Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika halliday

halliday

#7084670 Napisano: 18.03.2023 21:19:57 w SZUKAM....
magdalena-chili napisał(a):

baxter napisał(a):

Szukam info gdzie moge kupic karte podarunkowa ogolna,nie do konkretnego sklepu.Chodzi mi o karte w postaci elektronicznej,potrzebna na jutro

Może e-karta goodie?

dokładnie chciałem to zaproponować, ale chyba powyżej 300zł chcą skan dowodu osobistego.

Jeszcze jest https://giftcards...ct/voucher-plus-100/ kupują tą kartę później trzeba wymienić na kartę/y do sklepów wybrane przez osobę. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7084668 Napisano: 18.03.2023 21:07:38 w Smolar
bezaczek7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Mam na paragonie Biedronkowym produkt Domestos 2x12,99, czyli 25,98A, a na dole: -6,00. Na końcu, pod tą kwotą widać 19,98. Jak Smolar się do tego ustosunkowuje do rabatów? Zgłosilibyście taki paragon?

To nie jest zakup za 20, nie zgłaszaj.
Masz aplikację Biedronka? Tam jest czytnik. Będąc w sklepie i w domu też możesz zeskanować kod kreskowy i poznać aktualną cenę w Twoim sklepie. Ja się tak przejechałam na paście, zbierałam kwotowo do zdrapki, a weszła promocja jakaś  Przy kawach pobiegłam jeszcze do półki po kolejną emotka  w apce raczej będą aktualne ceny.

to fajna sklep ze przy kasie zrobią kawę i można jeszcze dokładać zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7084667 Napisano: 18.03.2023 21:06:03 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

Szukam info gdzie moge kupic karte podarunkowa ogolna,nie do konkretnego sklepu.Chodzi mi o karte w postaci elektronicznej,potrzebna na jutro

może być wersja cyfrowa do użycia w aplikacji Portfel? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7084494 Napisano: 16.03.2023 21:08:43 w Co można dostać gratis?
ameryka napisał(a):

escada napisał(a):

come-back-voucher-vol-2-regulamin.pdf (zabka.pl)
w Zabce hot dog gratis przy zakupach za min10zł (obowiązują wyłaczenia wg.regulaminu) 
najpierw trzeba zrobic jakiekolwiek zakupy w Zabce i na paragonie drukuje sie bon na tego hot-doga do odebrania do 19III.
Jesli dobrze zrozumiałam, to te pierwsze zakupy trzeba zrobić do dzisiaj tak,że  lepiej nie odkładac sprawy:)
aaa, i możliwe że ten paragon z wydrukowanym bonem odbiorą więc lepiej nie miejcie na nim nic  konkursowego

można poprosić o odcięcie kuponu a hot-doga - tak mi się udało w poprzednich tygodniach

a czemu nie możesz sam odciąć przed zakupami? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7083997 Napisano: 13.03.2023 18:16:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

https://www.e-kon...a-zabka#.ZA9PnOzTlkw
Kupował ktoś np. 6 puszek albo 9 przy 1 translacji? Ile dostajecie wtedy kodów w apce? Niby jest, że wielokrotność uprawnia do większej ilości zgłoszeń ale jak to jest przy większych zakupach podczas 1 transakcji?

w innych akcjach żappki była informacja aby każde zadanie robić osobno czyli po 3 na puszki na paragon, dziennie można skorzystać 4 razy z aplikacji. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

halliday

#7083842 Napisano: 12.03.2023 23:51:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

Czy paragon z produktami Kubuś immuno zgłaszacie również na ogólną loterię Kubusia? emotka

a czemu nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7083841 Napisano: 12.03.2023 23:51:14 w Dyskusje o loteriach
simonapp napisał(a):

OJ AGENCJE! 
Konkurencja Wam rośnie. emotka
Loterię organizują sami. 
Ogólnie regulamin sprawiedliwy, szkoda tylko kasjerek. 
Przybyło im  dużo pracy, na koniec dnia będą też rozliczane ze zdrapek.

a wystarczyło aby zdrapki pojawiały się w aplikacji  i nie było by problemu z wydawanie i drukowaniem. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7083568 Napisano: 09.03.2023 23:10:29 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

joan napisał(a):

mia napisał(a):

W żadnej "apce". emotka W sensie, że korzystałabym z tego w komputerze - więc jeśli tu mogę wejść na te Google Docs, to ok.
Ważne jest dla mnie, żeby to był dobry program, bo o większości opinie są żałosne. No i chodzi o język polski, co pewnie też ma znaczenie.


Przed chwilą przetestowałam na Google Doc, u mnie działa cacy emotka

To pójdę tą drogą, dzięki. emotka emotka
Teraz tylko muszę odkopać swoje konto na gmail.com (od wieków go nie używałam).

można np na tej stronie https://translate.google.pl/?hl=pl tylko trzeba później skopiować np. notatnik, word itd. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

halliday

#7083567 Napisano: 09.03.2023 23:08:33 w WC - rozmowy o wszystkim
Credo89 napisał(a):

O dziwo jedna z forumowiczek trafia bez przerwy w bramki, i to te kwoty z najwyższej półki, których zazwyczaj jest niewiele. U mnie tyle wbitych paragonów i efekt żaden. Zaczynam się zastanawiać czy to czasem nie reklama typu...zobaczcie ja wygrywam Wy też możecie. No bo sorry ale w aż taką skuteczność czy "szczęście" zwał jak zwał, nie wierzę...

może ma pełno paragonów i śle w krótkim odstępie czasu, albo ma dokładne czasy otwarcia bramek. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7083566 Napisano: 09.03.2023 23:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy komuś udało się wygrać telewizor w Pringlesach? Zamierzam spróbować tam, ale jeszcze się waham. Czy ktoś może mi doradzić w prywatnej wiadomości, co to za obrazki do przesuwania? Bo zanim ja to (cokolwiek to jest) rozkminię, to pewnie od razu będzie "game over"... To jakieś zagadki logiczne? To to w ogóle jest? Odpowiada się podobno na pytanie, o ile dobrnę  emotka  Przy okazji zapraszam do wątku paragony, bo ja mnie już żołądek boli od chipsów.

