Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mietowa

mietowa

#6506972 Napisano: 07.07.2018 16:39:58 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy są w stanie wykryć wszelkiego rodzaju przeróbki paragonów emotka emotka

No i zgłaszają to specjalnej jednostce policji — paragonowym predatorom! A ci to są dopiero bezlitośni... 

A po co zadawać takie pytanie: skoro paragon jest autentyczny z autentycznego sklepu? Niech sobie organizator sprawdza. Wcale nie interesowałoby mnie to: jakimi metodami....
A sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...

Smolar i TQG po otrzymaniu paragonu od zwycięzcy kontaktują się bezpośrednio ze sklepem, w którym został zakupiony produkt. Dopiero po potwierdzeniu sklepu wysyłają nagrody.

Streamline/LosMejores również weryfikują

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

Szykuje się rezerwa?  emotka

Swoją drogą - zakładając oczywiście, że mamy do czynienia, z tym, o czym myślimy   emotka , to muszę przyznać - jestem pod wrażeniem. Chwalić się wygraną, a potem zadawać tak sugerujące pytanie na grupie ludzi stanowiących nie tylko konkurencję, ale i w większości pogardzających kombinowaniem... odważnie emotka .
No, uciekam na grilla, miłego dnia wszystkim emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6506970 Napisano: 07.07.2018 16:23:03 w WC - rozmowy o wszystkim
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

darog napisał(a):

79magda napisał(a):

cb656 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy wiecie może, czy organizatorzy konkursów w jakiś sposób weryfikują paragony? sprawdzają numery w jakichś systemach na podstawie przesłanego zdjęcia paragonu czy też maja programy, które są  w stanie wykryć wszelkiego rodaju przeróbki paragonów???

Organizatorzy są w stanie wykryć wszelkiego rodzaju przeróbki paragonów emotka emotka

No i zgłaszają to specjalnej jednostce policji — paragonowym predatorom! A ci to są dopiero bezlitośni... 

A po co zadawać takie pytanie: skoro paragon jest autentyczny z autentycznego sklepu? Niech sobie organizator sprawdza. Wcale nie interesowałoby mnie to: jakimi metodami....
A sprawa podrabiania faktur/paragonów niejedna była na policji. jest to oszustwo i przestępstwo p-ko dokumentom, dodatkowo próba wyłudzenia nagrody...

Smolar i TQG po otrzymaniu paragonu od zwycięzcy kontaktują się bezpośrednio ze sklepem, w którym został zakupiony produkt. Dopiero po potwierdzeniu sklepu wysyłają nagrody.

Streamline/LosMejores również weryfikują

najrzetelniej to weryfikuje Paweł Cichy- Versus. A nawet wyśle nagrode-po to, by po odbiorze więcej paragrafów doszło.

ps, oj sasaaabp ...żeby paragonów z tej Ibizy Burn ..dokładniej nie sprawdzili-myślisz?

Szykuje się rezerwa? emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6506506 Napisano: 05.07.2018 22:27:59 w Dziś cieszę się z.....
moskala22 napisał(a):

mietowa napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Cieszę się z wygranego telewizora i kina domowego z Tymbarku, bo to będzie idealny prezent dla siostry na parapetówę, a wygrane pufy i koszulki ucieszą niesamowicie moich synów, którym akurat w sierpniu planujemy wyremontować pokój i urządzić go w stylu piłkarskim  emotka

Bądź moją siostrą. Plis.  emotka

no moja siostra też jest szczęśliwa bo już dostała ode mnie bonn 6000 zł na wycieczkę, ekspres do kawy, profesjonalną suszarkę i prostownicę do włosów emotka  Czasem mam jakieś przejawy dobroci wobec niej  emotka

Dobrze, że mój brat tego nie czyta. Łaskawie dałam mu jedno opakowanie kapsułek do zmywarki i płyn do płukania emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6506502 Napisano: 05.07.2018 22:24:41 w Dziś cieszę się z.....
moskala22 napisał(a):

Cieszę się z wygranego telewizora i kina domowego z Tymbarku, bo to będzie idealny prezent dla siostry na parapetówę, a wygrane pufy i koszulki ucieszą niesamowicie moich synów, którym akurat w sierpniu planujemy wyremontować pokój i urządzić go w stylu piłkarskim  emotka

Bądź moją siostrą. Plis. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mietowa

#6506026 Napisano: 04.07.2018 22:02:54 w Intermarche
mietowa napisał(a):

darog napisał(a):

defed napisał(a):

Odebraliśmy, bo przejeżdżaliśmy akurat obok, telewizor Toshiba 48L3663DG i telefon Motorola XT1723 Moto C Plus 

Taaaaa..... emotka . Tzn. mierzę Was swoją miarą - gdybym to ja dowiedziała się o tv i telefonie, wymyśliłabym, że musze kupić mleko na drugim końcu miasta, byle tylko przejechać obok swojego Brico i móc "przy okazji" odebrać nagrodę już i teraz, w tej chwili emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

mietowa

#6506021 Napisano: 04.07.2018 21:52:47 w Intermarche
darog napisał(a):

defed napisał(a):

Odebraliśmy, bo przejeżdżaliśmy akurat obok, telewizor Toshiba 48L3663DG i telefon Motorola XT1723 Moto C Plus 2+16GB Dual SIM.
Pytałam o sposób nagradzania, podobno było tak, że sklep wybrał 50 zgłoszeń, a centrala wybrała zwycięzców i to w centrali decydowali kto co wygrał. Gotowa lista trafiła do sklepu i wg niej rozdają nagrody. U mnie w sklepie dopiero 3 osoby poinformowali, bo widziałam odhaczone 3 nazwiska - kolejność dowolna, losowa, nie wiem czemu tak emotka  Moja siostra nadal czeka na telefon, ale podejrzałam, że ma tylko dzbanek  emotka

? sklep nie wysłał calej skrzynki do centrali-tylko "wyjął/ wybrał" ileś tam zgłoszeń i z tych zgłoszeń "wydzielonych przez sklep" centrala wybierała? 

