Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika halliday

halliday

#6559584 Napisano: 29.12.2018 12:54:30 w SZUKAM....
atyde25 napisał(a):

Wiecie może czy za te bony do żabki można kupować papierosy?Bo mam 2 ważne tylko do końca tego roku.I nie dość,że się boję czy uda się je jeszcze zrealizować to nie wiem jakie są ograniczenia.Z góry dzięki za odp:):):)



nie wiem jaki bon masz, ale ja miałem po 25zł i wykorzystałem na papierosy. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

halliday

#6559472 Napisano: 28.12.2018 18:10:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co z loterią Tyskiego? 2 dni do zakończenia a nie wydali nawet 10% nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6559471 Napisano: 28.12.2018 18:07:19 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
29renata napisał(a):

W której sieci sklepów są dostępne produkty Develey z punktami?


w polomarket ketchup tomato 450g jest z 5pkt Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

halliday

#6557989 Napisano: 19.12.2018 13:05:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może podałeś inne dane niż masz podane na develey.pl ? numer lub mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6557483 Napisano: 17.12.2018 21:29:43 w WC - rozmowy o wszystkim
carissma napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

jak jest większa niż otwór w skrzynce to samo awizo może

ale przesyłka polecona nigdy do skrzynki nie jest wrzucania, więc nie wiem czy to o to chodzi. Może tylko jak jest paczka polecona to wtedy dochodzi do adresata, natomiast list chyba tak nie działa. Nie wiem, ale tak gdybam sobie.


można złożyć dyspozycje aby wrzucali do skrzynki listy polecone. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6557147 Napisano: 16.12.2018 23:11:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

Z takich ciekawostek, pamiętacie loterię EB w żabce? https://www.e-kon...-freshmarket-18.html (5 nagród w loterii)
Całkiem przypadkiem, szukając zupełnie innych informacji, trafiłam na dane ile było zgłoszen --> "w loterii odnotowano ponad 12 000 zgłoszeń (zgłoszenia SMS i WWW), co wskazuje, że liczba zgłoszeń do loterii jest w normie dla tego typu promocji."
Żródło: https://www.radar...eklamy-piwa-marki-eb
Piszę jako ciekawostkę, bo pewnie większość z nas zastanawia się ile może być zgłoszeń w różnego rodzaju loteriach



chyba ktoś podał złe dane, w loteri develey gdzie produkt był tańszy trwał 45 dni dłużej, we wszystkich sklepach w polsce, a paragonów nie było tyle ile w loterii eb. A dodatkowo w sklepach były hostessy co reklamowały loterie. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6550816 Napisano: 26.11.2018 14:59:30 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

jesli z karty przedplaconej z konta wybralam 90 zł, to zostaje 10 zł. Czy teraz przy platnosciach musze zostawic jakis margines na prowizje czy cos takiego? czy mozna kupic za 9,99 zł np i zaplacic karta?


ale jak nie mogłaś wypłacić 100zł to znaczy ze bank bierze prowizje za wypłate, więc pewnie juz na tej karcie jest ok. 5zł a nie 10zł Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6548134 Napisano: 16.11.2018 18:53:02 w Smolar
krzysiek113 napisał(a):

Szkoda, że nie ma obecnie w Biedronkach tej Fanty: (jakieś 2 tygodnie temu była chwilę:)


Bardzo mi smakowała emotka


u mnie nadal są do kupienia Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6546671 Napisano: 13.11.2018 10:20:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dostalam z palmali kody do decathlon i wszystkie 3 sa takie same. Ktos tez tak mial? Zamawialam 3 karty i dzis dotarly


ja dostałem dwa takie same kody do allegro, wysłałem maila do nich, ale odpowiedzi nie dostałem, nowego kodu też nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6545441 Napisano: 08.11.2018 21:09:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
viviean napisał(a):

Rezerwa z Winiar z ostatniego dnia, czyli była 100% skuteczność  emotka


a jakim cudem masz rezerwe z ostatniego dnia, jak pierwszy laureat ma jeszcze czas na wysłanie paragonu?

Kosmetyczka nivea rossmann Wyświetl w wątku >>

halliday

#6545440 Napisano: 08.11.2018 21:06:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiaj110 napisał(a):

carissma napisał(a):

mampytanie napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Tyle co otworzona paczka nestle, a info, że kod użyty/błąd. Ktoś tak miał? Co zrobił?

Miałam tak w niedzielę. Pisałam do nich na kontakt- wczoraj odpisali by odesłać im ten kod w wiadomości. Na obecną chwilę to tyle. 

Dziękuję za info! ️

też tak miałam. Pisałam od razu do nich. Kazali mi odesłać zdjęcia opakowania z każdej strony oraz zdjęcie paragonu (nie wiem czemu) i okazało się, że wygrałam tym kodem. Minus jest taki, że wygrana była 12.10 a do dzisiaj próbuje załatwić sprawę.

Właśnie dostałam odpowiedz że kod użyty w październiku (ja kupiłam 3.11) !!!! Napisałam im co myślę o tym wszystkim  a że trochę nerwy mu puściły to mają co czytać emotka !!!!! Napisali że dany kod nie jest wygrany ale mnie tak naprawdę nie interesuje że nie jest wygrany ale kto go użył!!! Kod widoczny tylko w środku- z zewnątrz go nie widać - czyli mogę sobie wymyślać różne teorie spiskowe co im w moim liscie zaprezentowałam emotka   - pracowniku nestle oddaj mój kod!!!!! emotka


ale tam wygrywa czas zgłoszenia, a nie kod. Więc skąd wiedzą ze kod jest niewygrywający? Wyświetl w wątku >>

halliday

#6532558 Napisano: 27.09.2018 17:04:48 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

Szukam sieci komórkowej dla dziecka. Jaką sieć/taryfę polecacie na kartę?
Chodzi o to, aby były gratisowe bonusy w postaci internetu i ewentualnie roczna ważność konta lub tanie pakiety rozmów lub smsów. Miałam Orange Free, ale właśnie zżarło mi 5 zł za samoczynne łączenie tel. Samsung z netem i chcę się pożegnać z siecią.


