Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6433477 Napisano: 27.11.2017 11:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


monisss napisał(a):

ir napisał(a):

mietowa napisał(a):

ir napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

donia7 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

"Słodkie umilanie" Intermarche?Nikt się  nie chwalił wygraną?

coś mi się zdaje, że konkurs już rozwiązany i nagrody "rozdane"  emotka

sciemniaja.. mieli przeciez wyslac smsy ze nie wygrales czy cos..

Tak - i dokładnie tak odpisali mi w mailu 100 lat temu. Że "(...)Regulaminu Konkursu, jeżeli nie uda nam się dodzwonić do laureata konkursu 3 razy, w to miejsce wybierany jest nowy laureat konkursu, stąd zwłoka w poinformowaniu pozostałych uczestników, o tym że nie wygrali w konkursie". 
Srutututu.

biuro@ptconcept.pl
biuro@innova-btl.pl
[email protected]
[email protected]
Ja napiszę z pytaniem.

Super, daj znać!

Ok, może jeszcze ktoś by napisał.

poszło emotka na razie na 1 adres , piszecie na kazde z osobna czy razem?

Ok, ja piszę na serwis konsumenta Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6433468 Napisano: 27.11.2017 11:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

donia7 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

"Słodkie umilanie" Intermarche?Nikt się  nie chwalił wygraną?

coś mi się zdaje, że konkurs już rozwiązany i nagrody "rozdane"  emotka

sciemniaja.. mieli przeciez wyslac smsy ze nie wygrales czy cos..

Tak - i dokładnie tak odpisali mi w mailu 100 lat temu. Że "(...)Regulaminu Konkursu, jeżeli nie uda nam się dodzwonić do laureata konkursu 3 razy, w to miejsce wybierany jest nowy laureat konkursu, stąd zwłoka w poinformowaniu pozostałych uczestników, o tym że nie wygrali w konkursie". 
Srutututu.

biuro@ptconcept.pl
biuro@innova-btl.pl
[email protected]
[email protected]
Ja napiszę z pytaniem.

Super, daj znać! Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6433451 Napisano: 27.11.2017 11:01:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

donia7 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

"Słodkie umilanie" Intermarche?Nikt się  nie chwalił wygraną?

coś mi się zdaje, że konkurs już rozwiązany i nagrody "rozdane"  emotka

sciemniaja.. mieli przeciez wyslac smsy ze nie wygrales czy cos..

Tak - i dokładnie tak odpisali mi w mailu 100 lat temu. Że "(...)Regulaminu Konkursu, jeżeli nie uda nam się dodzwonić do laureata konkursu 3 razy, w to miejsce wybierany jest nowy laureat konkursu, stąd zwłoka w poinformowaniu pozostałych uczestników, o tym że nie wygrali w konkursie". 
Srutututu. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

mietowa

#6433439 Napisano: 27.11.2017 10:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

Czy macie zwrotki z  Konkurs "Złoty Sylwester z Pantene" Carrefour???

Tak. Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

mietowa

#6433305 Napisano: 26.11.2017 21:20:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

mietowa napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

mietowa napisał(a):

No szlag by to. Konkurs "Wielki test Adipure coś tam coś tam". Próbuję dodać wypowiedź, 350 znaków - ciągle komunikat, że dozwolona ilość znaków to 400. Zaraz tam do nich pojadę i każę im  emotka  przeliczyć wszystkie znaki z mojego zgłoszenia.
Wie ktoś może, z czego wynika ten problem? Może chodzić o użycie polskich znaków?

muisz jeszzcze bardziej skrocic. Mi tez dopiero za 20 razem chyba przeszlo  :zabawa

Wiesz co, jednak usunęłam polskie znaki i przeszło. Trudno, gorsze jakościowo, ale ich formularz także zostawia dużo do życzenia  emotka .

Polskie litery moga czasami podwajac ilosc znaków. 


MOJE PYTANIE:
Czy w Duracell przychodzi email zwrotny albo jakies podziekowanie ??

