Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika halliday

halliday

#7157024 Napisano: 04.02.2024 13:22:34 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

Mnie się wydaje, że prędzej czy później te firmy biorące kasę za brak aktywności na koncie np. Orange dostaną za to jakąś karę, bo to jest jak okradanie.

od któregoś lutego orange rezygnuje z tej opłaty. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

halliday

#7156967 Napisano: 03.02.2024 22:56:10 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

joan napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.


Czy te zmiany cennikowe obejmują również rozmowy & smsy wewnątrz Play?

Jak dotąd wszystko było darmowe (opłata miesięczna za utrzymanie numeru: 5 zł przy zerowych kosztach).

To było prawdopodobnie przy włączonym stanie darmowym, który likwidują od marca.

dokładnie, dzień później ogłosili ze stan darmowy także zostanie wycofany, a Plus także ogłosił ze darmowe rozmowy do siec Plus po doładowaniu zostanie wyłączony coś około 20 lutego. Więc zaraz wszystko nam wyłączą. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

halliday

#7156739 Napisano: 02.02.2024 20:13:26 w Wkurza mnie...
southlander napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

kerocna napisał(a):

southlander napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka

A w jakiej taryfie takie cuda? emotka I są jakieś kody na te pakiety?

to moze jak odpowiem. w taryfie odNowa w Play korzystam od kilku lat z tych pakietów i to jest najlepsze co jest. dodatkowo te pakiety są ważne bezterminowo.

Wszystko się zgadza, to jest Play odNowa. Pakiety normalnie do włączenia z poziomu aplikacji

ale jak nie wydasz w danym miesiącu 5zł to jest pobierana kwota 5zł za brak aktywności, więc trzeba mięć po wykupieniu tych pakietów 0zł bo inaczej się wyzeruje konto.
A teraz jest mało konkursów gdzie trzeba wysłać pod numer 4*** więc ten pakiet 100smsów pewnie by był na kilka lat, to taniej wyjdzie wysłać bez pakietu. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7156737 Napisano: 02.02.2024 20:09:42 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

southlander napisał(a):

tomasz3 napisał(a):

kerocna napisał(a):

southlander napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

Jak jesteście w Play to po prostu kupujcie SMSy w pakietach, jest taniej. 100 SMS w pakiecie kosztuje w aplikacji ledwie 5 zł i jest ważny bezterminowo. Wychodzi 5 groszy za sms. emotka  Połączenia to samo: 100 minut w pakiecie, tu niby ciut drożej bo aż 15 zł, ale wciąż jest bardzo tanio bo 15 groszy za minutę.

Polecam, od kiedy to odkryłem, za telefon miesięcznie mi wychodzą jakieś śmieszne kwoty. emotka

A w jakiej taryfie takie cuda? emotka I są jakieś kody na te pakiety?

to moze jak odpowiem. w taryfie odNowa w Play korzystam od kilku lat z tych pakietów i to jest najlepsze co jest. dodatkowo te pakiety są ważne bezterminowo.

Wszystko się zgadza, to jest Play odNowa. Pakiety normalnie do włączenia z poziomu aplikacji

I ile miesięcznie wydajecie wtedy na telefon? Jak szybko zużywają się te minuty i SMS-y? Wiadomo, że każdy korzysta inaczej, ale tak średnio jak wam to wychodzi? I czy korzystacie z internetu w telefonie? Bo ja bardzo dużo i zawsze biorę sobie w play pakiet solo s, w którym za 30 zl mam nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci i 30 GB internetu. Wydaje mi się to dość rozsądną kwotą za taki pakiet. Fakt, że ważny jest 30 dni i potem niewykorzystane GB przepadają, ale w sumie nie wiem czy kupowanie pojedynczych pakietów wychodzi
korzystniej od takiej oferty.

jak masz dobry zasięg t-mobile. To w heyah 01 masz za 19,99zł 20gb i rozmowy i smsy bez limitu przez miesiąc, a jak potrzebujesz więcej to za 29,99zł masz 40gb i bez limitu smsy i rozmowy.

