Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6491433 Napisano: 22.05.2018 18:43:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
misiamarysia napisał(a):

alan84 napisał(a):

goldensight napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Ja pier...wyniki ze Snickersa ! Wrrrr!

na drugim zdjęciu snickersy są wklejone... trzeba spojrzeć czy to w ogóle zgodne z regulaminem

hehhehe nie widzialem ale to jrst beznadziejna agencja ktora wały robi wiec nie zdziwilo mnie to

o mateńko, przesadzili i to grubo (i nie mam tu na myśli nadwagi osób na zdjęciu)

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491432 Napisano: 22.05.2018 18:41:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
alan84 napisał(a):

goldensight napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Ja pier...wyniki ze Snickersa ! Wrrrr!

na drugim zdjęciu snickersy są wklejone... trzeba spojrzeć czy to w ogóle zgodne z regulaminem

hehhehe nie widzialem ale to jrst beznadziejna agencja ktora wały robi wiec nie zdziwilo mnie to

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6491418 Napisano: 22.05.2018 17:54:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
andii napisał(a):

lowmacp napisał(a):

nikos

nikos -  gratuluję emotka

nikos - gratuluję serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

misiamarysia

#6491241 Napisano: 22.05.2018 07:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo

Nie ma sie niestety co dziwić. 
- Pochwalisz się 3 nagrodami... jesteś zachlanny
- 10 osob pochwali się tą samą nagrodą... to zaśmiecanie
- pochwalisz się lepszą nagrodą... 30 pw co napsialeś ale jak ty zapytasz to tej osobie co odpisałeś to albo odczyta i nic nie napisze albo odpisze że nie zdradza swoich patentów
 - chwalisz się wygraną np. Rower, to potem cytaty twojego postu „skąd” „gdzie” „kiedy” i zaśmiecanie wątku... 
ja już dawno zrezygnowałem z chwalenia się nagrodami i na szczęście na lepiej wyszło emotka  

Ja też po uwagach z forum przestałam sie chwalić. Ale chociaż dodam info w informują że coś sie rozwiązało. 

Jestem tu od niedawna i niewiele wygrywam, ale zawsze staram się chwalić (lojalnie), żeby właśnie inni mieli informację zwrotną, że coś jest rozwiązane, bo sama się cieszę, gdy ktoś się pochwali i wiem, że już nie ma co czekać i się łudzić, jednak zauważyłam, że od razu w prywatnych wiadomościach piszą do mnie osoby, o których istnieniu nie miałam pojęcia, bo nigdy, dosłownie NIGDY nie udzielają się na tym forum, i proszą o zwycięski tekst, żeby im podesłać, albo dobre rady. Na początku nawet wysłałam kilku osobom te teksty (teraz żałuję), jednak zdarzyło mi się , że jedna osóbka nawet mi za to nie podziękowała, zapisałam ją sobie i powiem wam, że nigdy ne udziela się na forum. Rozpatruję takie osoby w kategorii pasożytów. Oczywiście nie mam tu na myśli korespondencji z "normalnymi" użytkownikami, o których istnieniu wcześniej wiedziałam i nasza wymiana poglądów, informacji była bardzo konstruktywna / pomocna. Tych serdecznie pozdrawiam z rana.

I bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy wstawiają zdjęcia wygranych. Naprawdę to bardzo doceniam. emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
2 notta, joan 0

misiamarysia

#6491240 Napisano: 22.05.2018 07:39:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Ja bym chciała zauważyć fakt,że wątek MDW to zaraz wygaśnie...Na 100 nagród w danym konkursie chwalą się 2 osoby na krzyż itd itp.Wiem,że już o tym była gadka ale od ostatnich rozmów to jest jeszcze gorzej...W wątku "informują"też słabe relacje z tego co się dzieje...Oj słabo,słabo

Nie ma sie niestety co dziwić. 
- Pochwalisz się 3 nagrodami... jesteś zachlanny
- 10 osob pochwali się tą samą nagrodą... to zaśmiecanie
- pochwalisz się lepszą nagrodą... 30 pw co napsialeś ale jak ty zapytasz to tej osobie co odpisałeś to albo odczyta i nic nie napisze albo odpisze że nie zdradza swoich patentów
 - chwalisz się wygraną np. Rower, to potem cytaty twojego postu „skąd” „gdzie” „kiedy” i zaśmiecanie wątku... 
ja już dawno zrezygnowałem z chwalenia się nagrodami i na szczęście na lepiej wyszło emotka  

Ja też po uwagach z forum przestałam sie chwalić. Ale chociaż dodam info w informują że coś sie rozwiązało. 

Jestem tu od niedawna i niewiele wygrywam, ale zawsze staram się chwalić (lojalnie), żeby właśnie inni mieli informację zwrotną, że coś jest rozwiązane, bo sama się cieszę, gdy ktoś się pochwali i wiem, że już nie ma co czekać i się łudzić, jednak zauważyłam, że od razu w prywatnych wiadomościach piszą do mnie osoby, o których istnieniu nie miałam pojęcia, bo nigdy, dosłownie NIGDY nie udzielają się na tym forum, i proszą o zwycięski tekst, żeby im podesłać, albo dobre rady. Na początku nawet wysłałam kilku osobom te teksty (teraz żałuję), jednak zdarzyło mi się , że jedna osóbka nawet mi za to nie podziękowała, zapisałam ją sobie i powiem wam, że nigdy ne udziela się na forum. Rozpatruję takie osoby w kategorii pasożytów. Oczywiście nie mam tu na myśli korespondencji z "normalnymi" użytkownikami, o których istnieniu wcześniej wiedziałam i nasza wymiana poglądów, informacji była bardzo konstruktywna / pomocna. Tych serdecznie pozdrawiam z rana.

Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6491208 Napisano: 21.05.2018 20:05:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
rebelmen napisał(a):

1 miejsce w Grandzie jest bardzo fajne.

Rzeczywiście przyjemnie się ogląda, jeśli to ktoś z tego forum, to gratuluję wygranej i miłego uśmiechu. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

misiamarysia

#6491206 Napisano: 21.05.2018 19:55:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
masza napisał(a):

Karta 100 zł z Wedel 

Ja również 100 zł za Ptasie Mleczko Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6490073 Napisano: 16.05.2018 19:47:38 w Auchan
kamil17 napisał(a):

co jak co ale wydaje mi się że konkurencja bardzo duża i ciężko będzie ale życze żeby chociaż kilkanascie nagród na forum padło emotka

Trzymam za was bardzo mocno kciuki, ja grałam dopiero ostatniego dnia w II etapie, dzisiaj przyszło potwierdzenie mailowe. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

misiamarysia

#6489729 Napisano: 15.05.2018 17:40:13 w Auchan
atanerka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Kozunia1982 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Co tam?  emotka

Na Zachodzie bez zmian emotka

W centrum też emotka

i na Południu także
emotka

I na Wschodzie bez zmian również Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

misiamarysia

#6489115 Napisano: 13.05.2018 23:49:58 w Auchan
mia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

mia napisał(a):

basku napisał(a):

a jak wpisywaliscie z "." czy z "," ??

Dzisiaj wieczorem nic nie pomagało na Mozilli. Żadne podwójne klikanie, jak wcześniej.
Na Google Chrome poszło bez problemu, nawet nie pamiętam czy z przecinkiem, czy kropką.

Proszę napiszcie ile znaków Wam się mieści w zgłoszeniu. Pełne 300?

Tak.

Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6489113 Napisano: 13.05.2018 23:33:50 w Auchan
misiamarysia napisał(a):

mia napisał(a):

basku napisał(a):

a jak wpisywaliscie z "." czy z "," ??

Dzisiaj wieczorem nic nie pomagało na Mozilli. Żadne podwójne klikanie, jak wcześniej.
Na Google Chrome poszło bez problemu, nawet nie pamiętam czy z przecinkiem, czy kropką.

Proszę napiszcie ile znaków Wam się mieści w zgłoszeniu. Pełne 300?

Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6489112 Napisano: 13.05.2018 23:29:04 w Auchan
mia napisał(a):

basku napisał(a):

a jak wpisywaliscie z "." czy z "," ??

Dzisiaj wieczorem nic nie pomagało na Mozilli. Żadne podwójne klikanie, jak wcześniej.
Na Google Chrome poszło bez problemu, nawet nie pamiętam czy z przecinkiem, czy kropką.

Proszę napiszcie ile znaków Wam się mieści w zgłoszeniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6488605 Napisano: 11.05.2018 15:20:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
nasturcja19 napisał(a):

U mnie też Gosh nagroda 1 stopnia z 2 etapu konkursu (kwiecien)

I ja również I stopień, myślałam że to rower, ale doczytałam w regulaminie, że rower to główna, ale i tak się cieszę, bo maj rozpoczęty konkursowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6488379 Napisano: 10.05.2018 20:14:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wlasnie dostalam na @ info od nivea wyzwanie stylu ze akceptuja moje zgloszenie. Jakos z początku kwietnia . 

Ja też, chyba mieli długą majówkę Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

misiamarysia

#6488378 Napisano: 10.05.2018 20:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

w wedel chyba kazdy wygrywa... skoro u nie 2 razy trafione emotka

NIE KAŻDYemotka emotka   Wyświetl w wątku >>
2 mia, darog 0

misiamarysia

#6488253 Napisano: 10.05.2018 15:05:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyniki Monini zniknęły, zostały tylko z I etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6488043 Napisano: 09.05.2018 23:24:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W nowym konkursie Fantasia będą co tydzień publikować odpowiedzi, które wygrały. W sumie nie wiem, czy to dobrze, bo z jednej strony fajnie jest zobaczyć, z kim/jakim tekstem się przegrało, z drugiej zaraz plagiatorzy przystąpią do "pracy" i będą wzbogacać swoje "bazy". Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6487770 Napisano: 09.05.2018 09:36:59 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Alles klar emotka

Ja, gut. To kojarzę.
I jeszcze: RUHE, Polnisches Schwein i Hände hoch!

To całkiem nieźle, z poprawną końcówką deklinacji "polnisches", aczkolwiek smutno mi, że masz tylko takie skojarzenia z Niemcami. emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

misiamarysia

#6487710 Napisano: 08.05.2018 22:43:42 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

joan napisał(a):

serial (w wersji niemieckojęzycznej) zdecydowanie poprawia mi humor  emotka

No i tego zrozumieć nie umiem emotka Samo brzmienie języka niemieckiego wyzwala we mnie jedynie agresję, dłonie same zaciskają się na karabinie z bagnetem... emotka

Alles klar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6487327 Napisano: 07.05.2018 21:38:37 w Visa Konkursy
xpac napisał(a):

Obstawiam że dzisiaj nie było wyników emotka

I tego się trzymajmy emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0