Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bubba

bubba

#6690472 Napisano: 17.03.2020 09:29:14 w Wkurza mnie...
fantagiro napisał(a):

A ja jestem mega wqr.... emotka
Zgłoszenie z nr paragonu poszło na znajomego nr tel wcześnie uprzedzając, że tak zrobię i żeby dał znać jak coś dostanie o wygranej.
I co, wczoraj się dowiaduję, że "...no coś było" ale już za późno bo to było 2 albo 3 tyg temu. 
Do tej pory mnie szlak chce trafić bo ponad 1tyś przeszedł obok nosa..
I nie o kaskę już chodzi bardziej ..ehh  emotka

Ajjjj, musi to boleć emotka  wiesz, dla niego to tylko "jakiś" sms i "jakaś" nagroda (1 ze 100 którą możesz sobie wygrać). Znajomy nie widzi tego ile pracy i czasu musisz włożyć w wygranie tej nagrody. emotka
Ja w sprawach konkursowych ufam tylko sobie, nawet męża nie jestem pewna na 100% bo raz przyszedł do niego sms z wygraną to nawet nie widział że jest, dobrze że systematycznie sprawdzam jego tel (oczywiście za pozwoleniem) emotka Wyświetl w wątku >>

bubba

#6690310 Napisano: 16.03.2020 13:29:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

bubba

#6688953 Napisano: 10.03.2020 12:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

bubba napisał(a):

Proszę o info. Jaka jest możliwa maksymalna waga filmiku w konku Bic (fortis)?

W konkursie walentynkowym było to 5 MB.

Aj, to niezbyt wiele emotka
Dziękuję za odpowiedź  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6688922 Napisano: 10.03.2020 10:38:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Proszę o info. Jaka jest możliwa maksymalna waga filmiku w konku Bic (fortis)? Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6688839 Napisano: 09.03.2020 22:17:10 w SZUKAM....
bubba napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś w domu grę Double? Jeśli tak, może mi ktoś zmierzyć średnice karty od tej gry i powiedzieć ile ma emotka  ?


jeśli masz na myśli Dobble to 8,3cm


Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6688838 Napisano: 09.03.2020 22:16:04 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Ma ktoś w domu grę Double? Jeśli tak, może mi ktoś zmierzyć średnice karty od tej gry i powiedzieć ile ma emotka  ?


jeśli masz na myśli Dobble to 8,3cm Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6688304 Napisano: 06.03.2020 12:04:17 w Paragony na trwające konkursy
Oddam za darmo paragon na plecak z krową. W razie wygranej potrzebują zdjęcie paragonu, od razu zaznaczam, że nie bawię się w żadne odsyłanie go pocztą. 
nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

bubba

#6687443 Napisano: 03.03.2020 12:42:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grazia1981 napisał(a):

Te wygrane z nutelli to z tamtego tygodnia? Jeśli zgłosiłam wczoraj paragon to kiedy wyniki?  emotka

Losowanie w poniedziałek 9,03 Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6687429 Napisano: 03.03.2020 12:29:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety do kina "Dla kochających serc" Wyświetl w wątku >>

bubba

#6687068 Napisano: 02.03.2020 11:06:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw koszulek od Nutelli, mail 10.50  Wyświetl w wątku >>

bubba

#6686872 Napisano: 01.03.2020 12:24:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Dla kochających serc". No jak to? Regulamin podaje, że loteria trwa do 14 marca.
Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6685941 Napisano: 26.02.2020 15:05:23 w Zdjęcia naszych wygranych

bubba

#6685100 Napisano: 23.02.2020 10:16:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
garyman napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

garyman napisał(a):

Czy do konkursu Nestle wygraj krowę można zgłaszać batoniki np. nesquick czy tylko płatki?

tu jest lista: "W Loterii udział biorą następujące produkty: Nestlé CINI MINIS, Nestlé STRAWBERRY MINIS, Nestlé CINI MINIS Crazy Crush, Nestlé NESQUIK, Nestlé NESQUIK ALPHABET, Nestlé NESQUIK DUO, Nestlé NESQUIK Cocoa Crush, Nestlé CHOCAPIC, Nestlé CHEERIOS MIODOWY, Nestlé COOKIE CRISP, Nestlé LION, Nestlé LION Wild Crush, Nestlé CORN FLAKES, Nestlé CORN FLAKES CHOCO, Nestlé CORN FLAKES HONEY AND NUT, Nestlé FITNESS, Nestlé FITNESS FRUITS, Nestlé FITNESS YOGHURT, Nestlé FITNESS CHOCOLATE, Nestlé FRUTINA, Nestlé KANGUS, Nestlé MUSLI TRADITIONAL, Nestlé MUSLI TROPICAL – produkty śniadaniowe Nestlé, posiadają na zewnętrznej stronie opakowania informację o Loterii, jednakże w Loterii biorą także udział produkty na opakowaniach, których nie ma  informacji o Loterii (zwane dalej „Produktami Promocyjnymi”). "

