Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mietowa

mietowa

#6484133 Napisano: 23.04.2018 17:32:12 w Czy informują/ informowali?
maryam napisał(a):

Halszka napisał(a):

joasiunia napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Platki NESTLE konkurs rowerowy za 2 tydzień ?

Były w środę emotka

emotka  To ja tyle dni w nadziei czekałam... w reg i na FB czytałam i zrozumiałam ze maja czas na powiadomienie od posiedzenia... Eh!

Też czekałam, szkoda że nikt w środę się nie pochwalił...

Już nawet część wyników za 2 etap jest w galerii zwycięzców. I jako, że poświęciłam na 3 etap wiele godzin (zawsze muszę wymyślić coś kurna czasochłonnego), to czekam na telefon emotka  :) Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6484053 Napisano: 23.04.2018 14:34:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A skoro już bawimy się w obstawianie emotka - ja stawiam na panią, która leży w hamaku wśród drzew. Proste, piękne i według mnie - idealnie oddaje błogość.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6484050 Napisano: 23.04.2018 14:29:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wygrałam wok u Smolara - smak Azji. Dwa woki na dwa tygodnie, U SMOLARA, i ja wygrałam jeden z nich. Koniec świata emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6483591 Napisano: 21.04.2018 00:54:38 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

azaflora napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wiem, może się czepiam szczegółów, bo sama nie jestem matką

Na szczęście to nie jest jeszcze obywatelskim  obowiązkiem  emotka
Kiedyś był podatek dla kawalerów i panien powyżej jakiegoś wieku, potocznie zwany "bykowe", bezdzietni, od przychodów z dodatkowych źródeł, też  płacili wyższy %. 

Ja już mam 34 lata, więc szanse coraz mniejsze na zostanie matką, a i odpowiedniego partnera brak na horyzoncie,ech.
Natomiast co do dziwnych zachowań matek, to z kolei byłam kilka lat temu na weekend u koleżanki, jej męża i córki. Nadszedł czas kąpieli tej dziewczynki. Koleżanka do mnie: Kasiu, chodź zobaczyć jak Młoda się kąpie". No, dobra, poszłam za nimi włożyła córkę do wanienki, mała zaczęła się myć. Po paru minutach, koleżanka mówi do tego swojego dziecka: "Pokaż H. cioci Kasi, gdzie masz c...ę emotka No, może ja przesadzam, pewnie to jest takie popularne wśród wszystkich matek, aby wszystkim przybyłym ciotkom dziecko pokazywało swoje nagie części ciała,ale poczułam się zniesmaczona.Przecież mam to samo w tym samym miejscu emotka

Ostatnio na jakimś blogu trafiłam na post matki, która opisywała, że normalne jest dla niej całowanie swojego syna niemowlaka w miejsca intymne... A w komentarzach poparcie innych matek. Ja matką jeszcze nie jestem, ale dziwne mi się to wydaje i mam nadzieję, że macierzyństwo by mnie nie zmieniło do tego stopnia, żebym uważała to za normalne. Choć może też przesadzam? Nie wiem jak matki na to patrzą emotka  

Zależy pewnie, którą spytasz emotka . Ja jestem zdecydowanie z tych, które na taki pomysł robią takie oczy:  emotka . Ale nic mnie już chyba nie zdziwi, odkąd przeczytałam o trzylatku, który wyręcza mamę w podcieraniu tyłka (tak, po "dwójce"), bo "chce pomagać". Na samo wspomnienie robi mi się słabo z żalu nad takimi dziećmi - zakładając, że to nie był jakiś internetowy troll. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

mietowa

#6481926 Napisano: 14.04.2018 16:51:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

mam pytanie gdzie kupujecie lody Grand????
ja dzis zjeździłam kilka marketów carefur, lidle, żabki, biedronka, tesco, lewiatany, abc i tych lodów brak , kupiłam w takim dużym pudle 2 ostatnie opakowania lodów Grand za 8 złoty każdy i chyba nawet nie biorą udzału w konkursie- no już mi się odechciałooooo!!!!!

Moj Maz kupił dziś w tesco, pierwszy lepszy sklep. Ale wiesz co, moze poszukaj w malych sklepach na osiedlach, czesto je w takich miejscach widywalam (kiedys):). Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

mietowa

#6481277 Napisano: 11.04.2018 21:02:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcin1411 napisał(a):

Informawali już z konkursu nestle? I ETAP

Chyba nie. Mają na to kilka dni roboczych (chyba 4), a dziś dopiero wybierali. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6481024 Napisano: 10.04.2018 22:55:09 w Popraw sobie humor...
Mówię do Męża:
- Wiesz co? Tyle ludzi polubiło to, że wygrałam ten zegarek, jakie to jest miłe. W ogóle często mam wrażenie, że ludzie na forach mnie lubią, kiedyś przeczytałam, że jedna dziewczyna "uwielbia mnie czytać". Fajnie, nie?
Na co mój Małżonek (przewracając oczami w sposób najbardziej obcesowy z możliwych, ignorując kompletnie i bezczelnie moje subtelne dopominanie się o pociągnięcie i miłe dopracowanie tematu okazywanej mi sympatii) rzecze:
- Bo z tobą nie mieszkają. 
I polazł.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6480996 Napisano: 10.04.2018 21:54:04 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

mietowa napisał(a):

