Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6487314 Napisano: 07.05.2018 20:54:16 w Visa Konkursy
violka88 napisał(a):

czekam na maila z visy ale się zapewne nie doczekam emotka bo zapewne nie wygram emotka

A to zupełnie tak samo jak ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6487311 Napisano: 07.05.2018 20:50:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

mietowa napisał(a):

biokoo napisał(a):

mietowa napisał(a):

mrs_mg napisał(a):

Patrzę na wyniki z Granda i chyba nie tego się spodziewałam, choc filmik, który zgarnął kamerkę przykuł wczesniej moja uwagę, bardzo fajny pomysł - u mnie tylko materac w kształcie loda i myślę, ze dam sobie spokój z tym konkursem emotka  

Szczęściaro, masz materac  emotka . Moja ślubne pozy nie okazały się dobre nawet na spotify  emotka . Och, konkursy, jak tu was nie kochać  emotka (dawać wyniki Nestle, niech przejdzie za jedną rozpaczą emotka ).

nie wygrałaś serio?? emotka

Nic a nic  emotka

M A S A K R A - nie wiem kto siedzi w tych komisjach  - na forum wygrałaś w każdym razie emotka

Szkoda, że nie nagrodzili mietowej Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6486775 Napisano: 05.05.2018 19:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Czy komuś udało się trafić w gust zottarelli w tegorocznej edycji?

Ani w obecnej, ani w ostatniej NIE
Już sobie daruję kolejną, tak jak "paczkę sprzątaczkę". Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6486633 Napisano: 04.05.2018 21:40:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
bruce napisał(a):

koper napisał(a): 
Odebrałam dzisiaj Toyotę Aygo z noworocznego konkursu w Kauflandzie... 

Moje serdeczne!  emotka emotka emotka emotka

I ja gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6486354 Napisano: 02.05.2018 20:58:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

https://www.e-kon...sz.html#.WumZrnM9c0M

Przychodzą wam zwrotki w tym konkursie

Mam pytanie do tego konkursu - czy dostajecie od konsultantki jakiś paragon za zakupy? Bo jak to inaczej zgłosić?

Ja zgłaszam jako konsultant. Kupujący nie zamawiaja u mnie na taka kwotę

dzięki za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6486315 Napisano: 02.05.2018 16:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

https://www.e-kon...sz.html#.WumZrnM9c0M

Przychodzą wam zwrotki w tym konkursie

Mam pytanie do tego konkursu - czy dostajecie od konsultantki jakiś paragon za zakupy? Bo jak to inaczej zgłosić? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6485126 Napisano: 26.04.2018 12:28:51 w Visa Konkursy
nanajka81 napisał(a):

xpac napisał(a):

violka88 napisał(a):

Ja w sumie wysłałam ponad 100 zgłoszeń gram od początku loterii - i ZUPEŁNIE NIC nie wygrałam

witamy w klubie emotka

a ja byłam rezerwowa na wyjazd... kilka godzin i rezerwowa być przestałam bo zgłosił się główny odbiorca...

To chyba gorzej niż wcale nie wygrać, współczuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6484668 Napisano: 24.04.2018 23:25:37 w Pomocy!!!!
ewelinka-017017 napisał(a):

zrobiłam dziś zakup na loterie fit&easy,ale pisze,że nr paragonu został już użyty i napisałam do nich @.O to ich odp i co mam przez to rozumieć?
Zgodnie z regulaminem loterii a w szczególności z punktem 2.23.”W przypadku, gdy ten sam numer paragonu fiskalnego, który został zgłoszony już wcześniej w Loterii, zostanie w niej zgłoszony ponownie, zgłoszenie podlega automatycznemu odrzuceniu, a po kliknięciu przycisku „Zakręć kołem” wyświetlony zostanie komunikat: „Podany przez Ciebie numer paragonu został już wcześniej zgłoszony i wzięty pod uwagę w losowaniu.”.”

Moim zdaniem Cię zlekceważyli ("oleli"), napisz jeszcze raz, ale wyraźniej, bo może czegoś nie rozumieją, albo udają glupich, bo nie wiedzą, co zrobić w takim przypadku. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6484658 Napisano: 24.04.2018 22:33:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

defed napisał(a):

darog napisał(a):

Czy KAMIS loteria juz poinformowany? Auta i po 100zl?

