Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6444014 Napisano: 19.12.2017 15:18:48 w Informują
Nivea o biletach do kina (100 osób, które najszybciej wypełnią ankietę). Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6444013 Napisano: 19.12.2017 15:17:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Podwójny bilet do Multikina z ankiety Nivea. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6443116 Napisano: 16.12.2017 23:13:22 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

mietowa napisał(a):

Asantesana, po dzisiejszym dniu z moimi dwoma synkami (diabłami raczej) mogę Ci jednego odstąpić. Dopłacę, bo bunt dwulatka, bywa agresywny. Nie przekonasz do narysowania czegokolwiek, a nawet, jeśli nakłaniasz do zjedzenia śniadania, to próby mogą skończyć się rzuceniem metalowym resorakiem w szybę drzwi   emotka

Wiem wiem, mam siostrzeńca (lat 2,5), ale mimo buntu dwulatka kocham go nad życie emotka  A jego teksty (gada jak katarynka) to dopiero jest komedia.

Taaa, w jednej chwili masz ochotę to to zeżreć z miłości, w drugiej owinąć taśmą i wypić w spokoju kawę emotka . Dobranoc emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6443108 Napisano: 16.12.2017 22:58:51 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Jako, że to ja jestem to osobą "narzekającą" po trzydniowej pracy nad szkicem do Moli, dziękuję Ci pięknie cb656 za przytoczenie regulaminu ( emotka ). To był konkurs dla dorosłych, a jeśli, asantesana, zalezy Ci na spełnianiu marzeń synka, proponuję zacząć czytać regulaminy.

emotka nastąpiło chyba lekkie nieporozumienie...

Najpierw musiałabym spełnić inne marzenie i mieć synka  emotka
Całe życie kozioł ofiarny ze mnie...

Nosz kurde, a tak liczyłam, że nikt nie zauważy mojej pomyłki emotka . A wcześnie nawet się zdziwiłam po przeczytaniu, bo przytakuję wielu Twoim postom, a tu taki zgrzyt  emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6443106 Napisano: 16.12.2017 22:54:54 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Jako, że to ja jestem to osobą "narzekającą" po trzydniowej pracy nad szkicem do Moli, dziękuję Ci pięknie cb656 za przytoczenie regulaminu ( emotka ). To był konkurs dla dorosłych, a jeśli, asantesana, zalezy Ci na spełnianiu marzeń synka, proponuję zacząć czytać regulaminy.

emotka nastąpiło chyba lekkie nieporozumienie...

Tak, tak, już zmieniłam! emotka  Ależ Ty masz tempo. 15 sekund wisiała wiadomość z niewłaściwym nickiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6443104 Napisano: 16.12.2017 22:50:49 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

asantesana napisał(a):

silvia8 napisał(a):

aniajukej napisał(a):

Wku.rwia mnie to, że konkursy dla dzieci opanowują zachłanne dorosłe trolle...

konkurs Mola w Biedronce: Synek z wielkim zaangażowaniem narysował swoją wizję kosmosu, nic nie wygrał, a później czytam na forum, że osoba narzeka, że wygrała tylko nagrodę pocieszenia, a pracę rysowała 3 dni! Mój syn właśnie marzył o nagrodzie pocieszenia... 

Hola, hola! Konkurs Mola nie był dla dzieci, co więcej, był zapis, że trzeba być pełnoletnim, więc mnie wkurza, że powygrywały dzieci, a ja nie. emotka  


Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres
dla doręczeń na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Cały ten świat składa się jak widać z samych marzycieli bujających w obłokach, nie mogących/potrafiących/chcących* doczytać i zrozumieć zapisy Regulaminu emotka A potem dziwić się, że jest tylu frustratów na świecie emotka
----
* niepotrzebne skreślić, brakujące dopisać emotka

Jako, że to ja jestem to osobą "narzekającą" po trzydniowej pracy nad szkicem do Moli, dziękuję Ci pięknie cb656 za przytoczenie regulaminu (emotka ). To był konkurs dla dorosłych, a jeśli, silvia8, zalezy Ci na spełnianiu marzeń synka, proponuję zacząć czytać regulaminy. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6442965 Napisano: 16.12.2017 13:02:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
biokoo napisał(a):

WOAH 40 zł z Zalando emotka

I u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

mietowa

#6442870 Napisano: 15.12.2017 21:53:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

mayteq napisał(a):

Niestety ja mam wrażenie, że organizatorzy chcą nagradzać "normalnych konsumentów" a nie osoby zawodowo wygrywające konkursy. Niestety w konkursach już lepszy nie wygrywa, wygrywa nie konkursowa miejscowość i nie konkursowe nazwisko.


Może to i dobry trop?
No bo spójrzmy. Ktoś coś ot tak sobie wyśle bo "może się uda" z jakąś przeciętną odpowiedzią napisaną w 5 minut. Zrobi tak raz, drugi, trzeci, a potem się zniechęci bo i tak nic nie wygrywa. Ewentualnie jak sprawdzi wyniki i zobaczy jak dopieszczone perfekcyjne teksty są nagradzane, stwierdzi że to nie ma sensu bo nie będzie się tak męczyć. No i dany organizator traci uczestników, traci cały efekt promocyjny. Zawodowi konkursowicze są o wiele mniejszą grupą niż zwykli konsumenci, więc po co o nich dbać? Niech wygra przeciętność, to zwykli uczestnicy poczują że te nagrody są naprawdę osiągalne dla każdego.
W sumie to podchodząc od tej strony nawet ich rozumiem, ale wobec tego uczciwie by było gdyby w zasadach konkursów napisane było gdzieś między wierszami, jaki typ odpowiedzi jest oczekiwany.

