Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika srebrna-agrafka

srebrna-agrafka

#7361960 Napisano: 07.06.2026 15:29:45 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
srebrna-agrafka napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

Sprzedam:

* bluzę z logo KNOPPERS z loterii Knoppers- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 265 zł / moja cena- 30 zł  
   
* biały szlafrok z logo DOVE z konkursu Dove- rozmiar M    *** SPRZEDANY ***
   Cena regulaminowa- 120 zł / moja cena- 30 zł  

* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe z konkursu COLGATE
   Cena regulaminowa- 289 zł / moja cena- 120 zł 
 
 
* smatwatch BEMI TER2 Grey z loterii ODIDO      *** SPRZEDANY ***
  Cena regulaminowa- 89 zł / moja cena 20 zł

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7361769 Napisano: 06.06.2026 18:21:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
srebrna-agrafka napisał(a):

Sprzedam:

* bluzę z logo KNOPPERS z loterii Knoppers- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 265 zł / moja cena- 30 zł  
   
* biały szlafrok z logo DOVE z konkursu Dove- rozmiar M 
   Cena regulaminowa- 120 zł / moja cena- 30 zł  

* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe z konkursu COLGATE
   Cena regulaminowa- 289 zł / moja cena- 120 zł 
 
 
* smatwatch BEMI TER2 Grey z loterii ODIDO      *** SPRZEDANY ***
  Cena regulaminowa- 89 zł / moja cena 20 zł

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7361718 Napisano: 06.06.2026 14:00:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:

* bluzę z logo KNOPPERS z loterii Knoppers- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 265 zł / moja cena- 30 zł  
   
* biały szlafrok z logo DOVE z konkursu Dove- rozmiar M 
   Cena regulaminowa- 120 zł / moja cena- 30 zł  

* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe z konkursu COLGATE
   Cena regulaminowa- 289 zł / moja cena- 120 zł 
 
 
* smatwatch BEMI TER2 Grey z loterii ODIDO
  Cena regulaminowa- 89 zł / moja cena 20 zł

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7360623 Napisano: 02.06.2026 21:56:54 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
srebrna-agrafka napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

Sprzedam:

* bluzę z logo ROCKSTAR z loterii Rockstar- rozmiar M    ***BLUZA SPRZEDANA***
   Cena regulaminowa- 200 zł / moja cena- 40 zł  

* bluzę z logo KNOPPERS z loterii Knoppers- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 265 zł - moja cena- 40 zł  

* koszulkę reprezentacji w siatkówce z autografami z loterii Rexona- rozmiar M   ***KOSZULKA SPRZEDANA***
   Cena regulaminowa- 200 zł - moja cena- 80 zł  
   
* biały szlafrok z logo DOVE z konkursu Dove)- rozmiar M 
   Cena regulaminowa- 120 zł - moja cena- 40 zł  

* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe z konkursu COLGATE
   Cena regulaminowa- 289 zł - moja cena- 160 zł    

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7359812 Napisano: 31.05.2026 17:58:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
srebrna-agrafka napisał(a):

Sprzedam:

* bluzę z logo ROCKSTAR z loterii Rockstar- rozmiar M    ***BLUZA SPRZEDANA***
   Cena regulaminowa- 200 zł / moja cena- 40 zł  

* bluzę z logo KNOPPERS z loterii Knoppers- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 265 zł - moja cena- 40 zł  

* koszulkę reprezentacji w siatkówce z autografami z loterii Rexona- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 200 zł - moja cena- 80 zł  
   
* biały szlafrok z logo DOVE z konkursu Dove)- rozmiar M 
   Cena regulaminowa- 120 zł - moja cena- 40 zł  

* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe z konkursu COLGATE
   Cena regulaminowa- 289 zł - moja cena- 160 zł    

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7359349 Napisano: 29.05.2026 12:33:32 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:

* bluzę z logo ROCKSTAR z loterii Rockstar- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 200 zł / moja cena- 40 zł  

* bluzę z logo KNOPPERS z loterii Knoppers- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 265 zł - moja cena- 40 zł  

* koszulkę reprezentacji w siatkówce z autografami z loterii Rexona- rozmiar M
   Cena regulaminowa- 200 zł - moja cena- 80 zł  
   
* biały szlafrok z logo DOVE z konkursu Dove)- rozmiar M 
   Cena regulaminowa- 120 zł - moja cena- 40 zł  

* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe z konkursu COLGATE
   Cena regulaminowa- 289 zł - moja cena- 160 zł    

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7358841 Napisano: 27.05.2026 14:33:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię na bony do sklepów spożywczych:

* bluzę z logo ROCKSTAR - rozmiar M (loteria Rockstar)
* bluzę z logo KNOPPERS - rozmiar M (loteria Knoppers)
* koszulkę reprezentacji w siatkówce - rozmiar M (loteria Rexona)
* biały szlafrok z logo DOVE - rozmiar M (konkurs Dove)
* hamak GRAND TRUCK  Double Deluxe (konkurs COLGATE)

Wszystkie wygrane pochodzą z zeszłorocznych loterii i konkursów.
Są nowe, nieużywane, w oryginalnych opakowaniach.

