Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika srebrna-agrafka

srebrna-agrafka

#6710415 Napisano: 18.06.2020 14:07:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Same porażki.. Czy ja jeszcze kiedyś coś wygram ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#6708627 Napisano: 10.06.2020 11:19:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
O, rany.. Widzę, że kolejne konkursy rozwiązane (Pudliszki, Heinz, Kujawski), a u mnie jedno wielkie zero  emotka
Zazdroszczę wszystkim tym, co wygrywają (w sensie podziwiam).. To chyba nie jest już czas dla przeciętniaków (myślę o sobie). Konkurencja jest ogromna, więc trzeba być naprawdę dobrym w te klocki, by coś wygrać. Ktoś tu kiedyś pisał, że przed laty świat konkursów wyglądał zupełnie inaczej. Nagroda jedna za drugą, wygrywało połowę forum. Gdzie ja wtedy do licha byłam ?? emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6706087 Napisano: 29.05.2020 10:42:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
Do wszystkich zwycięzców BREF-a - gratuluję kreatywności i szczerze podziwiam emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6706080 Napisano: 29.05.2020 10:30:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dopiero dzisiaj po Waszych wpisach zorientowałam się, że BREF już rozstrzygnięty.. U mnie znowu zero emotka Ale widzę, że jest nas więcej.. Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6704779 Napisano: 23.05.2020 10:51:44 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

Wkurza mnie mój ojciec nie mam do niego już siły - całe zycie się niem opiekowalam, nim wójkiem, babcią, zmarła mi mama - został on - przez całe życie mam przez niego problemy, przez całe życie się wstydzę i nim zajmuję, jest jak jakiś ciężki kamień który mnie wciąga pod wodę

Nie możesz teraz zmienić kogoś, ale możesz zmienić siebie. Może warto zacząć pracę nad sobą? Nad asertywnością, nad poczuciem własnej wartości? Czasami jest tak, że "problematyczni" bliscy są dla nas świetną wymówką. Zawsze możemy ich oskarżyć o nasze porażki, zły nastrój i sytuację, w której się znajdujemy. A tak naprawdę wina leży po naszej stronie, bo to my odpowiadamy za to jak wygląda nasze życie. Tylko często nie chcę się nam go wziąć we własne ręce. Oczekujemy, że całe otoczenie się zmieni, żebyśmy my mogli w końcu żyć jak w bajce. Kiedy nie mamy wpływu na to, co nas spotyka. Pozostaje nam wpływ na to, jak reagujemy w takich momentach. Spoglądanie w przeszłość, szukanie winnych i poczucie niesprawiedliwości niczego nie zmieni. Jeśli ktoś pochodzi np. z biednej rodziny, to ma dwa wyjścia. Albo to zaakceptować, wziąć się za siebie, osiągnąć sukces i osobiście zmienić swoje życie. Albo obwiniać wszystkich dookoła, narzekać i dalej w tym tkwić. Bo żadne poczucie niesprawiedliwości nigdy nie zmieni naszej sytuacji. Czasem tak się skupiamy na sobie, że zapominamy o tym, iż inne osoby również mogły mieć ciężko w życiu, i stąd się biorą ich problemy. Możesz spojrzeć na tatę przychylnym okiem, z empatią i współczuciem. Może nigdy nie miał łatwego życia i nie potrafi sobie z tym poradzić. A może Ty masz już większe możliwości i mogłabyś mu pomóc i poprawić Wasze relacje. Wiem, że teraz w modzie jest wyrzucanie wszystkiego do śmieci, nawet relacji rodzinnych. Odcinanie się, zapominanie, wymazywanie. Ale może czasem warto podjąć jakąś pracę, aby naprawić to, co może być bezcenne i niepowtarzalne. Dziś chcemy, żeby wszystko było podane na tacy - puchowe, kolorowe, proste, przyjemne. Takie jakie widzimy w social mediach, ale trzeba pamiętać, że to tylko jakiś urywek z życia tych osób. A w prawdziwych relacjach przechodzimy przez różne etapy - smutki, problemy, szczęścia, itp... Możesz pomyśleć o jakiejś terapii dla siebie, dla taty lub dla Was wspólnej. W czymś musi leżeć problem dlaczego akurat tak wyglądają Wasze relacje i dlaczego Twój tato jest takim człowiekiem. Być może to ktoś bardzo skrzywdzony, kto przez całe życie był ignorowany i traktowany powierzchownie przez pryzmat swojego problemu. Może nikt tak naprawdę nigdy nie okazał mu miłości, uczucia i zrozumienia. Na przykład: łatwo komuś przypiąć łatkę alkoholika, osoby problematycznej. Tylko, przysłowiowo, wieszać na nim za to psy. Ale już trudniej dostrzec w takim człowieku jego prawdziwą naturę, która ukrywa się pod skorupą uzależnienia. Które kiedyś mogła spowodować jakaś trauma lub krzywda. Najłatwiej taką osobę nazwać problemem, ciężarem. Ale trudniej okazać empatię i spróbować zawalczyć. Sama nigdy nie miałam łatwych relacji ze swoimi rodzicami. Ale wyszłam z pozycji ofiary, poskładałam na terapii siebie i w końcu zrozumiałam, że jakość mojego życia zależy ode mnie, a nie od otaczających mnie ludzi. Niestety, nie zdążyłam naprawić relacji z tatą, choć było blisko, ale śmierć była szybsza. Jednak z mamą się docieramy. I jest coraz lepiej. Mam dla niej dużo zrozumienia, bo miała o wiele gorzej niż ja, a teraz naprawdę aż miło popatrzeć jak pod wpływem miłości, zrozumienia i wsparcia, wychodzi z niej jej prawdziwa, czysta osobowość. Patrząc w ten sposób na tatę - nigdy niczego nie zmienisz. Ale jeśli najpierw zawalczysz o siebie i odważysz się pozwolić sobie na szczęście. To będziesz miała potem siłę, aby tak głębiej pomóc tacie. Jeśli czujesz się teraz bardzo zagubiona, masz wiele traum i nie radzisz sobie z tym sama, to najlepiej zacząć od jakiegoś dobrego psychologa. Potem małymi krokami praca nad sobą może przynieść świetne rezultaty. 

