Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6510789 Napisano: 18.07.2018 14:56:19 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

buziolek napisał(a):

Masakra jak mnie wkurzają te dyskusje w wątku informuja emotka , mało innych wątków na forum żeby podyskutować? Nie powinno być za to punktów karanych? W MDW jak coś napisze się nie na temat to lecą karniaki

pionas czy naprawdę nikt z Adminów nie ma jaj, żeby się zbiesić i stanąć na straży ustanowionych zasad? Burdel w topie trwa od dawna i mimo zgłoszeń o konieczności potargania za czuprynę niezdyscyplinowanych jakoś nie widzę, by ktoś zabierał się za oczyszczenie topu ze śmieciowych niepotrzebnych wpisów. Jak ktoś "napisze nie na temat" gdzie indziej, to zaraz sypią się karniaki, jakby to była zbrodnia niesłychana, co najmniej pani zabiła pana, ale jak trwają dyskusje i przepychanki w miejscu, które ma w nagłówku ostrzeżenie

Pamiętaj, że tutaj piszemy konkretnie, kto informuje, z jakiego konkursu (mile widziany link do konkursu w naszej bazie), z jakiego dnia i w jakiej formie (sms, telefon, e-mail).

to jakoś umyka uwadze Adminów. A nie powinno, bo zgłaszałem już nie raz i nie dwa przez button. Nie dotarły powiadomienia? Odnoszę dziwne wrażenie, że te powiadomienia albo wyparowują w tajemniczych okolicznościach zanim dojdą do kogoś decyzyjnego, albo sa ignorowane. To jakieś chore emotka

Zgłaszających jest więcej emotka . I podpisuję się pod każdym powyższym słowem. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6510769 Napisano: 18.07.2018 14:18:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kermit napisał(a):

mietowa napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

I ja potwierdzam, że nic nie wygrałam. 

Potwierdzam - u mnie też nic emotka

emotka  potwierdzam! 

Ej dziewczyny... Przypominam, że to nie jest jakiś tam wątek Informują, gdzie piszemy co popadnie. Proszę o konkrety - z jakiego konkursu nic, czego nie wygrałam, o której, czy nie dostałam maila, czy brak sms-a, a może nie zadzwonili itd. Bo karniaki polecą...

Buehehehe emotka . Poprawiłaś mi humor emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

mietowa

#6510761 Napisano: 18.07.2018 14:01:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Kupował ktoś z Was zeszyt z licencją na konkurs netto? Jeśli tak to co macie napisane na paragonie?

Zeszyt tylko. I nie martwię się tym na zapas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6510760 Napisano: 18.07.2018 14:00:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

mietowa napisał(a):

Słuchajcie, Tchibo w Stokrotce - było info o ekspresach, było o piłkach, ale czy ktoś dostał maila, że wygrał zestaw kaw? Tzn. ktoś, kto dostał smsa o wygranej, a maila żadnego?

z kawami też były @

O cholipka, to niedobrze. Brakuje mi dwóch maili i byłam przekonana, że jeszcze kaw nie słali. Dzięki za wszystkie odpowiedzi! Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6510714 Napisano: 18.07.2018 12:48:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie, Tchibo w Stokrotce - było info o ekspresach, było o piłkach, ale czy ktoś dostał maila, że wygrał zestaw kaw? Tzn. ktoś, kto dostał smsa o wygranej, a maila żadnego? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6510659 Napisano: 18.07.2018 11:22:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@gnieszk@ napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

I ja potwierdzam, że nic nie wygrałam. 

Potwierdzam - u mnie też nic emotka

emotka  potwierdzam!  Wyświetl w wątku >>
1 joasiunia 0

mietowa

#6510608 Napisano: 18.07.2018 10:32:30 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

mietowa napisał(a):

kumulacja napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dyskusje w "Informują". Człowiekowi już się miło robi, że może gdzieś tam dzwonią, a na wątku gadanie o d**e Maryni  emotka .

Wiesz mam tak samo 
Zamiast przenieść się do konkretnych wątków piszą tam eh wkurza mnie to

I znowu to samo ... W DZIALE INFORMUJĄ PISZEMY TYLKO INFORMACJE!
Ewentualne pytania zadawajcie w innym dziale albo w wiadomości prywatnej.
Piszę to wkurzona (lekko, ale jednak), bo widzę, co się dzieje po zamieszczeniu
informacji o Welli w Hebe.

Za chwilę zaczną się dyskusje, o której maile poszły. Czy wszystkie o 10.22, czy może jakiś o 10.24, a może nawet - szok, o 10.26! I czy ktoś myśli, że już wszystkie poszły. A potem jakaś sierota dopisze w Informują: "I u mnie mail!" emotka

I potwierdzam - u mnie też emotka  

No tak, słynne "potwierdzam" emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6510603 Napisano: 18.07.2018 10:28:39 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dyskusje w "Informują". Człowiekowi już się miło robi, że może gdzieś tam dzwonią, a na wątku gadanie o d**e Maryni  emotka .

