Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agagaga

agagaga

#6533147 Napisano: 29.09.2018 21:59:36 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

agagaga napisał(a):

Wczoraj odesłałam im paragon listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Niestety do teraz nie ma żadnej aktualizacji o statusie przesyłki. Skończyło się na nadanie w urzędzie i automatyczne "przesyłka w transporcie" o godzinie 15:00. A dzisiaj nic, zero. Nawet do lokalnego weru nie dotarła. Panie na poczcie powiedziały, że status zaktualizuje się dopiero jak przesyłka trafi do urzędu doręczenia...

Bez paniki emotka Minął DOPIERO jeden dzień!  emotka Z tymi przesyłkami to całkowicie normalne.
Z reguły moje polecone dochodziły w pięć dni, z małymi wyjątkami nieco szybciej, ale uzbrój się w cierpliwość, bo zdarzyło się też czekać osiem dni na doręczenie. emotka Wiem, co przeżywasz emotka Zainstaluj sobie w smartfonie aplikację Envelo - powiadomi o doręczeniu sygnałem SMS-a.

Dziękuję za radę i dobre słowo. Postaram się cierpliwie czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6532971 Napisano: 28.09.2018 22:36:02 w Pomocy!!!!
cleo25 napisał(a):

agagaga napisał(a):

W końcu po paru latach brania udziału w konkursach udało mi się wygrać odkurzacz z konkursu "Nagrody wymiatają". Wczoraj odesłałam im paragon listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Niestety do teraz nie ma żadnej aktualizacji o statusie przesyłki. Skończyło się na nadanie w urzędzie i automatyczne "przesyłka w transporcie" o godzinie 15:00. A dzisiaj nic, zero. Nawet do lokalnego weru nie dotarła. Panie na poczcie powiedziały, że status zaktualizuje się dopiero jak przesyłka trafi do urzędu doręczenia. Zaczynam tracić nadzieję na pierwszą w życiu jak dla mnie dużą wygraną. Tyle radości a teraz smutek... Czy miał ktoś podobną sytuację z Pocztą? help

Spokojnie. Prawdopodobnie dojdzie w poniedziałek. A status zmieni sie pewnie dopiero jak bedzie odebrana. Nie stresuj się.

Dzięki za słowa otuchy:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6532970 Napisano: 28.09.2018 22:33:43 w Pomocy!!!!
-Violka- napisał(a):

agagaga napisał(a):

W końcu po paru latach brania udziału w konkursach udało mi się wygrać odkurzacz z konkursu "Nagrody wymiatają". Wczoraj odesłałam im paragon listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Niestety do teraz nie ma żadnej aktualizacji o statusie przesyłki. Skończyło się na nadanie w urzędzie i automatyczne "przesyłka w transporcie" o godzinie 15:00. A dzisiaj nic, zero. Nawet do lokalnego weru nie dotarła. Panie na poczcie powiedziały, że status zaktualizuje się dopiero jak przesyłka trafi do urzędu doręczenia. Zaczynam tracić nadzieję na pierwszą w życiu jak dla mnie dużą wygraną. Tyle radości a teraz smutek... Czy miał ktoś podobną sytuację z Pocztą? help

Czekaj spokojnie. 

Postaram się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6532963 Napisano: 28.09.2018 22:03:10 w Pomocy!!!!
W końcu po paru latach brania udziału w konkursach udało mi się wygrać odkurzacz z konkursu "Nagrody wymiatają". Wczoraj odesłałam im paragon listem poleconym priorytetowym z potwierdzeniem odbioru. Niestety do teraz nie ma żadnej aktualizacji o statusie przesyłki. Skończyło się na nadanie w urzędzie i automatyczne "przesyłka w transporcie" o godzinie 15:00. A dzisiaj nic, zero. Nawet do lokalnego weru nie dotarła. Panie na poczcie powiedziały, że status zaktualizuje się dopiero jak przesyłka trafi do urzędu doręczenia. Zaczynam tracić nadzieję na pierwszą w życiu jak dla mnie dużą wygraną. Tyle radości a teraz smutek... Czy miał ktoś podobną sytuację z Pocztą? help Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6532324 Napisano: 26.09.2018 22:09:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
misiamarysia napisał(a):

