Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6840361 Napisano: 25.01.2022 22:36:07 w Kupię...
Kupię spieniacz do mleka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6835571 Napisano: 05.01.2022 11:04:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
a myślałam, że taką perełkę napisałam....
ale jak zwykle się rozczarowałam Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6833678 Napisano: 27.12.2021 15:28:09 w Informują
Informują z Świąteczny konkurs z Piwniczanką

Rodzaj powiadomienia: mail 15:04
Dodatkowe informacje:
gadżety Wyświetl w wątku >>
1 diabkate 0

rozczochrana-bobrzyca

#6817546 Napisano: 27.10.2021 19:19:10 w Problemy z logowaniem
Co tu się wydarzyło emotka  same errory i resetowania haseł, dlaczego? Kiedyś to było... emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6794905 Napisano: 13.07.2021 20:34:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sasaaabp napisał(a):

mia napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Czy da się nie wygrać nawet jednego z 1000 kodów DO Canal + ??? Zgłoszenia poszły z 3 kont i pusto...

Da się. Swoją drogą, na grzyb Ci to?


niepotrzebne, bo mam na stałe C+, ale to pokazuje, że albo jaka jest wielka konkurencja, albo jak słabe wymyśla się hasła emotka  

mi sie wydaje, że oni na raty to wysyłają, jeszcze dostaniesz maila na wszystkie konta  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6792500 Napisano: 02.07.2021 10:34:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja lubie kuriera z dpd, zostawi mi paczkę przed domem, raz zadzwoni i ucieka  
Pan z dhl jak przywozi czasem coś nie z konkursów, np z Hebe, to powie, że "niestety tym razem niewygrana". 

Ja im się nie dziwie, że pytają o wygrane, jakby mi ktoś powiedział przed całą konkursową karierą, że ludzie za "darmo" dostają sprzęty, alkohole też bym była w szoku emotka   Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6789878 Napisano: 21.06.2021 16:24:24 w moje dzisiejsze wygrane :)

rozczochrana-bobrzyca

#6789038 Napisano: 17.06.2021 09:18:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
łzy, że nie wygrałam robota kuchennego otrę w torbę termiczną emotka Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6788601 Napisano: 15.06.2021 21:57:31 w Czy informują/ informowali?
lucya napisał(a):

Ktoś dostał maila od Allegro Lokalnie z ostatnich dni? Ostatni wpis z mdw to info za czwartek.

dzisiaj  informowali na pewno, widziałam na jakiejś grupie wpis Wyświetl w wątku >>
1 lucya 0

rozczochrana-bobrzyca

#6788461 Napisano: 15.06.2021 13:12:43 w Wkurza mnie...
Z Ballantinesa przyszła mi nagroda z rozbitą szklanką. Ale oczywiście mail podany w regulaminie, na który składa się reklamacje, nie działa/ jest zapełniony.... .  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6788458 Napisano: 15.06.2021 13:09:58 w WC - rozmowy o wszystkim
maa napisał(a):

Mam pytanie jak Wasza rodzina i znajomi reagują na to, że gracie w kokursach i czy w ogóle o tym wiedzą.

Moja mama pochwaliła się jakąś większą nagrodą babci. Poskutkowało to tym, że gdy pojechałam do babci, pierwszy raz w ciągu kilku miesięcy, babcia, która inne wnuki czasem obdarowuje,  dała mi 1 paragon z kucharka i kilkakrotnie powiedziała, że mam się z nią podzielić wygraną, a później dzwoniła do mamy  i pytała, czy na pewno nic nie wygrałam emotka  
Od tej pory zabroniłam opowiadania o konkursach.  Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6787218 Napisano: 10.06.2021 11:11:15 w WC - rozmowy o wszystkim
angelika91 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

poszuaj

angelika91 napisał(a):

Macie jakieś porady dotyczące wygrywania?
gram od 2 lat w praktycznie każdym konkursie i zawsze albo nic albo najgorsze nagrody.
jak obserwuje wątek z wygranymi to przeważnie te same osoby wygrywają rowery, konsole i inne cenne nagrody. Jak wy to robicie?
moze za mało inwestuje w konkursy, albo coś 

poszukaj sobie na fejsie Konkursowy Ninja - może od niego czegoś się nauczysz.

Serio? No chyba nie emotka  ninja nie daje żadnych konkretnych rad. Informuje tylko o niektórych konkursach, w których jest dużo nagród albo które go nie interesują i jedyna podpowiedź jak wygrać to przeklejka z regulaminu, czyli np. jak wygrać w konkursie śmietanki łaciatej? Kup śmietankę, zachowaj paragon i napisz ciekawą odpowiedź emotka

Racja sprawdziłam ten profil i praktycznie tylko się chwali czego to on nie wygrał


Od niego się można dowiedzieć co najwyżej, że konkursowy ninja pije kawę w konkursowym kubku z konkursowego ekspresu, ale ma dylemat, jaki to ma być kubek, głosujcie emotka   Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6786850 Napisano: 09.06.2021 10:17:00 w moje dzisiejsze wygrane :)

rozczochrana-bobrzyca

#6786683 Napisano: 08.06.2021 16:05:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smutno mi jak widzę mdw Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6786299 Napisano: 07.06.2021 13:19:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

