Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mietowa

mietowa

#6424282 Napisano: 04.11.2017 13:23:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pablo75 napisał(a):

jokan napisał(a):

norweska20 napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

azaflora napisał(a):

mietowa napisał(a):

Zachęcona wątkiem mdw, po jednej przegranej dokupiłam 2 x winiary. Efekt - łącznie trzy przegrane. Na czwartą próbę mam bana od męża emotka

To przynajmniej na otarcie łez możesz odebrać 3 deski Winiar emotka

3 szanse na samochod emotka

to dajcie linka, gdzies mi ten konkurs tu smigal....a te deski jeszcze sa do odebrania?

https://www.winiary.pl/odbierz-deske

tam trzeba isc z paragonem i ten paragon sie zostawia czy nie?

Wrdług regulaminu wypelnia sie jakis dokument,pracownik na paragonie robi adnotacje ze deska wydana i oddaje paragon bo przecież on jeszcze bierze udział w losowaniu aut.

O, dzięki za info! W takim razie wysyłam Męża po 3 deseczki na pocieszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6424113 Napisano: 03.11.2017 20:03:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

mietowa napisał(a):

Czy tylko ja mam problem z pytaniem: "Dlaczego chcesz przejść na jasną stronę mocy?"

Oj, bo to trzeba naprawdę chcieć przejść emotka  A tak serio jeszcze nie wiem, dopiero się zabieram za pisanie.

Buehehe, to się nazywa pomoc   emotka . Wczoraj napisałam coś tam, ale taką bzdurę, że emotka . Dziś kombinuję poważniej i no - nie jest lekko emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6424109 Napisano: 03.11.2017 19:58:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henks133 napisał(a):

Kochani! mam pytanie odnośnie konkursu Słodkie umilanie w Intermarche. Czy sms zgłoszeniowy nie ma ograniczeń? nie widzę wzmianki o 160 znakach jak to zwykle bywa.. pomóżcie proszę. Gram od niedawna nie chce popełnić błedu ;/ 

Też się z tym głowiłam. No i ma być to "hasło". Ostatecznie poszła rymowanka do 160 znaków. Zobaczym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6424106 Napisano: 03.11.2017 19:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja mam problem z pytaniem: "Dlaczego chcesz przejść na jasną stronę mocy?" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6424104 Napisano: 03.11.2017 19:54:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zachęcona wątkiem mdw, po jednej przegranej dokupiłam 2 x winiary. Efekt - łącznie trzy przegrane. Na czwartą próbę mam bana od męża emotka Wyświetl w wątku >>

mietowa

#6424026 Napisano: 03.11.2017 16:51:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czemuszka napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kurde, aż mi jakoś przykro. Wątek "mdw" tętni życiem, w tylu konkursach brałam udział i zero, wielkie, milczące zero. Już pal licho te pieprzone loterie, ale śniadaniowa, mieszanka, lays, pudliszki i inne.. Normalnie mam dziś konkursowego doła. Chyba nie jestem kreatywna. Niech mnie ktoś przytuli  emotka .

Przytulam. U mnie to samo: Śniadaniowa zawiodła, Lay'som też się nie spodobały moje pomysły... Czekam jeszcze tylko na jedne wyniki w tym tygodniu i jak nic, to też się konkretnie zasmucę. 

Dzięki emotka . U mnie podobnie w sumie - czekam na Molę z biedronki. Trzy dni nad rysunkiem, od ołówka byłam chyba cała i włożyłam całe swoje umiejętności. Jeśli dostanę grę, to...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6424020 Napisano: 03.11.2017 16:34:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurde, aż mi jakoś przykro. Wątek "mdw" tętni życiem, w tylu konkursach brałam udział i zero, wielkie, milczące zero. Już pal licho te pieprzone loterie, ale śniadaniowa, mieszanka, lays, pudliszki i inne.. Normalnie mam dziś konkursowego doła. Chyba nie jestem kreatywna. Niech mnie ktoś przytuli emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423666 Napisano: 02.11.2017 21:16:56 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

mietowa napisał(a):

Po prostu nie wierzę. Trzy sosy na konkurs Pudliszki do C4. Kupiłam sosy, które ogólnie średnio lubię, bo ketchupów mam już 4. Widziałam ceny na własne oczy - ponad 5 zł. I co? Na paragonie każdy za 4.99zł. Nosz do ciężkiej cholery  emotka .

W Biedronce to samo z Winiary. Co innego na półce, co innego na czytniku. A na kasie jeszcze czasami promocja wyskoczy, ze 2 taniej o 10gr. emotka   Ale po jednej takiej "akcji", ZAWSZE stawiam produkty do konkursów oddzielnie albo na samym początku, to kasierka zawsze SUME poda.
NAJGORSZE, ze o paragon chodzi a nie o produkt.

