Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6473422 Napisano: 15.03.2018 17:10:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Może ktoś pamięta, jaki kurier wozi walizki z Belvity ?

DHL, wcześniej info smsem

Dziękuję, to czekam dalej cierpliwie. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

misiamarysia

#6473332 Napisano: 15.03.2018 13:09:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktoś pamięta, jaki kurier wozi walizki z Belvity ? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6473118 Napisano: 14.03.2018 20:45:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

bibeck napisał(a):

Czy karty  Winiary z Biedronki są aktywowane dopiero po odesłaniu oświadczenia, czy nie trzeba tych oświadczeń odsyłać, żeby móc z nich korzystać? Znowu w mojej lokalnej Biedronce mają z nimi problem (albo karty jeszcze nie są aktywne (minęły już 2 tygodnie od ich otrzymania), albo Panie zapomniały jak je nabić na kasie...

Karty są aktywne max po 7 dniach od daty nadania przesyłki. Oświadczeń w ogóle nie odsyłałam. Kartą płaci się w ten sposób, że przeciąga się paskiem magnetycznym w terminalu płatniczym(tym do kart Visa, MasterCard) - a nie nabija je na kasie. emotka Robiłam zakupy za ponad 100 zł i resztę dopłacałam kartą - na tym samym terminalu. Gdy płacisz za zakupy < 100 zł to na paragonie wydrukuje się zaktualizowane saldo karty  emotka

Ja robiłam (wszystko jak we wpisie powyżej) po 7 dniach i nie było żadnego problemu, płaciłam raz około 50 zł, drugi raz z tej samej około 20 zl, jeszcze mam wydruk ile mi zostało. Przeciągać trzeba powoli, bo jak za szybko, to "się gubi". Wyświetl w wątku >>
1 bibeck 0

misiamarysia

#6473116 Napisano: 14.03.2018 20:42:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
cudaczek121 napisał(a):

maryam napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asper01 gratuluję Peugeota z loterii Winiary w Biedronce, niech się dobrze prowadzi!  emotka

no asper01 mogłeś pochwalić się sąsiadce chociaż, GRATULACJE emotka

gratulacje asper01 emotka

I ja się przyłączam, gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6472350 Napisano: 12.03.2018 20:04:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
xpac napisał(a):

bruce napisał(a):

xpac napisał(a):
4243434 wygrana  w tym roku - Główna z Orzeszkonkurs Nic Nac's emotka  

Główna w tym konkursie już jest niesamowita, ale ilość nagród wpisana - wow! emotka - 12 marca mnie powaliła... Gratki!  emotka emotka emotka

Dziękuję emotka  nie wiem czy kiedykolwiek tu byłem z nagroda główną emotka  co do ilości... to wiesz " moja pierwsza wygrana w tym roku" już zaczęło mnie to denerwować emotka

Gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6472348 Napisano: 12.03.2018 20:03:18 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje tygodniowej z Kasi - 10000 zł emotka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6472184 Napisano: 12.03.2018 13:45:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Olej Wielkopolski kurier InPost, ostatni etap Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6472166 Napisano: 12.03.2018 13:15:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBagata14 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Uważajcie na konkurs "Jaka jest Twoja definicja piękna?" z naszej bazy. Zasugerowana opisem (niestety nie przeczytałam regulaminu, więc jestem sama sobie winna) zakupiłam kosmetyki, chociaż nigdy tej firmy nie używam, a teraz przeczytałam, że zakup tylko w sieci drogerii Sekret Urody, której nawet nie ma w moim województwie, więc dzielę się "odkryciem", żeby nikt nie popełnił mojego błędu.

Szkoda, że piszesz o tym dopiero dziś. W sobotę zakupiłam - w Hebe. Jeszcze się cieszyłam, bo mają na te kosmetyki obniżkę...

Napisałam od razu, jak odkryłam. Sama również kupiłam w Hebe, niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6471947 Napisano: 11.03.2018 15:43:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uważajcie na konkurs "Jaka jest Twoja definicja piękna?" z naszej bazy. Zasugerowana opisem (niestety nie przeczytałam regulaminu, więc jestem sama sobie winna) zakupiłam kosmetyki, chociaż nigdy tej firmy nie używam, a teraz przeczytałam, że zakup tylko w sieci drogerii Sekret Urody, której nawet nie ma w moim województwie, więc dzielę się "odkryciem", żeby nikt nie popełnił mojego błędu. Wyświetl w wątku >>
3 xpac, darog, wuada 0

misiamarysia

#6471917 Napisano: 11.03.2018 13:28:41 w Kaufland konkursy
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Na konkurs z aygo wpisujemy numer systemowy z myślnikami czy bez? 

bez

emotka emotka
Dziękuję emotka  

Kurcze, a ja pisałam z myślnikami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6471637 Napisano: 09.03.2018 23:26:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

asantesana napisał(a):

maryam napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na nagrodę od oleju wielkopolskiego z IX tury?
Mieli wysłać 14 dni od daty w mailu, minął miesiąc, nie odpisują na maile, mają mnie w nosie...  emotka

Też to przerabiałam, dopiero o upomnieniu się na ich FB nagroda dotarła... emotka

Świetni są...

z 9 doszło ..natomiast z 10 tury czekam -tablet doszedł nawet przed czasem a olejowych zestawów nie ma . Pisałam do nich i nie odpisują

Czekam na ostatni etap (oleje) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6471241 Napisano: 08.03.2018 20:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Kto mi podpowie czy konkurs Jordan ma jakieś ograniczenie w ilości znaków? 

