Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6503598 Napisano: 28.06.2018 17:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

luko922 napisał(a):

czyli u mnie kolejny konkurs w...  emotka

Ja bym się tym w 100 % nie sugerowała. Mogli jeszcze wszystkich wygranych nie dodać do bazy. Żadnych maili nie było...

Cholera, u mnie też. Margobb, wiesz, jak to najczęściej bywa. Jak ni ma, to ni ma i trzeba się pogodzić emotka . A maile będą jutro, mąż do nich pisał, kiedy myśleliśmy, że strona z wynikami nie działa. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6503588 Napisano: 28.06.2018 17:32:17 w Informują
margobb napisał(a):

Na stronie konkursu Moje Kibicowanie Warka ITM można wpisać nr paragonu i spr, czy się wygrało. Maili jeszcze nie wysyłali 

Możecie to sprawdzić (strona u Was działa?) ? U mnie strona odświeża się po wpisaniu paragonu, to samo na telefonie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6503446 Napisano: 28.06.2018 13:12:45 w Informują
Albedo Pure Life C4, telefon minutę temu - info o walizce. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6503134 Napisano: 27.06.2018 17:42:49 w moje dzisiejsze wygrane :)

mietowa

#6503054 Napisano: 27.06.2018 14:46:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

-Violka- napisał(a):

mietowa napisał(a):

Słuchajcie, jak jest z gwarancją na wygrane przedmioty u Smolara?

Na postawie protokołu przekazania nagrody.  Ale w praktyce nie przerabiałam 

Muszę chyba w takim razie sobie do nich zadzwonić, bo był tylko jeden zwrotny dla kuriera. Dzięki za odpowiedź emotka

Zadzwoń i poproś o dokument gwarancyjny, podeślą CI protokolik na maila emotka  Pod tym względem Smolar jest rewelacyjny emotka

O, super, dzięki za przydatną radę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6503049 Napisano: 27.06.2018 14:30:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

mietowa napisał(a):

Słuchajcie, jak jest z gwarancją na wygrane przedmioty u Smolara?

Na postawie protokołu przekazania nagrody.  Ale w praktyce nie przerabiałam 

Muszę chyba w takim razie sobie do nich zadzwonić, bo był tylko jeden zwrotny dla kuriera. Dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6503047 Napisano: 27.06.2018 14:24:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie, jak jest z gwarancją na wygrane przedmioty u Smolara? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6502844 Napisano: 27.06.2018 08:22:26 w Pomocy!!!!
cherry_coke napisał(a):

mietowa napisał(a):

W styczniu wygrałam kartę 200 zł Douglas w konkursie "Podaruj sobie odrobinę relaksu" (Silan, Albedo). Teraz chciałabym dać ją cioci na urodziny. Czy ktoś pamięta, jaki termin ważności miały te karty? Nie chciałabym zdrapywać pinu, a bez tego niczego nie sprawdzę na stronie Douglasa.

One są bezterminowe. Świetna sprawa zresztą. emotka

jakby co tu jest ta informacja w punkcie I podpunkt 10
https://www.dougl...AS-/index_c0093.html

Oooo, wielkie dzięki za odpowiedź! emotka  Nawet przeglądałam ten regulamin, musiało mi umknąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6502777 Napisano: 26.06.2018 22:16:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

Pewnie ona nawet nie wie,że jest jakiś konkurs..., a wcisnąć musi coś z promocji jak to ostatnio w tych drogeriach bywa...

Odczytałam jej z moich notatek, jakich past potrzebuję, przepraszając serdecznie, że jednak z tej okazyjnej wyprzedaży nie skorzystam. Mina pani kasjerki - bezcenna.  emotka emotka

Mój Mąż ostatnio też ruszył "z listą". Wyglądało to tak:
- Czy jest sos sałatkowy Knorr?
- Tak. 
- A ketchup Tortex?
- Niestety, nie.
- To wtedy jednak sosu nie będę brał.
 
Ponoć trudno było ekspedientce ukryć zdumienie tym zaiste dziwnym klientem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
2 kkbt, brucee 0

mietowa

#6502729 Napisano: 26.06.2018 20:41:25 w Pomocy!!!!
W styczniu wygrałam kartę 200 zł Douglas w konkursie "Podaruj sobie odrobinę relaksu" (Silan, Albedo). Teraz chciałabym dać ją cioci na urodziny. Czy ktoś pamięta, jaki termin ważności miały te karty? Nie chciałabym zdrapywać pinu, a bez tego niczego nie sprawdzę na stronie Douglasa. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6502031 Napisano: 25.06.2018 12:17:34 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

mietowa napisał(a):

Małe szanse, ale może akurat ktoś z Was miał podobny problem. Mam numer w Play, do tej pory w taryfie rodzina coś tam. Zmieniłam taryfę na taką, która oferuje rok ważności konta. Po zmianie pojawił się sms: "blokada premium włączona". Sprawdzam na play24 - wszystko ok. Dzwonię na infolinię, pani zapewnia mnie, że to tylko błąd systemu, smsy mogę wysyłać. I mogę - na wszystkie, ale nie na 7055. Kij wie, o co chodzi, od razu odrzuca. Z infolinią już telenowela, brak słów - nie mają pomysłu, skierowali sprawę do działu technicznego, czas oczekiwania do miesiąca. Zmieniłam taryfę na poprzednią, znowu nic. Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z podobną sytuacją albo wie, co jest przyczyną (albo jak to naprawić emotka )? 