kasik76 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

ninakow7712 napisał(a):

odkurzacz z NAGRODY WYMIATAJĄ:d

u mnie też  emotka

mam i ja emotka

I ja też emotka

również dołączam się do grona szczęśliwców emotka Wyświetl w wątku >>

agagaga

#6532184 Napisano: 26.09.2018 17:46:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
joannakarolina napisał(a):

agagaga napisał(a):

Wyżaliłam się na brandcomm a tu mail z wiadomością o wygranej. Nie wierzę!

Żaląc się na organizatora,nie poznałaś swojego wygranego zdjęcia  emotka

Kiedy pisałam post były jeszcze 3 nagrody do rozdania. Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6532170 Napisano: 26.09.2018 17:11:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wyżaliłam się na brandcomm a tu mail z wiadomością o wygranej. Nie wierzę! Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6532124 Napisano: 26.09.2018 15:47:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Tak się zastanawiam czy oni oglądali te zdjęcia czy przypadkowe wygrywały. Jak patrzę na psa w oknie i tego z obleśną kością to wierzyć mi się nie chce, że były obrady jury. Albo leżący kot... taki psotny, przynajmniej zdjęcie dobrej jakości. Wyświetl w wątku >>

agagaga

#6463331 Napisano: 13.02.2018 20:29:40 w Oddam za darmo
Oddam numer paczki inpost = miesiąc showmax za darmo

Oddane Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6449126 Napisano: 04.01.2018 23:56:16 w Platformy dla testerów- trnd itp.
margo1 napisał(a):

Ja mam pytanie o Refunder ze Streetcom, dali niby te 45 zl, ale przy wypłacie środków żądają Peselu, daliście Pesel Refunderowi czy jest jakis sposób na wypłate srodków bez? Według mnie to wyłudzanie danych za 45 zlotych

nie trzeba podawać. możesz wpisać same zera Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6448565 Napisano: 04.01.2018 09:55:17 w Smolar
defed napisał(a):

agagaga napisał(a):

Czy wie ktoś jakie produkty można kupić w konkursie "surf i haier przedłużają święta". W regulaminie nie ma na ten temat żadnej informacji a na zdjęciu promocyjnym konkursu widnieją produkty Surf i Cocolino (czyli Cocolino też można zakupić?)?

Regulamin mówi,że tylko SURF:

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6448562 Napisano: 04.01.2018 09:54:06 w Smolar
monkakk napisał(a):

agagaga napisał(a):

Czy wie ktoś jakie produkty można kupić w konkursie "surf i haier przedłużają święta". W regulaminie nie ma na ten temat żadnej informacji a na zdjęciu promocyjnym konkursu widnieją produkty Surf i Cocolino (czyli Cocolino też można zakupić?)?

Obowiązuje Cię regulamin. TYLKO SURF. Cocolino jest na plakacie bo również jest w promocji gazetkowej

Dziękuję za informację! Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6448532 Napisano: 04.01.2018 09:16:47 w Smolar
Czy wie ktoś jakie produkty można kupić w konkursie "surf i haier przedłużają święta". W regulaminie nie ma na ten temat żadnej informacji a na zdjęciu promocyjnym konkursu widnieją produkty Surf i Cocolino (czyli Cocolino też można zakupić?)? Wyświetl w wątku >>
0 0

agagaga

#6409919 Napisano: 01.10.2017 16:45:12 w Smolar
Ślepa ja ! Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

agagaga

#6409909 Napisano: 01.10.2017 16:25:06 w Smolar
Hej na stronie wyników agencji smolar nie mogę znaleźć loterii lipton wygrywaj w rytmie słońca. czy mimo to po wprowadzeniu numeru tel i paragonu i kliknięciu obojętnie jakiej loterii sprawdzę wyniki? Wyświetl w wątku >>
0 0