No własnie... no nic, kolejnych sosów nie kupię. I dzięki za radę, od dziś też będę tak robić. I uważać w Biedronce, bo dopiero tam się wybieram emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423636 Napisano: 02.11.2017 20:32:55 w Wkurza mnie...
Po prostu nie wierzę. Trzy sosy na konkurs Pudliszki do C4. Kupiłam sosy, które ogólnie średnio lubię, bo ketchupów mam już 4. Widziałam ceny na własne oczy - ponad 5 zł. I co? Na paragonie każdy za 4.99zł. Nosz do ciężkiej cholery emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423619 Napisano: 02.11.2017 19:40:07 w Czy informują/ informowali?
stamp2 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Otóż to - obstawiam, że już informowali. A taki fajny tekst dałam.. Czy kogoś jeszcze Smolar nienawidzi z całych sił?

mnie niestety też.... emotka

Mam wrażenie ze jestem na 1 miejscu czarnej listy smolara emotka

Jesteśmy ex aequo. Grałam kilka lat lat temu - od niego nigdy nic. Czego bym nie napisała, nie wymyśliła, choćbym pewnie i recytowała dwuznaczne wiersze, robiąc piruety na moście nad przepaścią - nic. Nienawidzi mnie, bez dwóch zdań. Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423596 Napisano: 02.11.2017 19:13:38 w Czy informują/ informowali?
Jeanettka. napisał(a):

mietowa napisał(a):

Mieszanka z ostatniego dnia - ktoś coś wygrał? Informowali?

Mam nadzieję, że nie... Nikt się chyba nie chwalił. Choć w tym konkursie mieli w zwyczaju powiadamiać zwycięzców następnego dnia.

Otóż to - obstawiam, że już informowali. A taki fajny tekst dałam.. Czy kogoś jeszcze Smolar nienawidzi z całych sił? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423580 Napisano: 02.11.2017 18:52:23 w Czy informują/ informowali?
Mieszanka z ostatniego dnia - ktoś coś wygrał? Informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423520 Napisano: 02.11.2017 16:22:33 w Czy informują/ informowali?
poprostuanette napisał(a):

Mola biedronka? Lece na urlop i mie wiem czy brac pudelko z paragonami czy nie...

A gdzie tam, czas mają do któregoś tam grudnia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6423519 Napisano: 02.11.2017 16:21:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku o magicznej mocy, działaj. Może mieszanka, co? Ostatni dzień? Albo od jutra dobra passa? Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6422861 Napisano: 31.10.2017 14:29:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
agusiamajusia napisał(a):

mietowa napisał(a):

Gdyby istniał konkurs na osobę najbardziej omijaną w loteriach, to chylcie głowy - w tej konkurencji absolutnie wygrywam. Powiem więcej - nie zaliczyłam nawet najmniejszej porażki  emotka . Ostatnie loterie wprowadziły mnie w tak wielkie przeświadczenie, że ja w takich rzeczach po prostu nie wygrywam, że gdybym dostała info o wygranej, a potem info, że jednak pomyłka i wcale nie wygrałam, to nawet nie mrugnęłabym okiem, zero zdziwienia. Dziękuję za uwagę emotka

było by nas dwie emotka  loterie i atm gdzie są bramki u mnie to samo. Nic a nic. Nie ważne ile dałabym zgłoszeń.

Mnie w ogóle szokuje, że trzy osoby z forum wygrały w muszkieterach. Fajne nagrody, tylko 40 sztuk. Jak, ja się pytam? Jak? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6422813 Napisano: 31.10.2017 12:46:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Gdyby istniał konkurs na osobę najbardziej omijaną w loteriach, to chylcie głowy - w tej konkurencji absolutnie wygrywam. Powiem więcej - nie zaliczyłam nawet najmniejszej porażki emotka . Ostatnie loterie wprowadziły mnie w tak wielkie przeświadczenie, że ja w takich rzeczach po prostu nie wygrywam, że gdybym dostała info o wygranej, a potem info, że jednak pomyłka i wcale nie wygrałam, to nawet nie mrugnęłabym okiem, zero zdziwienia. Dziękuję za uwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6422490 Napisano: 30.10.2017 17:04:59 w Czy informują/ informowali?
madlette napisał(a):

mietowa napisał(a):

joasiunia napisał(a):

A cukierki z piątku,  z mieszanki w ITM juz były? 

Też czekam na jakieś info. I czekam i czekam i pewnie się zaczekam emotka

Też chciałabym wiedzieć emotka

Na pewno tablet z piątku rozdany - dziewczyna przed chwilą się chwaliła emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6422482 Napisano: 30.10.2017 16:53:12 w Czy informują/ informowali?
joasiunia napisał(a):

A cukierki z piątku,  z mieszanki w ITM juz były? 

Też czekam na jakieś info. I czekam i czekam i pewnie się zaczekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mietowa

#6422412 Napisano: 30.10.2017 14:37:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

Miła26 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Duracell - ok, czyli zgodnie z aneksem można kupić produkty promocyjne gdziekolwiek. Pytanie, czym są produkty "objęte promocją" - to znaczy, że kupione w czasie trwania konkursu czy jakieś konkretne? emotka

nie wiem czy gdziekolwiek bo w regulaminie jest lista sklepów emotka

Lista ? Nie widziałam tam listy sklepów .

Lista sklepów jest w regulaminie, ogłoszonym do wiadomości przed aneksem. Aneks powstał - tak, jak mówi monkakk dlatego, że nie można ot tak zmienić sobie regulaminu. I teraz aneks jest wiążący i produkty Duracell można kupić wszędzie.
Ale może ktoś wie, jak z tymi produktami? Ja rozumiem to tak, że chodzi o jakikolwiek produkt, a promocyjny, bo w czasie trwania promocji. Czy źle myślę? Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

mietowa

#6422404 Napisano: 30.10.2017 14:12:53 w NA CO CZEKAMY?
29.11 - Mola, Biedronka (koniec 25.10, 2 tygodnie na wyłonienie + 3 tygodnie na info) 
Ależ na to czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0