Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mietowa

mietowa

#6853925 Napisano: 11.04.2022 22:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jutrzenka itm - piszecie bez polskich znaków, wielkich liter i znaków specjalnych?Tak jest w regulaminie i się zastanawiam, bo taka odpowiedź bez przecinka nie ma dla mnie żadnego sensu...

Ale przecinek nie jest znakiem specjalnym. Znaki specjalne to raczej różne dziwadła typu ° emotka

Uff dzięki!Zmyliło mnie to, że przy tworzeniu hasła znakiem specjalnym jest np. kropka emotka

Ale ja już sama nie wiem. Wielokrotnie wygrywałam, stawiając przecinki. Do głowy mi nie przyszło, że to znak specjalny. Ale teraz całkiem serio zastanawiam się, czy może być tak, że u jednej agencji to przejdzie, u drugiej nie. 

W regulaminie nazywają kropkę i przecinek "znakiem interpunkcyjnym". Ciekawe czy wykrzykniki i znaki zapytania to znaki specjalne czy też interpunkcyjne emotka A najlepsze, że we wzorze sami używają polskiego znaku emotka "f) Wysłany SMS powinien mieć następujący format rozpoczynać się słowem „Colian”,znak interpunkcyjny (przecinek lub kropka), numer paragonu, znak interpunkcyjny (przecinek lub kropka), odpowiedź konkursowa.WZÓR: Colian.numerparagonu.odpowiedź konkursowa"

A jakie masz doświadczenia? Używasz znaków zapytania i wykrzykników? 

Krótkie mam doświadczenie i w SMS'ach jeszcze nic nie wygrałem emotka  zdecydowanie używam pytajnika i wykrzyknika. Więc może tak jak piszesz to by tłumaczyło czemu nie wygrywam SMSami emotka

Tylko na co zrzucimy, jak przestaniemy ich używać, a nadal nie będziemy wygrywać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6853922 Napisano: 11.04.2022 22:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jutrzenka itm - piszecie bez polskich znaków, wielkich liter i znaków specjalnych?Tak jest w regulaminie i się zastanawiam, bo taka odpowiedź bez przecinka nie ma dla mnie żadnego sensu...

Ale przecinek nie jest znakiem specjalnym. Znaki specjalne to raczej różne dziwadła typu ° emotka

Uff dzięki!Zmyliło mnie to, że przy tworzeniu hasła znakiem specjalnym jest np. kropka emotka

Ale ja już sama nie wiem. Wielokrotnie wygrywałam, stawiając przecinki. Do głowy mi nie przyszło, że to znak specjalny. Ale teraz całkiem serio zastanawiam się, czy może być tak, że u jednej agencji to przejdzie, u drugiej nie. 

W regulaminie nazywają kropkę i przecinek "znakiem interpunkcyjnym". Ciekawe czy wykrzykniki i znaki zapytania to znaki specjalne czy też interpunkcyjne emotka A najlepsze, że we wzorze sami używają polskiego znaku emotka

"f) Wysłany SMS powinien mieć następujący format rozpoczynać się słowem „Colian”,znak interpunkcyjny (przecinek lub kropka), numer paragonu, znak interpunkcyjny (przecinek lub kropka), odpowiedź konkursowa.
WZÓR: Colian.numerparagonu.odpowiedź konkursowa"

A jakie masz doświadczenia? Używasz znaków zapytania i wykrzykników?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6853919 Napisano: 11.04.2022 22:14:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nastała wiekopomna chwila - strzeliłam w bramkę. Ładny gol, bo piec od Monini. 

Za 50 lat, jak przyjdzie mi umierać, wezwę swoje praprapra ;) wnuczę i powiem mu tak: "Ty wiesz, że ja kiedyś strzeliłam w bramkę w konkursach?"

Tym sposobem będzie o mnie opowiadał swoim wnukom. "Ta kobieta, której kiedyś udało się strzelić w bramkę".  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6853918 Napisano: 11.04.2022 22:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jutrzenka itm - piszecie bez polskich znaków, wielkich liter i znaków specjalnych?Tak jest w regulaminie i się zastanawiam, bo taka odpowiedź bez przecinka nie ma dla mnie żadnego sensu...

Ale przecinek nie jest znakiem specjalnym. Znaki specjalne to raczej różne dziwadła typu ° emotka

Uff dzięki!Zmyliło mnie to, że przy tworzeniu hasła znakiem specjalnym jest np. kropka emotka

Ale ja już sama nie wiem. Wielokrotnie wygrywałam, stawiając przecinki. Do głowy mi nie przyszło, że to znak specjalny. Ale teraz całkiem serio zastanawiam się, czy może być tak, że u jednej agencji to przejdzie, u drugiej nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6853916 Napisano: 11.04.2022 22:00:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Jutrzenka itm - piszecie bez polskich znaków, wielkich liter i znaków specjalnych?Tak jest w regulaminie i się zastanawiam, bo taka odpowiedź bez przecinka nie ma dla mnie żadnego sensu...

