Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6462782 Napisano: 12.02.2018 21:51:24 w Czy informują/ informowali?
izkak napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

a czy były już wyniki z konkursu somat w biedronce? emotka

Tak, informowali w tamtym tygodniu  emotka

Boziu drogi, co za cudowne podejście emotka . A nie jak ja, 700 razy dziennie na e-konkursach i częstoskurcz przy Somacie emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6462469 Napisano: 12.02.2018 13:02:04 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mietowa napisał(a):

...że stracę stówę z konkursu, bo nie mam zamiaru przesyłać kopii dowodu osobistego. No, chyba, że zgodzą się na moją propozycję, czytaj: oświadczenie o pełnoletności w formie pisemnej. W co w sumie wątpię. 


Hmmm, ale skoro chodzi tylko o potwierdzenie wieku, możesz zamazać wszystko poza imieniem, nazwiskiem i datą urodzenia emotka

Tak, już mi Ziolko tak podpowiedziała emotka . Póki co, czekam na odpowiedź z ich strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6462459 Napisano: 12.02.2018 12:51:40 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

mietowa napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

mietowa napisał(a):

ziolko napisał(a):

mietowa napisał(a):

...że stracę stówę z konkursu, bo nie mam zamiaru przesyłać kopii dowodu osobistego. No, chyba, że zgodzą się na moją propozycję, czytaj: oświadczenie o pełnoletności w formie pisemnej. W co w sumie wątpię. 

co to za konkurs??? Nie mają prawa żądać kopii dowodu, jeśli nagroda nie przekracza wartości 760 zł!! 

Monster Munch. Chcą pierwszej strony dla potwierdzenia pełnoletności.

Monster Munch za każdym razem bierze potw pełnoletności. czy to teraz czy we wcześniejszych konkursach. Oświadczenia kiedyś nie uznawali,... przynajmniej w konkrusie straszna mina

To mnie nie przekonuje. Nie chodzi o to, że podejrzewam agencję o straszne, nomen omen, występki (choć ja raczej ogólnie z tych nieufnych, wszystko może się zdarzyć). Chodzi o to, że już niejeden raz zdarzały się afery z wyciekiem danych nawet z poważnych instytucji, agencje reklamowe to przy tym pikuś. Nie wysyłam zdjęć dokumentów i już. 

Regulamin( par. 9) wyraźnie wskazuje, że Organizator ma takie oczekiwania. Skoro jest taki zapis, nie należy spodziewać się, że nie będzie wykorzystany emotka
Też jestem przeciwniczką wysyłania skanów dokumentów, tym bardziej na mało wartościowe nagrody.

Z tym nie mogę się kłócić emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6462449 Napisano: 12.02.2018 12:44:36 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

mietowa ciekawe, ile osób wyśle...  
Chyba, że wyślesz im kopię, ale zamażesz wszystkie inne dane, w tym zdjęcie.

To jest jeszcze jakaś opcja, dzięki. Zobaczę jeszcze, co odpiszą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6462445 Napisano: 12.02.2018 12:43:33 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

mietowa napisał(a):

ziolko napisał(a):

mietowa napisał(a):

...że stracę stówę z konkursu, bo nie mam zamiaru przesyłać kopii dowodu osobistego. No, chyba, że zgodzą się na moją propozycję, czytaj: oświadczenie o pełnoletności w formie pisemnej. W co w sumie wątpię. 

co to za konkurs??? Nie mają prawa żądać kopii dowodu, jeśli nagroda nie przekracza wartości 760 zł!! 

Monster Munch. Chcą pierwszej strony dla potwierdzenia pełnoletności.