W takim przypadku uczciwie to zrobić loterię emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6442867 Napisano: 15.12.2017 21:46:19 w Wkurza mnie...
Buehehe, nie uwierzycie. Właśnie dodałam zgłoszenie do konkursu Melvit, który zakończył się... w listopadzie. Tak się kończy szukanie konkursu w komórce, przed wejściem do ITM. Jestem cholernym, konkursowym geniuszem emotka
edit: aha, 25 minut myślałam nad treścią zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6442863 Napisano: 15.12.2017 21:39:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mieczyk. Ale była radość, że "niebieski, mamo, udało się, niebieski!!" emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6442698 Napisano: 15.12.2017 15:23:13 w Wkurza mnie...
Wkurzam się sama na siebie, że jak głupia szczerzę się, jak widzę, że dzwoni obcy numer, a w 95% to telefon z jakiegoś banku czy czegoś w stylu: "jak oceni pani ostatnią wizytę w salonie sieci x".  emotka
edit: i tak, zawsze spodziewam się, że to info z wygranym samochodem emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6442581 Napisano: 15.12.2017 12:44:18 w Czy informują/ informowali?
koper napisał(a):

biokoo napisał(a):

a co z listem dobrych emocji empik?

Ktoś się chwalił na forum wygraną, ale nie napisał jak informowali...

Tak, ja - informowali mailowo. Wyświetl w wątku >>
1 koper 0

mietowa

#6442439 Napisano: 15.12.2017 08:22:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBjoanna10 napisał(a):

witam od dłuższego czasu gram w konkursach i nic nie wygrywam w heinekenie gram od samego początku jeszcze ani razy nie wygrałam a nie tylko na sobie wysyłam zgłoszenia ale na bliskich również. wymyślam życzenia a także kopiowałam z neta i żadne nie wygrały nie wiem co robię nie tak a nawet w rekomenduj nie wiem jak brać udział w testowaniu tak samo jak w steetcom nie wiem jak pomocy proszę was emotka chcę chociaż raz poczuć jak to jest coś wygrać 

Zacznij używać znaków interpunkcyjnych na początek, bo aż boli, kiedy się Ciebie czyta. I nie piszę tego złośliwie. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6442382 Napisano: 14.12.2017 22:24:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

buziolek napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ciekawe czy Duracell zdąży przysłać nagrody przed Świętami... emotka  

z pierwszego etapu roboty i miecz już w domu, szybko wysłali emotka

Nie wszystkim emotka

Ja nadal nie mam mieczy z 1 etapu...

Ja też nie. Ani z drugiego. Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

mietowa

#6442246 Napisano: 14.12.2017 17:55:20 w Dyskusje o loteriach
luko922 napisał(a):

mietowa napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy w WOAH są jakieś zapisy o tym, że można kręcić tyle razy ile się ma paragonów? Czy tylko w razie wygranej trzeba mieć paragon z czasu trwania konkursu - jeden, a nie tyle ile razy sie kręciło? :> 

Dołączam do pytania i dorzucam swoje - zawiesza się Wam ta aplikacja? Wczoraj zakręciłam kilka razy, dzisiaj widzę tylko grafikę startową aplikacji i nic nie rusza.

A to można kilka razy? Myślałem, że raz dziennie. 

Nie wiem, próbowałam, ile wlezie. Może dlatego dali mi bana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6442207 Napisano: 14.12.2017 17:02:08 w Dyskusje o loteriach
luko922 napisał(a):

Czy w WOAH są jakieś zapisy o tym, że można kręcić tyle razy ile się ma paragonów? Czy tylko w razie wygranej trzeba mieć paragon z czasu trwania konkursu - jeden, a nie tyle ile razy sie kręciło? :> 

Dołączam do pytania i dorzucam swoje - zawiesza się Wam ta aplikacja? Wczoraj zakręciłam kilka razy, dzisiaj widzę tylko grafikę startową aplikacji i nic nie rusza. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6442161 Napisano: 14.12.2017 15:57:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
michalmichna napisał(a):

Podobno przez to ze się ożeniłem, to szczęście mnie opuściło. 

Umarłam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6442013 Napisano: 14.12.2017 12:58:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
"List dobrych emocji" Empik - bon 100 zł emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6441995 Napisano: 14.12.2017 12:33:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Claudia77 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Zatem nie pozostaje nic innego jak dziś wrzucić foty z dziećmi emotka Póki co, zawsze się mijam z ich upodobaniami. Dawałam moje z dziećmi - wygrały zwierzęta, daję zwierzęta - wybierają dzieci... Nosz choroba jasna... emotka

to tak jak u mnie... emotka

Ja w ogole nie uzywam w takich celach zdjec dzieci, zreszta nie pokazuje ich nigdzie w Internecie. O swoim byc albo nie byc w sieci zadecyduja, kiedy beda dorosle i swiadome.

ja w tym konkursie użyłam, bo mogłam tak go przyozdobić, że w ogóle nie było małego widać i chyba dlatego nie przeszło, ale w tym wypadku to mi akurat powiewa...

No racja, tutaj rzeczywiście jest taka możliwość emotka . Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

mietowa

#6441760 Napisano: 13.12.2017 22:20:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

Loteria Bricomarche- na 50 zwycięzców: 9-Działdowo. WTF?

Taka szczęśliwa miejscowość emotka . A tak poważnie, to coś mi się wcześniej obiło o uszy - ktoś się kiedyś zastanawiał, czy z tą loterią będzie ok czy znowu dziadostwo. Och, pardon. Działdowo emotka . Wyświetl w wątku >>