Błagam Was, tu nie ma nic do wkurzania emotka , przynajmniej gdyby spojrzeć na to z innego punktu widzenia. Wyobraźcie sobie, że od pierwszego dnia, dokładnie od pierwszego dnia tej pięknej pogody siedzicie w domu z dzieckiem chorym na mononukleozę. Absolutny zakaz wychodzenia z domu. Zero, nie wolno. Po całej długiej jesieni i zimie! 
Ten lekki ton mojej odpowiedzi i nieskupianie się na jakby nie było dość poważnej chorobie wynika z faktu, że minęło 6 dni, dziecię czuje się cudnie, jutro kontrola - może dostaniemy zielone światło na wyjścia  emotka . Trzymajcie kciuki, bom bliska obłędu emotka .

emotka Całuję Was i życzę samego, rocznego lata.  emotka

Aż uśmiechnęłam się do monitora emotka . Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mietowa

#6480990 Napisano: 10.04.2018 21:49:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

O 19:55 zorientowałam się, że potrzebny mi pewien przyrząd z apteki - nie żaden lek, jeno coś a'la strzykawka. Doturlałam się komunikacja miejską do trzech aptek w centrach handlowych i... okazało się, że współcześnie apteka to nie apteka. To raczej taka inksza drogeria, gdzie można kupić: leki reklamowane w tv, kosmetyki reklamowane na billboardach i suplementy reklamowane w gazetach. Wróciłam do domu z niczym emotka

Znam to aż zbyt doskonale. Kupisz 7 rodzajów żeli na suchość pochwy, bo akurat w tv (w sumie to ciągle jest w tv),ale dany lek na receptę? "No przykro nam, AKURAT nie ma".  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6480792 Napisano: 10.04.2018 13:02:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zegarek Elixa z Lays!!!emotka  Ja i loteria, toz to cud!!emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6480042 Napisano: 07.04.2018 09:38:44 w Albedo Marketing
katrin1 napisał(a):

macie zwrotki z Henkela w itm?

W srode byly Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6479018 Napisano: 03.04.2018 14:31:26 w Czy informują/ informowali?
Troche sie pogubilam - kasia informuje za ostatni etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6477822 Napisano: 28.03.2018 13:17:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 i zestaw kaw od Jacobs, ITM emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6477703 Napisano: 28.03.2018 09:25:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x zestaw Colgate emotka . Najważniejsze, że Streamline odczarowany emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6476864 Napisano: 25.03.2018 16:30:35 w Popraw sobie humor...
Obejrzałam. Zabolało i to jak emotka . Swoją drogą, ten filmik powinien zostać umieszczony w Wikipedii, jako ilustracja hasła: "infantylizm" oraz w portalu kobiecym przy artykule: "Sposoby na upokorzenie mężczyzny" ("Morda w kubeł" emotka emotka emotka ). Straszne.  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

mietowa

#6475509 Napisano: 21.03.2018 21:44:00 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie przekładanie simów. W robocie muszę chować się po zacisznych miejscach i zmieniać karty -oczywiście gdy informują. Przez to zgubiłam gdzieś jedną playowa emotka  

To nie robota. Kup sobie dwa telefony w komisie, 50 zl sztuka i gitara. 

Chyba, ze juz na 3 telefonach zmieniasz karty sim emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6475507 Napisano: 21.03.2018 21:43:02 w Wkurza mnie...
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie przekładanie simów. W robocie muszę chować się po zacisznych miejscach i zmieniać karty -oczywiście gdy informują. Przez to zgubiłam gdzieś jedną playowa emotka  

To nie robota. Kup sobie dwa telefony w komisie, 50 zl sztuka i gitara. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6475371 Napisano: 21.03.2018 17:01:35 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Jak coś się psuje, to tutaj się zwracać emotka ? Bo w schowku mam zamieszanie z poplątaniem, dużej części brakuje, a dat nie chce ustawić. To chwilowe czy już mam się załamać emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6475117 Napisano: 21.03.2018 09:13:01 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

radosna napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie brak fajnego kreatywnego konkursu promocyjnego na horyzoncie  emotka

A jak już są, to trzeba kupić piwo lub wódkę (Tesco trochę przegina), a pić nie ma z kim  emotka

Pić nie ma co. W moim Tesco braki alkoholowe( np. Guinness).

U mnie to samo. 6-pak leszka ("tylko w tesco")?  Taaaa, zapomnij. Wyświetl w wątku >>
0 0