Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6875713 Napisano: 11.08.2022 21:12:30 w Wkurza mnie...
[quote=

mia]Poza Lay'sami dziś, opieka zdrowotna w naszym skądinąd pięknym kraju. Ale ta ostatnia to już masakrycznie. emotka I nie chodzi absolutnie o lekarzy, czy pielęgniarki, tylko o skostniały od XXX lat system, totalną biurokrację i piętrzące się na kazdym kroku idiotyzmy. emotka O NFZ to już nawet nie mówię, ale ostatnio takie same kwiatki rozkwitają na LuxMed. Nosz kurde, jak się płaci za jakiś pakiet i to wcale niemało, to mozna by liczyć na zasadnicze różnice, np. w terminach do lekarzy, terminach badań itd.? Kiedyś różnice były zasadnicze, nawet wręcz bezczelne momentami (na NFZ termin mamy za rok, ale na Luxmed za tydzień - a maszyna i obsługa ta sama...). Teraz też są bezczelne, tylko... w drugą stronę. "Wie pani, ale każdy teraz ma albo Luxmed, albo Medicover... No i tak, cito na skierowaniu też ma każdy". Kraj mlekiem i miodem płynący, normalnie...emotka I obfitujący ludźmi na tyle zdrowymi, że mogą sobie czekać... O ile doczekają oczywiście. emotka
No to mi się ulało.

Rozumiem Cię doskonale. W Warszawie kolejka do dermatologa (Medicover) jest gigantycznie długa, bo jak twierdzi pani z okienka - nie mają lekarzy, więc zaproponowała mojemu dziecku - chirurga lub poradę na czacie. Na szczęście szybciej udało się pójść państwowo. Wyświetl w wątku >>
2 mia, kumulacja 0

misiamarysia

#6875453 Napisano: 10.08.2022 21:20:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
Oleg - WIELKIE, ogromne gratulacje! Zazdroszczę emotka
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6875049 Napisano: 09.08.2022 11:53:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
shaker Kinley (mój drugi w tej loterii) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6874766 Napisano: 08.08.2022 09:33:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Toster SMEG z konkursu ARGETA, kurier inPost, bez dokumentów zwrotnych, wcześniej info o planowanym doręczeniu (w piątek i ponownie dziś rano). Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

misiamarysia

#6874576 Napisano: 06.08.2022 14:35:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

magie1982 napisał(a):

giti napisał(a):

Czy ktoś ma doświadczenia z Los Mejores z nie otrzymaniem nagrody? Wysłałem wszystkie dokumenty weryfikacyjne w terminie, nie dostałem żadnego potwierdzenia weryfikacji, ale grzecznie czekałem na nagrodę (konkurs Palmolive), termin minął już chyba z 2-3 tygodnie temu.. najgorsze, że minął też termin reklamacji? Tydzień temu napisałem już do nich meila, ale nie dostałem odpowiedzi? Czy to już jest przegrana sprawa?c

Wysłałeś i maila i SMS?

Tak

Ja do nich pisałam, odpisali szybko, okazało się, że przesyłka do nich wróciła, bo kurier DPD nie zastał mnie dwukrotnie w domu (byłam w pracy, maila nie było z informacją,a kurierzy DPD nie mają obowiązku dzwonić - to wyłącznie ich dobra wola, a mój takiej woli nie posiada, przez co już przepadły mi 2 nagrody. W centrali DPD dowiedziałam się, że ich  kurier nie zostawia żadnej informacji / karteczki, jeśli nie ma odbiorcy w domu to po 2 próbach odsyłają przesyłkę do nadawcy, więc możesz nawet nie wiedzieć, że coś do Ciebie było, a informują wyłącznie, jeśli mają adres mailowy.
Los Mejores odpisali mi, że wyślą jeszcze raz, tym razem poprosiłam, żeby koniecznie podali mój adres mailowy i przesyłkę już mam dawno w domu. Może spróbuj do nich zadzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6874430 Napisano: 05.08.2022 14:02:48 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
sledzik860 napisał(a):

agicho napisał(a):

Informacje na mailu z inPostu .że idzie przesyłał z Grupy Promocyjnej A2? Co to może być?

