Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika amenhotep1

amenhotep1

amenhotep1

#6734000 Napisano: 06.10.2020 06:46:39 w Reflinki
Odbierz swoje 30 zł na wynajem samochodu na minuty na terenie całej Polski!
Wystarczy, że przy rejestracji konta w wypożyczalni PANEK podasz kod APM6HSGB i otrzymasz 30 zł na przejazdy. Pieniądze możesz wykorzystać przez 30 dni od daty rejestracji. Udostępnij kod wszystkim swoim znajomym! Kod może wykorzystać nieograniczona ilość osób.
30 zł wystarczy na ok. 30-45 minut jazdy (w zależności od klasy samochodu, który wypożyczysz - Fiat, SEAT, Toyota, Mercedes) - idealne rozwiązanie, gdy ucieknie Ci autobus, jesteś spóźniony, nie chcesz zmarznąć/zmoknąć lub wracasz z dużymi zakupami do domu.
Aplikacja działa na telefonach z:
Androidem https://play.goog...id=pl.panekcs.mobile
i iOS  https://itunes.ap...com/app/id1342734520
Szczegóły na www.panekcs.pl

 Wyświetl w wątku >>

amenhotep1

#6671708 Napisano: 09.01.2020 01:59:51 w Informują
Podaj proszę numer telefonu, z którego dzwoniła ta pani, bo ja wygrałem głośnik, ale do tej pory nie dostałem nagrody. Na maile nie odpisują, a dzwoniąc pod podany przez nich na stronie numer kontaktowy słyszę "Nie ma takiego numeru"...
A jak jest u Ciebie?


domika napisał(a):

Dzwoniła pani z FinAi z konkursu, którego rozstrzygniecie było  rawie 5 miesięcy temu , że dziś w końcu wysłali nagrody ...

Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#6671707 Napisano: 09.01.2020 01:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja wygrałem głośnik, ale do tej pory nic nie dostałem. Na maile nie odpisują, a dzwoniąc pod podany przez nich na stronie numer kontaktowy słyszę "Nie ma takiego numeru"...
A jak jest u Ciebie?

agakaz2 napisał(a):

finai spacer po nagrody ktoś z was wygrał u nich? wiadomość o wygranej w spam miałam

Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#5712994 Napisano: 05.08.2013 06:12:19 w Konkursowiczki w ciąży
Witajcie Mamy - te aktualne i te przyszłe emotka
Jeśli interesują Was zabawki dla Waszych pociech to proponuję interaktywnego kucyka:
http://tablica.pl/oferta/my-little-pony-chory-kucyk-interaktywny-z-akcesoriami-ID2GEYX.html
Znajdźcie także coś dla siebie:
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/mxDR/
Aha, ceny dla Mam są jak zwykle negocjowalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#5191034 Napisano: 17.05.2012 11:12:08 w Czas na zmiany...
cb656 napisał(a):



Ja tak sobie myślę, że on już nie ogarnia całości i po prostu przestało go to bawić tak, jak kiedyś, ale jest uwiązany reklamodawcami...



To może niech odda/sprzeda/wydzierżawi portal w dobre ręce. Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#5183485 Napisano: 13.05.2012 07:42:29 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):


...Informacje ode mnie
- dodałem wiadomości wysłane...



To taka wiadomość na Prima Aprilis z tymi wiadomościami wysłanymi?
Ja nic takiego nie mam. Jakiś czas temu zniknęły mi wiadomości wysłane. Przed chwilą wysłałem jedną wiadomość testową do jednego z użytkowników, ale nie mam żadnego katalogu z wysłanymi wiadomościami, mimo iż podczas tworzenia wiadomości zaznaczyłem opcję zapisania wiadomości w wysłanych. Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#5183419 Napisano: 13.05.2012 07:06:28 w Czas na zmiany...
ziolko napisał(a):

amenhotep1

jak Cię zbombarduję mailami, to pożałujesz, że dałeś taką propozycję emotka



przyznaję, że propozycja bombardowania mailami była poniżej pasa, ale wyczerpała się moja cierpliwość w stosunku do unikania komunikacji ze strony administratorów.

ziolko napisał(a):


wiem, że pisałeś, pionas też wie - wyobraź sobie, że on maile czyta i propozycje zmian tez, jednak nie zawsze wszystko da się od ręki załatwić, trzeba przemyśleć co i jak.