Dawno nie przeczytałam tylu mądrych słów. Jestem pełna podziwu i szacunku. Trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6703874 Napisano: 19.05.2020 11:21:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dopiero dzisiaj zobaczyłam maila.. Warka emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6703277 Napisano: 15.05.2020 18:33:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama02 napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

Ale dzisiaj Żywiec kogoś uszczęśliwił.. Gratki serdeczne emotka

Mam szybkie pytanko. Koleżanka wygrała w tym nieszczęsnym Valbon.. Dzwoni przerażona, że chcą tyle danych! Pamiętam, że swego czasu toczyła się tutaj burzliwa dyskusja na temat podawania danych wrażliwych. Czy jest na forum ktoś, kto powołując się na RODO odmówił podania niektórych danych, a jednak otrzymał nagrodę (stówkę) ?

Mąż powołał się na RODO, odmówił podania danych wrażliwych i stracił prawo do nagrody, są nieugięci.

Dzięki za odpowiedź. Podpowiem zatem koleżance, że bezpieczniej będzie jak odpuści sobie taką wygraną. Gra niewarta świeczki emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6703232 Napisano: 15.05.2020 15:18:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale dzisiaj Żywiec kogoś uszczęśliwił.. Gratki serdeczne emotka

Mam szybkie pytanko. Koleżanka wygrała w tym nieszczęsnym Valbon.. Dzwoni przerażona, że chcą tyle danych! Pamiętam, że swego czasu toczyła się tutaj burzliwa dyskusja na temat podawania danych wrażliwych. Czy jest na forum ktoś, kto powołując się na RODO odmówił podania niektórych danych, a jednak otrzymał nagrodę (stówkę) ? Wyświetl w wątku >>
1 mama02 0

srebrna-agrafka

#6703228 Napisano: 15.05.2020 15:09:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
ikropka Super nagroda -serdecznie  gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#6702961 Napisano: 14.05.2020 12:56:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnia moja wygrana to czapka z Jeżyków (x2) emotka Sorki, ale nie o takich wygranych marzyłam.. Chciałabym bardzo wygrać coś fajnego, wartościowego.. najlepiej jakąś główną, żeby mojemu mężowi szczena opadła emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, anaesth 0

srebrna-agrafka

#6701514 Napisano: 07.05.2020 10:11:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
Agaluna - o, rany.. cudowna wygrana! Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

srebrna-agrafka

#6701392 Napisano: 06.05.2020 17:39:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wszyscy mają perfumy z HEBE - mam i ja emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6701337 Napisano: 06.05.2020 14:43:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

srebrna-agrafka napisał(a):

Dopiero dzisiaj sprawdziłam pocztę - dwie czapki z Jeżyków.. ale nie widzę w regulaminie żadnego ograniczenia na gosp. domowe. Chyba jestem ślepa emotka  

 Laureat traci prawo do Nagrody, jeżeli podczas przekazywania danych osobowych, o których mowa w lit. a) powyżej, wskaże Organizatorowi adres identyczny z adresem wskazanym uprzednio przez innego Laureata, któremu została przyznana Nagroda

Faktycznie.. nie doczytałam. Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

srebrna-agrafka

#6701260 Napisano: 06.05.2020 11:13:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
gieniaaa napisał(a):

katake napisał(a):

Czapki z Jeżyków-u mnie i u męża.

U mnie też  czapka z jeżyków  się trafiła 
emotka
P.S W regulaminie pisze, że jedna czapka na gospodarstwo domowe więc dobrze jakby mąż miał inny adres korespondencyjny emotka do teściowej wysłać albo kogoś emotka

Dopiero dzisiaj sprawdziłam pocztę - dwie czapki z Jeżyków.. ale nie widzę w regulaminie żadnego ograniczenia na gosp. domowe. Chyba jestem ślepa emotka Wyświetl w wątku >>
2 pmww, ashanti 0

srebrna-agrafka

#6697307 Napisano: 17.04.2020 10:41:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
Katake Cudna wygrana! Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
1 katake 0

srebrna-agrafka

srebrna-agrafka

#6694768 Napisano: 03.04.2020 20:50:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też "cosik" z Jordana emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6694189 Napisano: 01.04.2020 18:41:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pikawka napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

Persil... to chyba żart że Ci się moje wypowiedzi nie spodobały.... Ehhh

Mam podobne odczucia  

Persil emotka
Mi też wydawało się, że moje "dzieło" było świetne. Co więcej- uczciwie wysłałam tylko jedno zgłoszenie, bo miałam jeden paragon.. emotka
O rany.. Kiedy ja naiwna nauczę się, że jeżeli konkurs nie wymaga numeru paragonu, to będą miliony zgłoszeń..
Mimo wszystko, gratuluję wszystkim wygranym. Przy takiej ilości zgłoszeń- Wasze musiały być naprawdę dobre! Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

srebrna-agrafka

#6693077 Napisano: 27.03.2020 19:22:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po dłuuuuugiej suszy  wreszcie coś - stówka z COLGATE C4 emotka Wyświetl w wątku >>

srebrna-agrafka

#6683226 Napisano: 16.02.2020 16:09:04 w Żegnamy zmarłych
Straszne.. Amif emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 2 brucee, mama2006