Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6457657 Napisano: 30.01.2018 11:50:35 w Wkurza mnie...
ivanotta napisał(a):

bruce napisał(a):

shineoff napisał(a):

Moim zdaniem Admini nie powinni odrzucać takich propozycji konkursów, bo to ich autorzy odpowiadają za to, co zgłaszają, dając tym świadectwo swoich horyzontów myślowych (zaznaczam, że mam tu na myśli wyłącznie siebie, bo to ja akurat dodałam konkurs o świecy, zresztą będąc przekonaną, że komuś może się on spodobać emotka ) . 

Ja rozumiem, że niektórzy chcą wygrać tę rzeczoną świecę, chociażby "dla sportu". Też wrzucam konkursy z  myślą "o, nie ma w bazie, a może komuś się spodoba". Ale jednak staram się wybierać takie, gdzie wartość nagrody przekracza 5 zł. Może dobrze by było, gdyby istniała kategoria "konkursy z tanimi nagrodami"?

Ciekawa propozycja.  emotka

oj tak! Popieram emotka  nie trzeba by było przedzierać się przes zaspy nudnych konkursów w bazie  emotka

I ja jestem za, spore zaoszczędzenie czasu. Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

mietowa

#6457630 Napisano: 30.01.2018 10:59:52 w WC - rozmowy o wszystkim

lubi podskakiwać na moich kolanach więc i ja łapiąc go pod paszki podnoszę do góry i co? Naczytałam się, że mogę dziecko popsuć, kiedyś opisywano w książkach te zabawy które teraz tak krytykują i stwierdzają, że są niebezpieczne. Teraz staram się nie tarmosić nim zbytnio, trudno frajdy dziecko nie ma, ale się wystraszyłam i już sama nie wiem co robię dobrze a co źle emotka

Aż mi się przypomniało, jak kiedyś, leżąc na plecach, bawiłam się tak z moim synem (dziś prawie 8-letnim kawalerem). Miał wtedy nie wiem, z 3 czy 4 miesiące. Podnosiłam go, opuszczałam, podnosiłam, opuszczałam, coś tam do niego gadając, w stylu: "a ti ti ti". W jednym momencie on ulał. Prosto, zupełnie prosto w moje otwarte, gadające usta. Minęło 7 lat, a ja wciąż to pamiętam emotka .Także ten - uważaj, bo to rzeczywiście jest bardzo niebezpieczne  emotka .
A tak do tematu - nie czytaj tyle i zaufaj sobie. Często te ostrzeżenia odnoszą się do o wiele bardziej intensywnych czynności, niż ludzie sobie to wyobrażają.  Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6456815 Napisano: 26.01.2018 21:21:20 w Pomocy!!!!
cotomabyc napisał(a):

cb656 napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


"Czy konie mnie słyszą?! Ja uważam, że to jest bardzo dobra koncepcja!" emotka emotka
cotomabyc napisał(a):

mietowa napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka   emotka

Ja mysle ze mozna nawet pominac skanowanie i zrobic zdjecia tel. I mailem wyslac fotki. Taki mam plan


Ja też myślę, że zdjęcie wystarczy, aczkolwiek mam skaner i nie zawaham się go użyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6456434 Napisano: 25.01.2018 23:16:35 w Wkurza mnie...
bc14 napisał(a):

o tak! "wyciągniecie z busz" to idealne słowo również naszego związku, choć te cierniste krzaki jeszcze się wybijają ...

właśnie się dowiedziałam,że to ja powinnam czyścić auta w środku, a swoje to też myć, bo on nie ma czasu aby moje auto umyć....
Kto u Was zajmuje się samochodami?

Gdybysmy mieli 2 auta, to kazdy swoim by sie zajmowal i tyle. Bez komplikacji emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mietowa

#6456420 Napisano: 25.01.2018 22:28:07 w Dziś cieszę się z.....
Och, że napiłam się dzisiaj wódki z siostrą mojej Mamy tudzież mą Ciocią. Że pogadałyśmy od serca. Że znalazłyśmy dla siebie czas. Że po raz enty usłyszałam: "dziecko, ja z nikim, z nikim na świecie nie pogadam tak szczerze, jak z Tobą" i wiem, że to prawda. Uwielbiam poznawać dorosłych na nowo. Kiedy byłam dzieckiem, była to groźna, tak strasznie dorosła ciocia, dzisiaj to kobieta, z którą mogę pogadać jak równy z równym i poznać jej punkt widzenia i dorosłe spojrzenie na sprawy z mojego dzieciństwa. Fajnie emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6456227 Napisano: 25.01.2018 13:39:53 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Kaufland na konkurs Schwarzkopf. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6456215 Napisano: 25.01.2018 13:12:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marta_1234 napisał(a):

Przedwczoraj wysłany sms w celu uwolnienia minionków i zero odezwu emotka

Ale jak przedwczoraj to przecież jeszcze hoho do wyłonienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6456203 Napisano: 25.01.2018 12:54:42 w Dziś cieszę się z.....
ilonaxx5 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cotomabyc napisał(a):

Dziś cieszę się , ze mąż wreszcie wymalowal pokój syna. W bloku. Całe 4 m2
Sprawa nabierała mocy urzędowej jakieś pół roku.
Wreszcie w kolejnej niedzielnej kłótni o malowanie wykrzyczał, że nie pomalował bo ..."nie miał farby" emotka
W poniedziałek napisałam sms, żeby po pracy zerknął do bagażnika bo tam czeka mega niespodzianka .
Zadbałam: farba, folie, wałek, taśma oraz pędzel.
Obserwowałam przez okno reakcję. Coś jakby " k...a m.ć" emotka
I cud. Wszedł i zaczął malować.
Dziś schnie piękny szary kolor.
Że ja na to wcześniej nie wpadłam