Tak-widziałam filmik z losowania na Kamisowym fb, a na stronie loterii listę laureatów stówek.


defed, dzięki za odp...choć dla mnie nie wesoło.. przypraw na 2 lata.. i nic..

To witaj w klubie Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6484313 Napisano: 24.04.2018 07:37:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oleczka3222 napisał(a):

kermit napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

kinzao napisał(a):

Wiesz co - jajco nie smrodek emotka Już na forum się tyle o 'plagiatach' naczytałem o wykorzystywaniu prawie takich samych zdjęć itp a konsekwencji brak. I wiesz co? Tak nadal będzie bo ostatecznie wszystkim poza uczestnikami to lata. Ja już też spuściłem powietrze od momentu jak znany wszystkim Pan Makłowicz wygrywał konkurs za konkursem na fotomontażach. Konsekwencje? Brak. Daj spokój emotka

kinzao Ale Ty też powtarzasz swoje patenty. Niestety to już tak jest że jak się sprawdza to ludzie to wykorzystują. tylko czasem już może to faktycznie demotywowac jak staram się i staram a ktoś w tym samym konkursie zgarnia dwie główne a ja nico:) ale to już mój problem

Ja, gdy przeglądam galerie konkursowe czuję się jak na imprezce wśród starych znajomych. Tylko sprawdzam czy wszyscy się odliczyli:
Pan Paweł z ekipą (i żółte okulary) v check;
pani Kasia z córeczką (ależ urosła) v check;
pani Marta z kolorowymi skrzydłami v check;
pani Aneta (zasadniczo na podłodze) v check;
Jarocin z malunkami v check;
pan w czerwonym kasku v check
pan Kamil (tu mi się trochę myli bo te zdjęcia baaaardzo inspirowane stylem pana Pawła)
I  wiecie co?  Niech każdy robi i zgłasza to co chce. Bo żenada to zaczyna się robić w momencie jak jedni na drugich zaczynają najeżdżać tu na forum (przykład choćby w cytowanych postach powyżej). Aż niemiło czyta się wpisy, z których żółć i zawiść aż się wylewa (no bo przecież czemu on/ona znowu wygrała jak to przecież ktoś inny powinien- w domyśle JA).
Skoro prace spełniają wymogi regulaminowe pozostawmy wybór jury. Bo na tym chyba konkursy polegają...

Odliczam się!!  emotka  A tak serio,trafione w samo sedno. 

Ale rodzina U z Poznania od wygrywania aut i innych nagród bodajże zniknęła bez śladu Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6484175 Napisano: 23.04.2018 19:14:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw E z Drogerie Jawa Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6484058 Napisano: 23.04.2018 14:36:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

anula18 napisał(a):

Powiedzcie, czy to ja robię coś źle czy komuś też nie udaje się zgłosić do Goshgirl? "Trwa wysyłanie" przez godzinę i nic. Albo dam wyślij i ponownie trzeba ładować plik z paragonem, później wysyłam i znowu to samo.. Próbowałam wgrać .jpg i rozmiar zaledwie 704kb, później próbowałam .pdf 340kb i też nic, a max może być aż 5mb i nadal nie wyśle. Miał tak ktoś?

Tak. Ja miałam z Mozilla. Zmień przeglądarkę. U mnie poszło z chrome

Ja tak miałam w poprzednim etapie i się niestety poddałam, czekałam baaardzo naiwnie na wyniki, że może przeszło, ale nic, więc próbuj, nie poddawaj się. Wyświetl w wątku >>
1 anula18 0

misiamarysia

#6483395 Napisano: 20.04.2018 09:44:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

mia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

Z ciekawości zobaczyłam panią w lodówce.  emotka Czy ludzie nie mają dzieci, znajomych, sąsiadów itp, że wstawiają takie zdjęcia?

