Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika misiamarysia

misiamarysia

#6457852 Napisano: 30.01.2018 19:38:43 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Czy w konkursie Viva Mexico jest jakieś ograniczenie znaków? Bardzo proszę o odpowiedź, bo w regulaminie nic takiego nie widzę.

Przeglądam regulamin - istotnie: nigdzie nie ma takiej informacji, zatem - prawdopodobnie nie ma ograniczenia.  emotka

Jeszcze raz dziękuję za kolejną podpowiedź. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6457847 Napisano: 30.01.2018 19:36:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Dostajecie zwrotki z budżetu Kaufland?

A który to konkurs z tych na stronie Kaufland? Szukam z nazwą budżet i nic nie widzę. Proszę o podpowiedź.

Tu dokładniejsze wyjaśnienie:
https://www.e-kon...trona/1175/#p6389164
Każdy z nas przechodził to samo, język konkursowiczów rządzi się swymi specyficznymi prawami. emotka

Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

misiamarysia

#6457523 Napisano: 30.01.2018 00:38:01 w Kaufland konkursy
Czy w konkursie Viva Mexico jest jakieś ograniczenie znaków? Bardzo proszę o odpowiedź, bo w regulaminie nic takiego nie widzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6457496 Napisano: 29.01.2018 22:42:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kerocna napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Dostajecie zwrotki z budżetu Kaufland?

A który to konkurs z tych na stronie Kaufland? Szukam z nazwą budżet i nic nie widzę. Proszę o podpowiedź.

https://www.e-kon...nd.html#.Wm-U4ufdjIU

Bardzo dziękuję Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

misiamarysia

#6457491 Napisano: 29.01.2018 22:30:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

Dostajecie zwrotki z budżetu Kaufland?

A który to konkurs z tych na stronie Kaufland? Szukam z nazwą budżet i nic nie widzę. Proszę o podpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6455505 Napisano: 23.01.2018 13:01:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kurier DHL czteropak Żubra plus dwie szklanki (za krzyżówkę z Żubrem) Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6454953 Napisano: 21.01.2018 17:46:36 w Pomocy!!!!
Czy mogę gdzieś legalnie sprzedać jedną butelkę alkoholu (dość wytworny, cena oficjalna za butelkę to 3800 zł) dostaliśmy dawno temu w prezencie i teraz przez przypadek odkryłam cenę (jeszcze jestem w ciężkim szoku), a że nie pijam nic poza winem sporadycznie to chciałabym jakoś się tego pozbyć z korzyścią. Jak nie sprzedam, to przekażę w przyszłym roku na Orkiestrę, o ile oni mogą wystawiać oficjalnie alkohol.
Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Bardzo proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6454950 Napisano: 21.01.2018 17:40:57 w Smolar
pioge7 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Jeśli wysłałam zgłoszenie do loterii Kaufland i podałam numer paragonu ten z góry (niestety trzeba ten na dole), to powinnam jakoś anulować to zgłoszenie, czy modlić się, żeby nic nie wygrać?

wyślij paragon z dobrym numerem a na dole masz adres do smolara, napisz że pomyliłaś numery i prosisz o usnięcie zgłoszenia z tym numerem paragonu.

Bardzo dziękuję, tak zrobię. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

misiamarysia

#6454947 Napisano: 21.01.2018 17:23:17 w Smolar
Jeśli wysłałam zgłoszenie do loterii Kaufland i podałam numer paragonu ten z góry (niestety trzeba ten na dole), to powinnam jakoś anulować to zgłoszenie, czy modlić się, żeby nic nie wygrać? Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6454644 Napisano: 19.01.2018 21:05:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
dwaburekoty napisał(a):

Lager- Super!!! Gratulacje wielkie!!!!

I ja gratuluję serdecznie !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6454355 Napisano: 19.01.2018 12:29:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

joan napisał(a):


Ja tam nie słyszałam nic o ciastkach; to zgłoszenie mi się skojarzyło z pieśnią "Miłość w Zakopanem", a głównym motywem nagrodzonej odpowiedzi było słowo zamiast.

Tak czy siak -> gratuluję laureatce szczęścia w konku i wspaniałej nagrody emotka

Hej  joan, o której była Belvitowa audycja na antenie RMF FM?  emotka  

o 7.20 rano, ciastka były na koniec, wcześniej, że zamiast miodu coś, zamiast czegoś szelest opakowania, było wszystko zamiast a na koniec te ciastka, jakoś tak, ale może ktoś jeszcze dzisiaj usłyszy dokładniej, bo może będą powtarzać, albo może to osoba z forum i nam napisze/da wskazówki co wygrało. Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

misiamarysia

#6454351 Napisano: 19.01.2018 12:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
budryska napisał(a):

Dziekuję,ze napisaliscie o tej Belvicie. Mogę się spokojnie pogapić na góry , zamist sprawdzac co chwilę telefon  emotka

Bardzo proszę, miłego odpoczynku emotka Wyświetl w wątku >>
1 budryska 0

misiamarysia

#6454202 Napisano: 19.01.2018 07:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

BELVITA - Adriana z warszawy j
leci na Kanary, właśnie była na antenie, wierszyk , było o ciastkach Belvita.

