zmniejszyłam zdjęcie i załadowałam formularz raz jeszcze. No nic, będę próbować dalej. Dziękuję za odpowiedź emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6855316 Napisano: 22.04.2022 16:35:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam formularz Lambi? Tj. czy możecie dołączyć zdjęcie? Wyświetl w wątku >>
1 kalina590 0

mietowa

#6855269 Napisano: 22.04.2022 12:24:05 w Czy informują/ informowali?
awe napisał(a):

a Velvet w stokrotce już poinformowany?

Chyba nie. Czekamy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6855134 Napisano: 21.04.2022 15:33:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pepsi Żabka nagrodziło rowerem . Avanti, I love you toooo 
P.S. Chyba z drugiego dnia, ale nie mam pewności.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6855037 Napisano: 21.04.2022 09:49:20 w Informują
Informują z Konkurs "Jedziemy z nawodnieniem" Żabka

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
teraz Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6855024 Napisano: 21.04.2022 09:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Konkurs Veganoc Stokrotka. Czy ktoś też jako podziękowanie dostał wiadomość jakby chodziło o konkurs Majówka z Kamperem? 

Tak emotka . Widocznie nie zmienili grafiki w zwrotce.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854941 Napisano: 20.04.2022 13:51:51 w Avanti
melancholia napisał(a):

mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

melancholia napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

jak mi się odpaliła ta lista frytek to nie znalazłam Gerarda na tej liście, więc raczej nie .. raczej "tylko" 1000zł .. 

uuu, szkoda. Czyli nie mam tysiaczka. 

Moje inicjały (dosyć charakterystyczne, nie spotkałam się z  tym, żeby się kiedyś powtórzyły u kogoś innego w konkursie) były na tej liście niby "głównych", a wiadomości o frytkach nie dostałam, a kilka minut temu przyszła mi wiadomość z przeprosinami, że wysłali błędny kod. Więc albo ta lista z "tysiakami" była wynikiem błędu i wcale nie oznaczała wygranej pienięznej, tylko frytki. Albo do tysiaka dostaje się też frytki emotka

W avanti raczej dają nagrody stopniowo, głównej zapewne z tysiaków.. Będzie tysiak to i.. frytki do tego. emotka

Główne z tysiaków, ale tysiaki i frytki przyznawane są podczas jednego rzutu i tu już to inaczej działa. Tak jak w Cheetos były 5k i 100 zł podczas jednego rzutu laureatów, to nie wygrywało się 5k i 100 zł. Nie wiem, czy dobrze tłumaczę emotka .By się już tam ogarnęli trochę emotka

Tych stówek było chyba sto tygodniowo, to trudno było chociaż jedną wygrać,  a kodów jest 5 tysięcy, więc może jak ktoś wysłał dwa zgłoszenia, to jedno nagrodzili tysiakiem, a drugie kodem? 

Tak też może być w sumie emotka .
Ja odpuszczam sobie temat na dziś, bo to się robi męczące. Zobaczymy, co tam wymyslą.  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

mietowa

#6854939 Napisano: 20.04.2022 13:44:45 w Avanti
rufus napisał(a):

melancholia napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

jak mi się odpaliła ta lista frytek to nie znalazłam Gerarda na tej liście, więc raczej nie .. raczej "tylko" 1000zł .. 

uuu, szkoda. Czyli nie mam tysiaczka. 

Moje inicjały (dosyć charakterystyczne, nie spotkałam się z  tym, żeby się kiedyś powtórzyły u kogoś innego w konkursie) były na tej liście niby "głównych", a wiadomości o frytkach nie dostałam, a kilka minut temu przyszła mi wiadomość z przeprosinami, że wysłali błędny kod. Więc albo ta lista z "tysiakami" była wynikiem błędu i wcale nie oznaczała wygranej pienięznej, tylko frytki. Albo do tysiaka dostaje się też frytki emotka

W avanti raczej dają nagrody stopniowo, głównej zapewne z tysiaków.. Będzie tysiak to i.. frytki do tego. emotka

Główne z tysiaków, ale tysiaki i frytki przyznawane są podczas jednego rzutu i tu już to inaczej działa. Tak jak w Cheetos były 5k i 100 zł podczas jednego rzutu laureatów, to nie wygrywało się 5k i 100 zł. Nie wiem, czy dobrze tłumaczę emotka .

By się już tam ogarnęli trochę emotka Wyświetl w wątku >>