Tam jest już tylko 1 telewizor chyba na 2-3 miesiące więc małe szanse, a tam trzeba przesuwać 5 obrazków aby 6 obrazków zrobiło całość. Może się zdarzyć ze będziesz potrzebował 2-3 ruchy, a przy kolejnym razie 10 ruchów to będzie za mało. Więc to bardziej loteria. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7083346 Napisano: 08.03.2023 21:55:49 w SZUKAM....
memos napisał(a):

Kochani, pomóżcie. Wiem, że temat był wałkowany kilka razy co najmniej, ale te oferty tak szybko się zmieniają... Ale do brzegu - szukam najbardziej korzystnej oferty telefonu na kartę. Potrzebuję najtańszej oferty, najlepiej z nielimitowanymi rozmowami w każdej sieci. Super, jeśli dołożą do tego rwk... Nie zależy mi na GB.

https://www.lycam...n=SIM%20%2B%20Bundle

tylko musisz podpiąć kartę płatnicą na której będzie co miesiąc co najmniej 10zł. Lecz jeśli chodzi o konkursy to nie można z niego słać na numery premium. Wyświetl w wątku >>
1 memos 0

halliday

#7082943 Napisano: 06.03.2023 21:09:14 w DARMOWE minuty i startery
kto ma Virgin Mobile na kartę to od 1 marca można aktywować darmowe pakiety Ukraina gdzie dostaniemy 10GB i 120 minut rozmów oraz jest drugi pakiet 20GB za darmo na 30 dni, pewnie jeszcze po doładowaniu za 10zł także będzie można aktywować pakiet 150gb za darmo, a to wszystko w aplikacji Play24 Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7082909 Napisano: 06.03.2023 18:48:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Zna ktos jakis sposób na pingwina z Kinder. Chrześnica szaleje, gdy do nas przychodzi. Córka jest na etapie, kiedy jeszcze nie chce go oddać. Pomine, ze świetnie sie sprawdza jął stoper do drzwi.

za nic nie moge utrafić, a tych ulepow nikt nie chce jesc :(

tam jest limit 1 nagroda na adres, więc pewnie zaraz wszystkim adresy się skończą i pod koniec nie będzie chętnych na te maskotki. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

halliday

#7082353 Napisano: 02.03.2023 16:29:28 w Co można dostać gratis?
mh12 napisał(a):

750 zł do wzięcia z kontem VeloBanku

Nie ma teraz konta bankowego z większymi bonusami emotka

a santader nie ma przypadkiem 780? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7082061 Napisano: 28.02.2023 21:50:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

kalf napisał(a):

Czy przechodzi Wam  przez stronę zgłoszenie Predator?

Nadal nie

a podajecie swoją datę urodzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7081982 Napisano: 28.02.2023 13:47:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

[quote=tak po kliknięciu wyślij

halliday]

szkodnik1988 napisał(a):

Sorry, You're not eligible to enter this promotion

ale to jest po wysłaniu czy kiedy?

a czy podajesz prawidłową datę w polu przy kod z paragonu? Bo tam trzeba podać datę swojego urodzenia, a nie datę z paragonu. Wyświetl w wątku >>

halliday

#7081976 Napisano: 28.02.2023 13:32:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szkodnik1988 napisał(a):

Sorry, You're not eligible to enter this promotion

ale to jest po wysłaniu czy kiedy? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7081972 Napisano: 28.02.2023 13:24:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bianco napisał(a):

szkodnik1988 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze ma problem z Predatorem?

ja ma cały czas - ze wszystkich przeglądarek

a jaki masz problem? nie wczytuje strona czy jest jakiś błąd przy wysyłaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#7081763 Napisano: 27.02.2023 14:02:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Dekasia napisał(a):

bianco napisał(a):

Czy działa wam poprawnie formularz na predatora?
mi cały czas wyskakuje, że
Sorry, you're not eligible to enter this promotion.

Próbuję wysłać i od wczoraj nie mogę. Udało Ci się?

U mnie też nie hula strona, masakra!

u mnie strona działa, ale czy zgłoszenie można wysłać nie wiem, ale wczoraj wysłałem.

PS. 14;20 właśnie sprawdziłem czy można wysłać zgłoszenie i mam komunikat "Dziękujemy za zgłoszenie! Jeżeli zdecydujemy się je nagrodzić skontaktujemy się z Tobą mailowo." Więc wszystko ok. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

halliday

#7081658 Napisano: 26.02.2023 21:00:09 w Wkurza mnie...
ze konkurs maoam miał etap do wczoraj, a chciałem wysłać dzisiaj na pierwszy etap zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0