To z konkursu ARGETA

Torba ARGETA, dzisiaj wysłali również już tostery, będą w poniedziałek. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6874369 Napisano: 05.08.2022 10:08:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Torba bawełniana na zakupy z konkursu ARGETA (nagroda gwarantowana), rano info mailem o dostarczeniu przesyłki przez inPost (nadawca Grupa promocyjna A2), a przywiozło DPD (dziwne), bez dokumentów zwrotnych. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

misiamarysia

#6873982 Napisano: 03.08.2022 15:54:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł  "Wakacyjne nagrody Lay’s 2022 – CRF" Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6873906 Napisano: 03.08.2022 13:19:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ineczka2 napisał(a):

https://www.e-kon...taw-na-mozliwosci-18
Zestaw piw emotka  

U mnie też piwo z tego konkursu. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6872526 Napisano: 27.07.2022 10:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
escada napisał(a):

nie doczytałam w regulaminie Kubusia i wysłałam zgłoszenie przed godziną 10, a o nagrody natychmiastowe mozna grac dopiero od 10. Potwierdzenie poprawnego zgłoszenia na maila przyszło, więc jak rozumiem to losowanie natychmiastowej dziennej juz mi przepadło, bo nie użyje ponownie tego paragonu?

Dokładnie tak, bo ten paragon bierze udział w losowaniach tygodniowej i głównej. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6872461 Napisano: 26.07.2022 21:57:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś jeszcze czeka na zestaw Colgate/Palmolive z kwietniowego konkursu w Intermarche ? Widziałam wpis, że niektórzy już dostali. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6871242 Napisano: 20.07.2022 11:03:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi (WHISKAS). Zastosowałam się do Waszych rad i poszło, ale trzeba się namęczyć przy tej loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6871216 Napisano: 20.07.2022 09:20:47 w SZUKAM....
ewa84 napisał(a):

Czy w konkursie kinley to jest jakaś promocyjna butelka, tzn z napisem konkurs czy może być taka normalna?

Normalna, bez info o konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6871211 Napisano: 20.07.2022 08:52:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was miał problem z dodaniem zdjęcia w loterii WHISKAS? Mam wszystko jak należy, rozmiar itp, ale mi nie przepuszcza zgłoszenia. Nie zgłaszałam też paragonu wcześniej, więc nie mam wcześniejszego zgłoszenia (niektórzy z Was pisali, że przepuszcza jedno dziennie). Dajcie znać, proszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6870883 Napisano: 18.07.2022 15:06:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier GLS bon 200 z do Netto (żywic Zdrój delikatnie musujący) - wcześniej telefon od kuriera i dokumenty zwrotne;
kurier DPD bon 100 zł do INTERMARCHE od Colian (Majówka już chrup, chrup), wcześniej mail, dokumenty zwrotne. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6870772 Napisano: 18.07.2022 08:31:21 w SZUKAM....
Może wiecie, co dzisiaj wozi DPD (nadawca DCN DIRECT - MAGAZYN) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6870660 Napisano: 17.07.2022 07:33:54 w Czy informują/ informowali?
iszhara napisał(a):

Czy Smolar informował z pierwszego losowania Yope? emotka

Nie, i nie ma nic w zakładce laureaci emotka Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

misiamarysia

#6870659 Napisano: 17.07.2022 07:32:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Artemis napisał(a):

Cześć,
mam pytanko - wygrałam voucher Player w konkursie Kinley. W formularzu zwycięzcy nie było miejsca na wstawienie zdjęcia paragonu, natomiast w regulaminie jest informacja, że takie zdjęcie powinno zostać dodane do formularza. Czy ktoś też miał taką sytuację?
Dodam, że formularz został przyjęty przez system i otrzymałam informację, że zamówienie jest w przygotowaniu.

Ja tak miałam (wygrany shaker), również nie dodawałam paragonu  i też zamówienie w przygotowaniu. Wyświetl w wątku >>
1 Artemis 0

misiamarysia

#6870335 Napisano: 15.07.2022 10:32:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy dostaliście zestawy kosmetyków z tego konkursu? Ja do dzisiaj nic, przypuszczam, że odrzucili mój paragon, ale niestety nie powiadomili o negatywnej weryfikacji.

https://www.e-kon...przygode-intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0