Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6463172 Napisano: 13.02.2018 16:14:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

poprostuanette szacunek za zdrowy rozsądek i empatię w stosunku do osoby która rozsyłała informacje o wynikach konkursu. Jakoś to zawsze tak jest, że gdy konkursowicz popełni błąd, to oczekuje od agencji, że ta przymknie oko, i nagrodę jednak da, a gdy agencja się pomyli i jeszcze tego samego dnia błąd wyjdzie na jaw, to już nie ma siły - będzie walka. Szczerze? Nie podoba mi się takie podejście. Bądźcie konsekwentni do końca, czemu tak o tusze nie walczycie? Co mniejsza wartość, i nie warto? Trauma mniejsza?

jaka walka? widzisz tu chociaż jedną osobę, która by była naprawdę zła na tę sytuację? Mocno wk... ? 
zwyczajnie się zastanawiamy co/czy z tym coś zrobić

Dokładnie, jestem w tej samej grupie i napisałam do nich grzecznego maila, że mi przykro, bo już się cieszyłam itp, itd, ale nie odpowiedzieli wcale. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6463171 Napisano: 13.02.2018 16:11:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
apoccalipsa napisał(a):

oczywiście, że nikt nie jest idealny
ale wyobraź sobie, że dostajesz wiadomość, że wygrałaś wycieczkę za 5.000 zł 
cieszysz się, mówisz bliskim, w domu radość, a okazuje się, że ktoś nieodpowiedzialny wysłał Ci złą wiadomość i 15 minut później odwołujesz wygraną 
uwierz mi, że to nie jest miłe

To prawda, ja odtańczyłam w pracy dziki taniec radości i zdążyłam pochwalić się najbliższej rodzinie i zacząć w myślach wybierać gorączkowo wyjazd, zanim napisałam do pewnej bardzo miłej osoby z forum i mnie uświadomiła, że to pomyłka. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6463169 Napisano: 13.02.2018 16:07:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
toka napisał(a):

głównej nie dadzą na pewno ale może jakieś mega paki produktów?Jak firma będzie chciała przeprosić to coś wymyśli

To już chyba wolę nic nie dostać, bo te orzeszki są przeokropne (panierka!!!), chyba, że mają coś innego, muszę sprawdzić. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

misiamarysia

#6463168 Napisano: 13.02.2018 16:05:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
atka79 napisał(a):

A ja się zastanawiałam dlaczego dzisiaj nie ma dodanych nowych zdjęć w konkursie Monster Munch, a tu się okazuje, że zarówno Monster, jak i orzeszki to ta sama agencja H7 z Poznania. Zatem pewnie dzisiaj rozchrupują (czyt. rozkminiają) problem z orzeszkiem:)
Może jednak sami coś Wam zaproponują, jak to przechrupią (czyt. przeanalizują):)

Na mojego maila (grzecznego) nie odpowiedzieli Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6462977 Napisano: 13.02.2018 12:14:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
maverick napisał(a):

Jestem nie usatysfakcjonowany taką odpowiedzią:
"Szanowna Pani, Szanowny Panie,
z przykrością informujemy, iż w wyniku błędu, w dniu 12 lutego 2018 r. 
została do Pana/Pani przesłana informacja, iż wygrał/a Pan/Pani Nagrodę
Główną w Konkursie o nazwie "ORZESZKONKURS" za 1-szy tydzień Konkursu
zamiast informacji
o wygraniu przez Pana/Panią Nagrody Dodatkowej w Konkursie o nazwie
"ORZESZKONKURS" za 1-szy tydzień Konkursu.
Jednocześnie potwierdzamy, iż jest Pan/Pani Laureatem Nagrody Dodatkowej
w postaci kwoty 200,00 zł.
Poprawna lista nagrodzonych haseł wraz z podziałem na hasło nagrodzone
Nagrodą Główną i hasła nagrodzone Nagrodami Dodatkowymi za okres 1-szego
tygodnia Konkursu opublikowana jest na stronie internetowej Konkursu
www.orzeszkonkurs.pl
Za powstały błąd przepraszamy i informujemy, iż dołożymy wszelkich
starań aby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości
.

Organizator Konkursu
H7"
Te STARANIA to rekompensata ma być??? emotka

Dostałam tę samą wiadomość, niestety. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6461448 Napisano: 08.02.2018 20:11:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

mietowa napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś pamięta (jestem w pracy, nie otwiera mi się regulamin i zwyczajnie zapomniałam), czy w zgłoszeniu SOMAT w Biedronce podawało sie adres albo jakieś dane? Chodzi mi o to, ze by kurier dostarczył zmywarkę nie do mnie, a do mojej babci na inny adres. Proszę o odpowiedź

Nie, tylko Somat.odpowiedź.

Bardzo dziękuję, kamień z serca, podam babcię po prostu i kurier zwiezie do niej dodatkowy / spóźniony prezent na dzień Babci

Urzekłaś mnie emotka

Wyświetl w wątku >>
1 kordula84 0

misiamarysia

#6461376 Napisano: 08.02.2018 17:11:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy może ktoś pamięta (jestem w pracy, nie otwiera mi się regulamin i zwyczajnie zapomniałam), czy w zgłoszeniu SOMAT w Biedronce podawało sie adres albo jakieś dane? Chodzi mi o to, ze by kurier dostarczył zmywarkę nie do mnie, a do mojej babci na inny adres. Proszę o odpowiedź

Nie, tylko Somat.odpowiedź.

