Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6494237 Napisano: 03.06.2018 21:48:13 w Auchan
jorunn2010 napisał(a):

monisss napisał(a):

anusia2018 napisał(a):

emotka napisał(a):

izkak napisał(a):

kreatia napisał(a):

wracam do gry po urlopie, wczoraj zwrotki były-nie były. A powiedzcie mi jak wygląda sprawa dzisiaj. są czy nie są? emotka
mam całe 0, także ten...

Ja wysyłałam dzisiaj rano,  zwrotki brak. 

Nadal na WP nie przychodzą... Ciekawe, czy te zgłoszenia docierają...

U mnie również nie ma informacji zwrotnej.

na wp brak...

u mnie ani na wp, ani nawet na onecie nie ma!

na Interii od wczoraj NIC

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6494045 Napisano: 02.06.2018 19:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
titinunu napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Działą Wam strona loterii Develey (tej z zapowoiedzi) ??? Miało być od 1 czerwca.

 z przyczyn technicznych wystartuje w poniedziałek

Bardzo dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6494016 Napisano: 02.06.2018 16:54:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działą Wam strona loterii Develey (tej z zapowoiedzi) ??? Miało być od 1 czerwca. Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

misiamarysia

#6493704 Napisano: 01.06.2018 00:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

carissma napisał(a):

Moi mili, mam pytanko emotka
Czy w konkursie z winem Cono Sur, który dzisiaj się kończy, jak dodajecie zdjęcie paragonu, to pokazuje się ono na stronce, bądź odnośnik jakiś? Czy ciągle jest ten aparacik pokazany emotka

Ciągle jest ten aparacik.

TYLKO APARACIK, NIESTETY, WIĘC CHYBA NIE POSZŁO, ALE TRUDNO, WINKO WYPITE.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493638 Napisano: 31.05.2018 19:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

amif napisał(a):

yolka123 napisał(a):

amif napisał(a):

gdzie znajdę formularz do wpisania odpowiedzi w tym konkursie?
https://www.e-kon...ur.html#.Ww_vOYouCM9

Po wpisaniu maila i potwierdzeniu wieku przychodzi link, w którym wpisuje się odpowiedź i wgrywa paragon.

właśnie w tym problem, że nic nie przychodzi na @, próbowałam na różne

Przedwczoraj trwało to chwilę  ( jakieś 10 minut), nawet potwierdziłam dwukrotnie, bo myślałam, że coś nie tak, a za moment przyszły 2 linki ( gazeta.pl).
A po wgraniu paragonu (zdjęcia/skanu) coś wam sie wyświetla, ze paragon jest wgrany? U mnie nic zupełnie, ale zgłoszenie przeszło.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493619 Napisano: 31.05.2018 17:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Podpowiedzcie proszę dlaczego nie mogę wgrać zdjęcia paragonu na urodziny.kinder50.pl?

Nieaktualne

Ja nie mogę od początku konkursu (loteria), więc jeśli ktoś ma jakąś radę, to bardzo proszę. Czy Wam się wyświetla jakiekolwiek potwierdzenie, że paragon jest wgrany??? Proszę o odpowiedź.


Nie wiem jak jest w loterii, ale w konkursie po wgraniu zdjęcia po lewej stronie okienka ukazuje się znaczek

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493588 Napisano: 31.05.2018 14:37:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

Podpowiedzcie proszę dlaczego nie mogę wgrać zdjęcia paragonu na urodziny.kinder50.pl?

Nieaktualne

Ja nie mogę od początku konkursu (loteria), więc jeśli ktoś ma jakąś radę, to bardzo proszę. Czy Wam się wyświetla jakiekolwiek potwierdzenie, że paragon jest wgrany??? Proszę o odpowiedź.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493494 Napisano: 30.05.2018 21:06:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Ta karta z DC coca cola to moge wszędzie placic? Cos mi switalo z regul ze niby tylko do DC miala byc.

Tez tak myślałam, a tu taka miła niespodzianka Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

misiamarysia

#6493457 Napisano: 30.05.2018 17:16:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

wycior napisał(a):

dot.konkursu SOMAT..czy paragon i załącznik trzeba wysłać pocztą,czy e-mailem..ktoś wie..???

wydaje mi się ze mailem. Przynajmniej z jego treści tak wynika


Dzwoniłam do nich, bo w regulaminie piszą, że decyduje data stempla pocztowego, a potem o mailu, więc mnie poinformowali, że MAILEM.

