Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6775407 Napisano: 14.04.2021 14:49:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy podawaliście koniecznie numer PESEL w oświadczeniu z BRW? Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6775068 Napisano: 13.04.2021 13:04:35 w Wkurza mnie...
lolzek napisał(a):

calle napisał(a):

Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s

Taka tendencja spadkowa zarówno wartości jak i ilości nagród występuje już od dawna...

Na pewno każdy może dać coś od siebie w tym temacie i nie grać o te badziewia. Tutaj na forum zrzesza się jednak spora grupa osób, które grają w konkursach i biorą udział w przeróżnych akcjach promocyjnych. Idealnie gdyby wszyscy, którzy na forum się udzielają (albo chociaż forum czytają) po prostu przestali grać w konkursach o fartuszki, poduszki, tandetne okulary z plastiku albo bluzy z logo (swoją drogą te bluzy też z plastiku). Na pewno spowodowałoby to różnicę w wynikach i statystykach takich konkursów. I może z czasem widzielibyśmy zmianę na lepsze.

Dlatego czasami nawet kupując produkt promocyjny i tak nie gram "przy okazji" o wyżej wspomniane nagrody, polecam emotka

Patrząc po wpisach w MDW to niemożliwe. Ludzie grają na ilość, a nie na jakość.  

Ja uważam, że co za dużo to nie zdrowo. Wygrany fartuszek się może jeszcze przydać, ale milion śmieci w postaci gadżetów, płyt, smyczy, kubków z brzydką szatą graficzną (jak z Delmy) to strata pieniędzy i cios dla środowiska. Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6774963 Napisano: 12.04.2021 20:57:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
netka_wawa napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Laureat napisał, że w związku z licznymi komentarzami jest w stanie  zrezygnować z nagrody i niech organizator wybierze nowego zwycięzcę

Może konkurs był ustawiony i organizator po takiej aferze próbuje odkręcić sytuację. Nie chce mi się wierzyć, że laureat sam z dobrej woli zrezygnowałby z nagrody...

Też tak pomyślałam jak zobaczyłam wygraną odpowiedź. Organizator sie nie spodziewał, że może się to na nim odbić i teraz próbuje cofnąć błąd  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6774854 Napisano: 12.04.2021 12:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onka37 napisał(a):

Kochani widzę sie na liście wygranej z BRW , czy oni wysyłają maila ? czy ja mam sie kontaktować bo cos nie umiem sie doszukać co teraz?

Ja póki co nie mam maila żadnego Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6774840 Napisano: 12.04.2021 10:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

https://www.toffifee-promocja.pl Ale wypas nagrody haha

haha, jeszcze dopisek, że torbę wyślą bezpłatnie emotka
12 000 toreb po 11 zł,  na co to komu Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6773704 Napisano: 06.04.2021 09:59:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A tak nie mogłam się doczekać wyników z lidla... no i mam, wielkie pudło Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6772700 Napisano: 29.03.2021 22:42:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
la-princessa napisał(a):

Nie wiem - śmiać się czy płakać patrząc na te nowe konkursy. Żeby wygrać obieraczkę do warzyw trzeba kupić produkt, ugotować coś z niego, zrobić kreatywne zdjęcie i jeszcze wypromować markę na swoich social mediach... Oni naprawdę robią z konkursowiczów tanią siłę roboczą.  emotka  Taką obieraczkę kupię sobie za 5 zł.

Najzabawniejsze jest, że można jeszcze tego nie wygrać... .  Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6771767 Napisano: 24.03.2021 13:26:36 w PLAGIATY
alan84 napisał(a):

Konkurs Fortum... Do wygrania był prąd na rok:).
Wygrana

Pisałeś do organizatora konkursu? Takie coś trzeba tępić. Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6771689 Napisano: 23.03.2021 21:42:33 w Wkurza mnie...
Sklep Puregreen robi na facebooku konkurs plastyczny. Niektóre prace konkursowe są z neta, wkleiłam screeny na dowód i pousuwali moje komentarze.  Szkoda słów. Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6771552 Napisano: 23.03.2021 11:59:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Parafrazując klasyka "czy ja jeszcze kiedyś coś wygram?" Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6770867 Napisano: 19.03.2021 11:49:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

fiona25 napisał(a):

malmika napisał(a):

Moi Drodzy, poratujcie - w konkursie Palmolive/Colgate Lidl nr paragonu to w końcu ten na wysokości daty, u góry (łamany w przypadku kas samoobsługowych)? Czy jakiś na dole? Bo przeczytałam posty na ten temat w poprzednich konkursach i nabrałam wątpliwości.. 

