Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6446744 Napisano: 29.12.2017 11:18:51 w NA CO CZEKAMY?
renatak0 napisał(a):

xena napisał(a):

na Pelafen nikt nie czeka?? emotka
21.12 -komisja +5 dni na powiadomienie (już po terminie)

Mają czas do 02.01.2018 - oni zawsze liczą dni robocze choć w regulaminie tego nie ma

Z tego, co widze w zestawieniu rocznym, to niektorzy juz poinformowani - glowna. Szkoda, ze zero info na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6446543 Napisano: 28.12.2017 20:29:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
Trudno mi nawet sobie wyobrazić, jakie emocje teraz przeżywasz, Julia1264 emotka . To Twój dzień - ten, na który czeka każdy z nas. Olbrzymie gratulacje i upij się dzisiaj dziewczyno! emotka Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

mietowa

#6446534 Napisano: 28.12.2017 20:23:45 w Nasze wygrane w minionym roku
To i ja emotka . Gram od początku października, po kilkuletniej przerwie emotka . Wciągnęło mnie na nowo, a wśród moich wygranych stoją:
- 2 telefony i 2 abonamenty emotka
- elektroniczny laktator
- bony na 500 zł
- voucher do cinema city
- pralka Bosch
prócz tego co mniejsze boniki i drobne kosmetyki. Ogółem za 11500 i przyznaję - jestem z siebie niesłychanie dumna emotka  (aczkolwiek wciąż uważam, że to wszystko to fart). Loterie mnie nienawidzą, ale gram w zaparte - może kiedyś w 2018, zupełnie niespodziewanie, właśnie tą drogą wpadną wymarzone cztery kółka. Czego zarówno sobie, jak i Wam (ok, trochę bardziej sobie  emotka ) szczerze życzę emotka . Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6445398 Napisano: 22.12.2017 16:57:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony Inpost. Super, ze przed swietami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6445277 Napisano: 22.12.2017 12:06:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do carrefour z Kuchnia jak marzenie emotka . Fajnie, tak na koniec grudnia  emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6445008 Napisano: 21.12.2017 16:11:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Elfy na dobitkę, a jakże.
Mąż pyta: "Ej, co tak śmierdzi w kuchni? Coś tam zdechło?"
Tak, kochanie. Najwyraźniej była to moja kreatywność emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444982 Napisano: 21.12.2017 15:15:14 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

barbe_66 napisał(a):

a Pelafeniada:)? ktos cos? dzisiaj mialobyc chyba posiedzenie komisji

Póki co cisza emotka

Mają jeszcze 5 dni na poinformowanie, czyli do 26 grudnia. Jako, że święta, to może wyrobią się do jutra emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444980 Napisano: 21.12.2017 15:13:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

monisss napisał(a):

mietowa napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A ja tez mam od nich sms z bonem a nie gralam tam wcale w tej edycji,ani lewiatan ami leclerc. To jest dopiero nie grac a wygrac 

Brawo Ty! emotka  

Nie no, normalnie humor mi poprawilas:). Zdolowalam sie przegrana, no, ale konkurowalam nawet z tymi, ktorzy grali w innych konkursach, ba!, nawet z tymi, co nie grali w ogole, to wyglada to inaczej  emotka

tez sie zdolowalam.widac nie potrzebnie.zgloscie to organizatorowi? plisss.... 

serioo..ja już załamka że nic nie wpadło i pozamiatane.. a tu się okazuję że wygrały osoby które wcale nie grały.. emotka  no nieźle ... proszę zgłoście to do organizatorów dajcie Nam jeszcze cień nadziei na wygraną  emotka

Ja tam na wygraną już w ogóle nie liczę - za dużo tu kombinowania. Ale dobrze wiedzieć, człowiek jakoś od razu lepiej się czuje.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444868 Napisano: 21.12.2017 11:35:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
cherry_coke napisał(a):

mietowa napisał(a):

lager napisał(a):

izkak napisał(a):

rkvi napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie do laureatów konkursu słodkie mikołajki w Lewiatanie
czy wygrał ktoś wysyłając zgłoszenie przez stronę?
ja wysyłałam przez formularz na ich stronie i znów nagrody brak emotka

U mnie za to nagroda jest, choć tam nie grałam, grałam w Leclercu  emotka

No i właśnie tego się obawiałam... U koleżanki też wygrana z Leclerca. Ten sam prefiks, ten sam numer, konkurs w tym samym czasie. To jakiś absurd  emotka

szkoda kasy na Radną emotka

W innym watku cherry pisze, ze wygrala, a nie grala ani w lew., ani w leclerc. Ale cyrk. I wstyd.

