Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6757300 Napisano: 10.01.2021 14:22:51 w PLAGIATY
Konkurs PKO, na 5 prac 2 z nich to chamskie plagiaty. No ręce opadają, jeszcze jeden obrazek został przerobiony, marnie bo marnie, a drugi śmiga po pintereście od lat. Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6757027 Napisano: 08.01.2021 15:55:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"witam, czy ja kiedyś rozpocznę ten rok
witam, chyba nigdy" Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6756911 Napisano: 08.01.2021 09:53:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

margobb napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

domika napisał(a):

ZetZ napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

domika napisał(a):

margobb napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na Kinder? 

Nie

Ja właśnie też nie i zastanawiam się co jest nie tak

Minutę temu -poszło.

u mnie dalej lipa

u mnie też

I u mnie 

Mi dalej nie działa

skróć tekst do mniej niż 500 znaków. Niby można więcej ale przechodzi dopiero po skróceniu do 500

Dziękuje pięknie, zadziałało emotka Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

rozczochrana-bobrzyca

#6756909 Napisano: 08.01.2021 09:50:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margobb napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

domika napisał(a):

ZetZ napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

domika napisał(a):

margobb napisał(a):

Możecie wysłać zgłoszenie na Kinder? 

Nie

Ja właśnie też nie i zastanawiam się co jest nie tak

Minutę temu -poszło.

u mnie dalej lipa

u mnie też

I u mnie 

Mi dalej nie działa Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6756464 Napisano: 05.01.2021 20:32:35 w Kupię...
Kupię Thermomix  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6756449 Napisano: 05.01.2021 19:15:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
suziii napisał(a):

Czy ktoś kuma jak to jest, że za każdym razem na ofemin są te same testerki wybierane? Ja NIGDY nie dostałam się i mnie chce potargać jak widzą ciągle te same ryjki emotka

Ja to samo, nigdy odkąd biorę w tym udział mi się nie udało, a avatary niektórych osób są co testowanie... Jaki jest tam klucz? Rymy, proza, pisanie na litość, krótkie słowa, no nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6756435 Napisano: 05.01.2021 17:58:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Martinii, Somat, konkursy na fb...  brak słów Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6756434 Napisano: 05.01.2021 17:57:39 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Somat opinie"


Wyniki dostępne tutaj: https://www.ofemi...lkyf#section_experts Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6756337 Napisano: 05.01.2021 12:56:38 w Wkurza mnie...
patysiaczek napisał(a):

antylopia napisał(a):

magy2020 napisał(a):

mamimamu napisał(a):

Iść po prince polo, do domu przyniesć grześki  emotka  

Iść po gellwe, przynieść delectę


iść po Captain Jack, przynieść Desperados

Chyba byłaś na zakupach z moim mężem emotka

iść po coś i zamiast swojego paragonu wziąć czyjś.. emotka Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6755213 Napisano: 30.12.2020 13:31:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja ze swojego romatycznego serca polecić mogę Bridgerton, jeśli lubicie Dume i Uprzedzenie to na pewno wam się spodoba emotka Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6755132 Napisano: 30.12.2020 10:22:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Somersby "dla mnie" Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

rozczochrana-bobrzyca

#6754708 Napisano: 28.12.2020 13:56:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie co do Somersby, według regulaminu powinno przyjść "dla przyjaciela" 20 szt. piwa i '"dla mnie" 8 szt. Dostał ktoś 28? Bo póki co przyszło mi tylko 20. Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6754706 Napisano: 28.12.2020 13:50:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kumulacja napisał(a):

Somersby - czy zestawy sylwestrowe są już wysyłane? Widziałam tylko jeden wpis o dotarciu przesyłki.

