Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6481991 Napisano: 15.04.2018 12:48:59 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

superloser napisał(a):

stamp2 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Lody Grand Gold rozpływają sie jak amber gold emotka emotka emotka gdy pomyśle że innych konkursach nagradzają takie zgłoszenia-to przykro sie robi i cieżko na duszy emotka emotka emotka

Ja bym nagrodziła  emotka  - niebanalne porównanie do czegoś, co się szybko rozpływa  emotka
PS. Przy str.4 się zawiesiłam. Doceńmy ciężką pracę Komisji, które czytają chociaż część zgłoszeń. Przecież to się nie da wszystkiego przeczytać...  emotka

masz racje nie da sie tego wszystkiego przeczytać-bez uszczerbku na zdrowiu emotka emotka emotka choć niektóre zdjecia naprawde ładne.Z drugiej strony Pani z brzuszkiem chyba za bardzo sie poświeca dla watpliwej nagrody emotka emotka

Bielizny brak, usmiechu  i zapełek

Wolę Panią z brzuszkiem niż robienie małp cyrkowychzdjęcia dzieci, widzącniektóre zdjecia mam ochotę poprosić szanownych rodziców żeby robili sobie sami takie "Pozy" emotka

Nie jestem w ciąży, nie mam małych dzieci, większe w świecie lub chętne na nagrody, a nie na współpracę, kot wredny i nie chce pozować, psa brak, starość kiepsko się sprzedaje co mi zostaje?

Dosłownie jakbym o sobie czytała. emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

misiamarysia

#6481959 Napisano: 14.04.2018 23:32:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katarynka-199 napisał(a):

vivi napisał(a):

katarynka-199 napisał(a):

Pomocy! Nie widzę w regulaminie Gosh ograniczenia znaków? 
Czy ktoś się dopatrzyl? 
Czy jest ograniczenie? 

W formularzu da się wpisać max 500 znaków!

emotka

Czy tam przychodzi/pojawia się jakieś potwierdzenie po wysłaniu zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6481124 Napisano: 11.04.2018 11:22:27 w Czy informują/ informowali?
A może już lody Magnum z Żabki były informacje? Mam wprawdzie nadzieję, że jeszcze nie, ale może komuś się rzuciło w oczy, że ktoś się chwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6481122 Napisano: 11.04.2018 11:17:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

donia7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Proszę pomóżcie, bo ja mam dość. Mój tata próbował zapłacić tą kartą z Winiar w Biedronce i oczywiście "nie da się". Mówiłam, że trzeba przeciągnąć przez czytnik, ale kobieta coś kombinowała, potem przeciągnęła kartę i nie weszło. Proszę powiedzcie mi dokładnie jak to zrobić krok po kroku.  emotka

u mnie jak nie przechodziło magnetyczną to kilka razy babce kazałam próbować, albo sama przeciągałam, bo da się na pewno emotka

Ale ta karta służy tak jak normalna karta? Czyli wbija na kasę "płatność kartą", czy jakiś bon, voucher, cokolwiek?

Wg mnie jak normalna karta.Ale czasem trzeba kilkakrotnie przejechać i mocno docisnąć emotka

Ja musiałam powoli "jechać" i poszło za drugim razem Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6480888 Napisano: 10.04.2018 16:39:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
koniczynka123 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

anula81 napisał(a):

Takie vouchery wyjazdy, to zawsze jest nuta niepewności, już się nauczyłam, wiecie co robię? dzwonię i pytam czy klient z voucherem jest traktowany jak damozjad hahah serio, działa zawsze, potem jak jadę pierwszy raz w takie miejsce jestem traktowana jak należy!
 

Masz rację, ja też często z wygranymi voucherami jestem traktowana jakbym chciała coś dostać za darmo. Moja siostra powiedziała, że ona już nie chce ode mnie tych wygranych, bo pracownicy patrzą na nią spod byka i ona woli sobie coś sama kupić niż iść i prosić o zrealizowanie vouchera. 