W virgin masz pakiet mini9 za 9zł w nim masz na 30dni 300 minut, 300 smsów 1GB internetu, jak za mało to można dokupic 1GB za 1zł.

A jak za dużo to można kupić pakiet mini 3 za 3zł i tam masz na 30dni 30 minut, 30 smsów i 300mb i też możesz dokupić 1gb za 1zł
W obu przypadkach konto ważne rok od doładowania.
Wyświetl w wątku >>
1 zarania 0

halliday

#6531874 Napisano: 26.09.2018 10:17:40 w SZUKAM....
100krotka napisał(a):

Czy po zgłoszeniu na testujsunlight w Biedronce przychodzi jakieś potwierdzenie na maila emotka


masz informacje po wysłaniu ze nawet jak nie dostaniesz maila, twoje zgłoszenie będzie sprawdzane Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6531873 Napisano: 26.09.2018 10:16:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kaufland E bon 100zł kurier GLS Wyświetl w wątku >>
2 mia, Monika11 0

halliday

#6531871 Napisano: 26.09.2018 10:12:18 w SZUKAM....
nique napisał(a):

czy przy testowaniu u Smolara wysyła się oryginał paragonu pocztą?


w jednym tak Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6526952 Napisano: 09.09.2018 19:04:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Witam
Robię remanent nagród i nie am mnie i żony na liście zwycięzców 'WIniary - smakuj, wygrywaj i wypoczywaj' na 'lazy bag' emotka
Wysłane oświadczenie , mam dowody nadania, nawet zrobiłem zdjęcia listów i paragonów emotka
Komuś zdarzył się również taki przypadek ? w tym konkursie ?

pozdrawiam
Krzysztof


a podałeś date urodzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6526305 Napisano: 06.09.2018 19:15:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Urbanek napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Urbanek napisał(a):

mam problem, mianowicie, wystawiłem wygrany przedmiot i kupiec chce abym wysyłał mu za pobraniem bo nie chce zrobić przelewu bo ma niemieckie konto itd. czy się boi po prostu nie wiem. I pytanie moje jest takie, czy ja mam się czegoś obawiać przy wysyłce za pobraniem bo troche to dziwne. I czy lepiej jak już wysłać pocztą czy kurierem.

Ja bym się obawiała ..  mam nauczkę - nigdy już za pobraniem , a tym bardziej jeszcze to niemieckie konto ..... śmierdzi tu coś na odległość


Dla mnie też to ogólnie jest trochę dziwne bo się upiera przy pobraniu. Jak dzwoniłem drugi raz z propozycją przelewu to mówił że obie strony się boją itd. więc nie wiem czy się obawia przelania 1500 zł czy coś kombinuje. A co do formy przesyłki/odbioru nic nie pisałem bo to ogłoszenie na olx. Czyli z tego co mówicie stratny mogę być jedynie koszty podwójnej wysyłki? Przepaść paczka nie ma szans? Przepraszam za te pytania ale nigdy tak nie wysyłałem.


Paczka nie przepadnie jak odbierzesz ją jak do ciebie wróci, jedynie kurier mógłby podmienić środek paczki jakby współpracował z kupującym. Więć jak będzie chciał konkretną firmą kurierską abyś wysłał to nie wysyłaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6526276 Napisano: 06.09.2018 17:11:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Urbanek napisał(a):

mam problem, mianowicie, wystawiłem wygrany przedmiot i kupiec chce abym wysyłał mu za pobraniem bo nie chce zrobić przelewu bo ma niemieckie konto itd. czy się boi po prostu nie wiem. I pytanie moje jest takie, czy ja mam się czegoś obawiać przy wysyłce za pobraniem bo troche to dziwne. I czy lepiej jak już wysłać pocztą czy kurierem.


chyba lepiej pocztą, bo paczka będzie czekała na odbiór 14dni, a kurier robi dwie próby jak nie odbierze pewnie będzie musiał jechać do sortowni, których jest nało.

A ty możesz się obawiać dwukrotnych kosztów wysyłki jak nieodbierze. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6525915 Napisano: 05.09.2018 17:23:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

halliday napisał(a):

mdepfs napisał(a):

dostajecie zwrotki z biedronki colgate?


jak słałaś z virgin mobile to nie zagrasz, wyślij tego samego smsa z innej sieci.

Dostałem dzisiaj odp od bok virgina ze numer 4321 nieobsługują

Ten numer w virgin juz od dluzszego czasu jest zablokowany emotka . Wszystkie inne promocyjne przechodza, a tylko z tym jest cos nie tak 

Z virgin -29  sierpnia słałam i dostałam zwrotkę z 4321


dzisiaj dostałem odpowiedź od virgin ze mój numer został przeniesiony na nowa platforme na której nie działa numer 4321, więc pewnie twój numer jeszcze jest na starej. Wyświetl w wątku >>
0 0

halliday

#6525853 Napisano: 05.09.2018 15:32:35 w Czy informują/ informowali?
Carrefour vanish, były smsy już? bo na stronie smolar można sprawdzać wyniki Wyświetl w wątku >>
0 0