Dzieki ale znam tą listę. Lecz nie ma.na niej wyszczególnienia czy są to płatki czy inne produkty. W sklepie płatki i batony nazywają się tak samo A jednak cena robi różnicę. Muszę jutro zadzwonić i się dopytać. emotka

Nie zauważyłam aby na batonikach były naklejki promocyjne, a na większości płatków owszem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bubba

#6684253 Napisano: 19.02.2020 14:36:58 w Pożegnanie Amif
Bardzo się cieszę, że Wam się wieniec podoba. Połączenie tych kolorów sprawiło, że się szczerze wzruszyłam na jego widok (a jestem osobą dość twardą). Zapewniam Was, że na żywo wygląda jeszcze bardziej elegancko i imponująco. Cieszę się, że mogłam pomóc i dziękuję wszystkim, którzy nawet symbolicznie i przez pamięć wzięli udział w ostatnim pożegnaniu Amif.  Wyświetl w wątku >>

bubba

bubba

#6683543 Napisano: 17.02.2020 10:30:08 w Pożegnanie Amif
malenka89 napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Kochani, nie mam możliwości transportowych zawieźć sama wieniec, więc jeśli nie znajdzie się nikt chętny, mogę jutro sprawdzić poczty kwiatowe w Krakowie i warunki dostawy takiego wieńca. Ewentualnie jutro podam nr konta, pozostałą kwotę wpłacę na jakąś fundację związaną z onkologią. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto będzie mógł dotrzeć na miejsce osobiście z wieńcem. 

Bardzo by było dobrze, żeby jednak znalazły się 2 os by osobiście się pojawić i wysyłka pocztą nie była konieczna. 
Doświadczenie w dostarczaniu akurat na pogrzeb przez pocztę kwiatową moje oczy widziały.
To nie była wiązanka, wieniec, to był "motłoch z odpadów". Kwiaciarnia wykorzystała to że to pogrzeb, dużo kwiatów, "zniknie w tłumie". szkoda kasy i niesmaku i miny żałobników na pogrzebie...


Pewnie dużo zależy od kwiaciarni, ja akurat raz zamawiałam i wiązanka była piękna. Jeśli nie znajdzie się nikt kto może być osobiście to nie będzie wyjścia. Trzeba będzie wierzyć w uczciwość kwiaciarni.

Można też ogarnąć temat bezpośrednio przez kwiaciarnię, np http://cupido.krakow.pl. Dzwoniłam i oni mają dowóz do Mogiły gratis. Około 15 minut przed ceremonią będzie wieniec dostarczony. Pani mówi że 300 zł to już piękny wieniec będzie, zaznaczyła też że przez pocztę kwiatową będzie dużo drożej (nie wiem, nie mam doświwdczenia). Jeśli będzie potrzeba iść i osobiście złożyć zamówienie i "dopilnować sprawę" mogę to ogarnąć, mam bardzo blisko. Niestety w środę nie będę mobilna, więc nie mogę osobiście zawieźć.  Wyświetl w wątku >>

bubba

#6683353 Napisano: 16.02.2020 21:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

superloser napisał(a):

Może i tak emotka  Dam znać jak dostanę odpowiedź.

Dostałam odpowiedź. Słowa mają być istniejące. Ja pasuję, jestem pewna, że już całe słowniki zostały przesłane.

To po co te ‘mondrości’?

Uczestnik oświadcza, że słowa zgłoszone w Konkursie stanowią przejaw jego własnej twórczej działalności,oraz nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym ich dóbr osobistych. ..."

A kto tam wie emotka  Może chodzi o to, że słowa sam wypisałeś a nie skopiowałeś czyjeś wypisane już, a może to tylko standardowy zapis regulaminowy, który zawsze zamieszczają i teraz też jest ot tak wklejony bez zastanowienia.

Racja, zresztą każdy wie, że Brandcomm to nie agencja, to stan umysłu emotka emotka Wyświetl w wątku >>

bubba

#6683352 Napisano: 16.02.2020 21:42:57 w Pożegnanie Amif
Co do hasła na szarfie-mi się spodobało jak ktoś tutaj napisał coś takiego: Amif, wygrałaś najważniejszą nagrodę-niebo. Wyświetl w wątku >>

bubba

#6682258 Napisano: 13.02.2020 08:06:28 w Paragony na trwające konkursy
konkursjusz napisał(a):

Sprzedam lub zamienię 6 kodów z kinder bueno na tanie czwartki https://multikino.pl/promocje/buenoczwartki
proszę o ewentualne propozycje na priv

Opakowania trzeba oddać w kasie, wysyłasz je na swój koszt?  Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0