No to w smsach, ale że w formularzach? Człowiek się uczy całe życie.
Co do pytania - sprawdziłam skrzynkę, nie mam żadnej takiej wiadomości potwierdzającej udział, ale dla pewności niech ktoś jeszcze się wypowie. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6433303 Napisano: 26.11.2017 21:16:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój brak sił. Siadam wieczorem do konkursów i czuję, jak moja kreatywność macha mi z mułowatego dna, za to na ramieniu siedzi wizja książki, kanapy i olania sterty paragonów. Niedobrze, bo o innej porze ni hu, hu. Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6433299 Napisano: 26.11.2017 21:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

mietowa napisał(a):

No szlag by to. Konkurs "Wielki test Adipure coś tam coś tam". Próbuję dodać wypowiedź, 350 znaków - ciągle komunikat, że dozwolona ilość znaków to 400. Zaraz tam do nich pojadę i każę im  emotka  przeliczyć wszystkie znaki z mojego zgłoszenia.
Wie ktoś może, z czego wynika ten problem? Może chodzić o użycie polskich znaków?

muisz jeszzcze bardziej skrocic. Mi tez dopiero za 20 razem chyba przeszlo  :zabawa

Wiesz co, jednak usunęłam polskie znaki i przeszło. Trudno, gorsze jakościowo, ale ich formularz także zostawia dużo do życzenia emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6433295 Napisano: 26.11.2017 21:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No szlag by to. Konkurs "Wielki test Adipure coś tam coś tam". Próbuję dodać wypowiedź, 350 znaków - ciągle komunikat, że dozwolona ilość znaków to 400. Zaraz tam do nich pojadę i każę im emotka  przeliczyć wszystkie znaki z mojego zgłoszenia.
Wie ktoś może, z czego wynika ten problem? Może chodzić o użycie polskich znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6432905 Napisano: 24.11.2017 20:33:53 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

najpierw był kurier a potem reszta  emotka   emotka   emotka

Eee, myślę, że ten scenariusz trochę inaczej wyglądał emotka Najpierw wygrana karta, zakupy świątecznych prezentów w necie, płatność online tą kartą, wyprawienie męża sio! z domu, przyjazd kuriera z winem i przymierzanie, czy prezent pasuje emotka
emotka
Hihi, chyba wszystko pasowało, skoro tak się teraz cieszy emotka

cb656, no gdzie tu Ci się będzie dziewczyna publicznie przyznawać. Moskala, wierzymy Ci, na pewno, na milion procent było właśnie tak, jak mówisz. Zero bliskich kontaktów z milusim kurierem. Nic a nic. ZERO. Pytanie tylko, ile po tym winie pamiętasz emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6432894 Napisano: 24.11.2017 20:07:41 w Dziś cieszę się z.....
moskala22 napisał(a):

Dziś mam dużo powodów do radości:
- przyjechała karta z Kinder Bueno
- prezenty mikołajkowo-świąteczne juz kupione
- jutro imieniny a już dziś świętuję delektując się winkiem i dobrą książką bo dzieci i mąż pojechali na weekend do dziadków
- mam szczęście do kurierów zwłaszcza DPD, bo przyjeżdża do mnie pan który zawsze z uśmiechem mnie wita a dziś dodatkowo usłyszałam że jak widzi że ma paczki do mnie to wie że to będzie dobry dzień  emotka

emotka

Czyli podsumujmy. Męża nie ma, Ty jesteś pijana i przyjeżdża do Ciebie kurier, który baaardzo Cię lubi ? emotka    emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6432859 Napisano: 24.11.2017 18:01:13 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na swoje inwalidztwo umysłowe. Zrobiłam zakupy na Allegro, 4 możliwości zagrania w konkursie. Wykorzystałam jeden zakup, resztę "zostawię sobie na kolejne dni". Tak, kuźwa, na pewno emotka     emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6432845 Napisano: 24.11.2017 17:33:22 w Czy informują/ informowali?
asantesana napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Słodkie umilanie z ITM dzwoni i dzwoni już od kilku dni, więc dodzwoniło się do kogoś dziś?

Pewnie nikt nie odbiera i stąd poślizg emotka

Zabawne to to było do dzisiaj, ale coś mi się zdaje, ze oni tych nagród nie planują rozdać... Może warto poinformować sponsora jak się obchodzą z jego kasą.  emotka

Ja też tak myślę. Normalnie przyznaliby, że mają poślizg czy cóś, a oni idą w zaparte.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6432843 Napisano: 24.11.2017 17:30:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marilla napisał(a):

ania1 napisał(a):

marilla napisał(a):

marilla napisał(a):

https://www.wielka-promocja.pl -jest od jakiegos czasu galeria prac, pracy mojego dziecka jak nie ma tak  nie ma a zgłoszenie wysłane juz jakis tydzien temu, czy ktos tez ma taka sytuacje?