To nie ja pisałam, ale faktycznie  ktoś inny pisał. Burdel mają i tyle emotka  Ale ja sobie nie będę psuła humoru przed świętami emotka  

Faktycznie, pardon:) Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444860 Napisano: 21.12.2017 11:28:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
lager napisał(a):

izkak napisał(a):

rkvi napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie do laureatów konkursu słodkie mikołajki w Lewiatanie
czy wygrał ktoś wysyłając zgłoszenie przez stronę?
ja wysyłałam przez formularz na ich stronie i znów nagrody brak emotka

U mnie za to nagroda jest, choć tam nie grałam, grałam w Leclercu  emotka

No i właśnie tego się obawiałam... U koleżanki też wygrana z Leclerca. Ten sam prefiks, ten sam numer, konkurs w tym samym czasie. To jakiś absurd  emotka

szkoda kasy na Radną emotka

W innym watku cherry pisze, ze wygrala, a nie grala ani w lew., ani w leclerc. Ale cyrk. I wstyd. Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

mietowa

#6444851 Napisano: 21.12.2017 11:22:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A ja tez mam od nich sms z bonem a nie gralam tam wcale w tej edycji,ani lewiatan ami leclerc. To jest dopiero nie grac a wygrac 

Brawo Ty! emotka  

Nie no, normalnie humor mi poprawilas:). Zdolowalam sie przegrana, no, ale skoro konkurowalam nawet z tymi, ktorzy grali w innych konkursach, ba!, nawet z tymi, co nie grali w ogole, to wyglada to inaczej emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6444817 Napisano: 21.12.2017 10:52:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dolaczam... ech, idzie mi ostatnio to konkursowanie, ze szkoda gadac. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444686 Napisano: 20.12.2017 21:47:42 w Pomocy!!!!
kermit napisał(a):

joan napisał(a):

mietowa - Z jakiegoś powodu nie mogę Cię zacytować...

Loterię organizuje Smolar, musisz podać cały nr z paragonu - o ile regulamin nie wskazuje inaczej.

Co do zwrotki, to coś jest nie tak (powinna przyjść, a nie ma jej): pisali już o tym dziś na forum agakaz2 oraz bandit. Należy to zgłosić Smolarowi jak najszybciej.

Cebe chyba lepi pierogi, bo gdzieś zniknął, więc ja go zastąpię. Coca Colę na Circle robi Fortis! (tu następuje grrr wrrrr itp.). Smolar na Circle organizuje Żywca. Nie ma za co. emotka

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi emotka . To skoro mam jasność co do numeru, to idę wrzucić Żywca, bo a jakże, również takowy paragon posiadam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444671 Napisano: 20.12.2017 21:10:32 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

justfine napisał(a):

Myślę, że w konkursowym jury są sfrustrowani byli nauczyciele, bo wygrałam tymi życzeniami:

Życzę gronu, by godziwe
Były w naszej branży płace,
A tymczasem ten... napiwek
Wszystkim ślę w świątecznej pace.

;-)


Napiwek... ładne emotka

Faktycznie, super emotka .

Ale przychodzę z problemem:). Loteria Circle z dwoma colami 1 litr. Po pierwsze, tam jest taki dziwny numer paragony - numer łamany przez numer, mam to dać (w sumie już dałam, ale mam jeszcze jeden paragon, więc wiecie:)). Czy może numer transakcji? W regulaminie ani słowa. Druga sprawa - wysłałam numer łamany przez numer i nie przyszła zwrotka, a powinna. Co robić? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444661 Napisano: 20.12.2017 20:41:36 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

Elfy pepsi dziś nie powinny?

Nie, do 22. Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

mietowa

#6444493 Napisano: 20.12.2017 15:20:02 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

mietowa napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Witam czy informowali z konkursu Slodkie Mikolajki ?

Nie, bo mają jeszcze 2 dni.

wybór zwycięzców nastąpi ,,,nie później niż do dnia 20.12.2017 r.  ,, ( z regulaminu )
czyli mogą i dzisiaj

No niby tak, ale jak zwykle jest, dobrze wiemy emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6444432 Napisano: 20.12.2017 13:23:19 w Czy informują/ informowali?
gosienia8501 napisał(a):

Witam czy informowali z konkursu Slodkie Mikolajki ?

Nie, bo mają jeszcze 2 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444273 Napisano: 20.12.2017 09:14:34 w NA CO CZEKAMY?
Lewiatan wylania do 20.12, ale informuje w ciagu 2 dni roboczych, czyli maja czas do piatku. Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

mietowa

#6444044 Napisano: 19.12.2017 16:30:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agniehaha89 napisał(a):

nic! i do tego mam nawał roboty w pracy, że nie mam na nic czasu!

U mnie to samo. Plik paragonów, niektóre konki zaraz się kończą, a ja mam tyle pracy, że o 20 padam na twarz. A gdzie przygotowania do świąt, ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444014 Napisano: 19.12.2017 15:18:48 w Informują
Nivea o biletach do kina (100 osób, które najszybciej wypełnią ankietę). Wyświetl w wątku >>
0 0