Ewidentnie Smolar Cię zablokował  emotka  (oni chyba często korzystają z tego numeru?)

Hahaha:). On ostatnio bardzo mnie lubi, więc chyba nie emotka . Chociaż... może to takie końskie zaloty emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6502020 Napisano: 25.06.2018 12:01:08 w Pomocy!!!!
kerocna napisał(a):

mietowa napisał(a):

Małe szanse, ale może akurat ktoś z Was miał podobny problem. Mam numer w Play, do tej pory w taryfie rodzina coś tam. Zmieniłam taryfę na taką, która oferuje rok ważności konta. Po zmianie pojawił się sms: "blokada premium włączona". Sprawdzam na play24 - wszystko ok. Dzwonię na infolinię, pani zapewnia mnie, że to tylko błąd systemu, smsy mogę wysyłać. I mogę - na wszystkie, ale nie na 7055. Kij wie, o co chodzi, od razu odrzuca. Z infolinią już telenowela, brak słów - nie mają pomysłu, skierowali sprawę do działu technicznego, czas oczekiwania do miesiąca. Zmieniłam taryfę na poprzednią, znowu nic. Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z podobną sytuacją albo wie, co jest przyczyną (albo jak to naprawić emotka )? 


U mnie na każdym nowym starterze w Play przychodziła informacja o włączonej blokadzie premium. Ignorowałam ją i za każdym razem po jakimś czasie, najczęściej tego samego dnia, otrzymywałam sms z informacją, że blokada premium wyłączona. Myślę, że trzeba poczekać. Ja zmieniam taryfę na rok ważności konta, później po zmianie doładowuję telefon kwotą 5 zł i za jakiś czas hulam z wysyłką na wszystkie numery premium. emotka

Dziękuję za odpowiedź. Tą drogę już przeszłam, niestety bez skutku. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6502018 Napisano: 25.06.2018 11:53:38 w Pomocy!!!!
Małe szanse, ale może akurat ktoś z Was miał podobny problem. Mam numer w Play, do tej pory w taryfie rodzina coś tam. Zmieniłam taryfę na taką, która oferuje rok ważności konta. Po zmianie pojawił się sms: "blokada premium włączona". Sprawdzam na play24 - wszystko ok. Dzwonię na infolinię, pani zapewnia mnie, że to tylko błąd systemu, smsy mogę wysyłać. I mogę - na wszystkie, ale nie na 7055. Kij wie, o co chodzi, od razu odrzuca. Z infolinią już telenowela, brak słów - nie mają pomysłu, skierowali sprawę do działu technicznego, czas oczekiwania do miesiąca. Zmieniłam taryfę na poprzednią, znowu nic. Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z podobną sytuacją albo wie, co jest przyczyną (albo jak to naprawić emotka )?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6501653 Napisano: 24.06.2018 09:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Dotarły do kogoś hulajnogi z pepco.?
rower i kask docierały w czwartki a hulajnogi nie emotka  

Nie słali chyba jeszcze, tzn. u mnie też nie ma. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

mietowa

#6501614 Napisano: 23.06.2018 23:41:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

jakie macie opisy na paragonach Candi? 

Żelki coś tam bez słowa candi. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6501155 Napisano: 22.06.2018 13:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miła26 napisał(a):

a ciekawe co z rowerami Organique?

Mają czas do niedzieli. Wyświetl w wątku >>
1 Mila26 0

mietowa

#6500754 Napisano: 21.06.2018 14:05:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
pini napisał(a):

Zestaw książek, Wymarzony Dzień Dziecka Leclerc, mail.

I u mnie. Gdzie moja konsola emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6500710 Napisano: 21.06.2018 12:59:00 w moje dzisiejsze wygrane :)

mietowa

#6500355 Napisano: 20.06.2018 15:21:03 w Dziś cieszę się z.....
koper napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dziecię moje pierworodne po 1 roku szkoły uzyskało średnią 5,69 emotka . Moja duma  emotka emotka emotka . A tak drżałam ("ojojojoj, a jak sobie nie poradzi?") emotka

Ale super! U mojej pierwszoklasistki teoretycznie nie ma stopni, tylko oceny opisowe, ale nagroda za świadectwo będzie  emotka

Nagroda musi być emotka . U nas świadectwa też opisowe, ale oceny w ciągu roku wystawiane są normalnie i oprócz świadectwa rodzice otrzymują właśnie taką informację o średniej. Jak dla mnie super rozwiązanie. Wyświetl w wątku >>
1 koper 0

mietowa

#6500295 Napisano: 20.06.2018 13:56:10 w Dziś cieszę się z.....
Dziecię moje pierworodne po 1 roku szkoły uzyskało średnią 5,69 emotka . Moja duma emotka emotka emotka . A tak drżałam ("ojojojoj, a jak sobie nie poradzi?") emotka Wyświetl w wątku >>