Ponawiam pytanie, czy przychodzą zwrotki z konkursu BIC INTERMARCHE? Czy tym razem nie ma i tylko podziękowanie na stronie?

mi nie przyszła, tylko podziękowanie Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6778151 Napisano: 28.04.2021 18:52:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magalan83 napisał(a):

Był okres, całkiem niedawno  emotka  kiedy grałam na potęgę, sama nie ogarniałam ilości nabytych paragonów  emotka  teraz chyba zbyt nachalnie przepatruję pocztę i telefon w poszukiwaniu wiadomości informującej z wygraną  emotka  
p.s. Co trzeba pisać w Regina AloeVera żeby wygrać?  emotka
Zapas papieru jest a wiadomości od organizatora konkursu brak...

Ja to samo... Muszę ustawić sobie jakiś limit wchodzenia na pocztę- raz na godzinę powinno wystarczy, a nie co chwila  emotka Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6778048 Napisano: 28.04.2021 11:27:06 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

superloser napisał(a):

ziolko napisał(a):

nanajka81 szkoda, że rodzice mojego chrześniaka chyba mają inne podejście do sprawy...  emotka
Nie dawałam bogatych prezentów, ale przemyślane. Na poprzednie urodziny wysłałam kartkę, to nawet nie podziękowali i nie dali znać, że doszła...
Kartkę wysłałam dlatego, że niespodziewanie nasze kontakty się rozluźniły, nie wiem z jakiego powodu. 
A chciałam dać sygnał, że pamiętam o urodzinach małego. 
Jak widać prezenty złe, kartka jeszcze gorsza... W tym roku nic nie wysłałam. 
Za 4 lata komunia. Pewno wtedy nasze kontakty się ocieplą...  emotka

Jak sie to czyta, to jedynym poszkodowanym jest dzieciak... nie wybral ani rodzicow, ani chrzestnych ale jak dzieciaki z klasy beda opowiadac o swoich prezentach to usmierci swoich chrzestnych, bo tak latwiej  emotka
Niz tlumaczyc cos czego nie rozumie, bo dzieciak pewnie NIE wie, dlaczego go nie lubisz  emotka


Dzieciak poszkodowany bo chrzestnych nie stać na prezent za tysiąc złotych??? Litości. Ty nawet nie wiesz jak ciężko w ogóle chrzestnych znaleźć - ludzie nimi nie chcą być. A co do obecnych dzieci to na dobrą sprawę mają wszystko - komórkę, laptop, tablet, rower, konsolę... Nie potrafią szanować pieniędzy ani tego co im się daje, ich wymagania typu "chcę klocki" które kosztują 500 czy 600 zł - są chore. Gdy zapytałam córkę co chce na komunie stwierdziła że lalkę (której koszt to 200 zł) i żeby przyjechała jej ciocia (chrzestna) bo dawno jej nie widziała (daleko mieszkamy od siebie). Koniec życzeń.

Z założenie chrzestny to przecież nie złota rybka spełniająca życzenia dzieci? Dzieci opowiadają różne wymyślone rzeczy, trzeba by być miliarderem, żeby spełniać wszystkie zachcianki, żeby dziecko mogło się chwalić, że np. dostał większego quada niż syn burmistrza. Poszkodowanymi dzieci  są dzieci mieszkające w domu dziecka, a nie rozpieszczone maluchy wymuszające prezent za 1000 zł.  Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

rozczochrana-bobrzyca

#6777933 Napisano: 27.04.2021 16:19:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale cieniutki ten kwiecień... Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6776356 Napisano: 19.04.2021 12:19:35 w Wkurza mnie...
Do mnie też na play. Dodatkowo w rozmowie nie padają słowa "fotowoltaika" tylko pan zadaje głupkowate pytania naprowadzające, tak żeby sam nie użył tych słów. Na nic moje tłumaczenia, że nie jestem zainteresowana, nie obchodzi mnie to, ani, że nie jestem właścicielem domu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6776324 Napisano: 19.04.2021 10:46:22 w WC - rozmowy o wszystkim
patyk napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

Kochani czy macie Termomix i jakie macie zdanie na ten temat?

Mam TM6, zależy czego oczekujesz. Na pewno ułatwia życie ale też nie uważam że nie da się bez niego żyć. Mając go przestajesz używać miksera, blendera, wagi kuchennej itd. Zupę zrobisz bardzo szybko i nie musisz przy tym w ogóle "myśleć" bo podpowiada każda czynność, jest to dobre kiedy gotujesz w towarzystwie małych dzieci które mocno rozpraszają. Nic Ci nie wykipi podczas gotowania bo akurat dziecko zawołało. Jednak sporym minusem jest np wielkość, czyli zupe zrobisz dla 4 osobowej rodziny na jeden dzień, bez dokładki  emotka

Na pewno ułatwia życie, ale dla dużej rodziny się nie nadaje. Trzeba by gotować 2 razy.  Albo kupić teraz w zestawie z friendem, tylko koszt jest zdecydowanie duży. Wyświetl w wątku >>
0 0