Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6854925 Napisano: 20.04.2022 12:57:55 w Avanti
monisss napisał(a):

jak mi się odpaliła ta lista frytek to nie znalazłam Gerarda na tej liście, więc raczej nie .. raczej "tylko" 1000zł .. 

uuu, szkoda. Czyli nie mam tysiaczka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854905 Napisano: 20.04.2022 11:43:47 w Avanti
notta napisał(a):

Przybywam poczytać komentarze emotka emotka Frytek brak. To znaczy, że miałam wybitne zgłoszenie? emotka

A Twoje inicjały są na liście? (lista stronę wcześniej). Daj znać, zawsze to jakaś wskazówka emotka . Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

mietowa

#6854878 Napisano: 20.04.2022 09:38:47 w Avanti
monisss napisał(a):

olunka napisał(a):

nikos napisał(a):

pikawka napisał(a):

vazzz napisał(a):

Heh, a ja dla odmiany nie mam nawet maila o wygranych frytkach ;o

Ja tezemotka

No to piąteczka emotka emotka emotka

U mnie 0/4

a nie ma Was na tej liście co była tu wklejona? to serio jest więcej zgłoszeń niż 5000 ? emotka  

Ja uważam, że zrobił się im systemowy bajzel i na podstawie tego, co wydarzyło się rano, nie warto wyciągać żadnych wniosków.  Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

mietowa

#6854825 Napisano: 20.04.2022 07:32:39 w Avanti
56544547 - też macie ten kod? x milion? Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854802 Napisano: 19.04.2022 22:39:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

darog napisał(a):

Chyba Organizatorzy mają dość konkursowiczów polskich, W sklepach wywieszki w j. ukraińskim o konkursie i zasady.Wydawało mi się, że to może  nadgorliwy miłosierny przedstawiciel handlowy. NIE to organizator podaje info w j. ukraińskim...dziś dzieci w szkole uczyły się hymnu ukraińskiego, knajpa z sushi (MOI) na Świętojańskiej w Bstoku  zdjęła flagę unijną i wywiesiła na zewnątrz ukraińską. Oglądam gazetkę z HEBE - w języku polskim i jednocześnie ukraińskim. 
Myśle kupie sos w sklepie. Patrze nazywa się "Ukraiński" ( choć nie nazywał się wcześniej rosyjski) - jako że dzień dziś płynie troszke w ukraińskim szoku - przy okazji zrobię foto zdjęć ukraińskich sosów (wcześniej chyba nazywał się seczuański) 


No i co w związku z tym? emotka


jeśli polskie dziecko nie zna poprawnie hymnu polskiego, a jest uczone ukraińskiego - to trochę  jakby  było nie u siebie, 
a to że mój ojciec przyjeżdża do mnie i mówi-że stał w autobusie bo ukraiński nastolatek z młodą mamą nie mają zwyczaju ustępować miejsca 80-latkom 
- to też słabe/ tym bardziej że mają darmowe przejazdy.

A poza tym ... все добре вітаю,
а ziemniaki to - картопля w PSS Społem napisali.
Szkoda tylko, że jak stary człowiek przygłuchy pyta o coś 2x to ze wściekłościa Polak odpowiada, a do ukraińskiego człowieka 10x powtarza by zrozumiał. Bywa.

"jeśli polskie dziecko nie zna poprawnie hymnu polskiego, a jest uczone ukraińskiego - to trochę  jakby  było nie u siebie," - moje, polskie dziecko śpi u siebie w łóżku. Bawi się swoimi zabawkami. Odwiedza swoją babcię i dziadka, którzy żyją. Nie pyta, kiedy wróci tatuś, bo wie. Wróci z pracy, nie z wojny. Moje polskie dziecko czuje się bardzo u siebie, a znajomość ukraińskiego hymnu i jakiekolwiek inne poszerzanie wiedzy mu z pewnością nie zaszkodzi. Budowanie empatii również. 

"bo ukraiński nastolatek z młodą mamą nie mają zwyczaju ustępować miejsca 80-latkom" - no tak, bo polskie nastolatki to po prostu sama słodycz emotka . Kłaniają się w pas każdej staruszce! Cóż za obrzydliwe szerzenie stereotypów. Myślałam, że chodzi o wychowanie, ale tu się okazuje, że o narodowość. 