Jak ktoś mało potrzebuje to za 9zł w faktmobile(taryfa play) jest: Pakiet 300 minut i 300 SMS do wszystkich sieci oraz 300 MB Internetu lub za 3zł Pakiet 50 minut i 50 SMS do wszystkich sieci oraz 250 MB Internetu na miesiąc. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7156652 Napisano: 02.02.2024 15:38:19 w Wkurza mnie...
MamaKinga napisał(a):

notta napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

jeśli dobrze pamiętam to jak byłam w liceum ceny za smsy były kosmiczne koło 1zł, teraz widzę wracamy do tych standardów.. myślałam że Plus teraz najgorzej wychodzi w rankingu starterów, ale jednak play goni ich w moim rankingu. A jeśli chodzi o orange to na duży plus. Dzięki za info! Dla mnie to ważna zmiana emotka

Ja mam Play na abonament i dzisiaj wysyłałam SMS na 4321 za darmo:) emotka

chyba nie za darmo, bo za ten abonament ktoś musi zapłacić, a smsy i rozmowy są w tej cenie abonamentu. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

halliday

#7155794 Napisano: 29.01.2024 22:24:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wie skąd 7days bierze nip? Bo ciągle w jednym sklepie mi podaje inny nip niż jest na paragonie, a numer jest dobrze widoczny, z innymi sklepami nie ma problemu. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7155792 Napisano: 29.01.2024 22:21:12 w Wkurza mnie...
notta napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

jeśli dobrze pamiętam to jak byłam w liceum ceny za smsy były kosmiczne koło 1zł, teraz widzę wracamy do tych standardów.. myślałam że Plus teraz najgorzej wychodzi w rankingu starterów, ale jednak play goni ich w moim rankingu. A jeśli chodzi o orange to na duży plus. Dzięki za info! Dla mnie to ważna zmiana emotka

polecam przenosić numer do a2mobile jak ktoś ma dobry zasięg plus, tam za 10gr mamy smsy i rozmowy, czyli np za sms-a pod numer 4321 zapłacimy 10gr. A doładowanie za 5zł przedłuża ważność konta o rok.

Wtedy pewnie była opłata minutowa, a nie sekundowa i za każdą rozpoczętą minutę była opłata 1zł. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

halliday

#7155787 Napisano: 29.01.2024 22:04:26 w Wkurza mnie...
Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:
  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7154715 Napisano: 23.01.2024 23:09:41 w WC - rozmowy o wszystkim
boss75 napisał(a):

Poratuje ktoś jakąs zniżką  lub tanim kodem inpost?

może lepiej nadać DPD z żabki do żabki np? kodem BLISKO powinno wyjść 10zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7154714 Napisano: 23.01.2024 23:04:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melancholia napisał(a):

Czy olej Wielkopolski jest na stałe w Biedronce albo Lewiatanie?

w biedronce jest za 8,99zł, a lewiatan to chyba każdy sklep ma swoje ceny i produkty Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7154218 Napisano: 21.01.2024 19:42:48 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Witam, a produkty Kinley gdzie kupujecie najtaniej do loterii organizowanej przez Fortis?

w biedronce są puszki za 99gr, lecz to jest wyprzedaż pozostałości, więc nie w każdej biedronce jest i nie wiem czy kody będą wchodzić do promocji. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7154180 Napisano: 21.01.2024 14:21:22 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

Ile kosztuje Monster w Biedrze?

aktualnie trwa wyprzedaż produktów i nie które smaki są po 1,99zł i 2,99zł. Wczoraj kupiłem arbuzowy za 2,99zł i przy 3 szt wchodził rabat 2+1 więc wyszło mnie 6zł za 3szt Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

halliday

#7154026 Napisano: 19.01.2024 20:36:11 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
stalowiak1979 napisał(a):

Kinder-gdzie jest najtaniej

ale i tak trzeba kupić za min.10zł, więc interesuje ciebie aby kupić jak najwięcej słodyczy za 10zł czy jak? Wyświetl w wątku >>

halliday

#7153560 Napisano: 17.01.2024 19:04:24 w Smolar
kreo42 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

masza napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

masza napisał(a):

Czy próbował ktoś dziś wyplacić blik z Zozoli? Bo mi nie działają - 3 szt.