Odświeżam pytanie, moze byc priv

Może mialo za duzy rozmiar i go nie zatwierdzili?

sprawdzałam wczesniej , wszytsko sie zgadzało-mam nadz ze jeszcze uzupełnia, chociaz chyba z tego co w regulaminie to 23 mieli  wyłaniac zwyciezców..

Kurcze, pracy mojego syna także nie ma. A zgłaszałam już na pewno ponad tydzień temu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6432703 Napisano: 24.11.2017 13:03:30 w Czy informują/ informowali?
nkba napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Słodkie umilanie z ITM dzwoni i dzwoni już od kilku dni, więc dodzwoniło się do kogoś dziś?

Cały czas próbują bo nikt z laureatów nie odbiera emotka

Taaa, też tak słyszałam emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, monisss 0

mietowa

#6431421 Napisano: 21.11.2017 20:03:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

maryam napisał(a):

pini napisał(a):

superloser napisał(a):

Co to za konkurs. .. TWOJA KARTA JEST NAJLEPSZA HO HO HO

https://zyczdobrze.pl/

Wiecie może, dlaczego zmieniono zwycięzce z 17 listopada?

też się nad tym zastanawiam właśnie...

Też o tym myślałam. Może dlatego, że na drugim planie była jakaś kobieta?  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6431229 Napisano: 21.11.2017 14:55:05 w Wkurza mnie...
Tak. To jest właśnie ten moment, w którym przypominam sobie, że jestem sierotą do kwadratu, która najpierw lekceważy brak zwrotki w konkursie "Śladami kawy", potem jednak wysyła ponownie wiadomość, oczywiście robiąc to po terminie konkursu emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6431192 Napisano: 21.11.2017 14:26:11 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

mietowa napisał(a):

kurcze, nie dostałam protokołu odbioru nagrody - zabrał go kurier.
To moja pierwsza taka wygrana - miałam mu zabrać ten protokół, tak?

Protokół powinien być w dwóch egzemplarzach, po jednym dla każdej ze stron - organizator dostaje podpisany jeden egzemplarz (przesyłka zwrotka kurierska), drugi zostaje u odbiorcy. Dzwoń do kuriera, niech odda.

Dzięki. Dzwoniłam, jak poradziliście - kurier stwierdził, że też był zdziwiony, że tylko jeden i to do zwrotu, no ale wiadomo - nie jego broszka. Pozostaje mi kontakt z agencją. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6431169 Napisano: 21.11.2017 13:58:54 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Dzisiaj doszła pralka z konkursu w Intermarche. Nie ma podbitej karty gwarancyjnej - tak jest zawsze? Mogę coś z tym zrobić? Chcę ją sprzedać, a tak to wiadomo...

Czasami przy wygranym sprzęcie zamiast podbitej gwarancji wystarczy protokól dostarczenia. Niedawno zgłaszałem reklamacje na płytę gazową z doradcy smaku do boscha i mówię że jest nagrodą w konkursie to pani powiedziała że jak przyjedzie od nich do naprawy pan to mam mu pokazać protokół odbioru nagrody który równa się z paragonem. Ale możesz zadzwonić do nich i zapytać czy jak odeślesz gwarancje czy ci podbija.  

Dziękuję za odpowiedź. Tylko kurcze, nie dostałam protokołu odbioru nagrody - zabrał go kurier. To moja pierwsza taka wygrana - miałam mu zabrać ten protokół, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6431162 Napisano: 21.11.2017 13:48:22 w Pomocy!!!!
Dzisiaj doszła pralka z konkursu w Intermarche. Nie ma podbitej karty gwarancyjnej - tak jest zawsze? Mogę coś z tym zrobić? Chcę ją sprzedać, a tak to wiadomo... Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6430844 Napisano: 20.11.2017 22:08:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
A tak na miłe zakończenie dnia wpadł laktator z Lovi emotka . Dwa razy na dzień wpisać się w tym wątku - i to jest motywacja! emotka Wyświetl w wątku >>