U mnie jeszcze lepsza sytuacja, wygrałam voucher do hotelu. Byłam w nim wcześniej i byłam bardzo zadowolona więc ucieszyłam się jak dziecko emotka Niestety ponieważ problem z kręgosłupem(nie mogłam chodzić) nie pozwolił mi wyjechać do hotelu postanowiłam go sprzedać na allegro. Jakież było moje zdziwienie jak następnego dnia napisała do mnie przez formularz allegro obrażona pani manager hotelu "Szanowni Państwo,uprzejmie proszę o zamknięcie aukcji. Jest wysokim nietaktem sprzedawać voucher, który otrzymaliście Państwo bezpłatnie. Jako manager hotelu .... będę zmuszona anulować ten voucher w
naszym systemie. Zamazany numer vouchera nie stanowi ku temu żadnej
przeszkody". W następnym e-mailu była jeszcze bardziej nieuprzejma. Nosz kur.... Odpisałam jej, że nie taki bezpłatny ten voucher skoro zapłaciłam spory podatek. Potraktowali mnie jak niewdzięcznego sępa emotka No i jeśli mam jakieś zażalenia mam pisać do organizatora  emotka

Zdradź, co to za hotel, to go będziemy solidarnie bojkotować. Należy im się za takie coś. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6480613 Napisano: 09.04.2018 20:40:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś już kupił coca cola na loterię piłkarską WOAH?
czy butelka / puszka jest jakoś oznakowana? Widziałam dzisiaj w InMedio reklamę na półce, ale żadna butelka nie miała informacji o konkursie.

Info na nakrętce jest

Dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6480612 Napisano: 09.04.2018 20:39:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś już kupił coca cola na loterię piłkarską WOAH?
czy butelka / puszka jest jakoś oznakowana? Widziałam dzisiaj w InMedio reklamę na półce, ale żadna butelka nie miała informacji o konkursie.

Bardzo Ci dziękuję Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

misiamarysia

#6480598 Napisano: 09.04.2018 20:08:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy może ktoś już kupił coca cola na loterię piłkarską WOAH?
czy butelka / puszka jest jakoś oznakowana? Widziałam dzisiaj w InMedio reklamę na półce, ale żadna butelka nie miała informacji o konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6480290 Napisano: 08.04.2018 22:52:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
alan84 napisał(a):

mietowa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

alan84 napisał(a):

wczorqjszy zwyciezca w rmffm konkurs orbit. foto na stronie.... brak Slow....

emotka Zbulwersowałam się, zemdlałam i leżę. Orbit, samochód, kreatywność, fajny tekst - gdzie to wszystko jest? emotka Porażka... a niektórzy się tak starali emotka

Szczeka mi opadła. Temat orbit w samochodzie. Gdzie tu jest samochód, gdzie gumy? Na takie konkursy nawwt nie ma sensu marnować czasu. Chyba by wypadało gdzieś to zgłosić, tylko komu, gdzie?

Jak dobrze, że zwracacie uwagę na takie rzeczy i o tym piszecie. Jutro miałam angażować Męża do sesji w aucie, pomysł wydawał mi się fajny, ale trochę zachodu. Po ujrzeniu tej galerii odpuszczam. No, chyba, że pojedziemy gdzieś i rzeczywiście weźmiemy gumy, ale na pewno nie orbit i obejdzie się bez fotek  emotka

mojej forki od kilku dni nie ma a ti wygrywa badziewie.... jestem wkur...

Nie gram w fotograficznych prawie nigdy, ale z ciekawości zajrzałam i ... oczom, a nawet okularom nie wierzę. Jest dokładnie tak, jak piszecie. Jeśli graliście, to koniecznie reklamujcie albo nagłaśniajcie, bo to granda (chodzi o to zdjęcie bez auta i gumy) Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6480165 Napisano: 07.04.2018 23:04:20 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

vazzz napisał(a):

