Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jednataka

jednataka

#6586538 Napisano: 03.04.2019 09:35:59 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

jednataka napisał(a):

superloser napisał(a):

jednataka napisał(a):

superloser napisał(a):

jednataka napisał(a):

Dzień dobry! Publikacja nazwiska w tym kontekście to poważna rzecz. Nie udzielam się na forum, ale nie oznacza to, że nie istnieję emotka  

W jakim kontekście? Promocji niewydanej jeszcze książki?
Nazwisko jest w tekście z linku... ukryty tekst to bzdety o łażeniu po Gdyni i braku kasy na tatuaż..

Chyba trzeba bardziej wprost - w kontekście tego, że dyskutujecie o tym, że liczba konkursów coś za duża emotka  nie, nie za duża. Wszystko się zgadza. Nie mam w zwyczaju świadczyć swoim nazwiskiem nieprawdy.  Czy brak kasy i bzdety? Chwila... To znaczy, że wszyscy grają i chcą wygrać, bo ich nie stać i to jest jedyny powód? emotka   czy to działa tak, że chwaląc się na forum każdym zwycięstwem jest się w porządku, ale z poziomu artykułu to już wieje biedą? emotka  a co do promocji niewydanej książki - doprawdy nie rozumiem. Skoro uważasz, że tekst miał to na celu, to czy naprawdę nie poszedł by do druku po fizycznym ukazaniu się książki na rynku albo chociaż z jej tytułem? Pomogę z odpowiedzią - tak. I właśnie dlatego ukazał się przed. 

Promocje robi sie przed publikacją - prawo marketingu - sprzedaj towar nim go wyprodukujesz emotka
Prosze, nie wciskaj mi bajeczek. Przykro, ze nie stac cie na tatuaż emotka  - bo to jedyny ciekawy punkt tego tekstu.
A te ilości konkursów - cóż, nałóg? desperacja? Z pewnością nie masz dzieci to musisz wolny czas czymś wypełnić. 
Ps. Jak wygrasz kase na tatuaż, to wrzuć fotke  emotka  tatuażu.

Jakby się człowiek nie starał, to i tak trafi na takiego, co nawet prosto napisanego nie zrozumie emotka  dlatego dam sobie spokój i nie będę z Tobą dyskutować - tym bardziej, że ten teskt o dzieciach, o desperacji... Cholera, wybacz, ale wolę merytoryczne dyskusje. Takie klepanie się łopatkami po głowach to nie dla mnie, ale nieco mnie bawi, jak na wszelkie sposoby próbujesz mnie obśmiać. Jeśli ma Ci ulżyć - na zdrowie. Mnie nie ubędzie, a może poziom kortyzolu Ci spadnie emotka  Właśnie z powodu takich zajadłych osób jak Ty masa konkursowiczów unika tego środowiska. Wiem, że są tu ludzie, którzy regularnie dostają po głowie, jak wygrywają. Nie wiem, czy tak jak mnie, wylewa się im wiadra pomyj w prywatnych mailach, kiedy wygrywają. Nie wiem też, czy sugeruje im się kolejno: spanie z organizatorem, znajomości i inne układy. Wiem za to, że ten konkursowy światek to idealny przykład na to, jak karmi się i zawiść, i zazdrość. 

Sama podajesz swoje dane w "wywiadzie", pewnie z wynagrodzeniem w tle.
Promujesz książke a później masz tekst o "łopacie", bo ktoś czyta miedzy wierszami.
Mogłaś udzielić wywiadu anonimowo, prawda? Fakt, ze chwalisz sie 70  czy 80 konknursami tygodniowo, znaczy jedno - masz kupe wolnego czasu i "czyste myśli", bez przerywnika "mamo jestem głodny", "mamo gdzie moj mis", "mamo, mamo, mamo!!!! - pobaw sie ze mna!" .
I czytając wywiady kobiet/matek - one zawsze nieświadomie wspomną o dziecku  emotka  faceci też. 

Powodzenia z pre-oder.  emotka

A jak ma się koty czy psy, to też się wspomina? emotka   mam się tłumaczyć, że mam czas? A może skąd go mam? emotka owszem. Mogłam udzielić wywiadu anonimowo. Mogłam go też nie udzielać. Mogłam. Mogę. Przede wszystkim sama podejmować takie decyzje. I przykro mi, ale nie czytasz między wierszami. Nie masz nawet pojęcia, o czym piszesz, pisząc o mnie, ale próbuj dalej emotka  I przestań rozliczać mnie z mojego czasu, z tego, ile wygrałam, nie wypowiadaj się o promocji nie mając wiedzy, nie siej plotek o wynagrodzeniu - to zwyczajnie mało kulturalne emotka  a teraz drogi rozmowco życzę Ci miłego dnia. I czasu na twórczość. Chętnie przeczytam o Twoich sukcesach! Wyświetl w wątku >>
0 0

jednataka

#6586527 Napisano: 03.04.2019 09:05:46 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

jednataka napisał(a):

superloser napisał(a):

jednataka napisał(a):

Dzień dobry! Publikacja nazwiska w tym kontekście to poważna rzecz. Nie udzielam się na forum, ale nie oznacza to, że nie istnieję emotka  

W jakim kontekście? Promocji niewydanej jeszcze książki?
Nazwisko jest w tekście z linku... ukryty tekst to bzdety o łażeniu po Gdyni i braku kasy na tatuaż..