Monster Munch za każdym razem bierze potw pełnoletności. czy to teraz czy we wcześniejszych konkursach. Oświadczenia kiedyś nie uznawali,... przynajmniej w konkrusie straszna mina

To mnie nie przekonuje. Nie chodzi o to, że podejrzewam agencję o straszne, nomen omen, występki (choć ja raczej ogólnie z tych nieufnych, wszystko może się zdarzyć). Chodzi o to, że już niejeden raz zdarzały się afery z wyciekiem danych nawet z poważnych instytucji, agencje reklamowe to przy tym pikuś. Nie wysyłam zdjęć dokumentów i już.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6462431 Napisano: 12.02.2018 12:33:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

mietowa napisał(a):

...że stracę stówę z konkursu, bo nie mam zamiaru przesyłać kopii dowodu osobistego. No, chyba, że zgodzą się na moją propozycję, czytaj: oświadczenie o pełnoletności w formie pisemnej. W co w sumie wątpię. 

co to za konkurs??? Nie mają prawa żądać kopii dowodu, jeśli nagroda nie przekracza wartości 760 zł!! 

Monster Munch. Chcą pierwszej strony dla potwierdzenia pełnoletności. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6462422 Napisano: 12.02.2018 12:28:31 w Wkurza mnie...
...że stracę stówę z konkursu, bo nie mam zamiaru przesyłać kopii dowodu osobistego. No, chyba, że zgodzą się na moją propozycję, czytaj: oświadczenie o pełnoletności w formie pisemnej. W co w sumie wątpię.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6462392 Napisano: 12.02.2018 11:22:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
joasiunia napisał(a):

koper napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj karty do Empiku


Wyniki dostępne tutaj: https://dziendobr...zas-z-tvn,14613.html

Wyniki w komentarzu

Ja nie wiem, czy te wyniki są wiarygodne. TVN ogłaszałby je w komentarzu jako Gość322? emotka Dostał ktoś prawdziwego maila?

To jak to, ale "gratulujemy zwycięzcą" mnie urzekło emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6461986 Napisano: 10.02.2018 14:47:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy dodając zdjecie w Monster musi być ono kwadratem? I druga sprawa, czy tez mieliście takie piksele przy dodawaniu a jak trafiło do galerii było już normalne. Pytam, bo mam zdjecie DB jakości a wyskakują mega piksele..,,

Pierwsze to nie wiem, ale przy dodawaniu są piksele, zdjęcie w galerii jest już ok. Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

mietowa

#6461982 Napisano: 10.02.2018 14:20:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

mietowa napisał(a):

xpac napisał(a):

mietowa napisał(a):

Szybkie pytanie, Albedo.
Oferujecie sprzedaż zmywarek na zasadzie: "wysyłam dane kupującego na oświadczeniu i zmywarka ląduje od razu u niego". I teraz pytanie:
1) czy jeśli osoba, która kupuje taką zmywarkę, wcześniej wygrała już coś u Albedo z innego (swojego) numeru telefonu, to oni nie sprawdzają tego (adresu)? Czy możliwe jest pozbawienie takiej osoby prawa do nagrody z uwagi na to, że niejako korzysta z dwóch numerów telefonu?

Chciałabym sprzedać zmywarkę podając swój wygrany numer, ale potencjalny kupujący już coś kiedyś wygrał i teraz nie wiem, czy mogę podać jego dane ze swoim numerem. No i czy jeśli ja coś później wygram, to mogę kolejnym razem podać swoje już dane na ten sam numer? 
:)

Moim zdaniem pytanie nie na miejscu.... to tak jak zapytać " chcę sprzedać pierścionek mojej żony, ale ona nic o tym nie wie, poradźcie jak to sprzedać żeby się nie dowiedziała".... To teraz na forum będziemy radzić jak sprzedawać nadprogramowe nagrody ?!

Ciekawe, że pod postami z ofertami takich sprzedaży słów oburzenia brak. Czyli co - rób co chcesz, ale (tyle o ile, bo nie do końca) dyskretnie? I nie pytaj wprost o szczegóły powszechnie stosowanej praktyki, bo to już jakby głośniej jest i tak nieładnie?  emotka  Przekładając to na zastosowany przez Ciebie przykład: sprzedawanie pierścionka żony bez jej wiedzy jest ok. Ale pytać doświadczonych wprost, jak to zrobić? Skandal emotka .
Przy czym samo porównanie jest zwyczajnie nietrafione, bo nie widzę żadnego etycznego zgrzytu w sprzedaży wygranego przedmiotu. 