Tak, ja miałam pierwszą próbę doręczenia 23.12, i na drugi dzień dostałam. Dpd wozi. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

rozczochrana-bobrzyca

#6754693 Napisano: 28.12.2020 12:58:43 w Nasze wygrane w minionym roku
To i ja również po raz pierwszy-  w tym roku zaczęłam konkursowanie od początku października. Udało mi się zdobyć 2 główne- TV za 5600, i telefon za 600, poza tym trochę alkoholu- 2x karton Garage, Somersby, Tyskie, Saskie, Żołądkową. Udało się też słodycze z Milki, bluze, czapkę z mBanku, produkty z Develey, kilka Red Buli  i jakieś gadżety- smycz, torbę, butelkonerkę,  płytę, maseczkę, komin, kalendarze, i kilka kosmetyków.  Wszystko z konkursów kreatywnych, loterie, bramki póki co mnie nie lubią.
Motywują mnie  wasze wpisy tutaj i cieszę się, że zaczęłam w tym roku czytać to forum, zamiast po prostu przeglądać konkursy emotka   Dzięki temu wzięłam udział w wartościowszych konkursach, a nie tylko w testowaniach z wizażu.   W nowym roku chciałabym wygrać Thermomix, no i pewnie jak każdy autko i pieniądze!  A jeśli nie ja- to chociaż ktoś z forum- zmotywuje mnie to do dalszego brania udziału emotka   Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6752804 Napisano: 16.12.2020 17:02:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
mili05 napisał(a):

piweczko na Sylwestra- Konkurs "ROSÉślij optymizm na Nowy Rok" 18+

Również mam, mail z 16.46 Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6752723 Napisano: 16.12.2020 15:06:17 w PLAGIATY
kreatia napisał(a):

radosna napisał(a):

inska napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

niestety agencje wciąż się na to łapią,

zaczęłam grać pod koniec listopada, wcześniej praktycznie nic a  ciągle te same zdjęcia jak leży ktoś na podłodze, twarz zasłonięta książką, włosy w kosmykach dookoła poukładane w a'la serduszka i tylko cała reszta się zmienia - konkurs kawy to leży obok kawa, konkurs herbaty to herbata itd. na fb to zwłaszcza widać pod konkursem po kilka zdjęć z tym samym układe

Jeśli nie znasz zdjęć z pani kartonem na głowie, to żałuj, że tak późno zaczęłaś brać udział w konkursach.
My tu mieliśmy na zmianę albo karton na głowie z wypisanym na nim hasłem reklamowym, albo czerwone
porteczki leżące na trawie - oczywiście z ich właścicielem w środku  emotka
Nawet nie wiem, czy kartonowa dama jeszcze się pojawia, bo nie biorę udziału w konkursach fotograficznych.
Ona plagiatowała sama siebie.

piękne czasy! małżonek wciąż aktywny, jakby co!

A panią z wanną znacie? emotka   Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6752432 Napisano: 15.12.2020 19:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co idzie dpd od LATO sp. z o.o? 
dobra, sama się doszukałam, jakby ktoś też nie wiedział to Saska  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6752371 Napisano: 15.12.2020 15:28:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Udało mi się w Faktorii Win
I to z rezerwy! Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6752138 Napisano: 14.12.2020 19:01:42 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Ja naprawdę nieczęsto komentuje wybory komisji konkursowych i porażki przyjmuje na klatę, ale jak widzę, że większość wygranych prac nie spełnia wymagań regulaminu, to mnie szlag trafia!!! Na ch...oinke taki regulamin, którego sam organizator nie przestrzega emotka . Piszę o konkursie na fb Lewiatana... Teraz już wiem czemu tak mało osób bierze udział w ich konkursach tam emotka .


To już zaczyna być standardem. "Dokończ zdanie..." a w komentarzach referat plus film. Nieprzestrzeganie regulaminów zaczyna być coraz częstsze.

o taaak, jak kiedyś lubiłam brać udział w konkursach na facebooku, to teraz uważam, że to nie ma sensu. Komentarzy po kilkaset, a wygrywa coś albo z internetu, albo niezgodne z regulaminem. Wyświetl w wątku >>
0 0