Bardzo dziękuję, kamień z serca, podam babcię po prostu i kurier zwiezie do niej dodatkowy / spóźniony prezent na dzień Babci Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6461353 Napisano: 08.02.2018 16:37:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy może ktoś pamięta (jestem w pracy, nie otwiera mi się regulamin i zwyczajnie zapomniałam), czy w zgłoszeniu SOMAT w Biedronce podawało sie adres albo jakieś dane? Chodzi mi o to, ze by kurier dostarczył zmywarkę nie do mnie, a do mojej babci na inny adres. Proszę o odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6461253 Napisano: 08.02.2018 13:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Miałam zgłoszenie z ostatniego dnia wysłane o 22.38, bo u mnie zawsze wszystko na ostatnią chwilę, ale jest zmywarka

Tel teraz?

o 11.15 Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6461232 Napisano: 08.02.2018 13:26:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miałam zgłoszenie z ostatniego dnia wysłane o 22.38, bo u mnie zawsze wszystko na ostatnią chwilę, ale jest zmywarka Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

misiamarysia

#6460826 Napisano: 07.02.2018 19:51:36 w Gratulacje! Dla wygranych!
cotomabyc napisał(a):

nataliarobert473 co za super nagroda, gratulacje!!!! emotka
Aż z wrażenia napisałam od razu swoje paryskie marzenie bo dziecka wczoraj wszamały kindera ale jakoś nie miałam motywacji emotka

Ja również serdecznie gratuluję!!! Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6460326 Napisano: 06.02.2018 12:38:48 w Lay's
Po wielu, bardzo wielu próbach i skróceniu tekstu znacznie poniżej 200 znaków, ręcznym wpisywaniu itp. wysłałam wczoraj w nocy zgłoszenie, wyświetlił sie nawet komunikat (już nie pamiętam treści) wskazujący, że zgłopszenie przeszło, jednak do tej pory nie mam maila. Czy ktoś też tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6459224 Napisano: 02.02.2018 21:22:38 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

defed napisał(a):

defed napisał(a):

 „CZYSTOŚĆ, KTÓRĄ POKOCHASZ” W SIECI SKLEPÓW KAUFLAND?

Wysłałam teraz sms z prefiksem Henkel. i zwrotka przyszła.

Bez numeru paragonu, czy z numerem? Może coś się zmieniło???

bez nr

dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6459154 Napisano: 02.02.2018 19:40:13 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

defed napisał(a):

 „CZYSTOŚĆ, KTÓRĄ POKOCHASZ” W SIECI SKLEPÓW KAUFLAND?

Wysłałam teraz sms z prefiksem Henkel. i zwrotka przyszła.

Bez numeru paragonu, czy z numerem? Może coś się zmieniło???
Proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6458801 Napisano: 02.02.2018 01:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To gramy w innych krajach? Dadza nagrody?


W loterii niemieckiej nie dadzą, bo "Teilnahmeberechtigt sind alle natürlichen Personen im Alter von mindestens 18 Jahren, die ihren ständigen Wohnsitz in der Bundesrepublik Deutschland haben." Co ciekawe, przy uzupełnianiu formularza można wybrać z listy inny kraj, niż Niemcy emotka

Alles klar emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

misiamarysia

#6458715 Napisano: 01.02.2018 19:39:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

widzieliście ile samochodów do wygrania jest w Kaufland Słowacja ?

https://www.kaufland.sk/

50 x auto i mnóstwo kart. A w Pl tylko jedna główna 50 000zł emotka

W Niemczech 20 aut, 100 iPhonów i 55 robotów KitchenAid, w pozostałych konkursach też fajne nagrody, wycieczka statkiem, Nowy Jork itp.
https://www.kaufl...nnspiele/5aus50.html Wyświetl w wątku >>
2 brucee, lager 0

misiamarysia

#6458322 Napisano: 31.01.2018 22:51:11 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy na ten kończący się dzisiaj konkurs, gdzie trzeba kupić produkt Schwarzkopf może być szampon Gliss Kur? Dopiero zauważyłam na odwrocie opakowania, że to również Henkel. W regulaminie nie ma wyszczególnionych produktów, proszę o pomoc.

Moim zdaniem produkt Schwarzkopf to każdy, który ma na opakowaniu czarną głowę z napisem Schwarzkopf , m.in. Palette, GlisKur, Schauma emotka  

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6458321 Napisano: 31.01.2018 22:48:26 w Kaufland konkursy
nikos napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy na ten kończący się dzisiaj konkurs, gdzie trzeba kupić produkt Schwarzkopf może być szampon Gliss Kur? Dopiero zauważyłam na odwrocie opakowania, że to również Henkel. W regulaminie nie ma wyszczególnionych produktów, proszę o pomoc.

Tak

Bardzo dziękuję Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

misiamarysia

#6458268 Napisano: 31.01.2018 20:16:41 w Kaufland konkursy
Czy na ten kończący się dzisiaj konkurs, gdzie trzeba kupić produkt Schwarzkopf może być szampon Gliss Kur? Dopiero zauważyłam na odwrocie opakowania, że to również Henkel. W regulaminie nie ma wyszczególnionych produktów, proszę o pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0