Skoro pytanie lub sprzedawanie wygranych paragonów , numerów jest "nielegalne" na tym forum to tak jak byś zadała pytanie " jak sprzedać wygrany numer, paragon" - bo trzeba oddzielić pewne kwestie, lub przywróci dyskusje o sprzedawaniu/pytaniu o paragony na zakończone konkursy - tutaj jestem za emotka  a oferty w dziele kupię/sprzedam przynajmniej oficjalnie dotyczą rzeczy które masz już fizycznie w domu emotka

Edit: popatrz na dział Karniaki, za co tam się dostaje punkty karne ?? 
""sprzedam wygrany numer z ładną, czerwoną walizką Puccini""
" za szukanie nagród z własnymi paragonami."
"za szukanie paragonu na zakończony konkurs."

W takim razie rzeczywiście należałoby to rozdzielić, bo jest to niejasne. Dla mnie czymś zupełnie innym jest "Nie kupiłam produktu, ale zagrałam i wygrałam, więc kupię paragon za 20% wartości nagrody od kogoś, kto nie wygrał" - co według mnie nie jest ok, od: "Sprzedam wygraną zmywarkę - przedmiot za powiedzmy 80% wartości regulaminowej, podając dane kupującego agencji, żeby oszczędzić czas i pieniądze za przesyłkę" - bo tak to widzę. 
Z ostatnim niestety nie mogę się zgodzić. Widziałam kilka ofert sprzedaży takiej, o której ja pisałam. I tak, jak mówiłam - nie uważam, żeby to było coś złego, widzę w tym sprzedaż przedmiotu z tą różnicą, że przedmiot u kupującego jest szybciej, a sprzedający nie bawi się w dodatkową wysyłkę np. właśnie zmywarki. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6461940 Napisano: 10.02.2018 11:52:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Szybkie pytanie, Albedo.
Oferujecie sprzedaż zmywarek na zasadzie: "wysyłam dane kupującego na oświadczeniu i zmywarka ląduje od razu u niego". I teraz pytanie:
1) czy jeśli osoba, która kupuje taką zmywarkę, wcześniej wygrała już coś u Albedo z innego (swojego) numeru telefonu, to oni nie sprawdzają tego (adresu)? Czy możliwe jest pozbawienie takiej osoby prawa do nagrody z uwagi na to, że niejako korzysta z dwóch numerów telefonu?

Chciałabym sprzedać zmywarkę podając swój wygrany numer, ale potencjalny kupujący już coś kiedyś wygrał i teraz nie wiem, czy mogę podać jego dane ze swoim numerem. No i czy jeśli ja coś później wygram, to mogę kolejnym razem podać swoje już dane na ten sam numer? 
:)

A z jakiego powodu mieliby pozbawic nagrody? Nie widze niezgodnosci z regulaminem. Numerow mozesz miec tyle, ile Ci sprzedadza i z tylu korzystać. Nie możesz wygrać dwóch zmywarek na jedną osobę.
Moim zdaniem możesz tak zrobić, ale rób jak uważasz, żeby na mnie nie było emotka

Dokładnie w taki sam sposób myślę emotka , ale jednak chodzi o solidniejszą nagrodę, więc wolałabym mieć pewność emotka . Bardzo liczę na to, że ktoś, kto już tak robił, napisze mi: "Nie ma żadnych problemów z tego tytułu, działaj śmiało" - przy czym chodzi mi raczej o życiowe doświadczenie, wiadomo, że ostatecznie to moja decyzja i konsekwencje. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6461378 Napisano: 08.02.2018 17:13:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

mietowa napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś pamięta (jestem w pracy, nie otwiera mi się regulamin i zwyczajnie zapomniałam), czy w zgłoszeniu SOMAT w Biedronce podawało sie adres albo jakieś dane? Chodzi mi o to, ze by kurier dostarczył zmywarkę nie do mnie, a do mojej babci na inny adres. Proszę o odpowiedź

Nie, tylko Somat.odpowiedź.

