Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

rozczochrana-bobrzyca

#6750742 Napisano: 08.12.2020 21:08:35 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

rozczochrana-bobrzyca

#6749445 Napisano: 03.12.2020 10:37:23 w co chcielibyście wygrać?

rozczochrana-bobrzyca

#6749056 Napisano: 01.12.2020 21:32:53 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Najlepsze cechy Huawei"


Wyniki dostępne tutaj: https://najlepszecechy.se.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6748887 Napisano: 01.12.2020 14:35:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Może nie moja, ale się pochwalę emotka  Tacie dotarła dzisiaj główna z Cyfrowego Polsatu- telewizor, dhl emotka Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6748497 Napisano: 30.11.2020 13:51:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy macie śledzenie przesyłki z 1 etapu Cyfrowego Polsatu?

Do mnie dzisiaj rano dotarła przesyłka, bez wcześniejszej informacji o jej wysyłce.

Dzięki, to czekam na swoją przesyłkę Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6748482 Napisano: 30.11.2020 13:16:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy macie śledzenie przesyłki z 1 etapu Cyfrowego Polsatu? Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6747800 Napisano: 26.11.2020 21:01:55 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Nie mogę wysłać sms na loterie Winiary. Miał ktoś już taki problem?

Brak pieniędzy na koncie, błąd w treści sms, blokada numerów specjalnych

Dzięki. Miałam zablokowane numery premium, nawet nie wiedziałam o tym.  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6747783 Napisano: 26.11.2020 20:14:06 w Pomocy!!!!
Nie mogę wysłać sms na loterie Winiary. Miał ktoś już taki problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6747639 Napisano: 26.11.2020 13:03:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajus18 napisał(a):

pikawka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...


Nie to nie tak, z żadnym z tych zapisów osobno nie mam problemu, ale tu jest kumulacja
Nie wzbudza to mojego zaufania, więc nie biorę udziału... Ale powodzenia innym

No własnie w konkursach Albedo też masz to wszystko na raz emotka

Tak się kiedyś zastanawiałam, czy nie powinno się utworzyć wątku: ,,Szukam paragonu na zakończony konkurs", wtedy niektórzy uniknęliby punktów karnych, a dzielni pomocnicy mieliby z tego jakiś profit, choćby satysfakcję z pomocy komuś w paragonowej  potrzebie.

Kiedyś był tu wątek paragonowy, ale został zlikwidowany właśnie po to, by rezerwa miała szanse emotka  Bo raczej nikt nikomu charytatywnie paragonów nie oddawał, tylko sprzedawał emotka  A rezerwa wtedy raczej nie istniała emotka




Wielce oburzacie się na plagiaty ale wysyłanie zgloszenia bez paragonu już jest ok. Przecież to też oszustwo. Zdarzyło mi się już nie raz ratować kogoś kto wygrał a nie miał paragonu ale robienie wątku z paragonami na zakończone konkursy wg mnie nie jest ok. To już nikt nie będzie się fatygować, żeby kupić bo każdy będzie liczyć na innych. 

Od agencji wymagamy uczciwości, więc wymagajmy tego też od siebie.

 Mnie ciekawią te profity, poza  cudowną satysfakcją.  Czy to jakiś procent od nagrody czy może słowa uznania?  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6747499 Napisano: 25.11.2020 20:42:59 w Informują
Informują z Wygraj kartę prezentową o wartości 300 pln!

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
rabat -15% Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6746791 Napisano: 23.11.2020 19:45:51 w Czy informują/ informowali?
aniolka2310 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

olabas napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy informowali z Konkursu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z Cyfrowego Polsatu?

 Ponawiam pytanie, do dzisiaj organizator powinien się skontaktować według regulaminu 

wyniki są od kilku dni na stronie

Ja to wiem, ale nie wiem czy to moje inicjały czy ktoś jeszcze ma takie emotka  

Do mnie teraz dotarł mail emotka  

Dzięki, do mnie również emotka   Wyświetl w wątku >>

rozczochrana-bobrzyca

#6746629 Napisano: 23.11.2020 13:03:14 w Czy informują/ informowali?
olabas napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy informowali z Konkursu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z Cyfrowego Polsatu?

 Ponawiam pytanie, do dzisiaj organizator powinien się skontaktować według regulaminu 

wyniki są od kilku dni na stronie

Ja to wiem, ale nie wiem czy to moje inicjały czy ktoś jeszcze ma takie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6746620 Napisano: 23.11.2020 12:39:31 w Czy informują/ informowali?
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy informowali z Konkursu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z Cyfrowego Polsatu?

 Ponawiam pytanie, do dzisiaj organizator powinien się skontaktować według regulaminu  Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6746158 Napisano: 20.11.2020 17:48:39 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie bezsensowne pytania, na które odpowiedzi można szybko znaleźć samemu  Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

rozczochrana-bobrzyca

#6745781 Napisano: 19.11.2020 18:25:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
@titinunu super nagroda, gratuluje i dziękuje, że się podzieliłaś tą wiadomością. Daje to powera do konkursowania emotka   Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

rozczochrana-bobrzyca

#6745760 Napisano: 19.11.2020 17:33:53 w Czy informują/ informowali?
pati12b napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

slomkab napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy dostał ktoś maila z Konkursu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z Cyfrowego polsatu?

Ja nie, ale ostatnio nic nie  wygrywam wiec nie liczę ze dostanę .

Wyniki są już za pierwszy etap, ja się zastanawiam tylko czy to moje czy nie moje

Mam ten sam dylemat emotka
Nie wiem czy się wysilać na II etap czy nie, bo tylko 1 nagrodę można

W regulaminie jest, że do 23 mają czas na poinformowanie. Ale też, jeśli się w ciągu 2 dni nie odpowie to traci się nagrodę, więc się boje, że przepadnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6745749 Napisano: 19.11.2020 17:16:36 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

Czy dostał ktoś maila z Konkursu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z Cyfrowego polsatu?

Ja nie, ale ostatnio nic nie  wygrywam wiec nie liczę ze dostanę .

Wyniki są już za pierwszy etap, ja się zastanawiam tylko czy to moje czy nie moje Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6745732 Napisano: 19.11.2020 16:44:52 w Czy informują/ informowali?
Czy dostał ktoś maila z Konkursu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” z Cyfrowego polsatu? Wyświetl w wątku >>
0 0

rozczochrana-bobrzyca

#6745599 Napisano: 19.11.2020 12:33:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dla wszystkich co nie wiedzą jaki rozmiar bluz z mbank przychodzi- Męskie L, a czapka jest taka uniwersalna bym powiedziała xd Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0