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6493423 Napisano: 30.05.2018 14:39:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
zielonooka85 napisał(a):

Hebe Syoss emotka

I ja również

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6493235 Napisano: 29.05.2018 22:14:30 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie kupujecie Piwniczankę? U mnie w C4 "nie widziano, nie słyszano" Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6492447 Napisano: 25.05.2018 22:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

monnikk napisał(a):

picola napisał(a):

picola napisał(a):

czy po odesłaniu smsa z adresem mailowym dostaliście już maile z konkursu Somat?

nikt nie pomoże?

Ja nie.

ja też nie! emotka

Ja dostałam jedynie sms-a "dziękujemy za przesłanie danych"

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6492418 Napisano: 25.05.2018 20:53:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Chciałam wysłać zgłoszenie na konkurs Auchan. Podałam kwotę z paragonu 383,80, a tam mam nadal komunikat: "podaj kwotę zakupów". Czy to trzeba tam coś zaokrąglić czy jak emotka

Ktoś wcześniej pisał żeby zmieniać kropkę na przecinek lub odwrotnie, spróbuj, może pomoże. Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

misiamarysia

#6492349 Napisano: 25.05.2018 15:35:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
paula9891 napisał(a):

Blender! Nareszcie cos, bo juz watpilam w swoje sily  emotka

I ja blender, cieszę się bardzo, bo aktualnie nie posiadam, oddałam synowi "na studia" emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6492345 Napisano: 25.05.2018 15:31:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Chciałam się upewnić i podpytać. W loterii Ptasie Mleczko potrzebne jest tylko opakowanie, prawda emotka Dostałam te czekoladki w prezencie, wysłałam kod i wygrałam Longboard. Czy muszę im wysłać całe opakowanie "spłaszczone" z kodem czy np. wystarczy,że im sam wycięty kod wyślę emotka Koleżanki z pracy to ze mnie leją normalnie, a jedna to mi powiedziała nawet, że dopóki mnie nie poznała jako osoby, która od czasu do czasu coś wygrywa, to była świecie przekonana, że wszystkie konkursy to ściema i tam nie da się nic wygrać emotka


Ja wygrałam 100 zł  i odesłałam całe opakowanie, spłaszczone i spięte (na płasko) spinaczami biurowymi, więc przy większej nagrodzie raczej nie ryzykuj, co Ci szkodzi. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6492198 Napisano: 25.05.2018 09:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

karkocka napisał(a):

mirai napisał(a):

Hej. Gdzie mam szansę kupić promocyjne opakowania wędlin Balcerzak z loterii "Nagrody to nasza działka"? Jakoś nie miałem szczęścia na nie trafić...

Netto

Żabka, intermarche 

Piotr i Paweł

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491613 Napisano: 23.05.2018 13:38:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Ręcznik arbuz od Smolara Wyświetl w wątku >>
0 1 baba-aga

misiamarysia

#6491496 Napisano: 22.05.2018 22:10:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kate87 napisał(a):

Czy na MDW chwalił się ktoś o wygranej w Raffaello? Niby tych fotoksiąg jest tysiak ale jakby głucho na forum. Ja próbowałam 4 razy i wielkie nic.


U mnie nic. I nie kojarzę, żeby ktokolwiek coś tam wygrał emotka

Ja raz i NIC, więcej nie kupuję, wygraną będzie to, że nie przytyję. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491495 Napisano: 22.05.2018 22:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

to samo z Shebą, tam mniej wartosciowe nagrody- ale kupiłam juz z 10 paczek i w każdej "Rozpieszczaj mnie dalej" emotka emotka

Nie Ty jedna emotka  moje koty nie jedzą tego g... chociaż bardzo lubią. Czasem dostają, jak już nic innego im nie pasuje, więc mogę "rozpieszczać je dalej" w nieskończoność emotka

Ja tak samo około 10 paczek i NIC Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491433 Napisano: 22.05.2018 18:43:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

goldensight napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Ja pier...wyniki ze Snickersa ! Wrrrr!

na drugim zdjęciu snickersy są wklejone... trzeba spojrzeć czy to w ogóle zgodne z regulaminem

hehhehe nie widzialem ale to jrst beznadziejna agencja ktora wały robi wiec nie zdziwilo mnie to

o mateńko, przesadzili i to grubo (i nie mam tu na myśli nadwagi osób na zdjęciu)

Wyświetl w wątku >>
0 0