Wiesz mam tak samo 
Zamiast przenieść się do konkretnych wątków piszą tam eh wkurza mnie to

I znowu to samo ... W DZIALE INFORMUJĄ PISZEMY TYLKO INFORMACJE!
Ewentualne pytania zadawajcie w innym dziale albo w wiadomości prywatnej.
Piszę to wkurzona (lekko, ale jednak), bo widzę, co się dzieje po zamieszczeniu
informacji o Welli w Hebe.

Za chwilę zaczną się dyskusje, o której maile poszły. Czy wszystkie o 10.22, czy może jakiś o 10.24, a może nawet - szok, o 10.26! I czy ktoś myśli, że już wszystkie poszły. A potem jakaś sierota dopisze w Informują: "I u mnie mail!"emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6510324 Napisano: 17.07.2018 14:48:56 w Winiary
Dostał ktoś już info z 12-tego?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6510288 Napisano: 17.07.2018 13:53:42 w Winiary
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dzwonili z 11-go właśnie. Pani powiedziała, że jak najbardziej mam szansę na huśtawkę w tym etapie.

Dałaś radę z nią pogadać? U mnie tylko potwierdzilem że grałem i regułka i dowidzenia emotka  

Byłam szybsza od niej emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6510285 Napisano: 17.07.2018 13:52:02 w Winiary
Dzwonili z 11-go właśnie. Pani powiedziała, że jak najbardziej mam szansę na huśtawkę w tym etapie. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6510189 Napisano: 17.07.2018 12:19:22 w Wkurza mnie...
Dyskusje w "Informują". Człowiekowi już się miło robi, że może gdzieś tam dzwonią, a na wątku gadanie o d**e Maryni emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6509137 Napisano: 13.07.2018 15:13:18 w Informują
Oak View - mail o 15.10 emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6508950 Napisano: 12.07.2018 22:19:27 w Intermarche
zawszebeznagrod napisał(a):

Ja dziś odebrałem swoja nagrodę w Brico... Dzbanek emotka

Łączę się w bólu emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6508657 Napisano: 12.07.2018 11:00:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
prosiaczek napisał(a):

Wkurza mnie, kiedy ktoś pyta i co tam wygrałaś? słuchawki, mówię, ręcznik, lazy baga... ooo no to samochód wygraj. Wyborna rada i komentarz. emotka Mnie bawi sama gra, cieszą drobiazgi a tu zawsze ten samochód... Jakby mi ktoś mówił  " Zdałam egzamin pielęgniarski"  - ooo, lekarzem zostań. "Zrobiłem prawo jazdy" ooo do Formuły 1 się zapisz... emotka  Taka "sympatyczna reakcja" Macie tak?

Powiedz z dwa, trzy razy, że wygrałaś coś cenniejszego - gwarantuję, że 90% ludzi przestanie Cię pytać, co tam wygrałaś i skończą się komentarze emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6508334 Napisano: 11.07.2018 14:00:37 w Informują
Jadą dalej, sms teraz emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6508018 Napisano: 10.07.2018 17:11:51 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

mietowa napisał(a):

Mąż w końcu jedzie odebrać w Brico tajemniczą nagrodę, której nazwy nie wolno wymieniać pracownikom. Wyobrażam sobie, że zaciągną go w ciemny zakamarek sklepu, gdzie pragnąca zachować anonimowość osoba, skrywająca twarz pod przepastnym kapturem, powie:"Tylko nikomu ani słowa, proszę pamiętać"  emotka


Gorzej, jak mąż Cię weźmie na przetrzymanie i będzie milczał w kwestii nagrody! emotka

Yhym, no nie - od razu zadzwonił z informacją o przepięknym dzbanku emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6507978 Napisano: 10.07.2018 16:14:33 w Dziś cieszę się z.....
Mąż w końcu jedzie odebrać w Brico tajemniczą nagrodę, której nazwy nie wolno wymieniać pracownikom. Wyobrażam sobie, że zaciągną go w ciemny zakamarek sklepu, gdzie pragnąca zachować anonimowość osoba, skrywająca twarz pod przepastnym kapturem, powie:"Tylko nikomu ani słowa, proszę pamiętać" emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mietowa

#6507384 Napisano: 09.07.2018 12:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

Czy ktoś jest w posiadaniu informacji ile znaków może mieć zgłoszenie wysłane przez formularz w konku Jutrzenki/Goplany w ITM? emotka

Moim zdaniem, skoro brak jest takiej informacji z regulaminie, a kwestionariusz nie ma ograniczenia, to hulaj dusza.  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

mietowa

#6506977 Napisano: 07.07.2018 16:57:48 w WC - rozmowy o wszystkim
kermit napisał(a):

mietowa napisał(a):

mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

Szykuje się rezerwa?  emotka

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie  emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka .

Kolejność odwrotna - pytanie o weryfikację paragonów jest z 8 maja, a wpis o wygranej z dziś.

W takim razie cofam swoje slowa, to zmienia postac rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0