może zły przycisk wybierasz

niestety nie, 2 zadziałały w Euronecie , trzeci nie działa w 4 bankomatach. Jest takie info jak kiedyś w poprzedniej edycji, ze kod nie jest potw. nr tel .

ja też od 2 dni nie mogę wypłacić,
komunikat, że kwota nie taka, ale zwaliłam to na karb braku nominału w bankomacie, ale wczoraj znów szopki. Spróbuję jeszcze dziś, jeśli nie pójdzie, piszę do Smolara

Wypłacałem w biedrze,  w europlanet

chyba euronet lub planet cash? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7152395 Napisano: 10.01.2024 18:42:32 w Wkurza mnie...
MamaKinga napisał(a):

Rozdzielam w Interze zakupy na 4 paragony do konkursów a z oleju nie wychodziło że Wielkopolski i musiałam zawracać głowę kierowniczce,opisała na górze a na tyle sama pieczątka emotka

nie musiałaś, chciałaś, jeśli chodzi o agencję Smolar, to oni sobie sami sprawdzą ten paragon w sklepie nie musisz chodzić i prosić o pieczątkę, a inter nie ma przypadkiem przy produktach kodu kreskowego na paragonie? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7152086 Napisano: 09.01.2024 15:21:03 w Smolar
visserarthur napisał(a):

pipistrello napisał(a):

malmika napisał(a):

Powiedzcie, czy przy kosmetykach Bielenda jest formularz potwierdzenia odbioru?

Tak, jest. Dlatego też nie można przekierować paczki na inny adres.

A to nowość, dotychczas można było przekierować przesyłkę z dokumentami.

od kiedy? Ja już parę lat temu nie mogłem przekierować do punktu odbioru, bo kurier mówił ze paczki z dokumentami do zwrotu muszą wracać na sortownie na noc. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7151527 Napisano: 06.01.2024 14:34:35 w WC - rozmowy o wszystkim
29renata napisał(a):

halliday napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Zna się może ktosik na taryfach prądu? Mam umowę z Tauronem ale nie wiem właściwie czy jest dla mnie korzystna czy wręcz przeciwnie. Wydaje mi się że za dużo płacimy, ale w ogóle tego nie ogarniam.

byś musiała podać ile płacisz za 1 kw, oraz sprawdzić czy masz na rachunku opłatę handlową która nie jest potrzebna.

Sprawdziłam, że u mnie opłata handlowa wynosi prawie 20 zł miesięcznie. Co znaczy, że nie jest potrzebna?

ponieważ są ukryte taryfy gdzie nie ma opłaty handlowej, w turonie to się nazywa taryfa sprzedawcy, ale nie chętnie zmieniają na tą taryfę, bo pewnie prowizji z niej nie mają sprzedawcy, ale jak postawisz na swoje to zmienią ci taryfę na tą i będziesz miała rachunek 20zł mniej w ciągu miesiąca. Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

halliday

#7151270 Napisano: 04.01.2024 22:16:59 w WC - rozmowy o wszystkim
@gnieszk@ napisał(a):

Zna się może ktosik na taryfach prądu? Mam umowę z Tauronem ale nie wiem właściwie czy jest dla mnie korzystna czy wręcz przeciwnie. Wydaje mi się że za dużo płacimy, ale w ogóle tego nie ogarniam.

byś musiała podać ile płacisz za 1 kw, oraz sprawdzić czy masz na rachunku opłatę handlową która nie jest potrzebna. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

halliday

#7148746 Napisano: 20.12.2023 21:05:13 w Dyskusje o loteriach
czy ktoś dowiadywał się u organizatora loterii Tymbarka czy zakup np.3-paka jest traktowany jako jeden produkt czy jako 3 produkty? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7144262 Napisano: 03.12.2023 14:19:11 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

to opłacało Ci się to w ogóle kupować? 15 zł x 30 zgłoszeń = 450 zł... Ja to aż taka bogata nie jestem żeby tyle próbować.

może i tak korzysta z tej kawy na co dzień? więc po prostu zrobi zapas na rok. Wyświetl w wątku >>
0 0