Chyba trzeba bardziej wprost - w kontekście tego, że dyskutujecie o tym, że liczba konkursów coś za duża emotka  nie, nie za duża. Wszystko się zgadza. Nie mam w zwyczaju świadczyć swoim nazwiskiem nieprawdy.  Czy brak kasy i bzdety? Chwila... To znaczy, że wszyscy grają i chcą wygrać, bo ich nie stać i to jest jedyny powód? emotka   czy to działa tak, że chwaląc się na forum każdym zwycięstwem jest się w porządku, ale z poziomu artykułu to już wieje biedą? emotka  a co do promocji niewydanej książki - doprawdy nie rozumiem. Skoro uważasz, że tekst miał to na celu, to czy naprawdę nie poszedł by do druku po fizycznym ukazaniu się książki na rynku albo chociaż z jej tytułem? Pomogę z odpowiedzią - tak. I właśnie dlatego ukazał się przed. 

Promocje robi sie przed publikacją - prawo marketingu - sprzedaj towar nim go wyprodukujesz emotka
Prosze, nie wciskaj mi bajeczek. Przykro, ze nie stac cie na tatuaż emotka  - bo to jedyny ciekawy punkt tego tekstu.
A te ilości konkursów - cóż, nałóg? desperacja? Z pewnością nie masz dzieci to musisz wolny czas czymś wypełnić. 
Ps. Jak wygrasz kase na tatuaż, to wrzuć fotke  emotka  tatuażu.

Jakby się człowiek nie starał, to i tak trafi na takiego, co nawet prosto napisanego nie zrozumie emotka  dlatego dam sobie spokój i nie będę z Tobą dyskutować - tym bardziej, że ten teskt o dzieciach, o desperacji... Cholera, wybacz, ale wolę merytoryczne dyskusje. Takie klepanie się łopatkami po głowach to nie dla mnie, ale nieco mnie bawi, jak na wszelkie sposoby próbujesz mnie obśmiać. Jeśli ma Ci ulżyć - na zdrowie. Mnie nie ubędzie, a może poziom kortyzolu Ci spadnie emotka  Właśnie z powodu takich zajadłych osób jak Ty masa konkursowiczów unika tego środowiska. Wiem, że są tu ludzie, którzy regularnie dostają po głowie, jak wygrywają. Nie wiem, czy tak jak mnie, wylewa się im wiadra pomyj w prywatnych mailach, kiedy wygrywają. Nie wiem też, czy sugeruje im się kolejno: spanie z organizatorem, znajomości i inne układy. Wiem za to, że ten konkursowy światek to idealny przykład na to, jak karmi się i zawiść, i zazdrość.  Wyświetl w wątku >>

jednataka

#6586513 Napisano: 03.04.2019 08:23:47 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

jednataka napisał(a):

Dzień dobry! Publikacja nazwiska w tym kontekście to poważna rzecz. Nie udzielam się na forum, ale nie oznacza to, że nie istnieję emotka  

W jakim kontekście? Promocji niewydanej jeszcze książki?
Nazwisko jest w tekście z linku... ukryty tekst to bzdety o łażeniu po Gdyni i braku kasy na tatuaż..

Chyba trzeba bardziej wprost - w kontekście tego, że dyskutujecie o tym, że liczba konkursów coś za duża emotka  nie, nie za duża. Wszystko się zgadza. Nie mam w zwyczaju świadczyć swoim nazwiskiem nieprawdy.  Czy brak kasy i bzdety? Chwila... To znaczy, że wszyscy grają i chcą wygrać, bo ich nie stać i to jest jedyny powód? emotka   czy to działa tak, że chwaląc się na forum każdym zwycięstwem jest się w porządku, ale z poziomu artykułu to już wieje biedą? emotka  a co do promocji niewydanej książki - doprawdy nie rozumiem. Skoro uważasz, że tekst miał to na celu, to czy naprawdę nie poszedł by do druku po fizycznym ukazaniu się książki na rynku albo chociaż z jej tytułem? Pomogę z odpowiedzią - tak. I właśnie dlatego ukazał się przed.  Wyświetl w wątku >>
0 0

jednataka

#6586502 Napisano: 03.04.2019 00:21:50 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzień dobry! Publikacja nazwiska w tym kontekście to poważna rzecz. Nie udzielam się na forum, ale nie oznacza to, że nie istnieję emotka   Wyświetl w wątku >>
2 kreatia, bubba 0