Wystarczy odpisać (nawet automatem), że przyjęte do wiadomości i że trzeba czekać na ich realizację bliżej nieokreślony czas. Uwagi od Pionasa co do moich propozycji też mile widziane, bo ja mogę mieć inną wizję tego jak powinien wyglądać portal niż Pionas.

ziolko napisał(a):


Zauważ, że jest już podział nagród - może nie taki, jak sugerujesz, ale jest zmiana - wystarczy zobaczyć listę, jak dodaje się konkursy do bazy



Masz rację, przy dodawaniu konkursu jest podział nagród:
Zobacz tutaj
ale przy przeglądaniu konkursów nie można wybrać sobie konkursów książkowych lub wycieczki - i o tym właśnie pisałem.

ziolko napisał(a):


ahaa.. i sugeruję, żebyś nie wklejał linków konkurencyjnych stron emotka


nie zrobiłem tego specjalnie - po prostu zacytowałem całego maila, którego wysłałem w marcu 2011 roku.
Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#5183347 Napisano: 13.05.2012 06:08:53 w Czas na zmiany...
estrella napisał(a):


Gratulujemy pierwszego postu na forum:) Statystycznie rzecz ujmując za kolejne 6 lat możemy oczekiwać kolejnego postu w stylu Pionas ma mnie głęboko gdzieś



Gratulacje nie przyjęte, bo ociekają ironią i żółć się z nich wylewa.
Nie udzielam się na forum bez potrzeby. To, że nie klepię tysiąca bezsensownych postów na forum, nie oznacza, że nie odwiedzam portalu codziennie i nie myślę nad propozycjami jego udoskonalenia.

estrella napisał(a):


a tak serio to nie uważam żeby ktoś Cie celowo olewał, może Pionas przeczytał twoją wiadomość ale nie odpowiedział, albo po prostu nie miał czasu , ot tak po prostu:)



Pionas chyba nie potrzebuje adwokata. Może niech sam się wypowie na ten temat. Pionas z pewnością nie cierpi na nadmiar czasu, ale skoro od ponad roku nie miał czasu/chęci odpisać na wiadomość albo odpowiedzieć na propozycje na forum to poważnie nadszarpnął zasady przyzwoitości w kwestii komunikacji z użytkownikami. Dlatego miałem poważne wątpliwości, czy jeszcze w ogóle zarządza tą stroną.
Wyświetl w wątku >>
0 0

amenhotep1

#5098432 Napisano: 25.03.2012 06:04:30 w Czas na zmiany...
My tu gadu gadu, a administrator portalu i tak olewa te głosy i żadnych zmian nie wprowadza. Ja już dawno pisałem o kilku zmianach, które sprawiły by, że ten portal byłby bardziej intuicyjny i nowe osoby chętniej by na nim zostawały na dłużej.
Niestety pisałem do wielu osób z listy w kontaktach, ale Ci, którzy się odezwali twierdzą, że zmianami na portalu zajmuje się Pionas. Czy ktoś go tutaj ostatnio widział? Pionas notorycznie nie odpisuje na wiadomości i ma mnie głęboko gdzieś. Pisałem o kilku rzeczach. Oto moja wiadomość do administratora:

Witam,

Mam kilka propozycji poprawek do serwisu:
1. Czy nie można wydłużyć sesji użytkownika po zalogowaniu? Wkurza mnie ciągłe na nowo logowanie się do portalu jak tylko na chwilę odejdę od komputera zrobić herbatę czy coś zjeść.

2. Przybliżony czas serwera spieszy się o jakieś 3 minuty.

3. Na liście konkursów obok nazwy, dni do zakończenia, czasu trwania i
organizatora powinna zostać umieszczona informacja o nagrodzie głównej.
To pozwoli każdemu użytkownikowi oszczędzić sobie nerwów przy otwieraniu
każdego konkursu i sprawdzaniu, że znów do wygrania jest płyta CD, która
go w ogóle nie interesuje, a wolałby się skupić na braniu udziału w
konkursach o ciekawą książkę lub sprzęt AGD. Wiem, że to częściowo
samobój dla serwisu takiego jak Wy, bo dzięki temu użytkownicy spędzają
więcej czasu na stronie i można wyświetlić im więcej reklam, ale
zapewniam, że takie udogodnienie sprawi, że Wasi użytkownicy nie będą
Waszego serwisu zastępować takimi jak:

linki usunięte przez moderatora


4. Moduł wyszukiwania zaawansowanego, gdzie można wybrać kilka
interesujących nas parametrów z poniższych:

a) status:
- konkursy, w których nie brałem jeszcze udziału
- nie interesuje mnie
- z moim udziałem

b) organizator:
- do wyboru z listy organizatorów lub ciąg znaków do wpisania ręcznie

c) rodzaj nagród:
- książki
- płyty
- elektronika
- wyposażenie wnętrz
- motoryzacja
- gastronomia
- usługi
- wejściówki
- kosmetyki
itp.....

d) szacunkowa wartość nagród:
Przedziały:
0-100 zł
100-300 zł
300-1000 zł
1000-5000 zł
powyżej 5000 zł


Z niecierpliwością czekam na Waszą odpowiedź.

Niestety odezwała się tylko mkmadzia7, która przekazała sprawę mailowo do Pionasa, ale Szanowny Pan Pionas od MARCA 2011 nie raczył nawet odpowiedzieć na moje propozycje. Pisałem kilka razy, ale wreszcie straciłem cierpliwość. Proponuję wejść na https://www.e-konkursy.info/kontakt.html i zbombardować wszystkie osoby z listy mailami ze swoimi propozycjami.
Dajcie znać czy ktoś się do Was odezwał i czy administratorzy tego serwisu jeszcze żyją.

Pozdro,
Amenhotep1
Wyświetl w wątku >>
0 0