Skąd ja to znam emotka Tylko ja mojemu trułam przez rok! Ale w sumie to krótko biorąc pod uwagę, że malował salon, sypialnię, przedpokój i klatkę schodowa, czyli jakieś 80 m2 emotka

J gdybym miała się im prosić to bym sama pomalowała emotka

Eee, bo Wy nie umiecie  emotka . Kiedy mojemu Mężowi się nie chce, udaję, że chcę sama zrobić. Wtedy on wzdycha i się zaczyna: "Dobra, wiesz co, jak ja widzę, jak to robisz, to już lepiej mi to daj". Akurat braku umiejętności to już nie udaję, jestem absolutnie tragiczna w sprawach remontowocośtam  emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6456170 Napisano: 25.01.2018 11:21:21 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres?

Regulamin jest prosty, widocznie jesteś zmęczona, wyśpij się dobrze emotka
konkurs@gto.com.pl
Drukujesz oświadczenie, wypełniasz wszystkie wymagane pola, podpisujesz, skanujesz i skan wysyłasz mailem razem ze skanem paragonu. Oryginał zostaje w domu. Jak chcesz, możesz wyrzucić, ale nie trać pieniędzy na znaczek. Potwierdzam, że to wystarczy, bo tak zrobiłem i powerbank już w domu.

Aż uśmiechnęłam się do monitora, widząc Twoje pierwsze zdanie, bo po wczorajszym dniu i dzisiejszej nocy patrzę tępo w monitor i wszystko idzie mi dwukrotnie dłużej. Dziękuję za info i tak w ogóle  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6456157 Napisano: 25.01.2018 10:41:15 w Pomocy!!!!
Osoby, które wygrały powerbank z gp - gdzie wysyłacie to zdjęcie paragonu, oświadczenie i dane? Trochę pogmatwany ten regulamin i sms, nie mam pewności, co powinnam zrobić. No i nie ma adresu mailowego. 
edit: adres mailowy widzę, konkurs@gto.com.pl - wysłać tam wszystko czy normalnie listem na zwykły adres? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6456141 Napisano: 25.01.2018 10:21:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dotarły zwrotki z wedla c4 

Fakt, dotarły. No i fajnie, ale jak ja nie cierpię tych opóźnionych zwrotek. Dźwięk smsa, na podglądzie widzę już nazwę agencji albo słowo "konkurs", serce zaczyna tańczyć w radosnym rytmie, a tu... no tak, kuźwa. Zwrotka  emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6456132 Napisano: 25.01.2018 10:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zonka78 napisał(a):

Chyba zacznę wysnuwać przypuszczenia, że belVita nie czyta tylko losuje emotka  miałam trzy pewniaki  emotka  a walizki nie widac. 

Ojej, ile ja takich pewniaków w życiu już miałam..., gdzie to już nie jechałam nowym samochodem emotka  A za ile z nich nie dostałam nawet nagrody 3 stopnia typu łapka do garnków emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6456125 Napisano: 25.01.2018 09:57:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
stellasz napisał(a):

BelVita, wysłałam aż 1 zgłoszenie, a tu nic emotka  

U mnie tak samo. Prychnęłam pod nosem z pogardą na tę niby porażkę i ze stoickim spokojem przeszłam do pozostałych konkursów.  Wyświetl w wątku >>
1 stellasz 0

mietowa

#6456104 Napisano: 25.01.2018 08:55:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

Macie już zwrotki z Wedla C4? emotka

Właśnie nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6455935 Napisano: 24.01.2018 17:27:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

mietowa napisał(a):

Słuchajcie, albo tego nie ma w regulaminie, albo czas na okulary - konkurs Somat, Biedronka. Jest tam gdzieś zapis o ilości nagród, które może wygrać jedna osoba? Albo o ograniczeniu na gospodarstwo domowe?

a zamierzasz ile wygrać ? emotka

Buehehe, jedna mnie w 100% zadowoli emotka . Ale patrząc na dłuuugą listę ostatnio przegranych konkursów, najwyższy czas zaangażować małżonka emotka . Niemniej gdyby jednak trafiły się dwie...emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

mietowa

#6455927 Napisano: 24.01.2018 17:16:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie, albo tego nie ma w regulaminie, albo czas na okulary - konkurs Somat, Biedronka. Jest tam gdzieś zapis o ilości nagród, które może wygrać jedna osoba? Albo o ograniczeniu na gospodarstwo domowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6455889 Napisano: 24.01.2018 15:25:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zegarek Garmin z konkursu Multisport (sprzedam). Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6455887 Napisano: 24.01.2018 15:17:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

czy ktos może mi podpowiedziec czy streamline lubi jak sie w hasło wplecie nazwe colgate czy nie?

Tak, zawsze. Nawet, kiedy konkurs dotyczy kawy emotka
Nie mogłam się powstrzymać emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6455806 Napisano: 24.01.2018 11:32:40 w poznajmy się BLIŻEJ
mia napisał(a):

mietowa napisał(a):

Skoro już bujam się tu od dwóch miesięcy, to też coś napiszę. Idąc pierwowzorem, zacznę od czegoś na kształt wpisu do Złotych Myśli emotka :
(...)

Dopiero dzisiaj trafiłam na ten wpis.
Jak przeczytałam, zarykując się ze śmiechu, to... Dla mnie mietowa powinnaś wygrywać same główne! emotka emotka emotka
Powodzenia! emotka

Dziekuje emotka :) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6455805 Napisano: 24.01.2018 11:31:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
staszek napisał(a):

Chyba kosmetyki Garnier z ITM, Inpost.

Dokladnie tak. Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0