 "to też słabe/ tym bardziej że mają darmowe przejazdy." - te darmowe przejazdy to Polaków bolą najbardziej, z tego co ostatnio widzę. W sumie się nie dziwię. Takie mieć k*** szczęście w życiu. Jak wygrana. Może nie masz życia, domu, matkę ci zgwałcili i zabili, ale to wszystko nic. W Polsce można się z przejechać za darmo z Kościuszki na Kopernika. Czad.

"Szkoda tylko, że jak stary człowiek przygłuchy pyta o coś 2x to ze wściekłościa Polak odpowiada, a do ukraińskiego człowieka 10x powtarza by zrozumiał. Bywa" - nie mierz ludzi swoją miarą. Ja mam w sobie empatię i cierpliwość do obu.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854795 Napisano: 19.04.2022 22:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

darog napisał(a):

Chyba Organizatorzy mają dość konkursowiczów polskich, W sklepach wywieszki w j. ukraińskim o konkursie i zasady.Wydawało mi się, że to może  nadgorliwy miłosierny przedstawiciel handlowy. NIE to organizator podaje info w j. ukraińskim
...dziś dzieci w szkole uczyły się hymnu ukraińskiego, knajpa z sushi (MOI) na Świętojańskiej w Bstoku  zdjęła flagę unijną i wywiesiła na zewnątrz ukraińską. 
Oglądam gazetkę z HEBE - w języku polskim i jednocześnie ukraińskim. 
Myśle kupie sos w sklepie. Patrze nazywa się "Ukraiński" ( choć nie nazywał się wcześniej rosyjski) - jako że dzień dziś płynie troszke w ukraińskim szoku - przy okazji zrobię foto zdjęć ukraińskich sosów (wcześniej chyba nazywał się seczuański) 


No i co w związku z tym? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854518 Napisano: 16.04.2022 13:04:29 w WC - rozmowy o wszystkim
FBaneta15 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo, ja tez to tak widzę ale Pani wolała całkiem urwać kontakt. A można było to załatwić, nawet mogła zaproponować, że odda cześć kasy bo też czułaby się stratna ale tak postąpić to raczej chciała zagarnąć nieuczciwie kasę. Pójdę dalej jak gra w konkursy mogła mi powiedzieć że oki odda ale za to że zaszła pomyłka, to mam jej np jakiś paragon dać czy cokolwiek żeby się nie czuła stratna. Dałabym jej winiary hehe może by wygrała więcej niż te 96 zł emotka

Myślę, że w takich sprawach można się dogadać bez straszenia się policją, sądami i innymi. Szkoda nerwów. No chyba że Ty też nie byłaś w porządku i zamiast przyznać, że się pomyliłaś, zaczęłaś ją atakować, że źle sprzedała  emotka . Postarajcie się może jeszcze raz dogadać, bo przypuszczam, że żadna z Was tak naprawdę nie chce sytuacji, którymi sobie grozicie. Wesołych świąt! Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854515 Napisano: 16.04.2022 12:50:44 w WC - rozmowy o wszystkim
Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety? Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854351 Napisano: 14.04.2022 19:47:13 w Czy informują/ informowali?
rene napisał(a):

Myślicie ze wyniki z Lay'sow jutro polecą?  emotka

Wątpię. Ręki nie dam sobie uciąć, ale kojarzę, że potrzebują zazwyczaj więcej niż tydzień na rozwiązanie pierwszego etapu.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854284 Napisano: 14.04.2022 13:36:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Czy po zgłoszeniu kodu w konkursie Żabki zwalniacie kod czy zostawiacie go w aplikacji?

Ja zwalniam. Fajne rozwiązanie swoją drogą, że można to zrobić. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

mietowa

#6854219 Napisano: 13.04.2022 21:31:01 w Avanti
estrelitta napisał(a):

mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka

U mnie również kodu brak...ale połasiłam się na malinową Pepsi 0,5...bez EKO-sreko butelki emotka

Do tego też mam zastrzeżenia. W regulaminie ani słowa, że mają być z recyklingu (tam, gdzie wymienione są produkty). Mąż twierdzi, że mu wyskakiwały push upy z info o konkursie również po zakupie zwykłych pepsi, nie tych eko. Ale dobra, poszedł po te drugie. Wciąż nic. Ogólnie czuję konkursowy niesmak. 

Również sugerowałam się regulaminem, gdzie były wymienione jedynie smaki i pojemności...nie pomyślałam o EKO wydaniu. Dopiero teraz luby mnie uświadomił, że chyba dałam ciała.