Ale przecinek nie jest znakiem specjalnym. Znaki specjalne to raczej różne dziwadła typu ° emotka

Jezu maria i józefie święty, wcale nie mam racji! To TAK WIELE WYJAŚNIA! (czemu nie wygrywam emotka )
edit. Według Google znaki specjalne to rzeczywiście przecinek. Niech się teraz wypowiedzą inni, czy używają przecinków, bo całkiem zgłupiałam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6853915 Napisano: 11.04.2022 21:58:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

Jutrzenka itm - piszecie bez polskich znaków, wielkich liter i znaków specjalnych?Tak jest w regulaminie i się zastanawiam, bo taka odpowiedź bez przecinka nie ma dla mnie żadnego sensu...

Ale przecinek nie jest znakiem specjalnym. Znaki specjalne to raczej różne dziwadła typu ° emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6853887 Napisano: 11.04.2022 18:59:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzylam się. Poszlam do zabki, kupilam 3 wody żywiec Zdrój, pani mi zeskanowała aplikacje, a pomimo tego mam nadal 0/3 w tym wyzwaniu Żywiec Zdrój, wrr. Kod się nie pojawil

A sprawdziłaś na górze? Bo kod nie pojawia się na dole, gdzie info 0/3, tylko wyskakuje po kilku minutach na samej górze w aplikacji. 

Chociaż nie, pardon. Powinnaś mieć 3/3, a potem kod. Czyli coś poszło nie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6853886 Napisano: 11.04.2022 18:58:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


cudaczek121 napisał(a):

Wkurzylam się. Poszlam do zabki, kupilam 3 wody żywiec Zdrój, pani mi zeskanowała aplikacje, a pomimo tego mam nadal 0/3 w tym wyzwaniu Żywiec Zdrój, wrr. Kod się nie pojawil

A sprawdziłaś na górze? Bo kod nie pojawia się na dole, gdzie info 0/3, tylko wyskakuje po kilku minutach na samej górze w aplikacji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6853865 Napisano: 11.04.2022 16:49:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio podziałało i to niespodziewanie dobrze, więc i teraz przywołuję wątek do porządku. Dawaj nagrody i to migusiem.   Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

mietowa

#6853795 Napisano: 11.04.2022 12:30:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Z Zimy z Lidlem wysyłane są bony na @.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6853550 Napisano: 08.04.2022 19:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

moja mama wygrala 50 zł w winiary, na paragonie ma tylko paragon  "majonez dekor 3000 ml" - czy musi iść po pieczątke do sklepu ?

Ja bym nie szła absolutnie emotka . Chyba jest tylko jeden majonez dekoracyjny na rynku emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, ewikewikk 0

mietowa

#6853274 Napisano: 07.04.2022 11:37:41 w Informują
Informują z Konkurs "Celebruje Przyjaźń" Fantasia Lidl

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
bon Lidl Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6853034 Napisano: 05.04.2022 21:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

madllen napisał(a):

mietowa napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy obecnie jest jakiś konkurs / loteria, gdzie trzeba dokonać zakupu tabletek / kapsułek do zmywarki? emotka  

Wystarczy wpisać Somat lub Finish w wyszukiwarce emotka

można też sprawdzić Fairy  emotka

Oczywiście wiem, że mogłam sobie wyszukać. Ale akurat od jakoś półtora tygodnia kiepsko mi chodzą e-konkursy i niektóre inne strony, ale to chyba wina mojej przeglądarki, pewnie muszę coś zaktualizować (nie chodzi mi przycisk wyszukiwania tu, tak samo jak na jednym z portali zakupowych - nie mogę się zalogować, bo przycisk logowania jest nieaktywny. I tak, próbowałam na dwóch urządzeniach). Z resztą, swoje pytanie napisałam w wątku dyskusyjnym o konkursach, także poprawnie emotka   

Spoko   emotka . Ja nie napisałam tego złośliwie, myślałam, że naprawdę nie wiesz, że wyszuka po tych frazach, a to przecież daje lepszy pogląd na sprawę niż zapytanie w wątku   emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6853014 Napisano: 05.04.2022 19:31:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Czy obecnie jest jakiś konkurs / loteria, gdzie trzeba dokonać zakupu tabletek / kapsułek do zmywarki? emotka  

Wystarczy wpisać Somat lub Finish w wyszukiwarce emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6852582 Napisano: 02.04.2022 11:28:40 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Promocja Duda Nasze Polskie"

Wyniki dostępne tutaj: https://promocja.duda.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6852446 Napisano: 01.04.2022 15:44:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
magiczny napisał(a):

notta - GRATULACJE!

Notta, prima aprilis? emotka  Jeśli nie, to gratuluję! :) Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6852265 Napisano: 31.03.2022 17:00:10 w Informują
Informują z Konkurs "Poczuj wiosenną świeżość" E.Leclerc

Rodzaj powiadomienia: Sms
Dodatkowe informacje:
Hulajnoga emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6852194 Napisano: 31.03.2022 11:15:58 w Czy informują/ informowali?
kunlunija napisał(a):

Czy superpharm informował?

Chyba nie, w każdym razie na forum była cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6852051 Napisano: 30.03.2022 12:23:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Parszywe, okrutne, bezlitosne konkursy, jak ja Was dzisiaj nie lubię. W ogóle to walę focha za cały marzec, bo był jak policzek. A miałam po drodze urodziny, więc BARDZO niefajnie, bardzo.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6852007 Napisano: 30.03.2022 09:25:56 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0