Ledwie dzień się zaczął i już koniec złudzeń emotka
Ale szybko to załatwili

będzie można to gdzieś odtworzyć?
przeczytali cały wierszyk? buuu...

Ta Adriana jechała samochodem do Krakowa i sama wyrecytowała wierszyk, na pewno będą jeszcze dzisiaj puszczać. Wyświetl w wątku >>
1 rudawka 0

misiamarysia

#6454201 Napisano: 19.01.2018 07:40:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

BELVITA - Adriana z warszawy j
leci na Kanary, właśnie była na antenie, wierszyk , było o ciastkach Belvita.

Ledwie dzień się zaczął i już koniec złudzeń emotka
Ale szybko to załatwili

No właśnie dlatego od razu napisałam, żeby "nasi" nie chodzili cały dzień dosłownie przyklejeni do telefonu. Pewnie to będą na antenie w ciągu dnia powtarzać, w końcu spora wygrana, jest się czym chwalić. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

misiamarysia

#6454197 Napisano: 19.01.2018 07:23:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
BELVITA - Adriana z warszawy j
leci na Kanary, właśnie była na antenie, wierszyk , było o ciastkach Belvita. Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6454146 Napisano: 18.01.2018 22:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Na jaki adres odsyłacie protokół przekazania nagrody z Luksja (karta visa 100 zł)?
Do Łodzi czy do warszawy? Chodzi o agencję i360.
Proszę o odpowiedź.

ja odesłałam na ulice  Sarmacka 

dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6454144 Napisano: 18.01.2018 21:57:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Na jaki adres odsyłacie protokół przekazania nagrody z Luksja (karta visa 100 zł)?
Do Łodzi czy do warszawy? Chodzi o agencję i360.
Proszę o odpowiedź.

Odesłałam do Warszawy i karta dotarła

Dziękuję za odpowiedź. Do mnie karta dotarła dzisiaj, ale w kopercie jest też protokół przekazania nagrody do podpisu i odesłania, więc wyślę go na adres warszawski, bo już nie pamiętałam, na który odsyłałam paragon. Dziękuję jeszcze raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6454118 Napisano: 18.01.2018 21:16:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na jaki adres odsyłacie protokół przekazania nagrody z Luksja (karta visa 100 zł)?
Do Łodzi czy do warszawy? Chodzi o agencję i360.
Proszę o odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

misiamarysia

#6452893 Napisano: 16.01.2018 11:27:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

Mappet napisał(a):

Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem. (edit: w sensie że listownie)
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał...

ABSOLUTNIE CUDOWNE !!!!! Wyświetl w wątku >>

misiamarysia

#6452318 Napisano: 13.01.2018 20:00:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

FBilona napisał(a):

kameleon1982 napisał(a):

przedstawiam kolejną część konwersacji ze Szczęśliwym Zwycięzcą 30 telewizorów w loterii Rodzina Wygrywa:
ja:
Dziękuję za odpowiedź, ale czy mam rozumieć, że w jednej loterii wygrał Pan 30 telewizorów? Czy one mają gwarancję?
Szczęśliwy Zwycięzca:
maja, gwarancja jest realizowana przez kontakt ze mną
Niestety na pytanie o 30 wygranych telewizorów nie uzyskałam już odpowiedzi. W ogóle nie wiadomo czy jest to Pan czy też Pani, bo niby sexiasia5 ale mail jest na Kazimierz G. (i w mailu wyświetla się nawet pełne imię i nazwisko)

Też miałam kiedyś taką rozmowę ze "zwycięzcą" Pisałam już na forum o tym, sprzedawał wakacje przed ogłoszeniem tygodniowych wyników / któreś z kolei/, i zapewniał mnie,że o wygraną nie mam się co martwić. Wtedy jeszcze nie byłam na forum - być może braliście udział i dziwiliście się, że nie wygrywacie.

A startery do gry w domino służyły emotka
https://archiwum....cji-i6444427454.html
Loterie to złoooo

no normalnie w szoku jestem, jak zobaczyłam te startery Wyświetl w wątku >>
1 ir 0