Rozważę każdą propozycję cenową lub ewentualnie wymianę na bony (priv). Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7358538 Napisano: 26.05.2026 16:22:31 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej, dzisiaj podczas porządków, natknęłam się na kilka wygranych z zeszłego roku. Są to bluzy (1xKnoppers, 1xRockstar), 1xszlafrok Dove i 1xhamak- chyba od Los Mejores. Wszystko nowe, nigdy nie używane.. Podpowiedzcie mi proszę, jak ustalacie cenę przy ewentualnej sprzedaży tu na forum ? Czy to połowa wartości regulaminowej? Mniej? Więcej? Czy może jeszcze jakiś inny przelicznik?
To pytanie do osób, które od czasu do czasu wystawiają swoje wygrane na sprzedaż. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7358529 Napisano: 26.05.2026 16:06:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla wszystkich dzisiejszych pogromców PERONI. Szacun emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7358528 Napisano: 26.05.2026 16:05:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Walizka z PERONI trafiła też do mnie.. Jako że to pierwsza wygrana w tym roku, więc poczytuję to sobie za wielki sukces emotka
Jestem pełna podziwu dla zwycięzców nagród głównych, jesteście naprawdę zdolni, kreatywni, wielcy emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7350565 Napisano: 24.04.2026 10:05:51 w Żegnamy zmarłych
nie znałam, choć płaczę jakbym znała.. jak to możliwe.. gdzie tu sens.. nadal nie mogę pojąć.. emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7326550 Napisano: 08.01.2026 11:26:23 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję wszystkim wygranym.. ale tym razem wielkie gratulacje dla slomkabb... 
To najlepszy dowód na to, że nie wolno się poddawać, bo cuda się naprawdę zdarzają emotka
Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7326546 Napisano: 08.01.2026 11:19:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Flaszka Ballantine’s Sweet Blend i u mnie - cieszy po długiej suszy..
Rok 2026 uważam za otwarty  emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7325790 Napisano: 04.01.2026 19:16:38 w Nasze wygrane w minionym roku
Gram sporadycznie, bo weny brak, a i nadzieja, że mogę jeszcze coś wygrać, jakoś rozpływa się we mgle..
Moje tegoroczne wygrane to same drobiazgi: jakieś kosmetyki, pasty do zębów, ręczniki, skarpetki magnetyczne, czasem zdarzy się jakiś zbłąkany bonik.. oraz oczywiście produkty Felix dla kota, a ja nie mam kota emotka  (na szczęście oddane do schroniska)..
Obiecałam sobie, że rzucam tę robotę, bo same porażki, a jednak ciągnie wilka do lasu..
Lubię od czasu do czasu zaglądać na forum, by poczytać o Waszych osiągnięciach. Jestem pełna podziwu- zazdroszczę polotu i kreatywności w konkursach kreatywnych, a przy loteriach farta. Ja jestem za cienka w uszach, mogę się tylko przyglądać emotka
Są tu tacy, którzy w tym roku chyba rozbili bank (rudzikson, nuna, atlantydek).. Pewno jest ich znacznie więcej, ale te osoby zapadły mi jakoś w pamięć.. Gratuluję Im, Wam i każdemu z osobna, fajnie poczytać o taakich wygranych.
Super, że chwalicie się na forum, bo mimo własnych porażek, jakoś serce rośnie.. Jednak w życiu wszystko jest możliwe emotka
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku  emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7297455 Napisano: 15.09.2025 14:19:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tyle rozwiązanych konkursów i loterii, a mnie jedno wielkie zero. Ale nic to.. wycieram rękawem smarki, poprawiam koronę i walczę dalej.. 
Czekam z utęsknieniem na maile i smsy o wygranych. Wątku, wąteczku, wątuniu, działaj!emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7297450 Napisano: 15.09.2025 14:08:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wątek MDW aż kipi od wspaniałych wygranych.. Gratulacje dla wszystkich, którym się dzisiaj przyfarciło emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7294906 Napisano: 07.09.2025 13:36:54 w Wkurza mnie...

Pewnie to marne pocieszenie, ale większość z Was wygrała związek z drugą osobą, dla której nie jesteście brakiem laku, zastępstwem na chwilę do opieki i zwierzeń.
Przez całą szkołę marzyłam o tym, że uda mi się zaliczyć cokolwiek na wf. Prosiłam byt wyższy o odrobinę urody, żeby mi aż tak nie dokuczali.
Latami wierzyłam, że dorosłe życie jakoś się ułoży. Nie wyszlo, nie można skasować i powołać instancji życiowej raz jeszcze. 
Doceńcie, że macie dla kogo być ważnym. Ja w tym momencie nie mam wiary, działam na automacie, jak zombie. Może dorosłość to bycie zombie, jeżeli nie jest się ekstrawertykiem?

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7294903 Napisano: 07.09.2025 13:33:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
Na forum kolejni zwycięzcy.. Szacun! Szczena opada.. Gratki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#7294723 Napisano: 06.09.2025 11:14:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Po długiej przerwie od konkursów wchodzę na forum i przecieram oczy ze zdumienia  emotka
Co tu się dzieje! Same wypasione nagrody, jedna lepsza od drugiej! Szok i niedowierzanie!
Gratki dla wszystkich i każdego z osobna!  emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#7216596 Napisano: 25.10.2024 16:26:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
pozostał mi jeszcze 1 bilet normalny Energylandia - ważność biletu do 27.10.2024  (cena biletu 179 zł - sprzedam za 90 zł) Wyświetl w wątku >>
0 0