No..to niektóry sklep nie wysłał może najlepszych zgłoszeń-żeby znajomym konkurencji nie robić..

Ale wpływu na to większego nie mamy. Więc nie wiem, jak Wy, ale ja rozpoczynam plan zaprzyjaźniania się z pracownikami Brico emotka . Bo za rok pewnie tez będzie konkurs, prawda? emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

mietowa

#6506019 Napisano: 04.07.2018 21:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

mietowa napisał(a):

Miła26 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ludzkości! jak to jest z tym bic w naturze? albo zdjęcie albo tekst, ale jak chcę dodać zdjęcie, to pokazuje mi, że pole na tekst jest też wymagane... chodzi o ten konkurs: Bic Natura

też mam z tym problem

Podobnie było w innym konkursie BIC. Ja zrobiłam tak, że dałam zdjęcie i kilka słów od siebie, ale bez wielkiej filozofii. 

U mnie bez problemu sam tekst przeszedł. Pisalam z telefonu

Bo sam tekst przechodzi emotka . Nie przechodzi samo zdjęcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6506011 Napisano: 04.07.2018 21:16:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

ludzkości! jak to jest z tym bic w naturze? albo zdjęcie albo tekst, ale jak chcę dodać zdjęcie, to pokazuje mi, że pole na tekst jest też wymagane... chodzi o ten konkurs: Bic Natura

też mam z tym problem

Podobnie było w innym konkursie BIC. Ja zrobiłam tak, że dałam zdjęcie i kilka słów od siebie, ale bez wielkiej filozofii.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6506010 Napisano: 04.07.2018 21:15:03 w Intermarche
misiamisiam napisał(a):

A w moim Brico baby się upierają i nie chcą powiedzieć co się wygrało. Nie wytrzymałam i ... chyba trochę mnie poniosło (pewnie ze złości, że nie wygrałam z Winiar huśtawki). Tak więc chyba na więcej niż dzbanek nie mam co liczyć emotka

To tak jak u mnie. I też mnie to wpieniło, dobrze, że rozmawiały z moim mężem, oazą spokoju. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

mietowa

#6505875 Napisano: 04.07.2018 16:11:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

mietowa napisał(a):

Do mojego męża zadzwoniła kobieta z naszego Brico i oświadczyła, że nagroda jest do odebrania 10-tego. Mąż zapytał, co wygrał i tu padło: "Nie jestem upoważniona do udzielania takich informacji". Aha, fajnie. emotka

emotka  Szok! U mnie rozmowa przebiegała na luzie, heheszki, wspólna radość z TV, a po nagrodę mam się pojawić do dwudziestego któregoś tam lipca, kiedy chcę, bez wcześniejszych zapowiedzi emotka

No i tak zapewne powinno to wyglądać. A nie: "No, ale muszę się przygotować - mogę przyjść z plecakiem czy muszę samochodem?" - "Niestety, nie mogę panu na to odpowiedzieć". Ale mnie wkurzyli. Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

mietowa

#6505870 Napisano: 04.07.2018 16:04:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do mojego męża zadzwoniła kobieta z naszego Brico i oświadczyła, że nagroda jest do odebrania 10-tego. Mąż zapytał, co wygrał i tu padło: "Nie jestem upoważniona do udzielania takich informacji". Aha, fajnie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6505724 Napisano: 04.07.2018 11:58:34 w Winiary
estrelitta napisał(a):

Hmm to w końcu informowali 27 z lazy bagami? Już się zamotałam emotka

I 28... ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6505331 Napisano: 03.07.2018 15:13:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do Kauflanda, kod pocztowy zaczyna się na 83 (telefon przed minutą). Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6505212 Napisano: 03.07.2018 12:25:31 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik od Kiory - jeśli ktoś czeka, to jeszcze dowożą. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6505186 Napisano: 03.07.2018 11:32:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Apteczka Viscoplast. Szału z zawartością nie ma, dwa słabiutkie opakowania plastrów emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6504871 Napisano: 02.07.2018 14:18:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie leżak - dzień dobry lipcu emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6504321 Napisano: 30.06.2018 14:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy bez problemu kupiliście produkty na konkurs "Nivea Men Deep"? U mnie komedia emotka . Jeden sklep nie istnieje, drugi to żadna drogeria, tylko tzw. "chiński", pozostałe dwa to sklepy z produktami dla dzieci. Tylko pogratulować organizacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6503598 Napisano: 28.06.2018 17:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

luko922 napisał(a):

czyli u mnie kolejny konkurs w...  emotka

Ja bym się tym w 100 % nie sugerowała. Mogli jeszcze wszystkich wygranych nie dodać do bazy. Żadnych maili nie było...

Cholera, u mnie też. Margobb, wiesz, jak to najczęściej bywa. Jak ni ma, to ni ma i trzeba się pogodzić emotka . A maile będą jutro, mąż do nich pisał, kiedy myśleliśmy, że strona z wynikami nie działa. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6503588 Napisano: 28.06.2018 17:32:17 w Informują
margobb napisał(a):

Na stronie konkursu Moje Kibicowanie Warka ITM można wpisać nr paragonu i spr, czy się wygrało. Maili jeszcze nie wysyłali 

Możecie to sprawdzić (strona u Was działa?) ? U mnie strona odświeża się po wpisaniu paragonu, to samo na telefonie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6503446 Napisano: 28.06.2018 13:12:45 w Informują
Albedo Pure Life C4, telefon minutę temu - info o walizce. Wyświetl w wątku >>