No cóż, przypadki chodzą po ludziach...
Postanowiłam dziś pojechać do Drogerii Natura zrobić zakupy na konkurs Jordan. Pojechaliśmy, kupiliśmy co trzeba i wstąpiliśmy do pobliskiego sklepu. Przy wejściu chciałam kupić zdrapkę, ale zrezygnowałam i zostawiłam to na później. Oczywiście później już była kolejka, chłopak powiedział żebyśmy w niej nie stali, ale ja stwierdziłam, że szybko idzie, więc poczekamy. Po wyjściu wsiedliśmy do samochodu, przejechaliśmy kilkaset metrów i dojechaliśmy do świateł, gdzie zrobiło się czerwone. Staliśmy kilka sekund kiedy nagle z całym impetem ktoś w nas wjechał... Facet się zagapił a kiedy spojrzał przed siebie i zobaczył, że wszyscy stoją to POMYLIŁ GAZ Z HAMULCEM (sam przyznał to z lekkością policji) i z całą siłą w nas wjechał. My siłą rozpędu wjechaliśmy w samochód który stał przed nami, a finał tej akcji był taki, że tamte samochody nie były zbyt poszkodowane a nasz nadaje się do kasacji. Do tego trzeba było wezwać pogotowie do mojego chłopaka. Facet który był sprawcą nawet nie przeprosił i generalnie usiadł sobie na poboczu opalając się na słońcu i wesoło żartował z panią w której auto my uderzyliśmy. Im się nic nie stało. I cóż... to był nasz wymarzony samochód, który kupiliśmy półtora roku wcześniej. Sporo nas to kosztowało i nerwów i pieniędzy (nie był jakiś ultra drogi, ale dla nas był to spory wydatek). I sytuacja wygląda tak, że nie mamy auta, jesteśmy poobijani i posiniaczeni i będziemy na tym stratni finansowo i zdrowotnie. I mam też głupi żal do siebie, że gdybyśmy tam  nie pojechali to nie byłoby tego wszystkiego ;/ Poza tym ostanie tygodnie miałam wręcz koszmarne a dziś była kumulacja tego wszystkiego ;/ Ciągle jest pod górkę, ciągle jest coś nie tak i wiecznie trzeba stawiać czemuś czoła tylko skąd brać na to wszystko siły? ;/

emotka To jest to cholerne prawo serii... Ale lada moment się odwróci! emotka Mocno przytulam.
I nie myśl nigdy, co by było gdyby...Tego nigdy nie wiesz. Może byłoby znacznie gorzej?

Nie martw się, WOREK SAM SIĘ ROZWIĄŻE ( w sensie ten z problemami). Może wygrasz nowe auto? Może to znak? Za rok będziesz dzisiejszy dzień wspominać śmiejąc się do rozpuku. Żyjecie i macie siebie i tego się trzymaj !!!emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6480117 Napisano: 07.04.2018 18:22:00 w Albedo Marketing
anialistopad napisał(a):

Macie regulamin tego konkursu w hebe co jest w zapowiedziach. Pure color i fresh light?

Nigdzie nic nie ma, jakby jakiś konkurs-widmo. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6479915 Napisano: 06.04.2018 16:39:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
tygrysek82bu napisał(a):

mirai napisał(a):

Arbuzowy ręcznik plażowy z  SOMERSBY w Tesco  emotka

Mam i ja  emotka

I ja także go mam Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

misiamarysia

#6479827 Napisano: 06.04.2018 12:10:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarł bon (100 zł) z konkursu Kaufland "Świąteczne wypieki" Wyświetl w wątku >>
1 Pitach 0

misiamarysia

#6479760 Napisano: 05.04.2018 21:52:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
frodo napisał(a):

Zestaw E z Jawy i u mnie  emotka

U mnie również zestaw E z JAWY Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6479469 Napisano: 04.04.2018 19:02:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiesia30 napisał(a):

mayteq napisał(a):

Powiedzcie mi proszę czy podajecie te dane szczegółowe do karty 200zł w DC Fortis? Kurcze troche mnie niepokoi że trzeba podać numer dowodu, pesel itp. Ktoś może dzwonił do nich w tej sprawie ?

dziwne emotka  ale przy foremkach z Kasi,też takie dane trzeba podać emotka

Zobaczcie, była na ten temat dyskusja (ameryka pisał/a  o tym 29 marca) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6479383 Napisano: 04.04.2018 14:21:57 w Czy informują/ informowali?
poprostuanette napisał(a):

Magnum biedronka?