U góry...miałam wątpliwości w poprzednim konkursie ,ale wpisałam ten u góry (z ukośnikiem bo paragon z samośki) , wygrałam - nagroda dotarła  emotka

Chyba bez różnicy, bo ja wpisałam na dole i też nagroda dotarła emotka  

Kiedyś za numer z dołu zabierali prawo do nagrody (agencja LM)...więc albo zwykłe przeoczenie, albo coś się zmieniło.

to LM właśnie. Nie wiedziałam nawet, że zabierali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6770860 Napisano: 19.03.2021 11:31:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

malmika napisał(a):

Moi Drodzy, poratujcie - w konkursie Palmolive/Colgate Lidl nr paragonu to w końcu ten na wysokości daty, u góry (łamany w przypadku kas samoobsługowych)? Czy jakiś na dole? Bo przeczytałam posty na ten temat w poprzednich konkursach i nabrałam wątpliwości.. 

U góry...miałam wątpliwości w poprzednim konkursie ,ale wpisałam ten u góry (z ukośnikiem bo paragon z samośki) , wygrałam - nagroda dotarła  emotka

Chyba bez różnicy, bo ja wpisałam na dole i też nagroda dotarła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6770695 Napisano: 18.03.2021 16:24:04 w moje dzisiejsze wygrane :)

rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6769040 Napisano: 10.03.2021 12:14:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Tak też  sie zbiera głosy w Sielskim...

Ciekawe czy ktoś to serio wpłaci.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6768717 Napisano: 08.03.2021 21:06:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fiona25 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

A myślałam, że mam takie ekstra zgłoszenie do Breff. No pewniaczek miał być   emotka

Nic się nie martw , ja to mam same "pewniaczki" ...szkoda,że tylko ja tak uważam  emotka

hahah, taak, ja już oczami wyobraźni widziałam smska o wygranych emotka Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

rozczochrana-bobrzyca

#6768665 Napisano: 08.03.2021 15:51:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A myślałam, że mam takie ekstra zgłoszenie do Breff. No pewniaczek miał być  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6768073 Napisano: 05.03.2021 10:57:27 w moje dzisiejsze wygrane :)

rozczochrana-bobrzyca

#6767689 Napisano: 03.03.2021 14:14:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBbeata7 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

stasia98 napisał(a):

superloser napisał(a):

Sielski...  emotka
5 dni zostalo
7 dni na glosowanie... wiec po ptakach jak komus by sie przypomnialo
112 zgloszen na caly kraj... ajjj  emotka
ponad 60000 zl na nagrody...

przepis na marketingowa porażke i ból głowy  emotka

Przepis "daj samochod to sie trzoda hurtem rzuci" jakoś wtope zrobil, zwlaszcza przy marnym zakupie za 5zl  emotka

Jeśli zgłosisz ostatniego dnia to również masz 7 dni na głosowanie, tak jest napisane w regulaminie.

Nie ma się co cieszyć, bo ostatniego dnia ludzie natłuką tyle zgłoszeń i tyle polubień,że wszystkim oko zbieleje.Kiedyś wzięłam udział w czymś podobnym, gdyż  skusiłam się,że jest  mało zgłoszeń.I bardzo się zdziwiłam w ostatnich dniach konkursu , jak lawinowo ich  przybywało , ale życzę wszystkim powodzenia, lajki to nie moja bajka.

Teraz wpadł mi do głowy szatański pomysł, gdybyśmy się wszyscy na forum zebrali , to być może wspólnie toyotę byśmy wygrali, oczywiście na jedną uczciwa osobę , która po sprzedaży autka, podzieli sumę na 2000 , bo gdzieś tyle lajków jak na razie wystarczyłoby.Chyba nas tu na forum ze 2 tys. ludzi będzie? Wychodzi po  podziale 20 zł, ale co tam, koncept chyba niezły ?

Koncept ekstra, to ja wam wyślę moje zgłoszenie, zachęcam do lajków emotka Wyświetl w wątku >>