Zrobiłam dokładnie to samo. Niestety jak widać - bez efektu. Być może rzeczywiście mogą być zwykłe i nie my dajemy ciała, a aplikacja. To bardzo prawdopodobne. 

Ja kupiłam 0,5 l. Pepsi Zero butelka zwykła i od razu miałam kod. Paragonu tam się chyba nie podaje. 

Dobrze wiedzieć. Swoją drogą, zazdro dzisiejszej znikomej konkurencji emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

mietowa

#6854217 Napisano: 13.04.2022 21:26:47 w Avanti
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka

U mnie również kodu brak...ale połasiłam się na malinową Pepsi 0,5...bez EKO-sreko butelki emotka

Do tego też mam zastrzeżenia. W regulaminie ani słowa, że mają być z recyklingu (tam, gdzie wymienione są produkty). Mąż twierdzi, że mu wyskakiwały push upy z info o konkursie również po zakupie zwykłych pepsi, nie tych eko. Ale dobra, poszedł po te drugie. Wciąż nic. Ogólnie czuję konkursowy niesmak. 

Również sugerowałam się regulaminem, gdzie były wymienione jedynie smaki i pojemności...nie pomyślałam o EKO wydaniu. Dopiero teraz luby mnie uświadomił, że chyba dałam ciała.

Zrobiłam dokładnie to samo. Niestety jak widać - bez efektu. Być może rzeczywiście mogą być zwykłe i nie my dajemy ciała, a aplikacja. To bardzo prawdopodobne.  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

mietowa

#6854213 Napisano: 13.04.2022 21:22:56 w Avanti
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka

U mnie również kodu brak...ale połasiłam się na malinową Pepsi 0,5...bez EKO-sreko butelki emotka

Do tego też mam zastrzeżenia. W regulaminie ani słowa, że mają być z recyklingu (tam, gdzie wymienione są produkty). Mąż twierdzi, że mu wyskakiwały push upy z info o konkursie również po zakupie zwykłych pepsi, nie tych eko. Ale dobra, poszedł po te drugie. Wciąż nic. Ogólnie czuję konkursowy niesmak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854210 Napisano: 13.04.2022 21:20:24 w Avanti
rooney napisał(a):

mietowa napisał(a):

rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka

tak emotka  nawet się wylogowałam i zalogowałam ponownie, w myśl zasady "Have You Tried Turning it Off and On Again" emotka  nie zadziałało...

Dobrze, że mówisz, bo miałam podobny plan. Porzucam zatem. Mój mąż stwierdził dosadniej: "W doopie mam takie konkursy" emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6854207 Napisano: 13.04.2022 21:16:33 w Avanti
rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854201 Napisano: 13.04.2022 20:50:31 w Zapowiedzi konkursów
kalmia86 napisał(a):

U mnie od 15:30 brak kodu z żappki. Jestem wkurzona. Napisałam do nich, dostałam tylko maila o przyjęciu zgłoszenia a po20 minutach jak oceniam odpowiedź.... a odpowiedzi nie otrzymałam. Zależało mi by puścić dziś a tu taka lipa.

Niestety u mnie to samo. Bardzo irytujące.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854192 Napisano: 13.04.2022 19:53:32 w Zapowiedzi konkursów
domika napisał(a):

mietowa napisał(a):

Wyskakują Wam te kupony do gry? U mnie na dwóch telefonach zero. Jest info: odbierz kod, ale nie można go kliknąć, a potem już nigdzie nic. 

pokazują sie ale po kilkunastu minutach dopiero

Dzięki za odpowiedź. Niestety minęło już z 30 minut i nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854190 Napisano: 13.04.2022 19:50:50 w Zapowiedzi konkursów
Wyskakują Wam te kupony do konkursu? U mnie na dwóch telefonach zero. Jest info: odbierz kod, ale nie można go kliknąć, a potem już nigdzie nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6854148 Napisano: 13.04.2022 12:46:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
"Poczuj wiosenną świeżość" Leclerc wozi dzisiaj. Info w apce Inpost, bez smsów i maili.  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

mietowa

#6854112 Napisano: 13.04.2022 09:25:29 w Informują
Informują z Konkurs "Sprzątaj śpiewająco"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
5-10 minut temu Wyświetl w wątku >>