Ponawiam pytanie poprostuanette, czy ktoś dostał informację, czy jeszcze warto się łudzić? Wczoraj mieli wybierać. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6478824 Napisano: 02.04.2018 13:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Agencja FORTIS w formularzu zwycięzcy (Delikatesy Centrum , Wiosna z nagrodami) żąda w zamian za bon 200 zł peselu oraz serii i numeru dowodu osobistego, plus oczywiście telefon i adres. Na szczęście bez numeru buta i odcisków palców. emotka

te dane podaje się tylko do głównych
5.1.1. imię, nazwisko oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numerem telefonuzwycięzcy, zgodnym z numerem, z którego dokonał Zgłoszenia, wylosowanego jako
zwycięskie. W przypadku zwycięzców nagród, o których mowa w pkt 4.1.3. zwycięzcazobowiązany jest do podania dodatkowo: nazwy i numeru dokumentu tożsamości,
numeru PESEL, a w przypadku braku numeru PESEL - adresu zamieszkania, datę
urodzenia i obywatelstwa;

4.1.3. 2 vouchery na usługę turystyczną do wykorzystania na warunkach określonych navoucherze, o wartości 8.000,00 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 889,00 zł o
łącznej wartości 8.889,00 zł; 

I przeszedł Ci normalnie formularz??? Nie ma w nim ani słowa, że wypełnić tylko połowę, wszystkie pola są z gwiazdką, tak jak było w formularzu Fuzetea. Ale nie będę dyskutować, bo nie spróbowałam wysyłać wypełnionego do połowy, może jeszcze ktoś inny się wypowie, żeby przestrzec przyszłych zwycięzców przed moim (być może) błędem.

co prawda w innej agencji bo IQ w Prince Polo też było w regulaminie, że tylko do nagród od jakiejś kwoty trzeba podać nr dowodu, ale przy niższych kwotach formularz też nie przechodził bez tej informacji. Wpisałam same zera i wysłałam do IQ maila z wyjaśnienie powołując się na regulamin. Odpisali mi, że spoko, że tak może być.

Super pomysł, w przyszłości będę tak robić (o ile coś wygram ) emotka Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

misiamarysia

#6478717 Napisano: 31.03.2018 22:57:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał problem ze stroną VOBRO (cukierki luzem)? U mnie nie działa już drugi dzień. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6478593 Napisano: 31.03.2018 00:06:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Agencja FORTIS w formularzu zwycięzcy (Delikatesy Centrum , Wiosna z nagrodami) żąda w zamian za bon 200 zł peselu oraz serii i numeru dowodu osobistego, plus oczywiście telefon i adres. Na szczęście bez numeru buta i odcisków palców. emotka

te dane podaje się tylko do głównych
5.1.1. imię, nazwisko oraz adres do doręczeń zwycięzcy w Polsce wraz z numerem telefonuzwycięzcy, zgodnym z numerem, z którego dokonał Zgłoszenia, wylosowanego jako
zwycięskie. W przypadku zwycięzców nagród, o których mowa w pkt 4.1.3. zwycięzcazobowiązany jest do podania dodatkowo: nazwy i numeru dokumentu tożsamości,
numeru PESEL, a w przypadku braku numeru PESEL - adresu zamieszkania, datę
urodzenia i obywatelstwa;

4.1.3. 2 vouchery na usługę turystyczną do wykorzystania na warunkach określonych navoucherze, o wartości 8.000,00 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 889,00 zł o
łącznej wartości 8.889,00 zł; 

I przeszedł Ci normalnie formularz??? Nie ma w nim ani słowa, że wypełnić tylko połowę, wszystkie pola są z gwiazdką, tak jak było w formularzu Fuzetea. Ale nie będę dyskutować, bo nie spróbowałam wysyłać wypełnionego do połowy, może jeszcze ktoś inny się wypowie, żeby przestrzec przyszłych zwycięzców przed moim (być może) błędem. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6478574 Napisano: 30.03.2018 22:07:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agencja FORTIS w formularzu zwycięzcy (Delikatesy Centrum , Wiosna z nagrodami) żąda w zamian za bon 200 zł peselu oraz serii i numeru dowodu osobistego, plus oczywiście telefon i adres. Na szczęście bez numeru buta i odcisków palców. emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0