Bardzo dziękuję, kamień z serca, podam babcię po prostu i kurier zwiezie do niej dodatkowy / spóźniony prezent na dzień Babci

Urzekłaś mnieemotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6461355 Napisano: 08.02.2018 16:38:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś pamięta (jestem w pracy, nie otwiera mi się regulamin i zwyczajnie zapomniałam), czy w zgłoszeniu SOMAT w Biedronce podawało sie adres albo jakieś dane? Chodzi mi o to, ze by kurier dostarczył zmywarkę nie do mnie, a do mojej babci na inny adres. Proszę o odpowiedź

Nie, tylko Somat.odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6461334 Napisano: 08.02.2018 16:22:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
No: zmywarka, monster stówka i teraz jeszcze zestaw Somat emotka . Chyba już mi tak do końca dnia zostanie ten uśmiechowy szczękościsk emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6461324 Napisano: 08.02.2018 16:09:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dzikuska21 napisał(a):

AAAaaa!
no nie wierzę! 
To że w Albedo mi zmywarki nie dało to się pogodziłam bo coś mi ta Agencja nie pasuje 
ale liczyłam na stówkę w Monster a tu tez nic a zdjęcia  za stówkę to nie wszystkie godne tej nagrody!
ratunku!

Przyznam, że mnie też lekko zszokowały wyniki... Wyświetl w wątku >>
1 wasata 0

mietowa

#6461314 Napisano: 08.02.2018 15:45:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Do zmywarki dołącza stówka z Monster Munch emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

mietowa

#6460209 Napisano: 06.02.2018 08:29:20 w Wkurza mnie...
FBgrzegorz9 napisał(a):

Wkurza mńie ze po latach nieobecnosci na forum zachcialo mi sie powrotu, konto zablokowane. Zniknely wszyskie moje rozmowy, teksty do ktorych teraz chcialabym wrocic, moze. Szkoda ze konta nieaktywne sa blokowane. Czuje sie ograbiona z mojej wlasnosci.

Taaa, ja z tego samego powodu przestalam byc niestety kawoszka, a potem jeszcze kawoszka11 czy cos w ten desen:). Chociaz pewnie i tak nie pamietalabym hasla:P Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6460151 Napisano: 05.02.2018 22:04:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
cb656 napisał(a):

agicho napisał(a):

cb656 napisał(a):

...do konkursu Konkurs "Zostań legendą"  Ślad wyników Konkursu "Zostań legendą" emotka

https://www.zostanlegenda.pl/wez-udzial/

emotka Czy tylko ja widzę białą kartę pod tym adresem?

Na to wygląda. U mnie działa, że klik i jest. Wyświetl w wątku >>
2 mia, agicho 0

mietowa

#6460137 Napisano: 05.02.2018 21:34:57 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

powiem Wam, że w konkursie "Podaruj sobie odrobinę relaksu" wysłałam jedno zgłoszenie. Powód był prosty - nie wpadłam na to, żeby robić inaczej, dopiero później gdzieś o tym przeczytałam (nie wiem do końca, czy to chwała dla uczciwości duszy czy obciach z powodu wolniejszych trybików w głowie). W każdym razie wpadła karta 200 zł, a było ich niewiele...

Właśnie podarowałaś mi chwilę radości emotka emotka emotka
Wkurza mnie, że mam ich ostatnio tak mało emotka

Cała przyjemność po mojej stronie emotka
Co do chwil radości... gdybym wierzyła w te bzdury o nowym roku, zmianach i nowych szansach, napisałabym Ci, że dopiero luty, więc jeszcze cały rok zapewne dobrych chwil przed Tobą. Ale jako, że - jak już wiadomo, nie wierzę, to może: oby się odmieniło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0