Ja pisałam 160 na wszelki wypadek, bo wydaje mi się, że wcześniej była jakaś dyskusja, że zmienili regulamin, no chyba, że mylę konkursy, to przepraszam.

Zmiana była w crunchipsach  emotka

No tak, rzeczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6470754 Napisano: 07.03.2018 14:47:39 w Albedo Marketing
bandit napisał(a):

Witam 
Czy albedo dosyła protokoły na zmywarki ?
Pisałem do nich w zeszłym tygodniu, odezwali się że doślą  nic nie ma jeszcze

pozdrawiam

Do mnie już przyszło przedwczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6470361 Napisano: 06.03.2018 16:09:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
I u mnie ananas, ale to nie ręcznik do wycierania jak sądziłam , raczej do leżenia na plaży. Chciałam arbuz, może jest ładniejszy, bo ananas słaby. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6469959 Napisano: 05.03.2018 18:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nowa loteria w Żabce (Smolar, EB rozdaje zielone) ta z zapowiedzi konkursów tylko 5 nagród na 13 dni loterii???
Trochę mało (wiem, nie ma przymusu żeby grać), ale się nie skuszę, żeby coś zamanifestować. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6469575 Napisano: 04.03.2018 15:20:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arabela79 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

arabela79 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Jak długo sie czeka na aktywacje karty z sidoluxa?

pierwsze trzeba zadzwonić na infolinię Sidoluxu , zeby ją wogóle aktywowali..a potem po około tygodniu od zgłoszenia -karty jest aktywna (przynajmniej tak było na początku , bo wygrałam tylko 1 karte w piwrwszy dzień )

Dziękuje Dziewczyny za odpowiedzi , ja wysłałam do nich na @ 8 dni temu i nadal cisza dlatego pytałam

A sprawdzałaś na https://companyne...ull.prepaidLogin.jsp bo oni już nic nie odpisują, tylko pojawia się 100zł na karcie

Ja dostalam maila, ale dalej nie mogę nią płacić np. w Biedronce.Jak jest  u Was?
Czy musze też ją zarejestrować dodatkowo na siebie i zrobić jakiś przelew wg. tego co piszą na stronie powyżej?

Ja zadzwoniłam i załatwiłam sprawę przez telefon, pani była bardzo miła (kazała podać numery kart) i po kilku dniach sprawdzić saldo na stronie banku. Dzisiaj sprawdzałam i pieniądze są na wszystkich (czyli dwóch emotka )

Ja mam zasiloną też wg. stronki, ale co z tego, jak przez terminale nie przechodzi. 

To w takim razie muszę sprawdzić moją, bo uwierzyłam w to, co widzę na stronie, ale w sklepie jeszcze nie byłam. Ale i tak bym dzwoniła do organizatora, najlepiej załatwiać sprawy u źródła. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6469489 Napisano: 03.03.2018 23:40:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
arabela79 napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Jak długo sie czeka na aktywacje karty z sidoluxa?

pierwsze trzeba zadzwonić na infolinię Sidoluxu , zeby ją wogóle aktywowali..a potem po około tygodniu od zgłoszenia -karty jest aktywna (przynajmniej tak było na początku , bo wygrałam tylko 1 karte w piwrwszy dzień )

Dziękuje Dziewczyny za odpowiedzi , ja wysłałam do nich na @ 8 dni temu i nadal cisza dlatego pytałam

A sprawdzałaś na https://companyne...ull.prepaidLogin.jsp bo oni już nic nie odpisują, tylko pojawia się 100zł na karcie

Ja dostalam maila, ale dalej nie mogę nią płacić np. w Biedronce.Jak jest  u Was?
Czy musze też ją zarejestrować dodatkowo na siebie i zrobić jakiś przelew wg. tego co piszą na stronie powyżej?

Ja zadzwoniłam i załatwiłam sprawę przez telefon, pani była bardzo miła (kazała podać numery kart) i po kilku dniach sprawdzić saldo na stronie banku. Dzisiaj sprawdzałam i pieniądze są na wszystkich (czyli dwóch emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6469432 Napisano: 03.03.2018 19:16:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy ktoś już zrealizował bon na walizkę od Belvity? Czy można tam rzeczywiście wgrać coś swojego albo wybrać wzór z ich strony??? Boję się, że jak wprowadzę kod, to już  "przepadnie" mój pomysł. Bardzo proszę o odpowiedź.

Nic nie można. emotka
Podajesz dane teleadresowe i tyle. A co przyślą, to się okaże.

Bardzo dziękuję za odpowiedź, szkoda, myślałam, że stworzę coś fajnego.emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

misiamarysia

#6469431 Napisano: 03.03.2018 19:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

monkakk napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

bandit napisał(a):

Witam 
Może ktos wie jużto robił czy zmywarka z konkursu SOMAT Gorenje GS62010S - można ją rozebrać od góry ? ta żeby sie zmieściła do szafki o wysokości 85cm ?


pozdrawiam
Krzysiek

Niestety nie wiem, moja jeszcze stoi  i czeka na remont kuchni, ale mam pytanie o gwarancję. Czy jest w środku gwarancja z jakąś datą? U mnie jest tylko taka czysta bez żadnej pieczątki i nic o przekazaniu nagrody. Proszę o odpowiedź,

Ktoś pytał u Albedo, mają dosłać kwity osobno.

Ja pisałem do Albedo mają dosłać protokół przekazania.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6469425 Napisano: 03.03.2018 18:41:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już zrealizował bon na walizkę od Belvity? Czy można tam rzeczywiście wgrać coś swojego albo wybrać wzór z ich strony??? Boję się, że jak wprowadzę kod, to już  "przepadnie" mój pomysł. Bardzo proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0