To chyba nie widziałaś zdjęć w galerii Netto. emotka Tam to jest dopiero opcja "zrób z siebie kretyna" na całego.
Dla mnie ta zakonnica to przegięcie, choć do bigoterii mi daleko. Wolę już panią w lodówce. Generalnie wolę, jak ludzie sami z siebie robią durnia, niż wysługują się dziećmi w tej materii, a tam niestety dzieci urodzaj... emotka
A żeby coś pochwalić, to mnie bardzo podoba się to zdjęcie:

O rany, jak mi się miło z rana zrobiło!:). Zwłaszcza, że ta fotka wymagała ode mnie dwudniowego przekonywania Męża ("no chyba zwariowałaś"), skombinowania opieki nad dziećmi, odkopania sukni ślubnej w piwnicy i ogarnięcia jej (wciąż śmierdzi piwnicą;) ). A jeszcze nam sie w ostatniej chwili "fotograf" rozchorował i musieliśmy gnać po teścia:).
Najlepsza mina mojej sąsiadki, gdy schodziłam na klatce w sukni ślubnej  emotka  i moje: "a, nie miałam sie w co ubrać, dzień dobry".
Dwa razy nam pogratulowano, ale prezentów nie odnotowaliśmy emotka

Zdjęcie świetne , zasługuje naprawdę na wysoką nagrodę emotka

To ja, "panna młoda" ze zdjęcia, bardzo mocno trzymam kciuki i życzę wygranej.emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6483327 Napisano: 19.04.2018 22:26:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

elotta napisał(a):

Ta Pani w lodówce w szpilkach!!!  emotka   emotka

Wyobrażam sobie, co się pod koniec konkursu będzie tam wyprawiało!  emotka emotka

Z ciekawości zobaczyłam panią w lodówce. emotka Czy ludzie nie mają dzieci, znajomych, sąsiadów itp, że wstawiają takie zdjęcia? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6483171 Napisano: 19.04.2018 14:30:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

krzysiek113 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Loteria żywiec od dziś A strona się nie otwiera bu

A co to za loteria???

odpuście sobie ją, nikt w niej nie wygrał w forum w poprzedniej edycji, a organizator ten sam emotka

ale nie wiem nawet co to za loteria. Woda Żywiec czy piwo? Ma ktoś link do strony?

https://strona.zywiec.com.pl

Piwo żywiec była w zapowiedziach

No tak, bardzo dziękuję. Myślałam, że woda może. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6483166 Napisano: 19.04.2018 14:26:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krzysiek113 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Loteria żywiec od dziś A strona się nie otwiera bu

A co to za loteria???

odpuście sobie ją, nikt w niej nie wygrał w forum w poprzedniej edycji, a organizator ten sam emotka

ale nie wiem nawet co to za loteria. Woda Żywiec czy piwo? Ma ktoś link do strony? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6483159 Napisano: 19.04.2018 14:19:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Loteria żywiec od dziś A strona się nie otwiera bu

A co to za loteria??? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6483131 Napisano: 19.04.2018 13:11:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

joan napisał(a):

Zapowiedziałam kiedyś, że jeśli kupię fajny cedzak... założę go na głowę, cyknę zdjęcie i zgłoszę je do konkursu. Uprzedzam więc, że pani z galerii konkursowej Netto to nie ja emotka

PS: A galeria zacna wielce emotka

niektóre zdjecia są genialne emotka np.banany-delfiny,czy bomba witaminowa emotka emotka emotka

Mnie też się podoba bomba witaminowa, a to chyba nasza forumowiczka, jeśli dobrze kojarzę, to gratuluję fajnego pomysłu i trzymam kciuki, sama nie gram w fotograficznych, niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6482288 Napisano: 16.04.2018 19:37:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł na zakupy w Piotr i Paweł (od Smolara) z konkursu Niecodzienny smak wygranej. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6482214 Napisano: 16.04.2018 14:12:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

atka79 napisał(a):

Czy Wy widzicie jakieś konkursy dodane wczoraj lub dzisiaj? Bo ja mam ostatnie dodane z 13.04. po godzinie 15.
A teraz chciałam dodać nowy konkurs i pisze mi, że on już jest w bazie. 
No i jak kliknęłam w ten link, że taki konkurs jest, to pojawiło mi się info o nim, a z opisu wynika, że opublikowano go 15.04.2018 o 13:31
Czy Wy widzicie ten konkurs? Czy jesteście go w stanie wyszukać? Bo mi w wyszukiwarce go nawet nie wyszukuje. 
 

Jest jakiś problem z wyszukiwarką chyba. Nie widzę tego konkursu. pionas? 

Ja nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0